Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


933. webea (válaszként erre: 932. - Mgv88261)
2011. nov. 22. 13:07
Köszi! Remélem, a vöröskáposzta nem árt :) ,disznótoroshoz kötelező nálunk. Én majdnem mindenbe rakok fokhagymát, persze nem kilószámra.
932. mgv88261 (válaszként erre: 931. - Webea)
2011. nov. 22. 11:03
A vörös káposztáról nem volt szó, de a kelkáposzta teljesen jó, minden formájában ehető. A legjobb egyébként a brokkoli volt és a legütősebb a fokhagyma. Persze, fokhagymából nem eszik meg az ember egyszerre nagy mennyiségeket.
931. webea (válaszként erre: 930. - Mgv88261)
2011. nov. 22. 10:07
Sziasztok! A káposzta engem is meglepett, azt gondoltam, abból ehetek, amennyit csak kívánok. A kel-, vörös-, és a fejes káposzta között van különbség cukortartalom szempontjából? Bármelyiket ehetjük? Én mindhármat párolva,vagy sütve szoktam (rakott kel). Ma reggel ismét kevesebbet mutatott a mérleg, 116,5 Kg :), pedig hétvégén bulis kaja volt, valamennyit muszáj volt belőle ennem (vajban párolt szűzérmék) tuti olajban sült a többi kaja is.
930. mgv88261 (válaszként erre: 929. - Petya0502)
2011. nov. 22. 09:53
Én sem értettem a kiwit, de vasárnap láttam a tv-ben egy táplálkozástudomány műsort és ott felsorolta a növényeket és a gyümölcsöket a cukortartalmuk szerint. Eszerint bizony a kiwi is ott van az első 15-ben, mert magas a cukortartalma. Itt az hangzott el, hogy ami javasolt a grapefruiton és a citromon kívül a málna, ribizli és a szamóca. És a két g.f. fajta között is emiatt van a pirosra a tiltás, mert az már édesnek számít. A zöldségek közül, ami engem nagyon meglepett a káposzta, persze főzve és mértékkel itt is ajánlották.
929. petya0502 (válaszként erre: 928. - Szilvia1978)
2011. nov. 22. 09:02
Szia!Ezt én sem értem,hogy miért írták a papírra a kivit,de az biztos,hogy nem szabad,mert amikor beszéltem a Szigfriddel azt mondta,hogy csak a fehér grapefuitot,és a citromot szabad,a kivit nem!Azt én sem tudom,hogy mi a külömbség a fehér és a piros grpuf-között,csak azt tudom,hogy a fehér jó nekünk,!Biztos vagyok benne,hogy a kitartásod meg hozza a várva várt eredményt!Sok sikert a céljaid eléréséhez,Mindenkinek ugyanezt kívánom!!Üdv!!
2011. nov. 21. 17:39
Sziasztok!Pussz petya.Szinte éreztem,hogy a piros grapefruitot nem lehet enni :(((((,csak azt nem értem,hogy a kivit miért nem??mikor a dobozban lévő papíron rajta van,hogy egy nap 1-2db megengedett..,meg mi a külömbség a fehér és piros grapefruit között??Gratulálok az eredményedhez és a kitartásodhoz(mert az kell),én még egy 8kg-ot tűztem ki célul....remélem sikerülni fog :) ...Puszzz
927. petya0502 (válaszként erre: 926. - Szilvia1978)
2011. nov. 21. 07:01
Szia!!DE jóóó,hogy újra itt vagy !!!!Én még csinálom dec 20.-án lesz meg a 6.hónap,de lehet,hogy meg toldom még 2hónappal(ezt majd akkor eldöntöm).5.hónapnál vagyok,lement 14kg,a vérnyomásom gyógyszer nélkül tökéletes,(előtte gyógyszert szedtem,mert magas volt)csak pozitív élményeim vannak!Szigfrid szerint csak fehér grapefuitot szabad!!Örülök,hogy nem híztál vissza nagyon ügyes vagy!!Puszi!!
2011. nov. 20. 16:33
Sziasztok!Újra beléptem a klubba :))Hétfőn lesz 2 hete,h újra iszom.Petya te hogy állsz??Csinálod még?A grapefruit-ból melyiket lehet fogyasztani??Én pirosat eszek...remélem ez nem baj...visszaolvastam valameddig,mert láttam,h erről volt szó,de nem találom.Amióta abbahagytam nem híztam vissza.....sőt mióta elkezdtem úgy nézem megint faragott le a combomból és a faromból :)))) pusszzzz
2011. nov. 20. 12:50

Én ma cukkini-krémlevest ebédeltem,

hallal, kukoricás rizzsel, cékla salátával.

Receptek-leves:

A cukkinit héjastól megfőzöm annyi sós vízben, amennyi ellepi, kevés gyömbérport és ízvarázst adtam hozzá, majd botmixerrel krémesre turmixoltam és meghintettem apróra vágott petrezselyemzölddel.

Hal:

Filézett harcsából készült, amit először besóztam,

borsoztam.

Egy fóliát kiterítettem, bezsíroztam és ráfektettem a halat,

a tetejére lilahagyma szeleteket vágtam

és körberaktam még padlizsán szeletekkel.

A tetejét is lefedtem fóliával és az oldalán a két fólialapot összecsavartam, majd betettem tepsibe és a forró sütőbe. Kb. fél órát sütöttem 220 fokon, majd kibontva még negyedórát légkeverővel.

A kukoricás rizs és a céklasaláta semmi extra, de mindegyik fini köretként és önmagában is, természetesen a megengedett hozzávalókkal (zsír, citromlé, édesítőszer).

Finom lett nagyon!

Mindenkinek jó étvágyat kívánok a vasárnapi ebédhez!-:)))

924. mgv88261 (válaszként erre: 923. - Bondita)
2011. nov. 18. 20:47

Igen, a natur pattogatott kukoricát lehet, de a dobozost (amin lehet vaj, olaj, stb.) azt nem!

Nagyon jól teszed, hogy még jobban akarsz tetszeni a Párodnak, mert biztosan meg is érdemli. Én drukkolok!!!

923. bondita
2011. nov. 18. 12:46

Sziasztok.

Hát a napokban én is bűnöztem, tegnap sütiztem, előtte meg saláta party volt a suliban és gyümölcssalátát ettem. Na utánna siettem is a wc-re, de semmi különös. A súlyomat szerencsére tartom, nem igazán zavart be. Tornázni járok, most rendszeresen. Ez is segít a súlyom tartásában. Szeretnék még 1-2 kilót leadni karácsonyig. Akkor szüneteltetem majd a reg-enor ivását, de januárban folytatni fogom 100%-ig betartva az étrendet.

A párom azt mondta szeret, de ha csinosabb és mozgékonyabb lennék, akkor még jobban szeretne. Ez azért 10 év, és egy csodás kislány szülése után (6 éves) nagyon jól esett és ösztönzőleg hat rám.

Én ezzel ösztönzöm magam, hogy a nyárra nagyon szép és csinos legyek.


Sós, natur pattogatott kukoricát azt ugye lehet enni? Én úgy tudom igen. (sajnos mondjuk pattanásosodok tőle egy kicsit még így 30 évesen is)

922. kinga182 (válaszként erre: 915. - Strigis)
2011. nov. 18. 10:55
Jah, tudom hogy a majonézes krumpli is kemény...de a mogyorót egy életre elfelejtem. 3 napja epegorcsel szenvedek. Ugyh.ezzel jól elbántam magammal... De legalább nem fogok utána vágyakozni. :)
2011. nov. 18. 09:14

Regenor, édes regenor. Az elmúlt két hétben a kolleganőmmel együtt - aki szintén regenorozik, elkanászkodtunk. Hol ittunk, hol nem. Tegnap meg két kolleganő búcsúztatója volt, ettünk sütit - kicsi sósat, meg regenorosan készített kókuszgolyót. Én legalább a súlyom tartom, és ez is nagy szó jelen helyzetben nálam.


Jó olvasni, hogy karácsonyra mindenki nagyon karcsú lesz.


Nekem már a 46-os nadrágok nagyon nagyok. Most kb. a 42-es méretnél tartok, de az érettségizős szoknyám még nem jön rám (38-as), de majd remélem minél előbb beleférek kényelmesen. :)

920. mgv88261 (válaszként erre: 919. - Strigis)
2011. nov. 18. 06:46

-:)))

Ma kocsonya fő és az is ehető!

919. strigis (válaszként erre: 918. - Mgv88261)
2011. nov. 17. 22:39
Ez olyan jól hangzik,hogy megfőzöm!:)
918. mgv88261 (válaszként erre: 914. - Strigis)
2011. nov. 17. 20:08

Köszönöm Strigis!

Azon leszek, hogy egyem ezeket a kalciumban gazdag élelmiszereket. Ma pl. 2x ettem lencsefőzeléket.

Úgy készült, hogy puhára főztem babérlevéllel és ételízesítővel, fokhagymával,

majd kiszedtem kb. a harmadrészét és összeturmixoltam, ezzel kiváltottam a lisztes rántást. Nagyon finom lett!

917. kinga182 (válaszként erre: 915. - Strigis)
2011. nov. 17. 19:52
Nagyon szépen koszonom hogy írtál nekem, tényleg sok erot adott.... :) Jovo héten el is kezdem, mert erre a hétre még van Norbi kajám, és az tele van tejes dolgokkal, de aztán mindenképp elkezdem. Miután elkezdem írok hogy mik a tapasztalataim, de addigis olvaslak benneteket!! Nagyon jók vagytok!! Koszonom, és további jó fogyást mindenkinek!!! :D
916. petya0502 (válaszként erre: 915. - Strigis)
2011. nov. 17. 19:30
Igazad van!!mindig lesz kifogás,hogy most ezért meg azért nem kezdem el! Nem kell halogatni !! El kell kezdeni és kész!Karácsony után jön a többi ünnep!Mindig talál az ember kifogást ha akar!Nagyon jókat eszünk regenor mellett szerintem ez a legjobb méregtelenítő kúra !Strigis te nagyon ügyes vagy sokat fogytál!Üdv!!
915. strigis (válaszként erre: 912. - Kinga182)
2011. nov. 17. 18:19

Kinga!

A majonézes krumpli kész öngyilkosság,a mogyorót pedig felejtsd el örökre,azt még a paleósok sem eszik.Ha tényleg le akarsz fogyni,kapd össze magad,kezd el,nincs kifogás.

Süssél halat, libacombot,egyél tatábifszteket,pároltkáposztát,chilis babot,csülköt,rizstésztát mákkal és Xilittel karácsonykor.Ez utóbbit sem lehetne a mák miatt ,de én néha szoktam,és csak leugrott rólam 15 kg.

102 kg vagy fáj a hátad.Gondolj a szervezetedre és arra hogy 3 hónap múlva 15 kg kevesebb leszel-úgy mint én.Ne izgulj,sokan eldöntöttük, hogy végigcsináljuk a karácsonyt ,lesz annyi recept az oldalon hogy csak győzd megfőzni!

Hajrá Kinga ,kezd el ma!!!!!!

914. strigis (válaszként erre: 911. - Mgv88261)
2011. nov. 17. 18:04

Kálcium


Ajánlott napi mennyiség 100 mikrogramm. Nagyon fontos az egészséges és erős csontozat kialakításához és fenntartásához. Befolyásolja a véralvadást, az izmok ellazulását, a sejtek anyagcseréjét, és az idegsejtek közvetítő képességét. A legtöbb kalcium a kelkáposztában és a fodros káposztában van, a mustárzöldben a vizitormban, a brokkoliban. Remek kalciumforrások a tengeri zöldségek is. Bőven akad kálcium a hüvelyesekben is.

913. mgv88261 (válaszként erre: 912. - Kinga182)
2011. nov. 17. 15:49
Én 10 hét alatt 10 kilót fogytam más módszerrel (hoodia, up-date), de nem voltam jól. Kiderült, hogy candida gomba okozza a problémáimat, ezért változtattam az étkezésemen és iszom a regenort. Így három hónap alatt még fogytam 3 kilót és nagyon jól érzem magam. Most már bűnözéskor sincs problémám és úgy gondolom, hogy sikerült kiűznöm a gombákat. Tudom, hogy az én fogyásom nem sok, mert még nekem is lenne miből, de alulműködik a pajzsmirigyem és nagyon nehezen megy a fogyás. Van aki egyáltalán nem fogy ilyen panaszokkal, ezért én duplán örülök. Most még én is szeretnék leadni, de talán egy kicsit a könnyített változattal. Olvastam Sigfridtől, hogy a felesége is nagyon gyümölcsfüggő, ezért reggelente eszik egy almát. Én is ezt teszem és remélem hamarosan újra tudok fogyni, amit Neked is szívből kívánok!
912. kinga182 (válaszként erre: 911. - Mgv88261)
2011. nov. 17. 10:25
Koszonom szépen a választ, hát nagyon szeretnék lefogyni,mert a túlsújom végett fáj a hátam, és a lábaim. Fél év alatt sekirult saját erobol lefogynom 7 kilót, és további 5-ot pedig a Norbi update segítségével. De mivel az anyagilag elég megterhelo, váltani akartam. Most 102kg-vagyok, és az álmom a -20 kg.... Hát, nem tudom hogy el-e kezdjem most, vagy csak az unnepek után. Te ez alatt az ido alatt, mennyit sikerult leadnod? Persze ha csak megkérdezhetem. Koszonom :) És szép napot!!!
911. mgv88261 (válaszként erre: 910. - Kinga182)
2011. nov. 17. 09:39

Szia Kinga!

Igaz, hogy én már a 4. hónapban tartok, de az utóbbi egy hónapban én is bűnözök jócskán és nincs semmi bajom. Neked kell megítélni, hogy mennyire vagy candidás, vagy csak a fogyás miatt innád a regenort. Korábban olvastam itt a fórumon egy olyan választ Sigfridtől, hogy egy-egy bűnözés két héttel veti vissza az embert, tehát két heti munkád megy vele tönkre.

Ennek tudatában én még is bűnöztem, mert iszonyatosan hiányzik a gyümölcs és a tejtermék. És úgy látom, hogy a szervezetemnek is, mert a körmeim tövig le vannak töredezve és puhák. Utána is nézek, hogy mivel kell pótolni a kalciumok. Sok sikert és jó döntést Neked!-:)))

2011. nov. 16. 18:39
Sziasztok!!! Ma vettem magamnak 2 uveg reg-enort, és azon gondolkodom, hogy el-e kezdjem... Jon a karácsony, és bár az édesség nem hiányzik, a majonézes krumpli és a mogyoró nélkul viszont nem tudom elképzelni az unnepeket. Ha 1x-2x megszegem a kúrát, mármint csak karácsonykor, akkor azzal torténik valami? Nem leszek rosszul? Mert azért hallottam ezt-azt. Hogy begorcsolok meg ilyesmi. Tudna nekem valaki segíteni? Koszonom!!! :)
909. Beka63
2011. nov. 16. 17:55

Sziasztok!

2 hete iszom a lötyit,egyszer kétszer megszegtem a szabályt,de sokkal jobban érzem magam.Én céklát szoktam enni ,vékonyra szelve édesség helyett.Eddig működött,finom édes a cékla.

2011. nov. 16. 10:21

Sziasztok!

Hétfőn voltam Szigfridnél talpmasszázson életemben először. Nekem nagyon fájt, és még most is fáj a lábam. Szeretnék tapasztalatokat kérni, akit már masszírozott. Másnak is fát akkor, és utána is? Másodszorra is annyira fáj?

Csak hogy fel tudjam magam készíteni a következő találkozásra.:))

907. petya0502 (válaszként erre: 906. - Ildibaby80)
2011. nov. 15. 07:06
Szia!Gratulálok 1hét alatt 2kg nagyon szép eredmény!!egyébként kivit NEM szabad!!(megkérdeztem Szigfridtől TILOS!!)Kókusztejet NEM szabad (rizs tejet szabad) a készítését megtalálod itt a fórumon leírták a lányok!Igyál sok citromos vizet az is oldja az édesség utáni vágyat szerintem!,de ez idővel meg szűnik!Sok sikert kívánok !!Üdv!
2011. nov. 14. 20:00

Sziasztok!

Én új vagyok még,1 hete iszom a reg-enort 2kiló ment le

Most értem el azt a pontot hogy kívánom az édességet,próbálom legyőzni kivivel,grapefruittal,stevia levél rágással.Elég jól megy,de ha tudtok valamit ajánlani őrömmel olvasom.Nem tudjátok kókusztejet lehet inni???

2011. nov. 13. 20:57

Nálam a múlt hét idegileg kikészített a melóhelyemen. Két napig nem bírtam enni, ezért még a regenort sem ittam, majd utána két napig nem érdekelt semmi és senki, sem a regenor, sem az étkezés. Így még csokit is ettem. Ennek a zűrzavarnak köszönhetően pénteken helyre álltam, bár a kúrára szombaton tudtam teljes körűen visszatérni.


Webea: én is ki fogom próbálni, a répa, alma kombinációt.

904. strigis (válaszként erre: 902. - Webea)
2011. nov. 13. 13:51
:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook