Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sosem láttam még ilyen embert...ember volt egyáltalán? fórum

Sosem láttam még ilyen embert...ember volt egyáltalán? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
2013. nov. 7. 18:20

Asszem, én voltam az az ember, aki azt írta szerinted a szellemes fórumon, hogy léteznek ilyenek.


Én mondjuk nem ezt írtam, hanem azt, hogy a történeted tipikusnak mondható, ha rákeresel arra, hogy "feketeszemű gyerekek", akkor sok ilyen törénetet találsz.


Egyébként hiszek neked, hogy ezt láttad, de attól még nem biztos, hogy nem egy tréfával álltál szemben.


Szerintem nyugodj meg, a lényeg, hogy nem engedted be.


Amúgy én is fehérvári vagyok (csak a fórumcímeidből gondolom, hogy te is), remélem, ide nem jön:D

2013. nov. 7. 18:18

"A cikk szereplői azért ütnek el az „átlagtól”, mert a szemfehérje (sclera) teljes mértékben hiányzik náluk, azaz a szem teljes egészében fekete. Ezt az elváltozást a szem betegsége is okozhatja, ilyen például a Nevus of Ota (Oculomucodermal melanocytosis). Ez a betegség a szem fehérjét is megtámadja, emiatt a sclera-ban sötét folt jelenik meg."



Nem lehet hogy egy egyszerű szembetegsége volt valóban és Ő ezt tudva jól szórakozik,és ijesztgeti az embereket?


Csak kérdezem.

15. Slyte (válaszként erre: 9. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 18:17

Félelmetes. Kíváncsiságból rákerestem, és találtam hasonló élménybeszámolót.


"A fekete szemű gyermekekkel történt találkozásokról szóló beszámolók mindössze 14 éve jelentek meg először. Ezek a gyerekek első pillantásra alig különböznek társaiktól, ám a lélek tükreként is ismert szem az ő esetükben annyira sötét, hogy félelem lesz úrrá az emberen. Van, aki biztos benne, hogy találkozott már ilyen gyerekkel, míg a szkeptikusok szerint létezésük egyszerű városi legenda..."

14. nyecsus (válaszként erre: 11. - Elbb)
2013. nov. 7. 18:16
tudom, ezt most nem is neked szántam, inkább mind azoknak, akik ezeket írni fogják...
2013. nov. 7. 18:16
Úh, a hideg rázott ki! A "szellemsztorik" naplómban is van egy-két érdekes ,na de ez azért űbereli mindet.
2013. nov. 7. 18:16
Rémísztő..a hideg is kirázott.Sajnos nem tudok segíteni abban,hogy megfejts mi vagy ki is volt az..
11. elbb (válaszként erre: 9. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 18:15
Egyik negatív jelzővel sem illetlek, egyszerűen én egy lehetséges okot mondtam.
2013. nov. 7. 18:14
Hú ez elég ijesztő..
9. nyecsus (válaszként erre: 6. - Elbb)
2013. nov. 7. 18:13

Láttam!!!

Ott volt, és a nagy feketeség is, nem haluzok, tudom, mit láttam, bár gondoltam, h lesznek, akik azt mondják, fáradt vok, zakkant vok, jót röhögnek...de én vhogy nem tudok nevetni...én sem hinném el, ha vki mesélne ilyesmit, de tudom, h mit láttam. És az nem egy hallowen-es kisfiú. És ma is még hatása alatt voltam. Volt rajt kapucni, de felnézett rám, és a lakásból kijött annyi fény, h lássam az arcát.

2013. nov. 7. 18:12
Az elfek ilyenek. A fülét kellett volna megnézni, hogy hegyes-e. Ha igen, elf. Amúgy kár, hogy elment, elffel pacsizni jót jelent.
2013. nov. 7. 18:11
Ha tudott beszelni, akkor anya szulte.
6. elbb
2013. nov. 7. 18:09
Szerintem ha sötét volt, és még kapucni is volt rajta, akkor egyszerűen nem jól láttad.
2013. nov. 7. 18:08
Úristen én is megijedtem volna
2013. nov. 7. 18:07

Tényleg fáradt vagy,pihenj egy picit :)

És ezt komolyan,minden bántás nélkül mondom!!!

3. elbb (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 18:06
És azután hova tűnt?
2013. nov. 7. 18:05
Vámpír..Tuti..Ha megint menne, küldjed hozzám..Én imádom őket..
2013. nov. 7. 18:01

Sziasztok!

Tegnap este jjátszottam a fiaimmal, amikor csengettek. Kimentem, és egy kisfiú állt az ajtó előtt lehajtott fejjel, kapucni volt a fején. Azt kérdezte, bejöhet-e. Kérdeztem tőle, hogy került ide, hol vannak a szülei. És rámnézett, és amit láttam, nem hiszem el!!!!

Fekete volt a szeme, nem is volt fehér rész a szemén!!!!

Én úgy megijedtem, h rácsaptam az ajtót. Férjemnem elmondtam, de nem volt ott addigra senki. Azt mondta, csak egy utó-hallowen-i tréfa. Nem hiszem. Láttam, amit láttam, és az nem álarc volt! Itt hoxán írtam is be a "szellem a házban" fórumba rögtön, és egy ember azt írta, léteznek ezek a fekete szemű gy-k, rá is kerestem neten, de nem írtak róluk semmi konkrétat, csak annyit, h be akarnak menni vagy az autóba vagy a lakásba, de engedély nélkül nem mehetnek be.

Valaki esetleg tudja, mik vagy kik ezek??? És mit akarnak? Megint vissza fog jönni? Nekem családom van!

Segítsetek, félek!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook