Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pesterzsébeti anyukák, apukák! fórum

Pesterzsébeti anyukák, apukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2009. szept. 28. 08:20

Szia!


Na hogy vannak a gyerekek?Jobban vannak a pöttyök és a dudorok?Viszed ma Őket orvoshoz?


Tegnap ügyes voltam,rendet raktam,raktunk mára és a mai vacsora felét is megcsináltuk.Így ma csak tojást kell ráütni a nokedlira,mert tojásos nokedlit csinálok vacsira.Ma viszont lehet hogy a holnapi vacsit fogom előkészíteni,mert holnap viszem Áriszt a Heim Pálba a bőrgyógyászatra.Szegénykémen rengeteg miteszer van amik pattanásokká változnak alkalmanként.Ugyan olyan,mint a felnőtteké.Ez a csecsemőkori tejallergiánál megnyílt pólusokból lettek sajna.A múltkorában írt fel a házi orvosunk krémet Neki,de semmire nem volt jó.Aztán beszéltem róla a védőnővel és Ő mondta,hogy az a krém nem javítja meg szegénynek.Csak azt nem értem,hogy ha a doktornő nem ért hozzá,mivel ritkán találkozik ilyennek,akkor miért nem küld el bőrgyógyászatra a gyerekkel?Na mindegy.Most kaptunk holnapra időpontot és remélem tudnak felírni Neki valami olyat ami rendbe teszi a bőröcskéjét,mert én hónapok óta próbálkozom eredménytelenül.


Hát tudod nem csodálom,hogy sec-perc alatt elfogyott a sütid.Az ilyenek nagyon finomak tudnak lenni:)))

Nálunk Árven nem igazán eszi meg ezeket a sütiket.A házi sport csokimat imádja,vagy a nagyi szokott csinálni kakaós sütit kókusz töltelékkel.Abból is csak azt a felét eszi meg amin a kókusz töltelék van,A másikat ott hagyja.A múltkori kókusztekercset is nagyon ette.

Ő inkább a sós sütiket részesíti előnyben.Például a múltkor csinált a barátnőm sajtos rudat egyszerű készen vett leveles tésztából.Az nagyon ízlett Neki.Így én is csinálok majd Neki a hét vége felé.:))


Te most teljesen leálltál a fogyókúrával?

Lajos lába javul már?

648. tixtina (válaszként erre: 647. - Tappancsmama)
2009. szept. 26. 19:00

Szia!


Tegnap este kész lettem az almás pitével.

hatalmas tepsivel lett.Most kb két szelt van belőle.

Gyerekek eltűntették.


Jövő héten is csinálok.

Nekem szerencsére nagyon jó a sütőm,mivel két éve cseréltem le a régit-és most kombinált tűzhelyem van.Elektromos sütő résszel.

Drága a villany,de sokkal jobban lehet szabályozni a hőmérsékletet,és a légkeverés is jó.

A gáz sütőm színte mindig égetett.


Enikőnek múlnak a pöttyei,viszont tegnap Bence hátán jöttek ki dudorok,nagyon viszketett neki.

Van még egy másik tippem:a mosópor.

Mostanában a LIDL-ben vesszük a mosóport,és elképzelhető,hogy arra allergiásak a gyerekek.

Megpróbálom elhagyni-aztán meglátom,mi lesz.

Mindenesetre hétfőn elviszem Őket a dokihoz,megnézetem.

2009. szept. 25. 23:20

Szia!

Hát nem semmi mennyiséget csináltál:)) De igazából ezek pont olyan kaják amikből kicsit nem jó főzni,mert sokat eszik belőle az ember meg a kevesebbnek nincs is olyan finom íze,zamata,mint ha sok készül.


Almás pite elkészült?Jól sikerült?Én is szeretem nagyon,de sajna nekem nem jó a sütőm így nem tudok sütni sütiket :((


Enikő jól van már?Lajos lába javul az ágytól?


Veled mi van?

646. tixtina (válaszként erre: 645. - Tappancsmama)
2009. szept. 24. 14:29

Szia!


Nincs messze a KAC pálya-kb 5-10 perc kocsival.Buszal 20 perc-fél óra.


Enikőnek tegnap nagyon csúnya volt -nem csak az arca,hanem az egész teste tele volt piros dudorokkal-nagyon viszketett neki.

Eszembe jutott,hogy van itthon ampullában kálcium-abból adtam neki-és bekentem géllel,mert sajnos nem volt Fenistil cseppem-csak kenőcsöm.

Mára kissé szebb lett neki.

Aztán rájöttem,hogy a Béres csepptől lehet,mert túladagoltam véletlenül-a csepegtetője rossz volt az üvegnek.

Így tegnap csak C vitamint adtam neki.


Az előbb voltam a Sparban-sok mindent vettem.


Tegnap megfőztem a káposztát,nagyon finom lett-füstölt oldalassal,és tettem bele egy kis darabka házi füstölt sonkát.

Két kiló lapockából,két kiló káposztából lett egy kondérral.

Pár napig esszük.:))


Tervezem az almás pitét is ,mert van itthon két kosár alma-ha lesz ma időm,akkor megsütöm.


Nálunk is csak a szaftot eszik a gyerekek a husit nem igazán szeretik.

Bence nagyon ritkán eszi meg a húst -inkább csak a párizsit -de abból is csak a borjút,és a marhát.

Válogatós.:(

645. tappancsmama (válaszként erre: 644. - Tixtina)
2009. szept. 24. 09:40

Szia!


Hát ezzel én is ugyan így vagyok.Alig van időm mostanában ide ülni a gép elé.Árisz egyre aktívabb és egyre kevesebbet alszik napközben és ilyenkor reggelente össze szoktam pár dolgot pakolni,aztán ülünk be játszani a gyerekszobába.Aztán ebéd,lefektetés,majd jön tovább a meló.Majd amikor felkeltek megint játék először egy kicsit bent aztán kint.És már el is jött a fürcsi,vacsi,fekvés ideje. :))


Árisz kitalálta hogy kell ráülni egy kis 4 kerekű járgányra ami az Ő mérete és most azon van amikor csak az eszébe jut.Hátrafelé már nagyon jól közlekedik,előre még nem megy Neki,de szerintem hamarosan arra is rájön.


Messze van Tőletek a KAC?


Enikő arca hogy van ma?


Megcsináltad a káposztás kaját?


Nagyon finom volt a bográcsos pöri,még Árven is evett belőle.:))Mert ilyenekből mindig csak a szaftot,meg a köretet eszi meg,most meg még husit is evett belőle.

644. tixtina
2009. szept. 23. 09:03

Szia!


Mostanában ritkán kerülök gép elé-mert rengeteg a dolgom.

Itthon a házban folyton akad pakolni való:)


Tegnap délután Lajos elvitte Bencét egy atlétika edzésre,Kispestre a KAC pályára.

Bencének az egyik volt ovis társa apukája tartja az edzéseket-kis gyerekektől,egész a nagyokig.

Lajos nagyon meg volt elégedve a kivitelezéssel.

Hetente kétszer visszük.

Így Bencus újra a kis barátjával játszhat-futkározhat,aki már suliba ment,mert 7 és fél éves.

A kötélhúzás,dobás,bot ugrás-futás-hasizom,stb minden volt.Persze játékos formában.

Fiam nagyon élvezte,kellőképpen kifáradt estére-

Délután 5-től fél hétig tart.

Az a jó,hogy már alszik az oviban,így pihenten tud tornászni.


Enikőnek kicsattant az arcocskája,és nagyon vakaródzik.

Nem tudom,mi lehet ez???!

Valami allergia féleségre gondolok.

Máskor is szokott pár pötty jelentkezni az arcocskáján,és a testén,de most sokkal több jött ki:((

Ha nem múlik,elviszem orvoshoz.


Milyen volt a bogrács pörkölt?


Ma nem tudom,mit főzzek.

Ilyenkor,mikor a Lajos van csak itthon,muszáj húsos kaját készíteni.

Lehet,kiszaladok mindjárt a piacra.

Veszek káposztát,és székely módra felrakom:)

2009. szept. 22. 20:25

Szia!


Mi van Veled/Veletek?

642. tixtina
2009. szept. 20. 19:01

Hali!


Ma egész nap pakoltam a játékokat-sok mindenhez nincsenek meg a darabok-keresgéltem -van ,amihez 5 szobában találam meg a hozzávalókat.

Nagyon kifáradtam benne-elegem is lett.

Évitől kapott Enikő egy kis takarítóállványt,alkatrészekkel,meg egy szintén tologatós zsúrkocsit,és egy játék porszívót.Már nem tudom,hova tegyem-így is a kis konyha kint van a homokozóban-lassan be kell hozzam,jönnek a hideg napok.

Vagy két szatyorral adok a fodrász barátnőmnek,akinek hétfőn született a kislánya.

Készülök a napokban meglátogatni.


Jó évágyat a pörkölthöz.


Megyek gyerekeket fürdetni.

Holnap ovi,bölcsi

2009. szept. 20. 15:56

Szia!


Mi van Veletek?Hogy vagytok?


Voltunk ma a gyerekekkel sparban,vettünk Árvennek napszemüveget.Le voltak árazva.Nagyon csecse benne és nagyon büszkén vonult végig benne az úton. :))Akkora méret,hogy még jövőre is jó lesz Neki.De most sem túl nagy,csak a szára hosszú egy picit.


Az előbb elraktam a husit a fagyasztóba amit vettünk.Mire végeztem a darabolással,meg a tisztításával,addigra begörcsölt a csípőm,nem tudtam állni és az ujjaim is,így azzal meg nem tudtam rendesen fogni.Így hát lerokkantam a végére. :))


Most várom,hogy Árven felkeljen,mert aztán megyünk ki a fiúkhoz mert ők már elkezdték a pörit a bográcsban.

640. tixtina (válaszként erre: 638. - Tappancsmama)
2009. szept. 19. 21:13

Nem tudom,mennyire használt.

A barátnőm ismerőse az,aki ezeket ajánlotta-de megkérdeztem a nőgyógyászomat,aki azt mondta-nem éri meg az árát-mert a Béres csepp,mint immunerősítő-ugyanolyan hatást fejt ki,és különben is,azt a fajta betegséget ,ami nekem van-nem gyógyítja.

Persze biztos,hogy jó-de nem ér meg 8 ezret egy doboz vitamin,vagy egy halolaj kapszula.

Csak a márkát kell megfizetni.

Jól bedőltem,de ilyen hiszékenyek vagyunk emberek.

Erre alapszik az egész biznisz.

639. tixtina (válaszként erre: 637. - Tappancsmama)
2009. szept. 19. 21:08

Szia!


Ma tkp semmi különöset nem csináltam,valahogy egész nap punnyadt-álmos voltam.

A gyerekek játszottak a kertben-Enikő most este elemében volt-sok benne az energia.

Jó lett volna almáspitét sütni,mert van fincsi almám ,de tejfölöm hiányzott hozzá.

Majd holnap megsütöm.


Nálunk lapocka pörkölt volt az ebéd-tésztával.

638. tappancsmama (válaszként erre: 636. - Tixtina)
2009. szept. 19. 21:01
Nem hallottam még.Orvosi javaslatra választottad pont ezt?És használt?
2009. szept. 19. 21:00

Szia!


Mi volt ma Veletek?Mit csináltatok?Lajos lába javul már?


Ma itthon voltunk,nem mentünk sehova,mert Tominak be kellett mennie dolgozni.Délelőtt csináltam gomba pörit tésztával,aztán és közben a gyerekekkel játszottam,aztán lefektettem Őket és volt egy 2 óra pihim kb.Nagyon élveztem.Neteztem,olvastam,TV-tem.És csak lógattam a lábam.

Aztán délután meg kimentünk játszani az udvarra.Jól el is fáradtunk ma.De jó volt.:))

636. tixtina (válaszként erre: 634. - Tappancsmama)
2009. szept. 19. 00:32

A Forever Living Product.

Remélem,jól írtam.

Aloe Vera gyógynövényen alapuló termékek.

Mindenféle van belőle,kozmetikumok is,tea-antioxidánsok,gélek-gyermekvitamin,stb


Mikor volt a nőgyógyászati betegségem-vásároltam-de a havi adagom 44 ezer volt,úgyhogy leálltam róla.

635. tixtina (válaszként erre: 633. - Tappancsmama)
2009. szept. 19. 00:28

Szia!


Látom,Nálatok is zajlik az élet.

Még nem voltak a Digisek-elfelejtettem telefonálni-meg a szerződést megint keresgélni kell,Lajos jól elrakta.


Nálunk Enikő a táncoslábú,meg a dalos pacsirta.

Gyakran énekelget-meg is jegyzi a dalokat.

Jó a hallása és a ritmusérzéke.


Tegnap Éviéknél voltunk,és bekapcsolta a Youtube-on a klippeket-és vagy egy órán keresztül hallgatta,rázta a kis fenekét a pingvinekkel,meg a macikkal.

Aztán Bettina,és Bence is csatlakozott,de Ők össze-vissza ugráltak-kell a mozgás nekik-most főleg,mert nagyon nőnek.


Ma szüreti banzáj volt az oviban-nem volt kedvem bemenni,de Évi hívott,hogy bevinné Bettinát is,mert szeretne arcfestésre menni.

Aztán beballagtunk,de semmi nem volt-nagy nulla az egész.

A fényképész sem volt kinn-meg az arcfestők sem jöttek-úgyhogy potyára mentünk.


Ma éjszakára elvitte Évi Bencét-a férje csak holnap jön haza Norvégiából.

Addig eljátszanak Bettinával.

634. tappancsmama (válaszként erre: 632. - Tixtina)
2009. szept. 18. 23:13

Mik azok az FLP termékek?


Én cebiont szoktam Árvennek adni,azért csak Neki mert idáig Árisznak még nem kellett:))De mostmár Ő is fog kapni.

2009. szept. 18. 23:07

Szia!


Hát a mai napunk nem volt semmi.Reggel Tomi szépen elment dolgozni,aztán 9-kor telefonáltam Neki,hogy nincs áramunk.Hazajött,kiderült,hogy 2 biztosítékot csapott le valami.

Tomi megcsinálta a dolgokat,majd elindította az áramot és láss csodát az IPTV vevőegységünk bekrepált.(Közben itt volt a védőnő is.)Na akkor hívta a Tomi a T-Homeékat,hogy hellóóó,gond van.Ők szerencsére ki is jöttek és kicserélték a boxot.Na de nem újra,valami használt szarra.Hát nem tudom mi lesz vele.Remélem nem fog szarakodni,mert különben nagyon pipa leszek!!!!!!!!!!!!!!!

Közben még itt voltak a barátnőmék is.És este vacsi után Árvent megtanította apa egy varázstrükre,amit meg is mutattunk a nyanyiéknak.Nagyon ügyes volt.(Borsot szórtak egy fehér tányérban lévő vízbe és mosogatószeres újjal belenyúltak amitől a bors a tányér szélére szaladt.:)) )Árven nagyon élvezte a trükköt.:))


Aztán néztünk megint vacsoracsatát és táncoltak megint benne.Hát látnod kéne amikor ilyenkor teljesen átszellemül az arca és táncol:))Nagyon édes.Most meg is tartottam Neki ezt a részt,mert holnap az egyik táncot megszeretné tanulni.:))

632. tixtina
2009. szept. 16. 20:48

Hali!


Jajj-kókusztekercs-most megbírnék enni egy pár rúddal-de sajnos nem szabad:((

Szerencsére nálunk nem szereti senki rajtam kívül-ezért nem szoktam csinálni.

Bence nem eszi meg-Enikő még nem kóstolta-Lajos meg utálja az édességet.


Ma vittem Enikőt bölcsibe-nagyon élvezte,nem pisilt be,és jól evett.


Nálunk szigetelték az ajtókat,és lekenték a tetőtéri ablakokat,pontosabban a fát kezelték olajjal-meg ahol szükség volt rá.


Béres cseppeket adok a gyerekeknek,C vitaminnal.

Rájöttem,ha a z FLP termékeit adnám nekik,havonta több tízezerbe kerülne.


Ó,elfelejtettem felhívni a DIGI-t-de ma sok dolgom volt-Bettinára is vigyáztam,mert szülői volt náluk

631. tappancsmama (válaszként erre: 629. - Tixtina)
2009. szept. 16. 14:08

Már a múltkor is volt valami gond a DIGIddel,nem?Sokszor vannak vele problémák?


Eltüntették 2002-től az adataidat?Fasza.

2009. szept. 16. 14:02

Szia!


Hogy vagytok,mit csináltok?


Ma csináltunk Árvennel kókusz tekercset délelőtt. :))Kíváncsi leszek rá,hogy milyen lesz:))

külön külön nagyon fini volt.

Áriszka meg a kiságyban kapaszkodás és támaszkodás nélkül álldogált itt amikor bejöttem a szobába.A héten nem ez volt már az első alkalom.Nagyon büszke vagyok Rá. :))

629. tixtina (válaszként erre: 628. - Tappancsmama)
2009. szept. 15. 11:57

Szia!


Már megint akadozik a netem-néha nem jeleníti meg az oldalt-és újra kell indítani a gépet-modemet kihúzni-majd vissza.

Fogok most már szólni a Diginek,hogy cseréljék ki a modemet,vagy csináljanak valamit-nem ezért fizetek,hogy ennyit vacakoljon.


Jajj,képzeld-jött egy levél megint a Nyugdíjfolyósítótól-és 2002-óta hiányzik az adatszolgáltatásom-szörnyűűűű:(((Most pótolhatom,azt sem tudom,hogyan fogjak hozzá:((


A Csili oldalát már én is nézegettem korábban,de nem találtam semmi nekünk valót-vagy nem volt jó már akkor sem az oldal-katalógust nem dobtak be most az idén.

Bence hazahozott az oviból egy prospektust,amin különböző sport szakkörök vannak-megnézegetjük-és amihez kedve van,beiratjuk.


A sakkot tavaly kezde,és nagyon szereti-jól gondolkodik,fejlett a logikai érzéke-pl a matematikát imádja-gyakran számolgatunk együtt-és kijutós játékokat oldunk meg a neten-van,hogy segít nekem-rendkívül ügyes kölyök-tuti,hogy reál érdekeltségű lesz a suliban.


Lajos fiát lehetetlenség elérni-folyton dolgozik,ügyel,vagy műt.

Hagytunk üzenetet-de még nem hívott vissza.

628. tappancsmama (válaszként erre: 627. - Tixtina)
2009. szept. 14. 23:13

Szia!


Hát igen az biztos,hogy hűvösebb időben jobban eszik az ember és a gyerekeknél is így van.Ezzel az idővel szerencsénk is volt,mert ha a kánikulában lenne ugyanez a gondom nem tudnám,hogy még mindig azért nem eszik mert valami gond van,vagy csak azért mert meleg van.



Én is éppen ma akartam a Csili oldalára felmenni,hogy valami tánc tanfolyamot,vagy tánc elfoglaltságot keressek Árvennek,mert imád táncolni és ha a TV-ben meglát valami táncot és megtetszik Neki egy csomószor vissza kell pörgetni és közben ha bátorságot merít elkezdi Ő is utánozni.És egyszerűen felragyog ilyenkor az arca teljesen. :)) De sajna valami van az oldallal.Remélem hamar megcsinálják és akkor találok valamit rajta.


Bencének hogy jött pont a sakk szakkör?


Sikerült már beszélni Lajosnak a fiával?

627. tixtina (válaszként erre: 626. - Tappancsmama)
2009. szept. 14. 11:52

Szió!


Örülök neki,hogy Áriszka ilyen jól eszik.

Egyébként,most ,hogy jönnek a hűvösebb napok,jobb étvágya lesz az embernek.

Nyáron a nagy hőségben nincs nagy étvágya a gyermekeknek sem.


Enikő még mindig taknyos-nehezen múlik neki:(

Viszont ,remekül van-nincs láza-játszunk az udvaron-bent a szobában-kirakózunk,olvasgatunk-rajzolgat a táblára,kifestőzik.

Bence most oviban van-megkezdődtek a tanfolyamok-Ő

sakkra jár egyelőre.

Keresünk neki valami sportot is-de a foci ami lenne,nem érdekli.Kungfu csak 8-9 éves kórtól van.


Lajosnak változatlanul fáj a lába,javulás nem történt.Szedi a gyógyszereit,de estére már nem bír menni-pár métert sem:((

2009. szept. 13. 21:12

Szia!


Jobban vagytok már?


Én nem tudom,hogy csináltam,de szinte már kutya bajom,pedig pénteken este már mindenem fájt és alig bírtam felkelni az ágyból,mert miután apa hazajött már mentem is fürdeni és a vetett ágyba bújni.De reggelre szerencsére sokkal jobban lettem:))


Áriszkámnak meg végre sikerült egy olyan főzeléket csinálnom,amit nagyon nagyon jó ízűen evett meg:))Olyan boldog voltam,vagyok miatta.:)))

Most a sütőtököt krumplival,meg barackkal csináltam meg Neki és ez most nagyon ízlett Neki.Ma megevett egy magához képest nagy adag főzeléket és még evett volna csak nem akartam Neki egyszerre hatalmas adagot adni,mert így is olyan 3-4 evőkanálnyit megevett.Ahhoz képest,hogy 2 napja 3-4 kiskanált nagy szenvedések árán sikerült megennie és nem is nyitotta olyan szépen a száját,mint most a barackos püréhez.Úgy látszik Neki barackkal kell csinálnom a főziket.Árvennek meg mindig almát kellett hozzá párolnom,Árisznak meg úgy látom barackot kell.Ezzel a kívánsággal nagyobb bajba leszek a későbbiekben,mivel nehezebb a beszerzése,ha lemegy a szezon belőle,de nem baj a lényeg hogy egyen és ne legyen tőle baja:)))

Viszont azt vettem észre,hogy az almát nem igazán szereti,se a főzelékbe,se a gyümölcs pürébe.:(( Így azt nem adok Neki egy darabig,majd később újra megkínálom vele.


Olyan gyorsan elment ez a 7vége megint,hogy csak na.Tominak már megint mennie kell holnap dolgoznia.Irigyellek ám azért,mert a Lajosnak nem kell már munkába járnia és együtt tudtok tölteni egy csomó időt.Mi is ilyenre vágyunk Tomival,valami itthonról végezhető munkáról,hogy együtt lehessünk.


Na most megyek mert Árven vár.

625. tixtina
2009. szept. 12. 22:15

Hali!


Jól Vagytok?


Nálunk Wekerle napok vannak.

Holnap lesz pár fellépő,kisvidámpark,Póni lovaglás,stb a Kós Károly téren.

Nem hiszem,hogy kimegyünk.Két gyerekkel kész csőd.

Ezt vegyél anya,azt vegyél-fel akar ülni erre-arra,

Ugrálóvár,10 percre 500 forint/fő.

Majd 9 kor kimegyünk a tüzijátékra.

Úgy szoktuk.Kicsit játszanak a téren,amíg elkezdik lőni a rakétákat.


Ma voltam a Sparban-de két gyerekkel mentem.

Bettinával,és Bencével.

Hááát,nagyon rosszul viselkedtek.Égett az arcom.

Legközelebb egyedül megyek.


Itthon meg eláztatták a fenti fürdőszobát.

Úszott minden-egy vödör vizet szedtem fel.

felforgatnak mindent,ha itt van Bettina.

Ilyenek a gyerekek.:D))

624. tixtina (válaszként erre: 622. - Tappancsmama)
2009. szept. 11. 21:45

Szia!


Akkor Neked is kijutott az őszi "előzetesből"

Remélem a gyerkőcök nem kapják el.

Bár,nálunk sem Lajos,sem Bence nem náthás.

Enikőnek már nem folyik olyan erősen az orra,de még mindig náthás.

Lemondtam a jövő hét első felét a bölcsiben.

Látod,ezt mondtam.-Be van iratva,de az idén sem fog sokat járni-pedig nagyon szereti.

Egyébként a gyerekek valahogy jobban viselik a meghülést,mint a felnőttek.

Reggel még fájt a torkom-de mostanra már jobban vagyok.

Enikő ma nagyon eleven volt-Nem mondom,hogy rossz,mert egy kisgyerekre nem szabad-inkább elemében volt.

Futkározott,mindent dobált,ami a keze ügyébe került-mindent összefirkált filctollal-úgyhogy pucolhattam utána-énekeltünk-kirakóztunk,úgyhogy ez a nap is eltelt.


Jobbulást kívánok,sok vitamin-mézes tea.

2009. szept. 11. 10:32
Javulnak a torkodban lévő csomók?
2009. szept. 11. 10:29

Szia!


Úgy döntött ez a butuska szervezetem,hogy én is csatlakozzam hozzátok.Fáj a torkom:((,folyik az orrom és semmi kedvem semmihez sem.És úgy de úgy nem szeretek ilyenkor beszélni,de sokat kell,mert egyedül vagyok itthon a gyerekekkel és Árven a miért korszakát éli és állandóan kérdéseket kell feltennie,amire válaszolnom kell.De azért próbál egyedül eljátszogatni kivételesen:))

Árisz is reggel 6 óra előtt fel kelt és majdnem három negyed 10 volt,mire vissza tudott aludni.A végén már a fáradságtól nem tudott aludni,nem szokott ennyire korán kelni,most nem tudom mi volt Vele.De már egész héten elég korán akart felkelni reggelente,de azért fél hétig általában bírta.

Remélem egyik gyerkőc sem kapja el ezt a hü..e náthát,vagy megfázás,vagy mi ezt:))


Remélem Ti már jobban vagytok valamelyest.Hát hallod tényleg durva összeget adtál már ki a gyógyszerekre.Az antibiotikumod volt 10 ezer?Nem semmi!!!

621. tixtina (válaszként erre: 620. - Tappancsmama)
2009. szept. 10. 13:50

Hello!


Már javába kúráljuk magunkat.

Béres csepp,C vitamin,orrcseppek-stb.

Még a köptetőnk is elfogyott.

Hááát,elég sokba kerül kettőnknek ez a nátha.

Ugyebár kettőnk köptetője,két ezer-a cseppek úgyszínt-plusz az orrspray Enikőnek és nekem,és a Bioparox-kb tízezer forint.És még a Lajos és Bence nincs benne.Szép:DDDD

Még csak mopst kezdődött az év-Mi lesz később????


Remélem,Ti jól vagytok.

Már a nyár végén érdemes elkezdeni az immunerősítőket.

Elég kutyául vagyunk.

Fáj a torkom,és a hátam -az egész izomzatom sajog.

Alig tudok mozogni.Szokatlan,mert nem szoktam elkapni-úgy látszik,most sikerült:D(

Nehéz a napi teendőket elvégeznem-muszáj,mert Lajos nem tud segíteni-az egyik lábára rokkant-bottal jár.

Most Enikővel alszanak:))

620. tappancsmama (válaszként erre: 619. - Tixtina)
2009. szept. 9. 23:34

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!Ti szegények:((((((((((((((


Vegyetek magatokba egy csomó vitamint,pl.cebion cseppet meg a jó öreg normaflore kúrát (NEKED IS),aztán pihenjetek sokat és gyorsan gyógyuljatok meg.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook