Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sosem láttam még ilyen embert...ember volt egyáltalán? fórum

Sosem láttam még ilyen embert...ember volt egyáltalán? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 8. 11:01

Nyecsus bammeg, nem ér így ijesztgetni a jónépet! Tegnap bekukk a topikba, már nem volt időm/erőm írni, csak úgy olvasgattam, más birkákat számol elalvás előtt, én olvasgatok, hát ne tudd meg, mennyit forgolódtam az ágyban!:)


Amúgy nem, én még nem láttam ilyen gyereket, remélem nem is fogok...

76. nyecsus (válaszként erre: 74. - Ittmost)
2013. nov. 8. 08:44
hát ez a bajom, h arról nem írnak semmit, h mi a szándékuk ezeknek. Meg arról sem, h mi történik, ha behívják őket. Elméletek vannak, de semmi konkrét. De amikor belenézel a szemébe, ott megszűnik a kiváncsiság a szándékával kapcsolatban, és nagyon megijedsz. Bennem legalábbis erősebb volt a félelem, mint az, h megkérdezzem, mit akar. Úgy becsaptam az ajtót sikítva, h férjem rohant, h mi történt. Elmondtam, kinézett, de nem volt már ott.
75. nyecsus (válaszként erre: 70. - Trinitas)
2013. nov. 8. 08:33
Szia! Hosszúújjú sötétszürke kapucnia volt, és fekete nadrágja. A hajából csak annyit láttam, h sötét színű. A bőre nagyon fehér volt, világos. De inkább a szemére lettem figyelmes. Azt kérdezte, bejöhet-e. De akkor még le volt hajtva a feje. Kérdeztem, hol vannak a szülei, és h hogy került ide, és akkor nézett fel rám. Hát végigfutott a hideg. A hangja...nem is tudom, olyan hideg volt. Nem is éreztem benne semmilyen hangsúlyt.
2013. nov. 8. 07:47

Írnak valamit arról,hogy ezek a fekete szeműek bántottak volna valakit is,azon kívül,hogy ijesztően,vagyis inkább furcsán néznek ki,és lehet,h nem is emberek?

Szerintem nem árt vmiylen szinten tudomásul venni,h élHETnek velünk együtt olyan"fazonok",akik nem emberek. Biztos van vmi dolguk itt.

És amíg nem bántanak,nem aggódni magunkat halálra.

Ez volt az elmélet,de persze biztos én is megrémülnék.Szerencsére kertesben lakom,úh nálam,ha vki már a kapun belül van,és az ajtón kopogtat,akkor automatikusan a rendőrséget hívom.

2013. nov. 8. 01:02
Bexartam :(
72. grizus
2013. nov. 8. 00:37
Anyám látott egy ugyanilyen szemű embert az utcán.
2013. nov. 8. 00:20
Beütöttem a keresöbe,hogy fekete szemü gyerek és rámentem a képtalálatokra. Nagyon félelmetes. Bár a fèrjem és a kutyusom is itt van mellettem mégis beleborzongtam.
70. Trinitas (válaszként erre: 69. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 22:09

Én elhiszem, hogy tényleg ezt láttad, de könnyen lehet, hogy szórakozott veled a kiscsávó, fekete kontaklencsét lehet kapni.. viszont ha meg belegodolok, hogy addig jó móka ez, míg valaki be nem hívja, na és akkor mit csinál? Vagy szájon nem vágja.. felismerheti akárki ha környékbeli.. szóval nemtóm, tréfának, főleg ekkora gyerektől meredek.. de ugyanakkor meg olyan meseszerű... én hiszek a túlvilágban meg nagyon sok más dologban, de ez valahogy nemtóm.. pedig olvastam anno a fekete szeműekről, szóval sokan találkoztak már velük.. de mégis, olyan fura ez nekem, hogy be akar menni a házakba.. hát miért kell erre engedély egy kis démonivadéknak?


Az biztos, ha tréfa volt, ha valóság.. hátborzongató lehetett.. de az is biztos, bármelyik is volt, én még nem olvastam olyat, hogy bárkit bántottak volna ezek.. csak ne hívd be a házba..


Amúgy mesélj még róla.. írtad, hogy azt a hangot nem felejted el.. milyen hang volt? Milyen volt kissrác? Ruházat, haj stb..

2013. nov. 7. 21:57

köszi!

Jó éjt nektek!

És kössz, h nem néztetek idiótának, már ez is vmi, Sziasztok!

68. kisj (válaszként erre: 65. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 21:53

Remélem minél előbb sikerül elfelejtened.

Az emberi agy a rossz dolgokat igyekszik minél előbb elfelejteni.

67. Slyte (válaszként erre: 65. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 21:52

Egy idő után elfelejted, idő kell hozzá. Most még nagyon friss az élmény.

Én még tévében sem tudok megnézni se horrort, se semmilyen félelmetes filmet, mert rossza hatással van a lelkiállapotomra.

66. gombszem (válaszként erre: 49. - 5c930170e5)
2013. nov. 7. 21:52
:DDD Te kis huncut!!! ;)
2013. nov. 7. 21:48
Na, most állt fel a szőr a hátamon! Én nem vok híve ezeknek a szelleme izéknek. :( Nem is akarok! Istenben hiszek, nem a szellemekben. Hogy lehet ezt elfelejteni????? Ma egész nap tettem vettem, h kimenjen a fejemből. És mégsem. Talán holnap jobb lesz.
64. Slyte (válaszként erre: 62. - Slyte)
2013. nov. 7. 21:46
Mármint azt az álomfogót dobd ki. Amúgy az lehet spiritiszta tárgy.
2013. nov. 7. 21:45

Elbírom képzelni,hogy mennyire megijedtél,én még nm is hallottam ilyenről.Szerintem a legjobb ha megpróbálod kibeszélni magadból,de ne keress fel ilyen - olyan oldalakat,mert akkor csak még jobban magadra hozod a frászt.És még olyanokat is beképzelsz ami nincs is.


Egyszer nekem is volt egy olyan h ültem az ágyon és mintha valaki hátulról megérintett volna vagy meglökött volna.Akkor halálra rémültem,mert nem tudtam hova tenni a dolgot és azt hittem,hogy be

fogok kattanni.

Amúgy is gyógyszert szedek a szorongásomra,nem hiányoznak az ilyen dolgok!:):-SS

62. Slyte (válaszként erre: 59. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 21:44
Hát, az könnyen lehet. Szerintem dobd ki amilyen gyorsan tudod!
61. kisj
2013. nov. 7. 21:43
Mondd, hogy csak vicceltél, mert mostanában(busz elterelése miatt) nagyon elhagyott, sötét helyen kell hazajönnöm!
60. 342402de6d (válaszként erre: 38. - Mazsinka)
2013. nov. 7. 21:43
:D
59. nyecsus (válaszként erre: 54. - Slyte)
2013. nov. 7. 21:42
Két három hete kaptam ajándékba egy antik indián álomfogót. Esetleg ez egy ilyen dolog??? Nem tudom, mitől jelent meg, csak megjelent, én halálra rémültem, és azóta próbálok túl lenni rajta :(
58. Slyte (válaszként erre: 57. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 21:42

Nem is kaptál olyan valakitől valamilyen tárgya, aki foglalkozik ilyennel?


Lehet, hogy tényleg kimerültség. El kell felejteni!

57. nyecsus (válaszként erre: 53. - Slyte)
2013. nov. 7. 21:37
Én::: Semmivel. Még ezotériával sem, semmi ilyesmivel, max egy hónapban egyszer megnéztem a horoszkópomat. Én nem hívtam, az biztos!
56. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 8. - 17aadc1082)
2013. nov. 7. 21:36
:DD
2013. nov. 7. 21:33
54. Slyte (válaszként erre: 53. - Slyte)
2013. nov. 7. 21:30

Jut eszembe, hogy múltkor olvastam, hogy valaki lelkileg maga alatt volt, és valami segítőt hívott magához (jós, vagy boszorkány, vagy hasonló), és azóta zajokat, kopogásokat hall.

A legjobb mindenféle talizmánt, meg ilyesmi tárgyakat is kidobálni, mert állítólag ahhoz is kötődhetnek.

53. Slyte (válaszként erre: 51. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 21:25

Előtte nem foglalkoztál valamilyen spiritiszta dologgal? Pl. jóslás, szellemidézés, stb...

Mert azt olvastam, hogy ezek a szellemek csak akkor mehetnek valakihez, ha valamilyen módon, -akár tudatosan, akár úgy, hogy félre van vezetve-, hívják őket.

52. ca8f748537 (válaszként erre: 47. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 21:23
Nem tudom, mit mondjak. Realista vagyok.
2013. nov. 7. 21:22
de tényleg el kéne felejtenem...mert ha ismerősöknek mondanám el, lehet, rámhívnák a mentőket...de mégis, amit láttam, láttam. És az a hang...
2013. nov. 7. 21:18
nem ittam és nem szívtam semmit...
49. 5c930170e5 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 21:05
Nekem is szoktak ilyenek megjelenni...múltkor még Mózes is megjelent.Mondjuk már akkor megittam 4-5 sört+3 felest
48. ancsika688 (válaszként erre: 47. - Nyecsus)
2013. nov. 7. 21:00
Félelmetes lehetett,biztos frászt kaptam volna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook