Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sosem láttam még ilyen embert...ember volt egyáltalán? fórum

Sosem láttam még ilyen embert...ember volt egyáltalán? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
257. 376ca6d064 (válaszként erre: 232. - Jegeskávé)
2013. nov. 8. 16:14
Ne csináááld!!!!Elhiszem,besz....m,most meg aztán tényleg...és én éjjel olvasgatás után mentem ki bezárni a kaput.Na ne tudjátok meg...
2013. nov. 8. 16:11
Előző bejegyzés csak másolat,nem én írtam egy szavát sem.
2013. nov. 8. 16:10

Ezt találtam,kicsit hosszú,de olvassátok el.


Az engedély kérés a belépésre az ősi afrikai vallásokból is eredhet onnan szivároghatott át később a populáris kultúrába (alpári közönséges szubkultúrába) Eredetileg a Dababbo névvel illetett gonosz szellemeket írták le hasonló képen. Igaz a Dababbo kedvelt módszere volt a bekéretszkedésen kívül az is, hogy valamiféle hétköznapi tárgyhoz köti magát ami minden gyanú felett áll vagy tökéletes érdektelenségével éri el, hogy az áldozat magával vigye mások elől elzárt otthonába. Ez eredetileg a falu területére való bejutást vagy pláne a kunyhóba való behatolást jelentette, és a Dababbo szellem akkor tudott a háziakra rontást vinni ha a csalétek tágyat azok bevitték az otthonukba és azzal ő maga is befurakodott. A Dababbo a legtöbb afrikai néprajzi leírás szerint női szellem nem ritkán idősebb de legalább középkorú nőre emlékeztette az afrikaiakat. Van azonban egy túlélő aki beengedett két ilyen modern kori fekete szemű entitázst (maradok ennél mert nem tudom mik ezek) a házába. Ezek odabent már egyébként jól kiismerték magukat tudták mi merre van és be is kerítették a hölgyet aki csak a beeresztésük után fedezte fel, hogy valami nincs rendjén. Olyan környéken lakik ahol gyakori, hogy eltéved a járatlan ember, a kapucnis pulóveres gyerek fiúk pedig folyamatosan a földet nézték, mintha szégyellősek lennének. Nos a lényeg az, hogy amikor lebuktak elmondták a halálra rémült nőnek, hogy azért küldték őket, tehát nem jöttek maguktól, hanem küldték őket, hogy a nőt begyűjtsék! A kiszemelt hölgy szerencsésen átmenekült a szomszédjához aki jó baráűtja volt, de szkeptikusan hallgatta végig a történetet, ám minden esetre hazakísérte de természetesen nem találták ott az idegen kölköket. Eszerint nem véletlenszerűek a megjelenéseik hanem címre mennek bizonyos kiválasztott emberekért amit náluk felsőbb személy, valamilyen felettes jelöl ki a számukra. Az érthetetlen miért nem használnak pl napszemüveget az álcázás tökéletesítésére. Ennyire hülyék? Természetfeletti lényekre nem igazán illik a leírás. Nagyon sántít. Démonok nem küldenek maguk helyett kis nyomi gyerekeket. Ha azt teszem fel, hogy a fekete szem azért van mert csak kis részben emberek vagy magukat embereknek álcázzák ez lehet a bennük lévő idegen DNS miatt is, vagy a külső csak álca. Erre utal a kifejezéstelen arc. Mert nem olyan fejlett az álca, hogy az arcizmokat is mozgatni lehessen rajta mert pl csak egy biometrikus szkafander? De nincs ennyire részletgazdagon kidolgozva, és az emebri hang utánzásával is problémák vannak még akkor is ha technológiát használnak hozzá. Ezért az hangzásában tökéletesen emberi de tökéletesen érzelem mentes is etől tűnik gépiesnek. Az álca alól ráadásul kilóg a lóláb mert kilátszanak az idegenek hatalmas fekete szemei? Egy félre sikeredett beszivárgási kísérletnek így hihetőbb, főként akkor ha genetikai szüret a céljuk mert meghatározott emberekhez mennek el akiket valami alapján kiválogattak, kijelölt célpontok. Ebben az esetben mi érdekes lehet bennük egy idegen faj számára? Nyilván a DNS-ük. Csakhogy! Egy idegen faj erőnek erejével is elvihetne akárkit semmi szükségük ilyen primitív szánalmas trükközésre ami még egy házaló zokni árus szintjén is siralmas próbálkozás. Ha pedig nem idegenek és nem is nephilimek vagy megszállt gyerekek akkor egy lehetőség marad. Újkori városi legendák az internetkorszak termékei. Ez is egy kortünet. Senki félre ne értsen nem vagyok mainstream gondolkodás és látásmóddal megvert szerencsétlen és nem keresem a legkényelmesebb magyarázatot amivel lesöpörhetem az egészet az asztalról de ez ebben a formában csak internet hisztériának tűnik.

254. Slyte
2013. nov. 8. 16:05
Azt olvastam róluk, hogy az ember késztetést érez, hogy beengedje az autóba, lakásba, egészen addig, míg meg nem látják a szemet, és, hogy visszautasítás esetén egyre agresszívabbakká válnak.
2013. nov. 8. 15:52
Nem tudunk elvonatkoztatni az emberi logikánktól. Mi így tennénk, mi úgy... Ez logikus, az már hülyeség. Ha ezek valoban léteznek és nem emberi agy működteti őket, ugyan minek akarjuk érteni? Nem fogjuk tudni... Nem is biztos, hogy intelligensebb lény, de lehet sokkal inkább. Nem tudjuk, nem dolgunk tudni. Ő kérdez, a másik válaszol...iszonyatos félelmek közepette. A jelenletükben az emberen az ösztönös tulélés lesz urrá, csak utána agyal...de akkor a halálfélelem fogja el. Vagy jól jön ki belőle, vagy nem tudjuk. Az viszont érdekes, a halálfélelem számít a legnagyobb démonnak ez ember életében. Egyáltalán nem biztos, hogy ezt akarja az emberre hozni, lehet csak szembesít...
252. Syrah
2013. nov. 8. 15:51

Viccen kivul. Ma egesz nap olvasgattam, es tul sok az azonossag ahhoz, hogy kitalacio legyen minden egyes tortenet. Nem letezik, hogy minden egyes ember pontosan azt meseli el, ha ez kitalacio.


Elhiszem, hogy biztos sokan megspekelve teszik netre, de tul sok az azonossag. Biztos, hogy ez egy letezo dolog.

251. Slyte (válaszként erre: 249. - Syrah)
2013. nov. 8. 15:49
Azért mert démonok. Ők nem mehetnek senkihez sem be, hacsak nem hívják őket. Ez lehet szellemidézés, vagy bármilyen más spiritiszta tevékenység, sőt még tárgy is lehet, amihez kötődnek.
250. jegeskávé (válaszként erre: 242. - Ef7b486c67)
2013. nov. 8. 15:47
Én teljesen nyitott vagyok ezekre a dolgokra...sajnos.:( a naplómba ezekről írok is. Mi nem poénkodásból idéztünk szellemet,meg akartam tudni ki vagy mi van a lakásunkba. Érdekes volt és félelmetes.
249. Syrah
2013. nov. 8. 15:46

Megis ezekben az esetekben egymastol fuggetlen resztvevoknel minden alkalommal engedelyt kernek.


Jol nevelt gyerekek jottek mas civilizaciokbol. :D

248. nyecsus
2013. nov. 8. 15:45
Aki hiszi, az hiszi, aki nem, az nem. Mindenkinek szíve joga. Én láttam, amit láttam.
247. ef7b486c67 (válaszként erre: 243. - Gribedli***)
2013. nov. 8. 15:33
Pont:)
246. gribedli*** (válaszként erre: 244. - Pasionella)
2013. nov. 8. 15:33
Igen, tudom, csak ez a véleményem
245. gribedli*** (válaszként erre: 216. - Ef7b486c67)
2013. nov. 8. 15:32
Nem tom, a Paranormal Aktivityben a kutyát is ide-oda csapkodta az a valami (nevezzük szellemnek)
244. Pasionella (válaszként erre: 243. - Gribedli***)
2013. nov. 8. 15:32
Amit leírtam az egy angol szöveg fordítása volt, nem a saját szavaim...
243. gribedli*** (válaszként erre: 199. - Pasionella)
2013. nov. 8. 15:31

Bocs, de szerintem, ha el akarnak vinni, elvisznek, nincs olyan, hogy hagyják, hogy valaki elfusson, ha tényleg vannak ilyen lények, eleve fizikai előnyben vannak, majd még megkérdezik, hogy elvihetnek-e, nem?:) Ha valaki meg akar ölni, még ha ember, akkor sem hagy elfutni, nemhogy egy ilyen lény, akármi is legyen. Annyira nincs semmi logika ezekben a netes mesékben.


Amit egy ember lát, az érzékszerveivel látja, érzi, hallja, az érzékszerveink megtéveszthetnek minket.

242. ef7b486c67 (válaszként erre: 232. - Jegeskávé)
2013. nov. 8. 15:30
Na..nem tudom hallottatok e a sátánidézésről?kell egy kulcs ..meg egy biblia..Amit most leírok nem vicc..és nem poénkodom..Kb 18 évesek voltunk és bibliáztunk..Páran egy szobában..Szóval berakod a kulcsot a bibliába és forgatod..közben hívod a sátánt..Vicc volt, senki sem gondolta komolyan ittunk is..De ami jött..kértük mozdítsa meg a függönyt ...megtette..kértük mozdítsa meg valaki haját...azt is..Erre az egyik fiú pánikrohamot kapott ki akart menni az ajtón de ..az ajtó zárva..Viszont nem küldtük vissza...mind akik ott voltunk, tönkrement életekkel számolhatunk..lehet véletlen ..de nem biztos..nem szabad szórakozni ilyesmivel..És ha valóban van Isten..én hiszem..akkor van sátán is..és bármi lehet...Nem vagyunk tudatában a magasabb hatalmaknak..semmiképpen sem...
241. Pasionella (válaszként erre: 205. - Syrah)
2013. nov. 8. 15:28
Nem de nyilván bele akar nézni a szemébe!
240. Slyte
2013. nov. 8. 15:27

Tegnap este a fórumozás után már mindenki lefeküdt, és majd bef@stam miközben húzogattam be a függönyöket, ellenőriztem az ajtót. Ez utóbbi nyitva volt, de olyan gyorsan zártam rá, mint még soha. Férjem még ébren volt, és kiderült, hogy valamiért le kéne menni. Mondtam neki, hogy én ki nem mozdulok az ágyból.


Mondjuk fura, hogy egymaga ment hozzátok, miközben mindenki otthon volt. Meg az is, hogy azon a nőn kívül, aki átmenekült a szomszédban, nincs semmilyen infó arról, hogy mit csinált/csináltak benn a lakásban.

239. ina87
2013. nov. 8. 15:26
Valoszinü h nemfog vissza menni,sose tudni h ki mi fog még becsöngetni hozzám,közel van az erdö szoval esténként már igyis fura hangok haladszodnak és még sorolhatnám de nem fogom...
238. nyecsus (válaszként erre: 236. - Syrah)
2013. nov. 8. 15:25
ez engem is érdekelne
237. jegeskávé (válaszként erre: 236. - Syrah)
2013. nov. 8. 15:25
Nem sok időnk volt beszélni,de majd kifaggatom.
236. Syrah (válaszként erre: 232. - Jegeskávé)
2013. nov. 8. 15:22
Es mi lenne, ha valaki beengedne oket, arrol mondott valamit?
235. nyecsus (válaszként erre: 232. - Jegeskávé)
2013. nov. 8. 15:20
Snki nincs, aki a cs-ban vagy ismerősök közül ilyesmivel foglalkozna, és ártani akarna. Legalábbis én biztosan nem tudok róla. Lehet, h tényleg csak eltévedt.
234. bowie (válaszként erre: 231. - Ef7b486c67)
2013. nov. 8. 15:19
Köszi:)
233. Syrah (válaszként erre: 227. - Ina87)
2013. nov. 8. 15:15

Nem hiszem, hogy itt tenyleg segitseg kell nekik. Raadasul ketlem, hogy ezek gyerekek.


Ha egy sotet boru ket ajtos szekreny kopogtatna, hogy segits neki, es engedd be, beengedned?


Az ember erzekeli a szandekot. Normalis gyereknel nem erzel ilyen foku felelmet, ebben biztos vagyok. Ez nem egy gyerek volt, csak a teste latszott annak.

2013. nov. 8. 15:15

Sziasztok.

Még nem olvastalak vissza benneteket.

Beszéltem egy ismerősömmel a témáról,anno Ő volt nálunk szellemet idézni,otthon van ebben a témában. Még csak elkezdtem mesélni neki a dolgot,de már mutatta,hogy felállt a szőr a karján. Egyből rávágta,hogy van ilyen és démonoknak hívják őket.Bármilyen alakot fel tudnak venni és bármelyik idősíkban egyik pillanatról a másikban ott tudnak lenni. Általában megidézik őket,de néha rossz helyre mennek. Lehet ebben a történetben is ez volt és akkor többet nem megy vissza. Viszont ha nem véletlen,akkor valaki szándékosan küldte oda,visszamehet. Esetleg valami nézeteltérés konfliktus nem volt valakivel,aki ártani akar?

231. ef7b486c67 (válaszként erre: 228. - Bowie)
2013. nov. 8. 15:12
Mondjuk te hiteles vagy..Szóval elfogadom ha gondolod..Amúgy én azt hiszem mint lejjebb írtam is,hogy bármi lehet..Nem vagyunk teljes birtokában a tudásnak./közel sem/.És sajnos a butítás hatalmas..Mert miért ne..:)
230. nyecsus (válaszként erre: 227. - Ina87)
2013. nov. 8. 15:08
nanem tudom, milyen lett volna a te hozzáállásod, mikor megkérdezed a kissrácot, hogyan került ide, és hol vannak a szülei...és rádnéz a mélyfekete szemével. Érzed, h nem jó benne vmi....és halálra rémülsz. Nem hinném, h máshogy kezelted volna. Te nem láttad, hogy nézett...nem volt benne kétségbeesés, semmi nem látszott rajta, semmi, csak a szándék, h neki ide be kell jönnie. :((( bocs, h ilyen hangnemben írtam, de már ez jön ki belőlem, aki nem lát ilyet, el sem tudja képzelni, milyen ez...és milyen érzelmeket hoz ki az emberből. Az első gondolatom az volt, h nem élem túl :(((
229. bowie (válaszként erre: 225. - Nyecsus)
2013. nov. 8. 15:05
mondjuk ennek örülök:))
228. bowie (válaszként erre: 224. - Ef7b486c67)
2013. nov. 8. 15:04
Aaaa, mer nekem a legnagyobb félelmem az ilyen ufo meg ezek a dolgok..mióta látom, kerülgettem a fórumot, de most csak belekukk..:))én hülye.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook