Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi kismamák fórum

Pécsi kismamák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
35. da33d8ee16 (válaszként erre: 34. - Tikky30)
2012. szept. 6. 15:13

Ért nagyon hozzá! Legjobb mesterei voltak :) Arany-Vizer!


Ráadásul a phd munkája is ha jól emlékszem UH volumetriáról szólt. :)

34. Tikky30 (válaszként erre: 32. - Da33d8ee16)
2012. szept. 6. 14:54
Jaj, de jó! Remélem ő meg tudja majd mondani, mi van babszem lába között! :)
33. da33d8ee16 (válaszként erre: 20. - Bd26c38c2f)
2012. szept. 6. 12:49
32:) Vizer
32. da33d8ee16 (válaszként erre: 24. - Tikky30)
2012. szept. 6. 12:47
Bózsa doktor egy végtelenül jó ember, szakemberként pedig zseniális!
31. Serina (válaszként erre: 26. - Tikky30)
2012. szept. 6. 11:50
Michelisz? Én annó hozzá jártam egy darabig, olyan fog. gátlót szedtem amit csak a nődoki írhat fel, bemegyek és paraszt alpári stílusban fogad: "Mi a gond?" Mondom semmi, akkor meg mit keresek itt..... (Bameg szeretem a képét azért megyek hozzá).... Volt, hogy kint hallottuk a váróban h az éppen bent levő beteget hogy osztja...
30. Tikky30 (válaszként erre: 28. - Pyry)
2012. szept. 6. 11:43
Egyetértek! Én is táppénzen voltam a 4. hónaptól és imádtam terhes lenni! Most a fiam mellett néha meg is feledkezem róla, ilyenkor rúg egyet figyelmeztetésképpen, hogy ő is itt van ám! :)))
29. Tikky30 (válaszként erre: 27. - Bd26c38c2f)
2012. szept. 6. 11:41

Jajj, de jó! Sorstárs! :) Nálunk az a poén az egészben, hogy most 1 éves a fiam és spontán "becsusszant" a kistesó is. Álmomban nem mertem erre gondolni sem! :) Pedig azt mondták, nekünk soha az életben nem lesz természetes úton gyerekünk!

Én a Hartmannhoz jártam a legelején! Na, az egy akkora paraszt, pénzéhes, önelégült kis bu*i. A 3. inszemre elfelejtett eljönni, sosem kaptam tüszőrepesztő szurit, vagy utrogestant beülti után. Az asszisztense szólt, hogy kérdezzek már rá, mert ő ezt furcsállja, hogy nem kapok. Mikor fiammal szültem, az volt az első kérdésem a klinikán, hogy ugye nem ő ügyel, mert akkor hazamegyek! :))) Csak vele ne hozzon össze a sors többet!!!!!!

Utána mentünk a klinikára, akkor még nem volt Kaáli. Mánfai volt a dokim, de "osztoztak" rajtam a Wilhelmmel, attól függött éppen ki volt szabin. Mindkettő nagyon rendes volt. Aztán elfogyott a pénzünk és utolsó lombik után 1 évvel pozitív volt a teszt.

28. Pyry
2012. szept. 6. 11:22

Én is s Shunk Erzsébethez jártam, hozzá tartoztam területileg. Nekem semmi bajom nem volt vele, igaz a terhességem is végig rendben volt szerencsére, csak néha volt magasabb a vérnyomásom, de az is csak akkor amikor a vizsgálaton mérték... :) Biztos ahogy megláttam a fehér köppenyt, fel is szökött.... :) egyébként ő már nem vezet le szülést.

Akit még tudnék ajánlani a Panka doki. Hozzá mentem amikor kiderült hogy baba lesz, és a sors fintora, hogy amikor született a kislányom, épp ő volt az ügyeletes. Igazából csak megvizsgált akkor, közölte hogy na akkor szülünk, és hazament mert épp váltás volt.. :) De szerintem nagyon rendes.

malnaszamoca: szerintem nem feltétlen a kortól függ hogy császár lesz-e, inkább attól hogy mekkora a baba, esetleg faros-e stb, magyarul hogy képes vagy-e természetes úton szülni. Tökmindegy hány éves az ember...

Szerintem a legfontosabb egyébként végig a terhesség alatt, hogy sokat pihenj, lazíts, főleg a vége felé, és no stressz!! Ha valaki megteheti az minél előbb menjen táppénzre, mert ez a legcsodálatosabb időszak az ember életében. Így lehet a legjobban ráhangolódni a babára, és a szülésre!

27. bd26c38c2f (válaszként erre: 26. - Tikky30)
2012. szept. 6. 10:01

ó, nekem is lombik után spontán sikerült :)Remélem velem marad most már, mindjárt 12 hetes lesz.

Én sajnos nem ismerem. Eddig pár éve a Wilhelmnél voltam, aki most a Kaáliba van, aztán schunk, na rá mérges voltam, semmi vérvétel semmi uh csak felírta a clostit, aztán mentem a meddőségire és ragadtam ott. A Micheliszre is csak rákerestem a neten, de jesszus

2012. szept. 6. 08:16
Ja, hozzáteszem 3 inszem és 4 lombik után sikerült a baba spontán, el is meséltem neki és így kérdezte ezt!
25. Tikky30 (válaszként erre: 23. - Serina)
2012. szept. 6. 08:15
Én hozzá futottam be még annó, mikor kiderült, hogy terhes vagyok. Szerencsére nem kellett nála maradnom. Olyan közömbös volt... ja, meg állandóan kérdezgette, akarok-e egyáltalán gyereket, mert akkor úgy áll hozzám. Pfffff.... paraszt!
24. Tikky30 (válaszként erre: 21. - Serina)
2012. szept. 6. 08:13

Én hozzá járok. Az tény, hogy csak annyit foglalkozik az emberrel, amennyit muszáj, szóval egy problémásabb terhességgel nem ajánlatos hozzá járni. Ő már nem vezet szülést, én is a 34. héttől a Gelencsér doktornőhöz jártam UH-ra, stb. de nem is bántam, mert ő nagyon aranyos volt és vele lehetett problémákról is beszélni.

Most is hozzá járok, de ha problémámvan, most már tudom, kihez kell fordulnom. Lekopogom, eddig minden rendben..... és a védőnőm is nagyon rendes, sokat segít.

Én nem vagyok egy csonti, magamat daginak mondanám, de eddig nem szólt be... próbálná meg! :)))) Amúgy ezt már én is hallottam róla, volt is olyan ismerősöm, aki inkább átment máshoz, mert folyton beszólt neki.

Bozsa dokit nem ismeritek véletlenül??? Hozzá megyek jövő pénteken 18. heti UH-ra és kíváncsi vagyok, milyen. Tavaly a Borsaynál voltam és ő elég izé volt... nem akarta megmondani a manókám nemét sem, azt mondta, majd szüléskor megtudom. Jól ki voltam akadva.

23. Serina (válaszként erre: 22. - Bd26c38c2f)
2012. szept. 5. 20:17
Na akkor én mesélhetnék neked róla.... Michelisz már a Lánc utcában rendel, a felesége a körzeti védőnő, aki szarik mindenre. A doki meg szerintem Pécs legtaplóbb, legtirpákabb, legmodortalanabb orvosa... És amit olvastál róla az mind igaz. Érdemes ráolvasni nlc-n és gyakorikerdesek.hu-n is.
2012. szept. 5. 19:57

Nekem körzetileg a Michelisz lenne a Veressben. Nem tudom ki ő, nem láttam. A neten nem olvastam róla jókat, de mint tudjuk nem szabad mindenfélét összeolvasni :)

Hát én nem duci vagyok, inkább trampli :) felül pici cici, alul nagy fenék. Majd most összegömbölyödök alul-felül.

21. Serina
2012. szept. 5. 19:49
Én 29 éves vagyok, első babánkat várom. Nekem a Szörényi doktor a fogadott orvosom. A szülés után kell fizetni neki 50 eFt-ot, hozzá járok SZTK-s rendelésre. Nekem a Banó doktor lenne a körzeti orvosom, de ővele nincs jó tapasztalatom, és úgy olvastam a 34. hét után elengedi az ember kezét, és a ducibbakat sem szeretni.
20. bd26c38c2f (válaszként erre: 18. - Da33d8ee16)
2012. szept. 5. 18:21

Te mennyi vagy és kihez jársz?

S a többiek?

Remélem beindul a fórum és fáraszthatlak Benneteket a hü...e kérdéseimmel :)

19. Serina
2012. szept. 5. 17:59
Remélem egyre többen leszünk :D
18. da33d8ee16 (válaszként erre: 12. - Bd26c38c2f)
2012. szept. 5. 17:40

Szia!


De jó, végre nem csak én vagyok az öreg! :))


Kovács ... Kálmánhoz? Ő nagyon rendes! Jól jársz vele!


Én is hétfőn megyek, de csak leadni egy papírt.

17. bd26c38c2f (válaszként erre: 16. - Pyry)
2012. szept. 5. 16:46

Én csak pár éve vagyok pécsi, igazából egyik dokit sem ismerem. Sajnos a meddőségin kötöttem ki, ott volt a Kovács a dokim, ezért maradtam nála.

Sajna a mai világba, sőt még akik utánunk jönnek, ők is ilyen későn lesznek anyák. Valahogy kitolódott ez az egész. Remélem 40-ig sikerül mégegy, feltéve ha az elsőt túlélem :)

Azt nem tudod ennyi idősen császároznak? Vagy van esélyem spontán szülni. A dokit még nem kérdeztem, annyi minden vár még rám.

16. Pyry (válaszként erre: 12. - Bd26c38c2f)
2012. szept. 5. 16:21

Ne félj, minden rendben lesz. Van olyan ismerősöm aki 44 évesen szült. Minden rendben volt a terhessége alatt is és a szülésnél is!

Nekem nem volt fogadott dokim, oda jártam ahová területileg tartozok. Ügyeletesnél szültem, szülésznőt sem fogadtam...Mondjuk ez utóbbit lehet fogadnék ha lenne 2. baba.

15. Serina (válaszként erre: 14. - Serina)
2012. szept. 5. 14:40
Na jó hsz törölve, most néztem, hogy én indítottam ismerős volt a cím :D Hogy vagytok?
14. Serina
2012. szept. 5. 14:39
Sziasztok! De jó kimondott pécsi kismamás csatlakozhatok?
13. Tikky30 (válaszként erre: 12. - Bd26c38c2f)
2012. szept. 4. 19:06
Én Banó dokihoz járok a Veressbe. Hozzá jártam a fiammal is és az ügyeletesnél szültem, csak szülésznőt fogadtam. Szerintem most is így fogok tenni.
2012. szept. 4. 15:39

Nekem, nemcsak első baba, de öreg is vagyok, 36. Szóval félek mindentől. Örülök hogy majd kérdezhetek Tőletek :) előre is bocsi

Hétfőn megyek 12 hetes Uh-ra

Ki kihez jár? Én a klinikára a dr. Kovácshoz.

2012. szept. 4. 15:13

Sziasztok. Én is indítottam egy fórumot, de nem nagyon vagyunk... malnaszamocaval együtt 3-an! :))) Csatlakoznék hozzátok, hátha ez a fórum jobban beindul!

Van egy kisfiam, 13 hónapos lesz 10-én. Amúgy 17 hetes vagyok és még nem tudom fiú lesz-e vagy lány. 14-én megyek 18. heti UH-ra, talán ott kiderül.

2012. szept. 3. 14:35
szia! én március vége
9. Pyry
2012. szept. 3. 14:11

Sziasztok!

Akkor csatlakoznék hozzátok... :)

15 hónapos a kislányom!

Ki mikorra várja a babát?

2012. szept. 3. 07:26

Én jövök, ha lesz itt más is :)

11 hetes vagyok, első baba

2012. szept. 2. 18:26
Sehol senki?
2012. aug. 12. 16:58
Holnap kezdem a 12. hetet, és szerdán megyek ultrahangra. Mennyi idős a gyerkőc?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook