Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítsünk egymásnak fogyni! fórum

Segítsünk egymásnak fogyni! (beszélgetős fórum)


69. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 66. - 0d32c1589e)
2009. okt. 13. 22:48
A naplodban nem irod azt is, hogy miket ettel, mibol elsz annyi kaloria? En is kaloriaszamolassal es eletmodvaltassal szeretnek fogyozni, dietazni, de nem igazan tudom a fott kajak kaloriatartalmat.
2009. okt. 13. 22:47

Tőlem is megkérdezték múlt év karácsonyban, hogy hányadik hónapban vagyok :((( De egy kedves ismeretlen nő volt a templomban, akinek épp babája volt, és hát úgy néztem ki, hogy tényleg azt hitte szegény, hogy én is babát várok :(((

Tudom, hogy nem rossz indulatból mondta, de nekem olyan rosszul tudnak esni az ilyenek...

A nyáron pedig volt bőven részem belőlük :((( Minden rokon, aki meglátogatott és rég nem látott, köszönés után azzal kezdte, hogy "hogy meghíztál..." :(((

67. lizocska82 (válaszként erre: 59. - MMMaya)
2009. okt. 13. 22:45
Ilyet már én is kaptam szülés után fél évvel,hogy: hányadikat várod? De tényleg nem kell az ilyennel foglalkozni, amúgy sem az a lényeg mit mondanak,hanem ,hogy ki mondja. (Nekem épp a férjem egyik bunkó volt munkatársa mondta:-((
66. 0d32c1589e (válaszként erre: 63. - Lizocska82)
2009. okt. 13. 22:44
A cigiről már le tudtam szokni. Igaz az sem volt egy könnyű menet. Ennek is sikerülnie kell.
65. 0d32c1589e (válaszként erre: 59. - MMMaya)
2009. okt. 13. 22:41
Ne foglalkozzál olyan buta emberekkel akik ilyent kérdeznek. Egy nem illik ilyent kérdezni. Szemtelenségnek tartom, nyugodtan szóljál be az ilyen embernek. Ha gyerek lesz megtarom, ha meg más ajándékba kaphatja:)
64. Pufóka6 (válaszként erre: 61. - Lizocska82)
2009. okt. 13. 22:41

Huh...hát három gyerkőc mellett ilyen sok mindenre oda tudni figyelni és időt csinálni, az szerintem tehetség! Vagy legalábbis óriási akaraterő! Minden tiszteletem a tiéd!

Az a gondom nekem itt a hoxán - ha már gyerkőcökről van szó - hogy nagyon fiatal vagyok és "még előttem az élet", itt viszont a fogyózók 80%-a a terhesség és szoptatás alatt felszedett kilókkal küzd, én viszont azért küzdök, hogy majd "egészséges" súllyal teherbe eshessek...

63. lizocska82 (válaszként erre: 60. - 0d32c1589e)
2009. okt. 13. 22:41
Ez ismerős nekem is (szomorúság, stressz=zaba). Nekem ez a fülakupuntúra sokat segít, és elmúltak ezek a falási rohamok. Persze az is sokat segített,hogy ezt most eldöntöttem és kész! Anno így szoktam le a napi két doboz cigiről is, elszítam az utolsót és azt mondtam kész vége!! És azóta nem gyújtottam rá, pedig de sok rossz nap volt amikor olyan jó lett volna egy szál cigi(igazából mai napig eszembe tud jutni).
62. e7d58500d8 (válaszként erre: 57. - Szoszilvi81)
2009. okt. 13. 22:37
Magic Hoop a neve, a neten mindent megtaláltok róla! Még kijelzője is van, ami mutatja, hogy hány kalóriát égetsz közben, méri az időt, hogy mennyit fogysz a csípődből, és hogy hányszor forgott körbe a karika.
61. lizocska82 (válaszként erre: 48. - Pufóka6)
2009. okt. 13. 22:36
Én 16-17 éves koromig 55 kg voltam, aztán jött egy betegség+gyógyszerek amiktől hízni keztem...aztán lefogytam aztán visszahíztam. Megszületett a kislányom, de nem a terhességgel híztam, hanem szoptatás alatt. Ráadásul ez télen volt, és csak tavasszal döbbentem rá,hogy mennyit is híztam ( kb. 30 kg). De utána második gyerkőc..harmadik (itt viszont nagyon figyeltem,hogy tovább már ne hízzak, fiammal 5 kg-t szedtem fel a terhesség alatt, kislányommal 3 kg-t). De most megint elkezdtek felmenni a kilók szoptatás alatt, és amikor újra három számjegyűt mutatott a mérleg én is azt mondtam ELÉG!!! Én nem akarok ebbe a kövér testbe bezárva élni!! Elkezdtem a fülakupunktúrát, az életmódváltást és heti két tornát. Mostanság épp fogyni kezdett a lelkesedésem,de rátaláltam egy lányra itt a hoxán és új erőre kaptam. Az ő példáját követve felemeltem a tornát heti hat-ra. És nagyon, nagyon bizakodó vagyok (rámjött lazán az egy hónapja-épp, hogy bele tudom magam préselni farmer). Hidd el NEKED is SIKERÜl!! Együtt erősek leszünk, és nagyon, nagyon csinosak!!
60. 0d32c1589e (válaszként erre: 46. - Lizocska82)
2009. okt. 13. 22:35
Igazából az életmód az amit változtatni akarok. Eddig sorra mindent kipróbáltam, nálam már nincs más csak a normális mennyiség, amit nem lesz könnyü ha zaba kirohanásaim is léteznek, de élni szeretnék még. Nem bulémia, de ha szomorú vagyok akkor én a kajába menekülök.
59. MMMaya
2009. okt. 13. 22:34
Szülés után nagyon nagy maradt a hasam, olyan ciki, mikor megkérdezik, már jön a 2.? Vajon erre is jó lehet? :S
2009. okt. 13. 22:34
Igazából a férjem is véletlenül jutott hozzá.
2009. okt. 13. 22:33

Hol lehet ilyen hullahoppkarikát beszerezni.

A kék-zöld foltok a sima karikától is előjönnek. Gyerekkoromban rengeteget hullahoppoztam :P

56. e7d58500d8 (válaszként erre: 53. - Pufóka6)
2009. okt. 13. 22:32
Előtte én sem!
2009. okt. 13. 22:30

Pufóka, úgy érzem,ez most szilárd elhatározás. Biztosan menni fog ;)

Én a 82 kg-val voltam így, hogy ez már nem mehet tovább!! Most pedig igyekszem a hibáimból tanulni és ezt a 76 kg-nál teszem, hogy innen és nem tovább! Az álmom, hogy megpillantsam a 6-os számot, az már nem érdekel hogy 9-essel folytatódik, de úgy szeretnék hatvanakárhány kiló lenni :P

54. Pufóka6 (válaszként erre: 51. - 8fe4afaa5f)
2009. okt. 13. 22:30
Elcsépelt szöveg, de igaz: az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy ideje legyen!
53. Pufóka6 (válaszként erre: 50. - E7d58500d8)
2009. okt. 13. 22:29
Még nem is hallottam ilyenről...:-?
52. Pufóka6 (válaszként erre: 49. - Szoszilvi81)
2009. okt. 13. 22:29
Szép álmokat!
51. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 50. - E7d58500d8)
2009. okt. 13. 22:28
En is akartam venni, de azt a valaszt kaptam, hogy mindenre lesz idom??
2009. okt. 13. 22:28
Én most kaptam a férjemtől egy masszírozógolyókkal körberakott hullahoppott. Elsőre mivel sohasem csináltam kék zöld lettem másnapra. De már 10 percig is tudom csinálni egyszerre és tökre élvezem. Csípőre, derékra szupi!
2009. okt. 13. 22:25

Most megyek, mert húz az ágy. Holnap jelentkezem.

A holnapi kitartásban gazdag szép jó reggeli viszontlátásra!:*

2009. okt. 13. 22:24
Hát én is sajnos a jojo effektus miatt lettem ekkora :( Tizen egynéhány éves koromban elkezdtem fogyózni, akkor voltam hetven valamennyi kiló, lement hatvan valamennyire, aztán visszahíztam természetesen majdnem 80ra, utána megint picit leadtam, megint dupláját vissza, és ez így ment, mígnem 48 nappal ezelőtt arra eszméltem, hogy több hónapos szándékos elkerülés után csak rámerészkedtem a mérlegre, és hát 20 deka híján 110 kilót mutatott...Megjegyezném, hogy 21 éves vagyok...RENGETEG! Ez kitisztította a fejem és megértettem magammal, hogy ez így nem mehet tovább!Nekem még gyereket is kell szülnöm pár év múlva...ennyi kilóval nem hiszem hogy egészséges dolog lesz...Le kell fogynom! Méghozzá tartósan! Jojózás nélkül.
47. Pufóka6 (válaszként erre: 44. - Szoszilvi81)
2009. okt. 13. 22:19
Jaj úgy igen ha hallgatni kell :D Azt hittem olvasva tanulásról beszélsz, mert azt torna közben szinte lehetetlen, bár én próbáltam régebb :)
46. lizocska82 (válaszként erre: 42. - 0d32c1589e)
2009. okt. 13. 22:19
Én is sokszor jo jo-tam már. Most viszont úgy döntöttem,hogy nem csak fogyókúrázom, hanem életmódot váltok. Igazából könnyebben ment mint gondoltam (bár ez valószínűleg a fülakupunktúrás kezeléseknek is köszönhető amire járok-fogyáskönnyítésként).Sőt a férjem irigykedik is mert néha a "fogyis" ebédem gusztusosabbra sikerül,mint az ő normál ebédje :-)))
45. Pufóka6 (válaszként erre: 40. - Szoszilvi81)
2009. okt. 13. 22:18
Kíméletes tisztítókúra? Húha... Hát például a 90 napos diéta, dehát természetesen nem 90 napig, csak mit tom én...10 napig...vagy ameddig neked jól esik. DE szigorúan betartva! Egyik nap csak zöldségek, másik nap csak fehérjék, aztán gyümölcs, majd egy kis szénhidrát, ezeket felváltva.
44. szoszilvi81 (válaszként erre: 38. - Pufóka6)
2009. okt. 13. 22:17
Németül tanulok, és a telefonomra fel van töltve néhány németlecke, azt szoktam hallgatni, persze a 40 perces anyagból nem sok minden ragad meg, de ha már néhány szóval vagy csak egy mondat megragad, már érdemes volt. ;)
43. 0d32c1589e (válaszként erre: 41. - Pufóka6)
2009. okt. 13. 22:17
Tőlem nem lehetsz lustáb :) barátkozzunk a tornával:) csak fokozatosan. Mert a végén bedobjuk a törölközött. Legalább is én, szépen komotosan veszem majd magam rá.
2009. okt. 13. 22:14
Most nem arra törekszem gyorsan fogyjak, elég a havi minusz két kiló is. Mert szó szerint a durva kemény fogyik, boldogtalanná tesznek engem. A jojo effektus is sokszor ezek után jelentkezik. Amit leadok egyik héten, felszedem a másikon. Most ennek akarok véget vetni.
41. Pufóka6 (válaszként erre: 34. - 0d32c1589e)
2009. okt. 13. 22:14

Én fordítva vagyok vele: ha kihagyom pár napot, annyira elszokok tőle, hogy csak sok kínszenvedés és öngyőzködés után tudom meggyőzni magam arra, hogy újra elkezdjem rendszeresen :)))

Hiába na...lusta dög vagyok.

40. szoszilvi81 (válaszként erre: 29. - Pufóka6)
2009. okt. 13. 22:13

Az a legnagyobb problémám, hogy a főzés nem tartozik a kedvenc elfoglaltságaim közé, és az egészséges ételeket pedig nem tudom elkészíteni.

Meghatározott ételekkel készült diétákat képtelen vagyok végigcsinálni.

A shake-s diéta bevált, sikerült is fogynom vele 11 kg-t, csak ugye a megtartással van problémám, nem lehet shake-n élni életünk végéig.

Tudnátok ajánlani valamilyen kíméletes tisztítókúrát? Azzal indítanék ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook