Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pesterzsébeti anyukák, apukák! fórum

Pesterzsébeti anyukák, apukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
769. tixtina (válaszként erre: 768. - Tappancsmama)
2009. nov. 22. 20:00

Köszi,ez jó lenne-de ezen 12-es karika van,és Bencus még csak 7 lesz márciusban.

Nem szeretnék neki túl véreset.

Van olyan Ben 10.,amin 7-es karika van-de sajnos azt most nem lehet kapni.

Azért még nézegetem.Köszi:))

2009. nov. 22. 15:43

A Tomi nézd csak mit talált Neked:)))))))))))))


[link]

767. tixtina
2009. nov. 22. 14:31

Lajosnak melegítőt veszek-és valami gatyát.

Bencének beigértük a Ben 10 Ps2 játékot,de sehol nem lehet kapni,úgyhogy most kissé bajban vagyok.

766. tixtina
2009. nov. 22. 14:29

A Teszveszen vettem két Disney barbie babát-egy Hófehérkét Enikőnek,és hozzá egy Disney lovacskát,mert Encsi imádja a lovakat:)

A Disney hamupipőkét pedig Bence barátnőjének,Bettinának szántam.

Egy szép Little Pet Shop télikabátot is vettem az eladótól Bettinának a szülinapjára,ami december 6-án lesz.

Már 60 ezernél tartok,és még a Lajos két fiának,és a két menyének,valamint a legnagyobb unokájának,a 15 éves Zsuzsinak még semmit nem vettem:(


Úgy gondoltam,hogy egy -egy illatszer csomagot adok a csajoknak-a fiúknak pedig könyveket-amiket már az év folyamán megvásároltam leértékelve.

Persze-értékes,szép könyvek.

Zsuzsikának pedig az Avon katalógusból választok egy szép ékszerkészletet,mert imádja a bizsut:)

765. tixtina
2009. nov. 22. 14:22

Már megkezdőött az erzsébeti vásár?

Nem is tudtam,hogy ilyen hamar kipakolnak.

Majd akkor elnézek oda.

Egyszer ott vettem Bencének egy pizsamát,ami nagyon jó minőségű-most nőtte ki,de még Enikő is tudja használni:)


Karácsonyra a netről vásárolgatok.

A vaterán találtam egy eladót,akitől a legókat veszem-szerdán fogja házhoz hozni.

Enikőnek egy duplo házikót,Laci fiának egy lego Quad-ot,Levente fiának pedig egy lego lovaskocsit-lóval.

A játékshop áruházban pedig a Hello Kitty világító házikó le van árazva 8 ezerről 3300 -ra,ezt Laci lányának vettem,és választottam még hozzá egy Uno társasjátékot Bencének,valamint egy Gazdálkodj okosan társast-2800-ra levitték az árát:)

764. tixtina (válaszként erre: 763. - Tappancsmama)
2009. nov. 22. 14:16

Hello!


Hát,nem mentem sehova-nagyon punnyadt a hangulatom még ma is -nem tudom,mi van velem,de állandóan álmos vagyok.:((


Nem volt mellékhatása-legalább is mi nem tapasztaltuk eddig.

Muszáj volt beoltatni magunkat-mert a veszélyeztetett csoportba tartozunk

Lajos a kora,és az egészségi állapota-a gyerekek,mivel közösségbe járnak-és nekem az állandó náthám végett,a tüdőgyulladás szövődménye fokozottabban fennáll egy esetleges influenzánál.


Mi is gondolkodunk,hogyan tudnánk kikerülni a műtétet,de a Lajos már nem hajlandó semmire vállalkozni-nagyon szkeptikus-mivel eddig semmi nem segített neki.:(


Szerintem vedd rá a férjedet,menjen orvoshoz.

Jobb megnézetni.

Igaz,a Lajos is csak akkor megy orvoshoz,ha már nem bírja tovább.

2009. nov. 22. 13:48

Szia!


Na eljutottál tegnap a Tescoba?


Az orvosokat mindig nagyon nehéz elérni.Van olyan,hogy hetekig szoktam próbálkozni,pl.az olyannal amiket csak egy héten egyszer lehet elérni és csak 3 órán át.


Most meg is gyógyultatok végre,hogy beadták az oltást,vagy nem feltétel gyógyultnak lenni hozzá?

Mellékhatása nincsen?

Annyi minden jót és rosszat lehet hallani erről az oltásról,hogy az ember nem is tudja feltétlenül eldönteni,hogy mit is csináljon.Lajos is be lett oltva?


Nem csodálom,hogy Lajos fél e gerincműtéttől,nem veszélytelen a dolog.Jó volna ha műtét nélkül is tudnának valami olyat csinálni szegénnyel,hogy ha már nem is teljesen,de legalább jóval kevésbé fájjon Neki.


Most Tominak a térde fáj,be is van dagadva rendesen.De orvoshoz nem hajlandó vele elmenni.Pedig nem ártana megnézetni,mert már nyár óta fáj Neki.


Ma úgy volt,hogy elmegyek a sparba egyedül,erre apa kitalálta,hogy mi lenne ha együtt mennénk.Tehát ma is randizunk:)))Közben megnézzük az erzsébeti vásárt is.Apának kellene egy táska,mert van Neki egy pár,de csak egy olyan amibe belefér egy laptop és annak el van törve a csatja,meg keresztpántos így nem olyan jó a fájó térdének,meg a hátának sem.

Nemrégen a cég vett a munkájához egy laptopot,mert ez nagy segítség számára,viszont az Ő felelőssége,hogy nehogy ellopják,vagy valami baja legyen ugyanis a héten egy ugyan ilyen vadi ujjat elloptak az egyik eladótól,az eladó hibájából és ezért most alá iratnak egy papírt azokkal akik kaptak a munkához laptopot,viszont így mivel az irodában nincs olyan hely ahol biztonságban el tudná zárni így minden nap hozza haza és viszi be és nem egy könnyű darab.


Viszont így legalább kipróbálhatom a minden napokban a laptopot,mert évek óta vágyok egyre.:))De meg is beszéltük a Tomival,hogy most,hogy kipróbáltuk még biztosabbak vagyunk benne,hogy veszünk egyet mi is,mert úgy is vennünk kéne egy gépet,mert már a számítógépünk is halódik,meg a monitorunk is.Bármikor bekrepálhat.:(

Most meg a T-Home-nál van egy olyan lehetőség,hogy kamatmentes részletre lehet venni egyet és csak 2000 Ft-al fizetnénk összesen többet azzal a csomaggal,mint most,csak van egy egyszeri díj amit be kell fizetni,ami gyakorlatilag nem sok,csak nekünk rengeteg így karácsony előtt.Meg várunk egy kicsit hátha lesz decemberben karácsonyi akció rá.


Mit kapnak a gyerekek mikulásra és karácsonyra?És Te meg Lajos?

762. tixtina (válaszként erre: 761. - Tappancsmama)
2009. nov. 21. 11:37

Szia!

Oltást jól viselték,bár Bence félt nagyon-de túl vagyunk rajta szerencsésen.


Leletek már a Lajos kezében,de sajnos sem az idegsebészt,sem pedig az urológust nem sikerült elérnie.

Csütörtökön,és pénteken színte egész nap próbálkozott.

Az urológos nem vette fel a mobilját,a sebész orvost pedig lehetetlen volt a Honvéd kórházban megtalálni.

Majd hétfőn újra nekiáll.

Nagyon ideges szegénykém-tart a gerincműtéttől.

Meg persze az urológiai kezelések is fájdalmasak,kellemetlenek.

Hát ez van sajnos:(Egy bizonyos kor után már jönnek a bajok.

Az a jó,ha fiatalon egészséges az ember.


Most azon gondolkodom,lehet elmegyek a Tescoba-de még vacilálok rajta-mert ma rengeteg a dolgom.

Fut a ház,és főznöm is kéne.:D(

2009. nov. 20. 22:47

Szia!


Hogy viselték a gyerekek az oltást?Mikor jön Levente a leletekkel?Jól vagytok?


A héten nagyon elfáradtam.Egész héten egyedül voltam a gyerekekkel és közben ha akadt egy egy fél órám,órám,akkor nem így terveztem,de végül is nagytakarítást csináltam,így még jobban elfáradtam.Tegnap,meg tegnap előtt szinte beestem az ágyba.Apa is ki van teljesen egész héten lefektetés előtt fél órával,max háromnegyed órával ért csak haza és az elmúlt 3 hétben egy napja volt csak szabad és a mostani 7végén is szombaton dolgozni fog:((

Már a gyerekeknek is nagyon hiányzik.


Árisz nagyon mocorog,mindjárt jön szopizni,így abba hagyom a mai írást.Holnap jövök.

760. tixtina (válaszként erre: 759. - Tappancsmama)
2009. nov. 18. 12:47

Szia!


Megvagyunk-tegnap megkaptuk az oltásokat.

Bence ,miután hazajött este az edzésről-nagyon raplis volt-hisztizett,csapkodott-tört-zúzott.

Alig tudott lecsillapodni.

Állítólag túl sokat kellett futni,és nagyon kifáradt.

Később kinyögte,hogy valaki fejen találta egy labdával,és Ő rosszul tolerálja,ha meglökik már azt is.Ilyen típus.

Hiába mondjuk neki,hogy ilyen a sport.:))


Voltunk a Metroban bevásárolni.

Apránként az ajándékokat is megvesszük,hogy ne az utolsó pillanatban kelljen rohangálni.

Szeretem,ha már csak a fát kell megvenni.:))


Elvitték tegnap a masszázs ágyat is-nem használta már a Lajos.

Tegnap kapott két nevet és számot,idegsebészek-csak még vár egy két leletet,hogy hozza el Levente-aztán elmegy a dokihoz.

2009. nov. 17. 20:33

Szia!


Hulla vagyok.Mi van Veletek?


Hát ez így tényleg nem mehet sokáig,hogy Lajosnak ennyire fáj mindene,de becsülendő,hogy nem hagyja el magát.:))

758. tixtina
2009. nov. 16. 22:42

Szia!


Örülök,hogy tudtatok kettesben lenni.:)


Még sajnos nem lábaltunk ki a takonykórból-én ma egész nap köhögtem,és fújtam az orrom.

Gyerekek jobban viselik-mint mi felnőttek.


Bence és Enikő is eljátszadozik egymással,de csak egy darabig.

Utána megy a cirkusz,a visítozás-cibálás,stb.

Úgyhogy minden nap összevesznek valamin.

De hát ilyenek a testvérek.:))

Általában az egyiknek az kell,ami a másiknál van,és fordítva.


Lajos ma egész nap dolgozgatott.

Kész a kutyaol,és a leveleket összeszedte-az udvart kipucolta-szegénynek most estére már mindene fáj.

Reméljük azért tudják orvosolni a baját,mert sokáig nem mehet így.

757. tappancsmama (válaszként erre: 756. - Tixtina)
2009. nov. 16. 21:27

Szia!


Hát nem elég Lajosnak a lába?????????Most még ez is???????????


Tomi ma is csak negyed 8 körül ért haza hulla fáradtan.Estére mind a ketten hullák vagyunk.Bár azért édesebb a terhem,mint Neki.


Végre a gyerekeim eljátszanak szépen egymással.Nincs visítás,hisztizés,mint amit a múltkor meséltem már jó pár napja.:))))Olyan boldog vagyok ettől és nem is olyan fárasztó így Velük a napom:)))

Nagyon szeretem Őket!!!!!!


Tegnap randiztunk Tomival:))))))))))))))Jaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjj olyan jó volt.

Sajna a nagy fehérnemű üzlet már megszűnt,így nem tudom hol tudnék itt a közelben szexis fehérneműt találni:(((Az Aranypókban is körül néztünk,de ott nem találtam olyat amilyet szeretnék:((



Veletek mi van?Jobban vagytok már?

756. tixtina
2009. nov. 15. 08:49

Lajosnak nagyon fáj a karja,és a válla.

Hát nem tudom,mi váltja ki-és még semmi hír arról-mikor csinálnák a műtétet.

Azt sem tudjuk,ki fogja elvégezni,és hol.

Lehet,az idén már nem kerül rá sor.


Ugyanolyan vézna szegénykém,mint volt.

Reménykedem,hogy nincs valami más baja.

Bár,mondogatja-csak a gerince-de azért az ember fél.


Most egy kutyaólat csinál-mert két kutyánk van,amióta meghaltak a szüleim.

A hidegben,mind a két kutya fázik.


Az éjjel itt aludt Bettina,mert Éviék koncertre mentek-és a férje 5 kor már ment is Norvégiába.


Voltam pénteken a Tescoban,és sikerült elemeket vennem,a fa vonatszetthez-híd,alagút,állomás,váltó-most akkorát építettek a gyerekek,hogy egy 3szor 4-es szőnyeget elfoglal-nagyon élvezik-egész nap azzal játszanak.

755. tixtina (válaszként erre: 754. - Tappancsmama)
2009. nov. 15. 08:40

Szia!


Először is jobbulást kívánok Nektek:)

Sajnos csak kanalas orvosság van a piciknek-

Tablettát nem tudják lenyelni-kúp formájában lenne még jó,de nem láttam antibiotikumot-ilyen kiszerelésben.Elképzelhető,hogy van,mert mások is hányják ki-pl a barátnőm kislányából is mindig kijött.

Enikő sem akarta lenyelni-belőttem neki a torkán műanyag adagolóval.

Bencvel könnyebb volt-bár Ő kevésszer kapott orvosságot-ritkán volt beteg.Most már a tablettát is beveszi néha.

754. tappancsmama (válaszként erre: 753. - Tixtina)
2009. nov. 14. 21:16

Szia!


Hát nagyon jó volna,ha most már végre Ti is meggyógyulnátok,mert már jó ideje benne vagytok mind a hárman,szinte egyfolytában.


Én meg valószínűleg kidobtam az ablakon 1500 Ft-ot,mert megvettem Árvennek a gyógyszert, bevette nagy nehezen délben erre azonnal ki is hányta,tehát hiába az antibiotikum,meg a köptető,nem tudja bevenni.Nem szereti az ilyen kanalas gyógyszereket,már nagyon kicsi korától így van ez,emlékszem amikor kicsinek a K-vitamint kellett beadni abból is az utolsó ampullát kihányta.

Ha hétfőig nem kezd el javulni akkor elmegyek egyedül a dokihoz és megkérdezem,hogy nem lehet e valami más fajta gyógyszert kitalálni,olyat ami nem kanalas.Mondjuk most elég sokat javult ma az állapota,na de szerdán is így volt és péntekre mégis rosszabbul lett.


Lehet,hogy van esély rá,hogy holnap végre randizunk apával:))))Persze semmi sem biztos,mert apának iszonyatosan fáj a lába,már elővette a botomat is:((,meg a gyerekek állapota is keresztül húzhatja a számításainkat.


Te,hogy kedveltetted meg a gyerekekkel a kanalas orvosságokat annyira,hogy egyáltalán bevegyék?az orrcsepegtetésről már nem is beszélve:((Az is egy kész tortúra.


A betegségen kívül jól vagytok?Lajos hízott már?Most tudtatok már beszélni azzal az idegsebésszel aki itt Pesten van?

Azt tudom,hogy a múltkor írtad,hogy a fia azt mondta,hogy ez már nem lesz sajnos jobb,de biztosan nem lehet tenni már semmit,hogy enyhüljön legalább egy kicsit a fájdalma?


Most a polip kivétele után láttok valami javulást az egészségében?

753. tixtina (válaszként erre: 752. - Tappancsmama)
2009. nov. 14. 15:38

Szia!


Szegény gyermek.:(

Nagyon rossz,ha letapad a váladék.Köptetőt is adtak neki?mert ilyenkor kellene.


Mi is náthásak vagyunk.Sárga ,és zöld váladék a gyerekeknél,és én is taknyos vagyok-színtén vírus.

Tegnap voltunk mi is dokinál-nem oltotta a gyerekeket-hanem egy orr-fülcseppet írt fel,hogy azt csöpögtessem az orrukba.


Sajnos ez az időszak ilyen.esős,nyírkos időben gyorsabban terjednek a bacik:((

2009. nov. 13. 19:57

Szia!


Árven mára nagyon rosszul volt délelőtt,mert a letapadt váladék a torkát irritálja és állandóan hányni készült.Meg láttam,hogy a torka is nagyon piros így délután elvittem orvoshoz.Írt fel Neki gyógyszert,de úgy sírt még mielőtt bementünk volna,hogy nem is értettük egymást a dokival.Mivel nem beteges gyerkőc így ritkán jár orvoshoz,így hiába mondtam,hogy csak megvizsgálja a sztetoszkóppal és az meg nem fáj,de nem hitt nekem,így sikítva ordított.


Pedig szerdán már annyira jól volt,de csütörtöktől csak rosszabbodott és nem akartam 7végére így hagyni orvos vizsgálata nélkül.


Remélem jól vagytok.

2009. nov. 12. 22:53

Szia!


Mi van Veletek?Hogy vagytok?


Tomi mostanában iszonyatosan későn jön haza,mert rengeteget túlórázik.Így nekem is nagyon hosszúak a napjaim és nagyon fárasztóak.Estére olyan vagyok,mint a hulla.


Áriszka nagyon szépen megyeget egyedül,kapaszkodás nélkül.Úgy indul el a támasztás nélküli állásából már,mintha nem is az első lépéseit tenné éppen meg:)))Nagyon ügyike,meg van az esély rá,hogy egy éves szülinapjára rendesen menjen.:))Értékelném,mert nem sokkal utána már sokkal könnyebb lesz Vele,mert Árven is miután elindult akkora szellemi fejlődésen ment át és utána minden sokkal könnyebb lett.

Most Árisz seggére ránőtt 3 napja a nyuszija,az olyan mint a műanyag motor,csak ennek 4 kereke van.Szinte folyamatosan ezzel közlekedik a szobában és azóta rengeteget fejlődött menésileg is meg mindenhogyan.Fantasztikus milyen kis idő alatt mekkora változáson mennek át ezek a kis gyerekek.Nagy csodák Ők.


Árvennek meg ma megláttam,hogy a hiányzó 4 rágó fogából az alsó kettő jön éppen.Valószínűleg ezért is tudta apától elkapni ezt a nyavalyát.De már sokkal jobban van szerencsére.


Csináltam ma Árisznak egy elefántot.Szerintem nagyon édes lett.Majd azt is felteszem a babával együtt,meg a többi képpel együtt.Most már talán tudok feltenni majd,mert idáig szerintem a hoxa rendszernek nagyok voltak azok a képek amikkel próbálkoztam,de a múltkor a Tomi megmutatta,hogy kell kisebbre vennem őket.

Holnap csinálok Árvennek is egyet,legalábbis elkezdem Neki is,mert Ő is kért és akkor remélem ha készen van végre oda adja a babát,hogy befejezzem,mert a múltkor leszedtem a haját és a felét fel is raktam neki újból,de azóta nem engedi,hogy befejezzem,mert állandóan azt nyüstöli és mindig csak titokban tudom megszerezni Tőle.Ezért tart ám ez ilyen sokáig,mert amúgy már régen készen lennék vele.


Na megyek.Eszem még valamit aztán szerintem alszom,mert holnap is hosszú lesz a nap:))

750. tixtina
2009. nov. 11. 09:46

Szia!


Most itt ülök a barátnőmnél a gép előtt.

Elment dokihoz,és megkért,hogy addig vigyázzak Bettire-még alszik.

Tegnap vették le a karjáról a gipszet,és nem nagyon ugrálhat,mert sérülékeny,és könnyen törik.

A könyökénél volt eltörve.

Bencét elvittem logopédiára,Enikő otthon alszik-

Vásárolnom kéne,de ebben az időben nincs kedvem piacra menni.

749. tixtina
2009. nov. 10. 15:01

Szeptember óta viszont egészen jól viseli Enikő a bölcsit.

Most van itthon,de nincsen láza,nem tudom,mi lehetett a hőemelkedése-lehet vaklárma volt csak.

748. tixtina (válaszként erre: 747. - Tappancsmama)
2009. nov. 10. 15:00

Bizony,kellemetlen még egy felnőttnek is -Lajos például kimondottan rosszul viseli a náthát.

Néha,még hozzá sem lehet szólni,mert nagyon raplis.

Szerencsére ritkán kapja meg.

Nekem viszont egész évben folyik az orrom.

Gyerekek is már kevésbé betegesek,mint régebben.

Az a helyzet,hogy amíg nem járnak közösségbe,addig általában nem kapják el fertőzéseket.

Viszont,mihelyt oviba mennek-jönnek a bajok.

Nálunk Enikőnek gyengébb az immunrendszere-a nyáron vagy háromszor volt tüszös a mandulája-míg Bencének a 7 év alatt tán összesen egyszer-kétszer.

2009. nov. 10. 13:51

Szia!


Hát Ti is jó ideje betegek vagytok már szinte folyamatosan.Gyógyuljatok meg most már hamar. :))


Hát Árven nagyon benyalta ezt a náthát.Szegénykém minden kellemetlenségnél sírdogál,mert nem tudja mi ez és miért érez így.Például ma elkezdett könnyezni a szemecskéje a betegségtől és ijedten jött hozzám,hogy:" Anya sír a szemem"Olyan édes volt.Aztán a fejecskéje volt buta érzetű,akkor is pánik volt.Ő most először beteg mióta igazán fel is fogja,így kellemetlen és szokatlan Neki nagyon.Szerencsére nem túl betegesek,Árven élete folyamán másodjára,vagy harmadjára beteg csak.


Áriszon ma nem nagyon látok szerencsére semmit.Délelőtt párszor tüsszentett,aztán annyi.Szerintem Ő kialudta,legalábbis remélem,mert már 2 napja éjjelente szörcsizik egy picit ugyan az orra,de amúgy meg nagyon mélyen alszik,amit szerintem a lappangó bacik miatt csinál.

De most mind a ketten kapnak normafloret kúraszerűen,meg mindenféle vitaminban dús dolgokat.Gyógyszert nem nagyon szeretnék adni Nekik ha nem muszáj.


A baba már majdnem készen van.Ma leszedtem Neki az előző adag haját,mert az nem tetszett és most újra kezdtem,Aztán készen van és csak a ruháját kell majd megcsinálnom.:))


A múltkor eszembe jutott ,hogy Enikő,hogy áll a bilizéssel?

746. tixtina (válaszként erre: 745. - Tappancsmama)
2009. nov. 10. 09:49

Szia!


Gyógyulást kívánok:))Remélem,jobban vagytok.

Ma ,s tegnap reggelre fájt a torkom,és nagyon taknyos vagyok-úgyhogy nem oltatom be magam.

Gyerekeket nem vittem -Enikő egész héten itthon lesz-Bence pedig fél tízre lett kész,és mivel esik az eső,ma Őt sem vittem.

Ebédjét elhozom,mert borsófőzelék lesz,amit kívételesen szeret:-))

2009. nov. 9. 22:41

Szia!


Nálunk is apa a múlthéten csütörtökön megfázott és mára a gyerekeken is kijött sajna.Árvenen nagyon kijött,trüsszög,folyik nagyon az orra,meg szenved nagyon.Árisznak idáig az orra folyt csak.


Most megyek.Holnap jövök,mert nagyon szenvednek.

744. tixtina
2009. nov. 9. 16:25

Szia!

Nem vittem Enikőt bölcsibe,mert hőemelkedése volt,és nagyon fáradt is volt.

Most keltek fel-idáig aludtak.

Benct is hazahoztam ebéd után-kettő után aludt el-még alszik,de már nem sokáig,mert Eni felkelti hamarosan:))

Lajos elment Kulcsra-felszedi a diót,amennyit tud-,elzárja a vizet,aztán jön haza.

Laci mondta neki,hogy ne kímélje a lábát-mert jobb már nem lesz,és az izomzata teljesen elsatnyul.

Úgyhogy,dolgozgat itthon is-persze,amennyit bír.

743. tixtina (válaszként erre: 737. - Tappancsmama)
2009. nov. 7. 18:44

Szerencsére Enikőnek most van egy nagyon szupi overálja,amiben kitűnően tud mozogni,és jó meleg is.

bencétől örökölte.

Még anno vettem a babaszobán 2 ezer forintért használtan,de pont olyan most is,mintha új lenne-elnyűhetetlen-magyar termék.Akkor 10 ezer körül volt az eredeti ára.

Nagyon drágák az overálok sajnos:((

742. tixtina
2009. nov. 7. 18:42

Tegnap délután itt volt Lajos mindkét fia.

Lajos mondta nekem,hogy a szövettana jó lett,de három havonta kell ellenőrzésekre,azaz tükrözésre járjon,ami nagyon kellemetlen,és fájdalmas beavatkozás-de muszáj.

Jövő héten is megy kontrollra Zalaegerszegre-akkor is megvizsgálják.Szegény:((


A gerincműtétét nem akarták elvállalni az orvosok,mivel komplikált,és veszélyes.

ezért laci beszélt a Lajos keresztfiával,aki Bence keresztapja is egyben-most Svájcban dolgozik-ideggyógyász.

Szóval elintézte egy orvossal,aki elvállalná a műtétet,de még nem tudunk semmi konkrétumot-időpontot,stb.

741. tixtina (válaszként erre: 739. - Tappancsmama)
2009. nov. 7. 18:38

Remélem,jól vagytok.

Tegnap oltóanyag után futkostam,mert a háziorvos javasolta mindkét gyermeknek,mivel közöségbe járnak.

Nekem kedden adják be,Lajos már megkapta tegnap,a gyerekeket hétfőn oltják.

740. tixtina (válaszként erre: 739. - Tappancsmama)
2009. nov. 7. 18:36

Szia!


Bocsi,de rengeteg dolgom volt,és alig tudtam gép elé ülni.

Enikő valahogy megtalálta a laptopot,és ügyködött rajta,úgyhogy akadt némi problémánk a géppel,de már minden oké.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook