Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petesejtdonoros lombik fórum

Petesejtdonoros lombik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
39013. Babszi76
dec. 30. 07:22

Mindenkinek boldog új évet kívánok! Sok~sok energiát, kitartást Szerencsét!

🥂❤️

39012. Juli76
dec. 28. 13:27
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
dec. 26. 00:41
Boldog Karácsonyt és még több boldog kismamát!
39010. BeBa77
dec. 24. 10:47

Mindenkinek meghitt,boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!

Legyen olyan a következő esztendő,amilyet szeretnétek!

39009. zsuko84
dec. 23. 21:40
Boldog karácsonyt kívánok Nektek!
39008. B8311
dec. 23. 20:28
Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek! Bízzunk benne, hogy jövőre még több baba fog érkezni a csoportba!
39007. Fannikutya
dec. 23. 17:40

Boldog Karácsonyt Minden jelenleg már vagy leendő anyukának!😊❤️

Hozzon az új év sok Kisbabát nekünk!🥰

39006. Klaudia550
dec. 23. 14:07

Kedves Csoporttagok!

Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyt kívánok!

Kívánom, hogy teljeseüljön mindannyiunk kívánsága 🙏❤️

39005. zsuko84 (válaszként erre: 39004. - Juli76)
dec. 20. 08:58

Köszönöm szépen!

Sajnos sikerült rálépnem az élet vasalódeszkajára, ami úgy képen törölt, hogy padlót fogtam. 🙄 Olyan magabiztosan feküdtem fel a vizsgáló asztalra, hogy minden rendben, aztán a következő pillanatban a doki közli, hogy "Hát, ez nem néz ki túl jól!". Aztán egy perc múlva már azt beszéltük meg, hogy várjuk meg, hogy természetes úton kitisztulok-e vagy a karácsony miatt inkább legyen műtét. 😔

39004. Juli76 (válaszként erre: 38999. - Zsuko84)
dec. 19. 22:20
Nagyon sajnálom, azt hittem minden rendben nálad.😭😭😭
39003. zsuko84
dec. 19. 09:07

Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok!

Majd összekaparom magam, aztán megyünk tovább. Bár jelenleg nem túl nagy a lelkesedésem, az immunológiai kivizsgálást is kezdhetem előről, mert közben régiek lettek a leleteim. 😕

39002. BeBa77 (válaszként erre: 38999. - Zsuko84)
dec. 19. 07:01
Nagyon sajnálom!!!Sok erőt nektek!
39001. csilla15381 (válaszként erre: 38999. - Zsuko84)
dec. 18. 22:02
... nagyon sajnálom... azt hittem, csak csendben, de jól vagytok... azért is kérdeztem rá... nem igazán tudom, mit mondjak... szavak nélkül...
39000. Hannelore (válaszként erre: 38999. - Zsuko84)
dec. 18. 20:47
Ó Zsuko, annyira sajnálom! Annyira örültem, hogy nektek Bebával legalább sikerült. ;(((
38999. zsuko84 (válaszként erre: 38997. - Csilla15381)
dec. 18. 19:16
Mi ott tartunk jelenleg, hogy múlt héten 9 hetesen leállt a baba szívműködése, nem volt keringés, úgyhogy missed ab műtétem volt. 😔
38998. csilla15381 (válaszként erre: 38983. - Boston78)
dec. 17. 22:17

Ez tényleg gáz... és nekünk baromira az időn és a pénzen múlik az utolsó esélyünk...

Szinte semmi segítséget és ajánlást nem kapunk előre, csak egy-két alap infót, amivel elindulunk, de azzal csak elindul az időhúzás meg a pénzfejés... és ha nem jön össze, akkor a legkönyebb azt mondani, hogy hát nem tudják mi lehet a baj, nem is agyalnak rajta... majd utána jönnek a kimaradt vizsgálatok, amikre alapozva kellett volna a lombikot egyáltalán elindítani...

Nekem is csak csúszik el az idő, mert mindig van vizsgálat, ami kimaradt és most lehet hogy én is megcsinálom az off. hiszteroszkópiát mielőtt újra indul a következő köröm...

Én azt gondolom, hogy a klinikáknak ideje lenne azzal is follglalkozniuk, hogy az embrió milyen testbe, milyen méhbe kerül, hiszen ott kell túlélnie. Az embriót is nehéz összehozni, de esélye sincs a fejlődésre, ha mi nem vagyunk rá készen. Persze nagyon sok infó hiányzik a rendszerből, de amiről tudni lehet, azt alkalmazni kellene. Legalábbis felajánlhatnák a lehetőségeket időben, mi pedig eldönthetnénk, mi tudunk vállalni és mit nem.

Próbálj meg beszélni velük, egy próbát megér, bár valószínüleg nem lesznek rugalmasak. Viszont, kapjanak csak visszajelzést, hátha valakinek kinyílik a csipája.

38997. csilla15381 (válaszként erre: 38996. - Zsuko84)
dec. 17. 21:21

Köszi! Érdekes...

Te/ti hol tartotok jelenleg?

38996. zsuko84 (válaszként erre: 38993. - Csilla15381)
dec. 16. 14:17
Igen, nekem ezt mondta az endokrinológus. Ha tutira akarsz menni, hogy ez az értéked is tökéletes legyen (mármint úgy tökéletes, amit általában a meddőségi orvosok javasolnak, hogy milyen értéket mutasson a Tsh-d), akkor persze lehet, hogy egy minimál adag gyógyszert kérhetsz rá. Mondjuk én nem akartam gyógyszert szedni úgy, hogy nem vagyok pajzsmirigy beteg, szerintem nem én voltam az első nő, akinek 2,5-ös Tsh-val sikerült teherbe esnie. A múlt hét szerdai vérvételen pedig már csak 1,7 volt a Tsh-m.
38995. csilla15381 (válaszként erre: 38992. - Macsek7777)
dec. 16. 14:13
Bőven 200 alatt vagyok a szelénnel, a jódból egy picit viszont kell növelni. Köszi!
38994. csilla15381 (válaszként erre: 38986. - Mancs75)
dec. 16. 13:54

Köszi, neked is sok szerencsét!

Ja... nem hagyom magam, csak még mindig tanulófázisban vagyon :)

Az a jó ebben a hülye helyzetünkben, hogy itt azért kapunk bőven infókat :)

38993. csilla15381 (válaszként erre: 38982. - Zsuko84)
dec. 16. 13:35
Akkor ha jól értem, ezzel nem igazán kell foglalkozni, csak időnként figyelni. Illetve lehet hogy legközelebb csinálok két különböző laborban 1-2 napos eltéréssel egy-egy vizsgálatot. Lehet, hogy ez is egy olyan érték, ami mindenkinél egyedi, és a többi adatot összevetve kell figyelembe venni. Egyébként egy orvos ismerősöm mondta, hogy az endokrinus értékelésekben sokszor nincs egyetértés...
38992. Macsek7777 (válaszként erre: 38991. - Csilla15381)
dec. 14. 23:04
Arra figyelj, hogy a szelént könnyű túladagolni, napi 200 mikrogramm ál inkább ne szedj többet. Nem tudom mennyi van a GAL babaváróba, nézd meg, még az is lehet hogy elég és csak a jódot kell szedni.
38991. csilla15381 (válaszként erre: 38981. - Macsek7777)
dec. 14. 22:50
Valamennyi szelén és jód elvileg van a Gál babaváróban, amit szedek, de akkor megpróbálok mellé többet szedni. Azt hiszem, az általános laborom is utalt alacsony jódra... A yiyatól szedtem már kétféle q10-et, kipróbálom, köszi!
38990. Boston78 (válaszként erre: 38987. - Babszi76)
dec. 14. 21:22

Nagyon sajnálom😞!

Kívánom a legjobbakat a jövőre nézve🙏!

Hát igen, ha most kiszámolom akkor több mint 7000€ lenne a következő kör +a többi sallang költség!

A mo.-i orvosom nagyon elégedett volt a műtétem után hogy most sikerülnie kell hiszen ez nem történhet meg újra hisz nincs petevezetőm!

Akkor pedig jött a feketeleves hogy még ezen kívül sokminden más buktató is lehet! De nyilván nincs arra garancia hogy a 2. körben édesanya leszek!

38989. Boston78 (válaszként erre: 38985. - Mancs75)
dec. 14. 21:05

Igen, sajnos meg sem moccant a hcg szint mindkét alkalommal de betudtam annak hogy a th1 arány miatt volt és a 3. lesz a tuti mert megvan az oka! Sajnos akkor vagyunk páran hasonló cipőben! Sajnálom a Ti helyzeteteket is ez borzasztó keserves időszak mindannyiunknak😞! Igen, a Reprofitnál vagyunk!

Nekünk is volt pár vizsgálat anno az Istenhegyin, de köszönöm a tippet utánanézek😘!

38988. Boston78 (válaszként erre: 38984. - Zsuko84)
dec. 14. 20:51

Gondoltam hogy írok nekik, de szerintem csak magamra haragítanám őket! Van helyettem bőven páciens ha nem tudjuk folytatni, nem siratnának!

De igazad van egy kört megérne, köszönöm😘!

38987. Babszi76 (válaszként erre: 38983. - Boston78)
dec. 14. 18:45
Szia szinte ebben a cipőben vagyok csak annyi a szerencsém talán hogy nekünk maradt még 2 Bogyó. A harmadik sem sikerült. Most kértek tőlem de csak az ERA tesztet pedig nem lenne baj a trió. Kb a ReproGenesysbe is ugyenennyi. Még nem kérdeztem meg hogy lehetne e Magyarba csináltatni bár a Koordinátor azt írta hogy az orvos beütemezett januárra úgyhogy szerintem nem. A hiszerot meg saját kútfőből gondoltam mert volt ugye a missed ab~OM és gondoltam hátha ott valamit elszúrtak.Sose nézték utána. Úgyhogy majdnem ott tartok ahol te. De megint egy vagyon! Elkeserítő. Már csak erre megy el az összes pénzünk. A család nem támogat anyagilag mert anyum nem tud párom családja meg nem tudja hogy miben vagyunk.
38986. Mancs75 (válaszként erre: 38980. - Csilla15381)
dec. 14. 14:45

Persze, majd meglátod, kihez hogyan jutsz be, szépen ki fog ez alakulni. Mindenesetre vértezd fel magad lelkileg, és gondolj a célodra, ill. arra, hogy bármilyen orvost fogsz is ki a jövőben, neked a szaktudására van szükséged. Persze ha úgy érzed, bárki túllő a célon, azért ne hagyd magad.😊

A TSH értéked amúgy túl nem magas, nekem az orvosom talán túlságosan óvatos volt, mert a Reprofit is azt írta, hogy az én értékeimre (amik kb. olyanok voltak mint a tieid, néha picit alacsonyabbak), semmit nem kellett volna szednem. De mivel akkor már szedtem, nem mertem abbahagyni, nehogy attól ugorjon meg. Nem gondolnám, hogy ez az érték bármi bonyodalmat okozna, és ahogy Zsuko is írta, nem mindenki a tankönyvek szerint működik. Az orvossal való konzultációt azért én is javaslom, hogy ne maradjanak benned kérdőjelek.😊 Hajrá, sok sikert és szerencsét. 🍀

38985. Mancs75 (válaszként erre: 38983. - Boston78)
dec. 14. 11:23
Őszintén együttérzek veled! 😔Arra most nem emlékszem, hogy az első két beültetésnél ezek szerint nem volt megtapadás, ezért javasolják az emtriót? Gondolom, a méhenkívüli terhesség pedig azirányban gondolkodtatta el a kintieket, hogy talán valami anatómiai probléma áll fenn, ezért kérték az office hiszteroszkópiát is. Ezt pl. nem lehetett előre tudni. Mivel ezek nem rutinvizsgálatok, csak akkor kerülnek elő, ha többszöri alkalommal van gond. Sajnos az az orvosi protokoll, hogy mindenhol több sikertelenség után kérik az alapos vizsgálatokat, hiszen ezek nem mindenkinél indokoltak, sok oka lehet a sikertelenségnek. Nálunk is három kis élet ment veszendőbe, mire eldöntöttem, hogy utánajárok a kérdésnek, és a nekem is javasolt office hiszteroszkópia alapján derült ki az anatómiai probléma, amit műtéttel lehetett orvosolni. Nyilván javasolhatták volna hamarabb is, és nem kellett volna átélnem amiket átéltem, de így alakult. Ha mégis a folytatás mellett döntötök, akkor az office hiszteroszkópiára javaslom az Istenhegyin dr. Imre Rubent, nekem ő segített. Az emtriót meg akkor kint kellene elvégeztetni. A Reprofitnál vagy? Ha folytatnátok, ilyen esetben érdemes rákérdezni, hogy ezek után milyen kedvezményt tudnak adni, mert esélyes hogy meg lehet velük állapodni. Mihamarabbi gyógyulást Neked testben, lélekben!😘
38984. zsuko84 (válaszként erre: 38983. - Boston78)
dec. 14. 09:36

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy Brno most ébredt fel. Megértem, hogy csalódott vagy. 😔

Nem akarod esetleg ezt megírni nekik? Kérdezd meg, hogy miért nem tájékoztattak minden lehetőségről, miért csak akkor, amikor már nem maradt embriótok. Még akkor is, ha Ti esetleg úgy döntöttetek volna, hogy anyagilag nem fér bele az összes vizsgálat, nekik abban az esetben is minden lehetőséget ismertetni kellett volna veletek. Így már marha könnyen ajánlgatnak bármit is, mert a vizsgálatokon kívül még egy donoros kört ki kell fizetnetek. 😕

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook