Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sosem láttam még ilyen embert...ember volt egyáltalán? fórum

Sosem láttam még ilyen embert...ember volt egyáltalán? (beszélgetős fórum)


47. nyecsus (válaszként erre: 46. - Ca8f748537)
2013. nov. 7. 20:56
Szia! nem a pupillája volt nagy. A pupilla nem takarja be az egész szemet, még ha nagyon tág, akkor sem.
2013. nov. 7. 20:53
sötétben a pupilla kitágul, egész feketének látszik
2013. nov. 7. 20:36

AZT OLVASTAM RÓLUK h ezek entitások :P.

ennyi. aki akar elhiszi.aki nem, nem szíve joga

2013. nov. 7. 20:27
Attól még,hogy valaki nem hisz az ilyenben,nem azt jelenti,hogy nincs is..
43. gombszem (válaszként erre: 38. - Mazsinka)
2013. nov. 7. 20:25
:DDD
42. Aquatica (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 20:12

ilyen nincs.

ezek ilyen rémisztgetős sztorik. semmi valós alapja nincs érdekes módon. Ennyi erővel tündérek is léteznek és manók is, számos legenda szól róluk csak a kutya sem látta őket. tele van az internet ilyen irományokkal.szeretem mert az emberi fantáziája kimeríthetetlen.:D

2013. nov. 7. 19:51
Az igazság odaát van..
2013. nov. 7. 19:36
Mennem kell fürdetni, meg ilyesmi...de még leszek. Remélem, nem néztek teljesen zakkantnak :S elég fura helyzet ez
39. ef7b486c67 (válaszként erre: 38. - Mazsinka)
2013. nov. 7. 19:03
:))))
2013. nov. 7. 19:01
Köszi, hogy segítettél megoldani a napok óta tartó székrekedésemet, mert most jól bef.tam. :)
37. bed00b28ec (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 18:45
érdekes
36. cbf481c729 (válaszként erre: 34. - Cbf481c729)
2013. nov. 7. 18:41

Nem tudtam bemásolni, így csak linkeltem. Végeredményben arról szól, hogy a sátánisták gyerekdémonokat szoktak megidézni...Valszeg hozzátok is valami ilyesmi csöngethetett be.


Nem tudom, mennyire vagy vallásos, de én pl. Istenhez és az Égiekhez szoktam beszélni és megkérem őket, hogy vigyázzanak rám. Eddig mindig megtették. Neked is meg fogják tenni.

2013. nov. 7. 18:39
Még jó,hogy én az ilyenekben nem hiszek :) Ha mégis felbukkan újra,küld erre,szívesen elbeszélgetek ezzel a gyerekkel,hogy késő este embereket rémísztgtni nem szép dolog :)
2013. nov. 7. 18:38
33. 1a05563e94 (válaszként erre: 31. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 18:32
Elhiszem és megértelek.
2013. nov. 7. 18:31

Én az egyik oldal hozzászólásánál ezt találtam. Érdekes.

Belinkelem az egészet.

"Az engedély kérés a belépésre az ősi afrikai vallásokból is eredhet onnan szivároghatott át később a populáris kultúrába (alpári közönséges szubkultúrába) Eredetileg a Dababbo névvel illetett gonosz szellemeket írták le hasonló képen. Igaz a Dababbo kedvelt módszere volt a bekéredszkedésen kívül az is, hogy valamiféle hétköznapi tárgyhoz köti magát ami minden gyanú felett áll vagy tökéletes érdektelenségével éri el, hogy az áldozat magával vigye mások elől elzárt otthonába. Ez eredetileg a falu területére való bejutást vagy pláne a kunyhóba való behatolást jelentette, és a Dababbo szellem akkor tudott a háziakra rontást vinni ha a csalétek tárgyat azok bevitték az otthonukba és azzal ő maga is befurakodott. A Dababbo a legtöbb afrikai néprajzi leírás szerint női szellem nem ritkán idősebb de legalább középkorú nőre emlékeztette az afrikaiakat. Van azonban egy túlélő aki beengedett két ilyen modern kori fekete szemű entitást (maradok ennél mert nem tudom mik ezek) a házába. Ezek odabent már egyébként jól kiismerték magukat tudták mi merre van és be is kerítették a hölgyet aki csak a beeresztésük után fedezte fel, hogy valami nincs rendjén. Olyan környéken lakik ahol gyakori, hogy eltéved a járatlan ember, a kapucnis pulóveres gyerek fiúk pedig folyamatosan a földet nézték, mintha szégyellősek lennének. Nos a lényeg az, hogy amikor lebuktak elmondták a halálra rémült nőnek, hogy azért küldték őket, tehát nem jöttek maguktól, hanem küldték őket, hogy a nőt begyűjtsék! A kiszemelt hölgy szerencsésen átmenekült a szomszédjához aki jó barátja volt, de szkeptikusan hallgatta végig a történetet, ám minden esetre hazakísérte de természetesen nem találták ott az idegen kölköket. Eszerint nem véletlenszerűek a megjelenéseik hanem címre mennek bizonyos kiválasztott emberekért amit náluk felsőbb személy, valamilyen felettes jelöl ki a számukra. Az érthetetlen miért nem használnak pl napszemüveget az álcázás tökéletesítésére. Ennyire hülyék? Természetfeletti lényekre nem igazán illik a leírás. Nagyon sántít. Démonok nem küldenek maguk helyett kis nyomi gyerekeket. Ha azt teszem fel, hogy a fekete szem azért van mert csak kis részben emberek vagy magukat embereknek álcázzák ez lehet a bennük lévő idegen DNS miatt is, vagy a külső csak álca. Erre utal a kifejezéstelen arc. Mert nem olyan fejlett az álca, hogy az arcizmokat is mozgatni lehessen rajta mert pl. csak egy biometrikus szkafander? De nincs ennyire részletgazdagon kidolgozva, és az emberi hang utánzásával is problémák vannak még akkor is ha technológiát használnak hozzá. Ezért az hangzásában tökéletesen emberi de tökéletesen érzelem mentes is ettől tűnik gépiesnek. Az álca alól ráadásul kilóg a lóláb mert kilátszanak az idegenek hatalmas fekete szemei? Egy félre sikeredett beszivárgási kísérletnek így hihetőbb, főként akkor ha genetikai szüret a céljuk mert meghatározott emberekhez mennek el akiket valami alapján kiválogattak, kijelölt célpontok. Ebben az esetben mi érdekes lehet bennük egy idegen faj számára? Nyilván a DNS-ük. Csakhogy! Egy idegen faj erőnek erejével is elvihetne akárkit semmi szükségük ilyen primitív szánalmas trükközésre ami még egy házaló zokni árus szintjén is siralmas próbálkozás. Ha pedig nem idegenek és nem is nephilimek vagy megszállt gyerekek akkor egy lehetőség marad. Újkori városi legendák az internetkorszak termékei. Ez is egy kortünet. Senki félre ne értsen nem vagyok mainstream gondolkodás és látásmóddal megvert szerencsétlen és nem keresem a legkényelmesebb magyarázatot amivel lesöpörhetem az egészet az asztalról de ez ebben a formában csak internet hisztériának tűnik."

31. nyecsus (válaszként erre: 29. - 1a05563e94)
2013. nov. 7. 18:31
Igazad lehet, asszem ez a legjobb. Csak most még hatása alatt vok, tegnap alig aludtam éjjel. :( Egy ilyen látvány azért beleivódik az ember elméjébe. Senkinek nem kívánom.
30. cbf481c729 (válaszként erre: 23. - 089e41917e)
2013. nov. 7. 18:28
:)
2013. nov. 7. 18:28

DE most komolyan próbáld meg ésszerű magyarázattal lezárni mert így a gyerekek is megérzik rajtad a feszültséget.Muszáj lesz,jobb ha néha az ember nem keresi a válaszokat.

Bár én így hogy még nem éltem át ilyet most is azt mondom inkább szórakozott veled.

28. Slyte (válaszként erre: 23. - 089e41917e)
2013. nov. 7. 18:27
Hát, jó hír, hogy csak oda mennek be, ahová behívják őket... :/
27. Muraja
2013. nov. 7. 18:27

Hany eves volt ? ha igy tiz es feljeb semi baj.

Egyszeruen egy fekete lencse volt a szemben , anno nekem a fiam is hasonlo modra örvenditett me.

Nem kellemes azt tudom en is kicsit " megnemultem "

2013. nov. 7. 18:27
na én most megyek és bezárom az ajtókat..)
2013. nov. 7. 18:26

Nagyon para lehetett...


köztünk járnak, nem vagyunk egyedül.

24. Slyte (válaszként erre: 19. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 18:24

"Egy idős úr pedig egy liftben találkozott egy ilyen gyermekkel. Ő beszédbe is elegyedett vele: a gyermek megkérdezte, hova tart az idős úr, majd amikor a férfi annyit válaszolt, hogy haza, a gyermek így reagált: "jó dolog lehet egy otthon". Az úr visszakérdezett, ám ő csak egy "sehova" választ kapott a gyermektől....

A fekete szemű gyermekek közös ismeretetőjegye továbbá az ósdi, sötét ruházat. Mindig kora este tűnnek fel, vagy napfénytől mentes helyeken, és még egy valami, mely az egész történet hihetőségét megkérdőjelezi: sosem készült se fénykép rólunk, se videofelvétel. Még a korábban említett liftes esetnél sem: az idős úr másnap ugyanis megnézte a biztonsági kamera felvételeit, ám azokon nem látszott senki - úgy tűnt, mintha végig egyedül utazott volna. A történetekben szereplő gyermekek ráadásul kivétel nélkül korukat meghaladó magatartást tanúsítottak, végtelen udvariasságról és választékos szókincsről tettek tanúbizonyságot."

2013. nov. 7. 18:23
Ha most megszólalna a csengő tuti bef@snék, remélem a férjem siet haza...
22. nyecsus (válaszként erre: 18. - 089e41917e)
2013. nov. 7. 18:23
kb 8 talán 9 de annál nem több
2013. nov. 7. 18:22

most aludni se fogok tudni..:S

démon vagy ufó is lehetett

2013. nov. 7. 18:21
Egyébként azt hiszem jobb ha bemagyarázol magadnak egy elfogadható verziót, pl hogy tényleg csak szórakozott veled valaki vagy rosszul láttad... Ne agyalj rajta annál jobban fogsz félni...
2013. nov. 7. 18:20
Egy kisfiú sírt volna, ha rácsapom az ajtót. Meg érdekes, h 10 másodperc múlva férjem kinéz és senkit nem lát??? És a hangja sem volt kétségbe esett. Egy kisfiú,, aki elveszti a szüleit, minimum ijedtnek tűnik. Nem?
2013. nov. 7. 18:20
Hány éves forma volt a gyerek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook