Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek megoldást találni, vészhelyzet van, hogyan tudnék kölcsönt szerezni? fórum

Segítsetek megoldást találni, vészhelyzet van, hogyan tudnék kölcsönt szerezni? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - Briell)
2010. nov. 2. 06:53

Ha a számládra tettek inkasszót, az nem viheti el az összes pénzedet! Van mentes rész, ahhoz hozzájuthatsz.

Kölcsönt nem tudsz kapni ilyen feltételekkel. Ahhoz kell munkáltatói, folyószámla kivonat, stb.

Teház igy nehéz...

5. briell (válaszként erre: 3. - Csillucy1976)
2010. nov. 2. 06:50
Sziasztok, igen írtam eddig a lényeget.
2010. nov. 2. 06:47

Röviden leírom mivel kapcsolatban: Nagycsaládos voltam, egészen március elsejéig. Akkor a 3 lányomat Mirabellát a volt szolgálati nyugdíjas férjem kapta meg magához, nem azért mert rossz szülő vagyok, hanem mert jobb anyagi helyzete stabilabb életkilátásai vannak mint nekem. Nagyobb lányaim a volt első férjemhez kérték magukat, mivel úgy volt, hogy elköltözünk a Dunántúlra, ők pedig itt a közelben kollégisták, itt tanulnak. Hétvégén jönnek hozzám csak.

Elég ezt nekem feldolgozni lelkileg. Most két hónapja (egyszer már el lett utasítva a kérelem) a volt férjem a kisebb közös lányunkat a 4-et is el akarja venni tőlem. Most megfellebezte és a gyermekvédelmisek jönnek hetente vagy hetente kétszer is. Legutóbb abban állapodtunk meg velük, hogy ebből a házból amiben vagyunk- volt férj nevén van, és a bank viszi jelzáloghitel fejében- kiköltözünk két-három héten belül. Mivel most szültem (amikor vállaltam a babát még nem voltam ilyen anyagi helyzetben ezt jelzem, mielőtt kapok beszólásokat!) megigényeltem az anyasági támogatást, ami 64 ezer ft, hiszen a babának már mindent megvettünk ami kell. Ebből mentünk volna albérletbe :( két havit kell letenni, plusz fuvardíj. Már lassan a számlámon lenne az összeg...

Viszont épp ma láttam a netbankban, hogy a -282 ezer ft hitelkeretemet amit két éve vettem fel gáztartozás miatt- lecsökkentették 82 ezer ft-ra.

Ez azt jelenti, hogy ami pénzt kapok (és mindent számlára kértem) a 200 ezer ft törlesztéséig nem fogom megkapni, nem fogom tudni levenni.

Honnan szerezhetnék gyorsan (provident kivéve) 200 ezer ft-ot kölcsönbe???? Tud segíteni valaki?

A férjem alkalmi munkán van, vele van a közös pici baba. Végül nem mentünk el a Dunántúlra lakni sem... itt a gáz most ki van kötve, hősugárzóval fűtünk, a gyermekvédelem ebbe is beleköt, hiába vannak nálam rosszabb körülmények között élők is, hamarosan ha itt maradunk megindítják a védelem alá helyezést mindkét kisgyerekre, ÉS ÉN AZT MÁR NEM ÉLEM TÚL.

Nincs kire számítsak, se rokon, se testvér. Valaki mondja meg hogy szerezzek gyorsan kölcsönt.

Kérek mindenkit, ne b..ogasson, van elég bajom, higgyék el, egészségileg is és anyagilag is.

2010. nov. 2. 06:45
miben kérsz megoldást, illetve segitséget? szép napot!
2010. nov. 2. 06:40
Irod?
2010. nov. 2. 06:38
Segítsetek megoldást találni mert én már nem tudok megoldást...vészhelyzet van.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook