Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pesterzsébeti anyukák, apukák! fórum

Pesterzsébeti anyukák, apukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2009. nov. 5. 21:29

Szia!


Mi van Veletek?Remélem csak elhavazódtál a dolgaiddal és nincs semmi baj.Meggyógyultál már?


Tomi ma úgy jött haza,hogy fáj a torka,így már 8 óra előtt le is "fektettem".Hátha kialussza ezt a torokfájást.Nagyon jó volna,mert rengeteget dolgozik mostanában,állandóan túlórázik,persze ingyen,mert a cég szarban van és nincs pénz kifizetni a túlóra pénzt :((És még szombaton és vasárnap is mennie kell.Nagyon hosszú lesz így ez a hét,meg a jövőhét.És így a múlthétről elcsúsztatott randink is ugrott,már megint:(( Talán majd a jövőhéten.

2009. nov. 2. 20:30
Te jobban vagy már?
2009. nov. 2. 20:29

Szombaton sikerült vennem overált,igaz nem a Lidl-ben,mert ott nagyon édesek voltak,csak kicsik.Tavaly nagyon jó lett volna.Így az Erzsébet áruházban vettem egyet Neki.2 részeset vettem,mert az egy részesek nagyon nem tetszettek.Ennek meg jó kis piros kabátja van és sötét szürke nadrágja.Jól áll Neki,csak amit szombaton elhoztam kicsi lett Neki,így ma vissza kellett vinnem és kicseréltetni egy nagyobbra.Szegény ebben meg majdhogynem elveszik benne,de nagyon édes rajta.Muszáj volt ekkorát vennem,mert a kisebbnek a kabátja sokkal kisebb volt Neki.Viszont nagyon nem tudom,hogy miként fog tudni menni benne,mert ha pont jó lenne rá,akkor is nehezen tudna,nemhogy így:))


Szombaton délután Árisz elkezdett kapaszkodás nélkül menni úgy,mintha ez nem is valami új dolog lenne Tőle.Igaz,hogy csk 2-3-4-5 lépést,de azt olyan magabiztossággal,hogy csak na!!:))De azóta nem ment,akkor egy kicsit,aztán annyi azóta sem:((

Már örülnék Neki,ha elindulna magától,nem csak úgy ha tol valamit.Utána egy kis idővel már sokkal könnyebb lenne.

736. tappancsmama (válaszként erre: 734. - Tixtina)
2009. nov. 2. 20:09

Szia!


Mi van Veletek?Gyerkőcök voltak oviban,bölcsiben?


Én azt hittem,hogy ha nőnek a gyerekek akkor nem kell folyton a seggükben lenni:)) De ahogy írod,később is igénylik,hogy mellettük legyünk,amikor játszanak.De mondjuk szerintem ez nem is gond,ha letudják foglalni magukat,vagy mi őket.


Nálunk Árisz az aki sokkal jobban lefoglalja magát.Árven csak rövid időkre játszik egyedül,inkább valamilyen módon bevon a játékába.De Ő kicsinek is ilyen volt,mindig csak mellettünk aludt,játszott,így nem csodálom,hogy igényli ha ott vagyunk mellette.Árisz is csak addig játszik el önállóan,amíg bent vagyok a szobába,ha valamiért kijövök,akkor bármit csinál rohan utánam.:))

735. tixtina
2009. okt. 31. 00:11

Ez a fehérnemű meglepi,jó ötlet.


Most koplalok-nagyon keveset eszem magamhoz képest-de még kellene ugróköteleznem-kerékpároznom,de estére már nincsen energiám hozzá.

Muszáj,mert nagyon kövér vagyok sajnos:((

734. tixtina
2009. okt. 31. 00:09

Bence még Éviéknél van.Ott akart maradni.Ma voltak itt egy órára.

Jövő héten mennek már oviba,bölcsibe-már jó lesz nekik is,meg nekünk is-jobban tudok dolgozni.

Bence folyton nyüglődik-unatkozik.

Enikő már sokkal jobban elfoglalja magát-csak legyünk mellette.

Amíg kicsi volt-egyedül eljátszott a kiságyban-vagy a játszószőnyegén.

Mostanában,folyton jön utánunk-semmit nem tudok dolgozni,csak ha alszik.Kb 2 óra délutánonként.

733. tixtina (válaszként erre: 732. - Tappancsmama)
2009. okt. 31. 00:05

Szia!


Bizony,halottak napja-hivatalos ünnep-minden zárva.

Jó is,hogy írtad,mert akkor holnap megyek az Europ.ba.

Nagyon köhögök-letapadt orrváladék miatt.Tegnap este is csak vergődtem az ágyban-alig aludtam.

Elfelejtettem ma orrcseppet venni magamnak.

Lajos dolgozgat-fáj a lába.

Az orvos elutazott,így csak november 10 körül lesznek eredmények.

Majd Laci hívja.Addig meg idegeskedünk tovább.

Ma elvitte az Opelt,hogy rakják helyre a dobot.

Most már végre megkaptam a Renault-tmár nagyon vártam:)

Egy évig mentem a régi autóval,de nagyon féltem benne-egyszer még a fékfolyadékom is elfolyt.

Megy a roncstelepre.Beveszik alkatrésznek jó áron.

Csak ez az új autónk vagy másfél méterrel hosszabb,mivel kombi-ezért nagyon nehézkes lesz vele parkolni,de Lajos nem engedi eladni,mert ragaszkodik hozzá.

Pedig nekem bőven elég lenne egy fele akkora:)

732. tappancsmama (válaszként erre: 731. - Tixtina)
2009. okt. 30. 23:00

Szia!


Na hogy állsz a tervekkel?Megvalósultak?Hogy vagytok?


Nekünk lehet,hogy nem fog összejönni a tervünk vasárnapra.Ugyanis én teljesen megfeledkeztem arról,hogy vasárnap minden zárva van.:((

Pedig azt terveztem,hogy elmegyünk az europarkba és körül nézünk egy kicsit az üzletekben és véletlenszerűen betérünk a fehérnemű üzletbe és csak úgy nézegetés közben kinézünk egy csini fehérneműt ami tetszene a Tominak rajtam.Mert arra gondoltam,hogy ez lenne Neki az egyik karácsonyi meglepetésem.De hát így nem biztos,hogy megvalósul a tervem,legalábbis most biztosan nem.:((


Holnap reggel a nyakamba veszem a környéket.Elmegyek az egyik Lidlbe,mert egy nagyon aranyos overált láttam Árisznak az újságban.Remélem van és hogy tényleg olyan jó,mint ahogy az újságban van,mert az ára is nagyon jó:))Aztán megyek postára is.


Délután meg jön a Szercsi a gyerekek keresztanyukája,tehát sűrű napom lesz.És sietnem is kell haza,mert ebédre nem érek tuti haza,viszont utána nem sokkal Árisz szopizik a déli alvás közben és arra jó lenne haza érnem:))Különben zengeni fog a ház:))

731. tixtina (válaszként erre: 730. - Tappancsmama)
2009. okt. 28. 19:44

Szia!


Háát?nem igazán úgy alakult a napom sem ma,sem tegnap,ahogy elterveztem.

Ma telefonált Évi,hogy a Penny-ben a krumpli 5 kilós zsákkal,200 forint-így átmentem vásárolni,meg Bencét elvittem hozzájuk játszani-atán spuriztam haza,mert Lajos nyavajgott,hogy mikorra lesz ebéd.

Úgyhogy gyorsan nekiálltam a gulyáslevesnek,de még most is fő,mert a marha kemény-szóval temetőbe nem értem rá kimenni.

Autót elhozta Erzsébetről,beállt ide az udvarba vele.

Az Opel ma is szarakodott-le van szakadva a dob,és fars levegőt szív a motor,ezért nehezen indul be,pöfög,röfög,stb.


Remélem vasárnap el tudtok menni valahova kettesben a férjeddel:)

Sajnos nekünk nem sikerül kettesben lenni-mivel a gyerekeket nem tudjuk elhelyezni.

Évi tud rájuk vigyázni-de három már neki is sok.

Meg aztán a lajos nem nagyon tud menni-fáj a lába.

Még nem beszéltünk az orvossal-de mondtam neki hívja fel Lacit-kérdezze meg,milyen az eredménye.

Annál is inkább,mert ha baj van,akkor a kezelését minél előbb el kell kezdeni.

2009. okt. 28. 08:27

Szia!


Ahogy látom tegnap délutánra jó sok programot terveztél.Sikerült őket megcsinálnod?


Az jó jel szerintem ha Lajos tartalmas ételekre vágyik,első jel a gyógyulás felé.A fájdalmai hogy vannak?Orvos jelentkezett már?


Tegnap tényleg gyönyörű idő volt,főleg délelőtt.Mi délután mentünk ki egy kicsit,akkor már hűvösebb volt,de jó idő volt a múltheti időjáráshoz képest.


Tegnap délelőtt átpakoltam a gyerekek játékait,mert Árven napok óta kereste a játék fogóját és sehol sem találtuk.Olyan szép rendet csináltam a játékok között,de estére olyan kupi lett belőle megint,mintha nem is csináltam volna semmit.De legalább a fogó meglett:))


Árisznak szombaton overált kell vennem valahol.Muszáj mert ami van Neki az nem is téli,meg elég szűk és nem az a fajta gyerek akit könnyen lehet öltöztetni így mindig szenvednem kell Vele,mire feladom Rá.Meg most már jönnek a hideg napok és nem tudom eldönteni,hogy mennyire meleg ez ami van Neki,mert nem túl vastag,de viszont termo és a termokkal mindig bajban vagyok,hogy mennyire melegek.


Szombaton ezt megpróbálom elintézni,mert akkor apa tud lenni Árvennel én meg eltudok menni Árisszal.Vasárnapra meg azt tervezzük,hogy elmegyünk ketten valahova apával,lehet,hogy csak bevásárlás lesz belőle,de jó lenne kettesben kimozdulni bárhova,mert évek óta csak a gyerekekkel voltunk én meg mostanra kezdek besokalni egy kicsit.A folyamatos 24 órás szolgálat éjjel nappal minden nap,az egy kicsit most sok.Már jó ideje alig tudunk beszélgetni Tomival,mert mire elalszanak a gyerekek,addigra olyan fáradtak vagyunk,hogy kinyitni sincs kedvünk a szánkat.Így legalább tudunk egy kicsit beszélgetni is.Szóval ezt tervezzük,csak a nyanyival meg kell még beszélni,hogy elvállalja e kettőjüket egyszerre,pláne úgy,hogy Árisz még csak most lenne először nélkülem,vagy apa nélkül.Szóval,majd meglátjuk,hogy összejön e a dolog.Ja és a gyerekek sem tudnak még a tervünkről:))

729. tixtina
2009. okt. 27. 13:35

Délután még gulyás levest főznék-legalábbis tervezem.

Meg palacsinta-Bencus kedvéért.

A hétvégén sütöttem almás pitét-hamar elfogyott.

Nagy sikere van nálunk.:))

Most megint fogyózom-de nagyon nehéz-mivel Lajos megkért,hogy kalóriadús ételeket főzzek,mert le van fogyva,és kell neki az energia.

728. tixtina
2009. okt. 27. 13:32

Szia!


Ma nagyon szép időnk van-gyerekek kint voltak délelőtt.

Enikő még nem alszik,nyüglődik az apjával,pedig 7 kor kelt.lehet,pont azért nyűgös.

Bence 10 körül kelt:)

-Piacon voltam,de jó sokat időztem ott.

Az autóm alig alag elindulni,kissé beparáztam,hogy teli csomagtartóval ,hogyan megyek haza,aztán szerencsére be tudtam indítani nagy nehezen,de egész úton rángatott.

Délután,ha sikerült feltölteni a másik autót,ami Erzsébeten van-elhozzuk.

Jó lenne ma délután kimenni a temetőbe,mert ki tudja milyen idő lesz a hét többi napján.

Nem szeretném elsejére hagyni,mert tömeg van.

2009. okt. 26. 21:01

Szia!


Mi is rendben vagyunk,megfázás és betegségek nélkül szerencsére.Élvezzük ezt az enyhe időt.


A baba halad is,meg nem is.Ugyanis van,hogy Árven nem adja oda,azért nem halad,meg azért sem,mert egy napomba tellett a szemeit vissza bontanom úgy,hogy az anyag ne sérüljön.Nem tetszett a szeme,így lebontottam és újra csinálom.Persze azt az egy napot csak úgy képzeld el,hogy nem tudtam mindig csinálni,csak amikor pár percem volt a gyerekektől,vagy az egyéb elfoglaltságomtól.


Ma mi sem mentünk ki az udvarra.Nagyon szomorkás időnk volt ma meg esett is az eső alkalmanként,így nem volt kedvem kimenni Velük.De igazából Ők sem nagyon mondták,hogy mennének.


Ma Árven felakart kelni fél 7 körül,mondván,hogy Ő már kialudta magát.De nem engedtem Neki,mert attól kezdve,hogy kinyitotta a szemét folyamatosan vagy hisztizett vagy sírt a hiszti miatt,meg láttam rajta,hogy nagyon fáradt volt még.A szemeit is alig bírta nyitva tartani.(Ilyenkor nem szeretem engedni,hogy felkeljen,mert akkor egész nap hisztizik mindenért,kb 2 percenként és így akkor mindannyiunk napja el van csak rontva,mert egy idő után teljesen felhúz vele engem is.)Aztán vissza aludt és csak negyed 11-kor kelt fel.Így délben már meg sem kíséreltem lefektetni.Most meg olyan fáradt és nyűgös és mindenfélét kitalál,csak hogy ne kelljen aludnia még.Ha ezt nem csinálná akkor max 5 perc alatt elaludna ilyenkor,mert olyan fáradt.:))

726. tixtina
2009. okt. 26. 13:58

Ti hogy vagytok-babával hogy haladsz?


Albérlőnk szólt,hogy hozzuk el a Renault-t agarázsból,mert kell nekik a garázs.

Lajos nem örült

Nekem viszont nagyon kéne az autó,mert amivel most járok nagyon tré.

Nincs se fűtésem,se ventilátorom-nem látok ki a szélvédőn,és a kipufogo dob is lóg,félek,hogy elhagyom az úton.

Viszont a Renault-t,nem merjük kint hagyni a házelőtt,mert feltörik.

Múlt héten is feltörtek egy autót a melletünk lévő utcában-magnót kiszedték.

Sajnos a garázst még nem ürítette aki a Lajos-így csak az udvarba tudunk beállni,de akkor meg nem lesz helyünk mászkálni:(

725. tixtina
2009. okt. 26. 13:54

Hali!


Elkezdődött a hét.

Rossz az idő,gyerekek a lakásban.

Enikő még csak elfoglalja magát-de Bence tévét néz egész nap,gépezik,és-unatkozik.

Sajnos nekem sincs sok időm játszani vele,mert rengeteg az itthoni teendőm.

Fél napomba telik,míg rendbekapom a házat-olyan sok a por,hogy állandóan át kell porszívózni az egész házat.

Aztán főznöm is kéne-de lehet,elhalasztom holnapra.

Holnap kimegyek a piacra,mert nincs gyümölcsünk,savanyúságunk,stb.

Kaja is nagyon fogy.Folyton mosok.

jajjj de unóóóóóóóm már a házimunkát:DDDD((

724. tixtina
2009. okt. 25. 13:26

Ma nagyon sokáig aludtunk Enikővel.

10-kor keltünk-de a régi számítás szerint 11 kor.

Mindig nehezen állunk át az új órarendre.


A héten a temetőbe is ki kell mennjünk-nem szeretném a hétvégére hagyni.

Remélem,marad a szép idő-mert gyerekekkel mennénk.

Nem tudom a barátnőmhöz adni,mert a kislányának eltört a könyöke-és a nap 24 órájában teljes embert kíván.

723. tixtina (válaszként erre: 721. - Tappancsmama)
2009. okt. 25. 13:22

Szia!


Köszi,megvagyunk-kissé taknyosan,de rendben.

Igen,most egy hétig itthon lesznek,mert az oviban összevont csoportok lesznek,és azt nem kértük-úgyhogy Enikő is itt lesz,ha már Bence is.


A Tulliból nem kértünk házhozszállítást,mert a Lajos ott dolgozott nem messze-és mindig elhozta.

Most már,hogy nem melózik-a barátnőméket kérem meg,ha arra járnak-mert 1000 ft a házhozszállítás.

Most már régen voltam fenn az oldalukon.

Egyébként a vaterán,és a teszveszen is szoktak lenni jó dolgok.

2009. okt. 24. 20:57

Most tegnap meg ma nagyon jól haladtam a babával.Már kihímeztem a szemet,bár lehet hogy azt újra fogom hímezni.Ja és amit 4 napig csináltam,hogy ránc nélkül felrakjam a fejbelsőre az anyagot azt is végre sikerült megcsinálnom.Egy este Tomi mondott egy ötletet és úgy sikerült megcsinálnom végre.Az ujjam már fáj is a sok varrástól.:))


Tegnap meg egyik pillanatról a másikra úgy elaludtam,hogy szerintem hamarabb aludtam,mint Árven.9 után nem sokkal már aludtam is.Nem volt túl jó ötlet,mert aztán mikor egykor felkeltem Áriszhoz,úgy éreztem,mintha már majdnem kialudtam volna magam.Azt hittem nem is tudok reggelig aludni,de szerencsére sikerült.:))

721. tappancsmama (válaszként erre: 720. - Tixtina)
2009. okt. 24. 20:38

Szia!


Hogy vagytok?Mindenki rendben van?


Most akkor egy hét őszi szünet van a gyerekeknek?


Én is vásároltam már a TULLIban.Utoljára Árvennek vettem a Kung-fu panda meséből a Po-t meg ott.De én a játéknet webáruházat jobban szeretem,ott sokkal hamarabb kiszállították a játékokat a gyerekeknek,mint a TULLI és ott is lehet pontokat gyűjteni,sőt ott is lehet a kismama klubkártyát használni.De a másikakat nem ismerem,de majd ránézek.

Nekem is le van mentve egy csomó oldal a guglinak a könyvjelzőjében.

720. tixtina (válaszként erre: 718. - Tappancsmama)
2009. okt. 22. 14:59

A Tulli áruházban szoktam vásárolni-és persze csak az akciós termékek közül,mert ha nem azokból válsztok,akkor két hét alatt leakciózzák.

Már többszőr jártam így.

Van még egy másik,a Toystore.Ott is szoktak lenni 50-60 százalékos akciók.

Persze az újonnan érkezett,friss modellekre nincs kedvezmény általában-csak,a régebbi játékokra.

Pl egyszer vettem egy KInder Activity-t 3500 forintért,6 ezer helyett a Tulliban.

Mondjuk, többszőr kell nézelődni-Pl nekem küldenek mindig hírlevelet-.

A Balázs deák is jó,de ott nagyobb gyerekeknek-iskolásoknak vannak készségfejlesztők.

Legutóbb ott vettem egy gyöngygyurmát,ami soha nem szárad ki.

719. tixtina (válaszként erre: 718. - Tappancsmama)
2009. okt. 22. 14:53

Szia!


Megvagyunk,köszi-Lajos már jobban van-ma,és tegnap már a garázsban tevékenykedett.

Persze csak ülve dolgozgatott,nem erőlteti magát.

Bence most lent alszil,apuci meg fent.

Muszáj volt elaltatnom a gyereket,mert csak akkor mehet edzésre,ha kipiheni magát,mert fáradtan nem engedem.Nincs értelme,hogy másfél órás kemény edzést végignyüstöljön.20 perc alatt elfáradna.


Enikő most bölcsiben,mindjárt megyek is érte,előtte beugrom a Pennybe.

Legközelebb csak az őszi szünet után mennek a gyerekek közösségbe-de nem is baj,mert nagyon taknyosan-így lesz idő kúrálni őket.

Meg,nem árt nekik sem egy kis itthonlét:))

718. tappancsmama (válaszként erre: 717. - Tixtina)
2009. okt. 22. 14:38

Szia!


Hogy vagytok?Lajos már nem lázasodik be estére?


Árisznak november 28-án lesz a szülinapja.Emlékszem,hogy tavaly azt tervezgettük,mivel késve érkezett Áriszka és nem tudtuk,hogy mikor fog megszületni,hogy ha nem érünk haza mikulásra,akkor csúszva fog érkezni a mikulás hozzánk,hogy aznap itthon legyek.De szerencsére 3 nappal a kiírt idő után csak úgy gondolta,hogy most már eleget volt odabenn és megnézi a külvilágot,így hazaértünk mikulás előtt 4 nappal:)))


Én is megvettem volna Árisznak már az ajándékot csak nem tudtam,hogy mit vegyek.Mert Árven után van egy csomó játék.Neki való autókat,meg nem tudom miért de nem lehet normálisat kapni egy ilyen korú gyereknek.Legalábbis keveset.Majd a későbbiekben már tudok venni számára,de most nagyon nehéz.

Most én is megnéztem azt a kis vonatot amit kinéztem Neki a neten,de drágább volt az összes webáruházban legalább 4-500 forinttal,plusz még a szállítási költség.


Én is szoktam netről vásárolni,meg sokszor van,hogy tényleg olcsóbb a netes áruházban egy egy dolog,de mire a házhozszállítási költséget is hozzá adom,addigra többe jön ki mintha boltban venném meg,sajna.Pedig amilyen kényelem csaj vagyok szeretném az ilyet.Már azt is nézegettük,hogy élelmiszert is lehetne házhoz hozatni,de amiket találtunk boltokat ott mindent nem tudunk megvenni egyszerre egy hónapra,így az nekünk nem érné meg.Most arra várunk,hogy a sparba legyen ilyen webáruház és akkor szerintem rá is röppenünk hirtelen,mert akkor nem kéne cipekednünk így kocsi nélkül:)))

717. tixtina
2009. okt. 20. 21:59

Ma a bank után beugrottam az erzsébeti Intersparba.

Vettem darált húst,csirkemellet,és karfiolt-levest főzök holnap.

Lajosnak sok folyadékot kell innia-Naponta megiszik vagy 5 liter teát.


Igen-ez az öltöztetés a téli időszakban elég nehézkes.Főleg,amíg nagyon picik.

Most már rutinosan megy nálunk.

Bence egyedül öltözik,mert már nagy-csak borzasztó lassú-ezért inkább én adom rá a ruhákat,cipőt,stb.

Enikőt pedig kettő perc alatt elkészítem.


Árisznak november végén van a szülinapja?

Bettinának december 6-án-és bizony anyagilag nagyon leterheli a szülőket-de nem csodálkozom.

Úgy szoktam csinálni,hogy már hónapokkal előtte ,ha látok valami jó játékot,megveszem.

Persze a neten vásárolok legtöbbszőr,mert vagy 30 százalékkal olcsóbb,de van,hogy fél árban megkapom az internetes játékáruházakban.

Sajnos a játékboltok nagyon drágák.

716. tixtina
2009. okt. 20. 21:50

Szia!


Nagyon kevés az időm-állandóan van valami .

Ma a bankban voltam-átutaltam az illetéket az APEH-nak.

Lajos tegnap,és előtte való nap esténként belázasodott 39 volt a láza.

Gyógyszerre lement.

Ma még nem mértem-most fogom.De nem érzi,hogy lenne.Nem tudom,mitől lehet-tán a műtéttől esetleg.

Az eredmények kb 10 nap-két hét ,mire meglesznek.

Az orvos azt mondta,hogy a dohányzás három dolgot támad meg a szervezetben.

A tüdőt,a torkot,és a hólyagot

Állítólag a hólyagot a legkönnyebb kezelni.

Reméljük a legjobbakat.Mást nem tehetünk,mint várunk.Gondolom a Laci felhív,és elmondja a teendőket.

A gerincéről pedig ,amit készítettek MRI felvételeket-már Pesten van-majd szólnak,ha mennie kell.Persze,itt fogják kezelni,vagy ha szükséges -műteni.


Bencét vittem atlétikára.Szerencsére hazafele elhozza az edző,mert a szomszédunkban lakik.

2009. okt. 19. 19:21

Szia!


Lajos megint a fiához megy kivizsgálásra,vagy itt Pesten nézik meg a gerincét?

Mikorra lesz meg a szövettani eredménye annak amit most kivettek?Nagy volt?


Ma délután kimentünk a gyerekekkel.Mióta bejött ez a nagy hideg se a gyerekeknek,se nekem nem volt kedvünk kimenni,de ma már azért úgy gondoltam,hogy egy hét után,hogy most már akkor ki kell menni egy kicsit.Kell Nekik a levegő.A hétvégén voltak kint apával egy negyed órát,hogy kicsit szokják,mert még utoljára a meleg 29 fokban voltunk kint.

De fél óra volt 2 kis gyereket felöltöztetni és fél óra volt mire teljesen levetkőztettem és átöltöztettem őket benti ruciba.Nyolcszor leizzadtam:))


Ma Árisz először rájött arra,hogy a könyveket nem csak széttépni lehet,hanem lehet lapozgatni is és az is jó móka.Így ma egész játékidőben szinte csak a könyveket nézegette,lapozgatta.:))


Tegnap elmentem az Europarkba.Sparba kellett menni és megakartam nézni a Játékszigetben a játékokat is,mert jövő hónapban Árisz egy éves lesz és fogalmam sem volt,hogy mit vegyünk Neki.Hát igazából a Játékszigetben Neki most sem találtam semmit,annál több mindent Árvennek.De a sparban megtaláltam a megfelelő ajándékot Árisznak is szülinapjára.Bár egy kicsit sok most fűtési időben és egy héttel a mikulás előtt,majd ugyebár jön a karácsony is,mert 6800 Ft,de meséltem nagyinak és mondta,hogy ha gondolom,akkor Ők is beszállnak valamennyivel.Ez így tök jó,mert így nem kerül olyan sokba.

Árvennek meg találtam egy csomó mindent.Csak győzzem megvenni.:))Pl.edénycsurgatót,ezt szeretne karácsonyra,láttam Neki felmosó szettet is,pont akkora vödörrel és moppal,valamint seprűvel,amekkora pont a mérete,akkor találtam jó kis porszívót is számára,meg mosógépet vasalóval,meg vasaló állvánnyal.JA és amit nem is tudtam,hogy létezik kötőszerkezet is gyerekeknek.Nagyon érdekes és ha jól vettem ki,akkor köt rendesen.Mókás dolog.Ja meg hát mennyi mennyi babaruhát találtam Neki,óóóóóóóóóóóóó..........Bár azt egy darabig nem kell venni,mert a babákat mesztelenül szereti igazán:))Főleg a kedvencét.Csak akkor lehet felöltöztetni,ha elvisszük magunkkal valahova:))


Egész hétvégén nem tudtam csinálni a babát.Ma meg vagy 2 órát szenvedtem azzal,hogy hogyan rakjam fel az anyagot a fejbelsőre,úgy,hogy max csak ott legyen ráncos,ahol a haja lesz.De még mindig nincs készen.Csak az előkészületeket tudtam megcsinálni rajta,a varrás még csak ezután jön,ami a legnehezebb.:))

714. tixtina (válaszként erre: 713. - Tappancsmama)
2009. okt. 18. 16:45

Szia!


Most van csak időm gép elé ülni.


Lajos rendben hazaért-az IC-t lekéste,így csak fél 7-re volt itthon.

Láb fájdalmai nem múltak.

Jövő héten kiderül,mi lesz a gerincével.


Keresztelő is megvolt-kabátot adtam Enikőre a templomban,mert hüvi volt.

Nehezen készültünk el,de Évi segített sikamikázni-ezért pont befejeztük .

Reggel szendvicseket gyártottam,és fasirtot sütöttem.

Aztán rohanás a templomba.


Este még lehet visszanézek-most megyek,mert nagyon álmos vagyok-lefárasztott ez a nap.

2009. okt. 17. 22:46

Szia!


Lajos rendben hazaért?Enyhültek az eddigi elmúlt hetek fájdalmai is ezzel a műtéttel?


Sikerült megcsinálnod a lakást,meg a holnapi menüket?


Ma itt volt a gyerekek keresztanyukája.Jól éreztük magunkat,Árven már alig várta,de estére már nagyon nyűgösek lettek a gyerekek,mert alig aludt Árisz,Árven meg egyáltalán nem délután.Apával már alig vártuk,hogy elaludjanak:)De persze ilyenkor amikor mi is hulla fáradtak vagyunk,meg a gyerekek is nem megy olyan egyszerűen a lefektetés sem.


Néztük a Csillag születiket.Volt egy énekes lány aki szerencsére nem jutott be,de én azon annyit nevettem,már a mellkasom is fájt a sok nevetéstől és patakokban folyt a könnyem tőle:))))))))))))))Hát nagyon sokszor visszapörgettem azt a csajt.Nagyon vicces volt. :))))))


Holnapra nagyon kellemes és nem túl fárasztó napot kívánok Nektek és legyen nagyon szép a keresztelője Enikőnek.És csináljatok sok sok képet,és tegyél fel légyszíves,hogy megtudjam nézni a szép kis ruhájába amiről a múltkor már beszéltünk:))

712. tixtina (válaszként erre: 711. - Tappancsmama)
2009. okt. 16. 23:55

Igazából,nem fáj semmije-menni is tud,csak kellemetlen huzamosabb ideig egyhelybem lenni-mivel vizelet visszatartási problémák vannak-ilyen és ehhez hasonló műtétek után.

Úgyhogy inkább kellemetlen,és kényelmetlen a vonatozás-de amúgy jól rzi magát-csak idegesíti ez a helyzet.

711. tappancsmama (válaszként erre: 710. - Tixtina)
2009. okt. 16. 23:08
Hát nem semmi,hogy egy ilyen műtét után vonattal kell haza jönnie.Ez persze nem Rád értem,csak a helyzetre.Amúgy jobban tud már menni,javult valamennyit a fájdalma?Mikor lesz eredmény a polipról,vagy miről?
710. tixtina (válaszként erre: 708. - Tappancsmama)
2009. okt. 16. 22:16

Most estefele nagyon elálmosodtam-nem sütöttem ki a linzert sem.

Holnapra hagyom.


Lajos hívta Leventét-de mivel leltározik,nem tudja felhozni Pestre-nem is hívta vissza,holott megigérte.

A kisebbik fiától nem is vártam mást,link ember.

Laci szegény nem tudja hazahozni,mert egész hétvégén ügyel-alig van szabad ideje egy hónapban.

Holnap fél 9kor kiveszik a csöveket-katétert-és így eléri a vonatot.

Ott van az állomás a kórház mellett.

Akkor eléri a Szombathelyől 1 kor induló IC-t,és 4-re itthon lesz.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook