Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítsünk egymásnak fogyni! fórum

Segítsünk egymásnak fogyni! (beszélgetős fórum)


9. Pufóka6 (válaszként erre: 3. - MMMaya)
2009. okt. 13. 21:54

Szio!

Nem számít ki mikor kezdte vagy mennyit akar leadni a fölöslegéből, a lényeg a lelkierő meg az akaraterő erősítésén van!

Hozzád is bekukkintottam, gyönyörű a kisfiad!

A naplódba is beleolvastam egy kicsit, és feltűnt, hogy te is elég sokszor "bűnözöl". Erről kéne leszoknunk csajok, nem?

2009. okt. 13. 21:54

Sziasztok!

Bár én 8 hete kezdtem diétázni, de nem tartozom semelyik fórumhoz, szóval szívesen bővitem a csapatot:)

2009. okt. 13. 21:53

Én meg még el se kezdtem, de már érzem, hogy kellene nagyon... Hogy bírjátok ki a 6 után nem evést? Én még akkor csinálom a családnak a vacsit, azt nem lehet kibírni kóstolás nélkül! :)

Fel kéne hozni a szobabicót a pincéből, mert kinn már elég vacak idő van mozogni... Tornázni meg utálok. :(

2009. okt. 13. 21:51

sziasztok!


Én is szívesen csatlakozom hozzátok, egy másik fogyjunk együtt fórumban voltam, de az sajna kihalt, remélem itt jobban kitartunk. Én most pont kilábaltam a "sosem fogyok le" érzésből, újra felcsillant a remény és gőzerővel megtripláztam heti tornák számát. Szeretnék ebből a pozitív energiából mindenkinek adni, mert mindenki megérdemli,hogy csini legyen. (Persze ha elfogy a lelkesedésem akkor számítok rátok).

5. Pufóka6 (válaszként erre: 2. - Krisztacska28)
2009. okt. 13. 21:50

Szio, üdvözöllek! Örülök, hogy csatlakozol :)

Nagyon szép a tetkód, bekukkintottam hozzád.

Látom a 90 napost csinálod nem olyan rég óta. Azt én is csináltam régebb, elég változatos diéta, nagyon szórakoztató tud lenni. Szerintem szerezz be pár ínycsiklandozó receptet a különböző napokra! ;)

2009. okt. 13. 21:48
Sajna en is csatlakozom, nagyon nincs kedvem mar tornazni es a heten ossze vissza ettem mindenfelet. Nem tudok betartani mar semmit:(
2009. okt. 13. 21:48

Szia!

Igaz én még csak tegnap kezdtem, de szivesen csatlakoznék! :)

2009. okt. 13. 21:46
Szia!Azt hiszem én is kezdek oda jutni,h.kell majd egy kis támogatás lelkiekben a diétámhoz...Szívesen csatlakoznék:)
2009. okt. 13. 21:41

Sziasztok!

Szeretnék egy olyan fórumot, ahova bárki betérhet egy kis lelkierő gyűjtésre, ahol mindenki biztat mindenkit és jó tanácsokat osztogatunk a fogyókúrákhoz.

Észrevettem magamon, hogy egy nagyon nehéz periódusba léptem. Folyton kívánok minden félét, egyre nehezebben bírom ki, hogy ne egyek 6 után, nincs kedvem tornászni stb. Ilyenkor vagyok a leghajlamosabb a fogyi abbahagyására és ezt nem szeretném! Szeretnék végre odafigyelni magamra, tenni azért, hogy leadjam felesleges kilóimat! Szóval elkel a segítség :D

Ha kedvet kaptál hozzá csatlakozz és járj vissza rendszeresen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook