Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? fórum

Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? (tudásbázis kérdés)


3640. MsMonk (válaszként erre: 3636. - A0c1361e44)
2009. aug. 8. 20:49
drága itt mindenki egy angyal biztos te is az vagy:):):):):)
3639. MsMonk (válaszként erre: 3638. - 7529edede9)
2009. aug. 8. 20:48

Hát ez az egyre nagyobb család sajnos egyre többen vagyunk és még mennyien akik nincsenek internet közelben...de a lényeg, hogy egymásra találtunk és segítünk egymásnak!!

Mikor rendezünk valahol Hoxa találkozót?????

Anniyra jó lenne ha öösez jönnénk komolyan!!

Ti nem gondoltatok már rá???

Puszcsika mindenkinek még egy nap eltelt!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):)

3638. 7529edede9 (válaszként erre: 3636. - A0c1361e44)
2009. aug. 8. 20:21
Olyanok vagyunk mint egy kis család vagy lassan már nagy család?
3637. eri75
2009. aug. 8. 20:15

Sziasztok lányok!

Ismét gépközelben vagyok.

2009. aug. 8. 20:10

Sziasztok!

Túlműködött a pajzsmirigyem, nem tudták beállítani, és növögetett is, így a műtétet ajánlották. Azt mondták nyomja a lgcsövemet és el is kezedett terjedni a mellkasom alá is. Én ezekből semmit nem éreztem. A fulladást mindig a súlyomra fogtam.

Ja, év elején műtöttek.

Köszönöm a fogadtatást, már látom előre, hogy Ti nagyon aranyosak és segítőkészek vagytok:)

3635. Panni58 (válaszként erre: 3628. - A0c1361e44)
2009. aug. 8. 19:56

Ez biztos! Mindannyian meggyógyulunk, és ez az egész műtétesdi csak egy közös élmény az ittlévőknek. :)

Viszont elég fontos élmény, hogy támogathassuk egymást.

3634. MsMonk
2009. aug. 8. 19:26

Sziasztok!!

Üdv Kék irisz:)

De jó neked Rbarso én is pont azt mondtam MArgitnak hogy ha kimegyünk tuti szétnézünk itt nagyon szép város Pécs:):) Ha már itt vagyunk:):)

A kedvemet már semmi nem veszi el...

Sok filmet néztem ma...elvoltam elég gyorsan telik a nap..

puszika mindeninek

3633. 7529edede9 (válaszként erre: 3628. - A0c1361e44)
2009. aug. 8. 18:57

Szia kék irisz!

Üdv közöttünk.

Mikor volt a műtéted és miért kellett műteni?

3632. 7529edede9 (válaszként erre: 3624. - MsMonk)
2009. aug. 8. 18:55

Örülök, hogy jobb a kedved és minden ok.


Ma kirándultunk a budai hegyekben, kimerültem de rengeteg friss oxigént szívtam, nagyon jól esett.

3631. eandi78 (válaszként erre: 3624. - MsMonk)
2009. aug. 8. 18:15
Kitartás!!!!
3630. Reny84
2009. aug. 8. 17:01
Üdvözöllek köztünk Kék irisz!!!
3629. somodibea (válaszként erre: 3626. - MsMonk)
2009. aug. 8. 15:41
Nagyon örülök, hogy jól vagy, sokat gondolok rád! Bízom benn, hogy mindannyian meggyógyulunk!!!
2009. aug. 8. 14:48

Sziasztok!

Bocs, hogy befurakodok! Gondoltam tudtok nekem is, illetve esetleg én is tudok nektek egy két jó tanácsot adni. Nekem is kivették a pajzsmirigyem nagyrészét, lehet, hogy az egészet, bár a doki azt mondta, hogy maradt bent vagy 10%. A műtét után néhány nappal fájt is, lehet, hogy begyulladt. Antibiotikumot kaptam rá, és úgy 1 hónap alatt rendeződött. Gyógyszert szedek én is azóta.

Igaz kezelésem nem volt, de úgy hallottam, hogy a gyógyulás 100%!

3627. MsMonk
2009. aug. 8. 14:16
domboldalba....
3626. MsMonk
2009. aug. 8. 14:16
hol vagytok csajok?? mindenki programozik valamit szép az idő kitudok kukucskálni az ablakon ha felállok az ágyra kinyitottam az ablakot és szép a táj szép házakat látok a doboldalba.....jön be friss levegő és a napsugár!!!:):):)
3625. tünkány (válaszként erre: 3624. - MsMonk)
2009. aug. 8. 11:16
:-) Puszi!
3624. MsMonk
2009. aug. 8. 10:02

LÁNYOK!!!!!

most volt bent egy másik dokinő vizitelni a nagy ólom mellényben:):):):)

És kérdezte hogy hogy vagyok??? HÁt mondom remekül semmit nem érzek csak kicsit görcsölök mert megjött reggel....de a LÉNYEG, hogy megkérdeztem, hogy most akkor ez jó hogy nem érzek fájdalmat!!

ÉS AZT MONDTA, HOGY IGEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!

Mondta hogy mivel a másik dokinő arra gyanakodott a vérvételből hogy van bent maradványsejt és akkor az szabályosan égette volna kis sejteket és az jó hogy nem fáj mert akkor lehet nincs is baj!!!

jaj most annyira jó kedvem lett és mondta hogy jó hogy voltam wc-n is jajj most megint nagyon jó kedvem lett!! Ezt az érzést tartom meg magamnak!!

Nagyon aranyos volt ez a dokinő úgy mosolygott rám

és olyan szépen beszélt velem....de jó lenne ha ő vizsgálna jövő héten!!

Nah de a lényeg ezt az érzést most már nem felejtem el!!!!

jaj most nagyon boldog vagyok ez azért feldobott tudom hogy ez még nem a végleges tuti diagnózis de azért minden esetre biztató!

De mondta még tegnap a másik dokinő hogy kivan készítve nekem szteroid hogyha fáj rögtön szóljak!!! Hát ha tényleg olyan baj lenn amire ő gondol és szteroidot akar adni akkor olyan fájdalmamnak kéne lenni!

PEdig tényleg semmi baj:):)

Jól vagyok!!!

2009. aug. 8. 09:59

Sziasztok,

szép napot mindenkinek!

3622. tünkány (válaszként erre: 3621. - MsMonk)
2009. aug. 8. 09:32
Szia!!! Nagyon örülök, hogy jól aludtál! Szerintem ne figyelgesd túlságosan magad, csak igyál, rágózz és nézd a jó filmeket! Angi is jól volt az első napon, csak később jött a mumpsz. Ezzel nem ijesztgetni akarlak, csak ha fáj, akkor tudod, miért. Milyen filmeket vittél be? Puszi!!!
3621. MsMonk
2009. aug. 8. 09:06

Sziasztok drágáim!!!

Remekül aludtam remek az ágyam tényleg jól kipihentem magam:):)

Igazából tényleg nincs miért félnem ez már a legjobb ami történik.igaz??:)

Nem érzek még mindig semmit..a dokinő pedig mondta hogy fájni fog mivel ő úgy gondolja hogy van még bent nyirokcsomó és akkor azt irtja, de tényleg semmit az ég világon nem érzek semmi rosszat vagy semmi fájdalmat!!!

_Iszok rengeteget egyfolytában rágózok és nyalogatom a citromot!

Szerintetek akkor ez jó hogy nem érzek semmit vagy nem jó!!!

Tegnap sokat beszéltem a szerelmemmel sajnálom szegényt mondta hogy nem nagyon bír aludni nyugodtan nélkülem...egyem a szívét de már eltelt két éjszaka már csak 5 van.......mondjuk azt mondta a dokinő hogy minimum 2 hétig nem aludhatunk még együtt!!!!

Nah puszi csajok majd jövök még most megnézek egy filmet...!!!!

3620. tünkány (válaszként erre: 3615. - MsMonk)
2009. aug. 8. 00:20
Bizony, győzelem! Remélem, jól alszol és reggelre a régi optimista leszel!!! Te vagy ennek a társaságnak az egyik motorja!!!Nagy ölelés!!!
3619. e76e8f01ad (válaszként erre: 3617. - Reny84)
2009. aug. 7. 21:13
Orulok hogy jol vagy puszi.
3618. Reny84 (válaszként erre: 3588. - 7529edede9)
2009. aug. 7. 21:06
27-én pont elmentünk az Ikea-ba, úgyhogy tudom hol van az Árkád!!! Benne vagyok a talikban. Köszi szépen!!!
3617. Reny84
2009. aug. 7. 21:04

Lányok! Köszönöm szépen a biztatást!!Nagyon jól esett. Most megfordult, anya támogat engem. Eddig mindig ő mondogatta, hogy mi lesz vele nélkülem.

De már jobb. Tegnap már kocogtam is a párommal. Nagyon jól esett.

3616. Reny84 (válaszként erre: 3615. - MsMonk)
2009. aug. 7. 21:02
Ne aggódj a bent maradt pm sejtek miatt. Ezt nekem is nézték műtét után, amikor visszamentem az endós dokihoz. Nekem nagyon magas volt a tsh szintem, ami azt jelentette hogy alulműködik. Mondta is, hogy szinte alig maradt hormonom. Tehát nálad ez annyit jelent h. a műtétnél esetleg kicsit több maradt bent amit most PUSZTÍTANAK!!! Elég nagy seggberúgás illeti ezt a dokit, mert kezelés előtt nem vonhat le következtetést. Ettől függetlenül lehet hogy nekem is 2x kell majd mennem. Jó hogy nem azt monjda hogy fogadj örökbe egy babát... Röhej, mikor így se tudja az ember hogy mire számíthat!!! Na mindegy, nyugodj meg,mert itt többen u.a. mondjuk. Babázni meg úgyis egyszerre fogunk!!!! :-))))))) De valahogy érdekes módon az én páromat nem izgatja az esküvő téma....szerinte a baba jöhet hamarabb is... Ez mért van? Férfi válogatja? Úgy érzi, hogy az esküvő nagyobb elkötelezettséggel jár.. hmmmmm, érdekes.Nem értem. DE nem erőltetem A mai világban szinte minden máshogy működik mint régen. Sok-sok jóéjt puszi a homlokodra!!!!
3615. MsMonk (válaszként erre: 3614. - 3437f4b5c3)
2009. aug. 7. 20:42

AZ ENYÉM!!!!!!!!!!!TÉNYLEG!!!!!!!! HÁT AZ ENYÉM GYŐZELEEEMMMMM!!!!!!!!!!AKKOR MEG MITŐL FÉLEK?????

DE JÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!! KOMOLYAN MONDOM EZ MOST NAGYON NAGYON LENDÍTETT RAJTAM!!!!!!:):)

KÖSZÖNÖM!!!!

3614. 3437f4b5c3 (válaszként erre: 3613. - MsMonk)
2009. aug. 7. 20:22

Megértem, az ember persze nem mindig erős, van hogy néha meginog. Hiszen nem is könnyű, főleg mikor feleslegesen riogatják az embert.

Na de akinek a neve már önmagában is győzelmet jelent?? :-)))

3613. MsMonk (válaszként erre: 3612. - 3437f4b5c3)
2009. aug. 7. 20:04

Szia aranyos vagy nagyon:): Most beszéltem anyukámmal meg anyóskámmal apóskámmal is telefonon kicsit jobb lett a kedvem mindjárt hívni fog a szerelmecském is majd ő önti még kicsit a lelket belém..nem is tudom mi lett velem komolyan nem értem annyira magabiztos voltam idáig tiszta hülye vagyok mit aggódok ez már itt a legjobb ami történik velem irtják ki a kis sejtecskéket ha találnak kiműtik ha nem kiirtják és akkor mi van ez már a legjobb kapni fogom hétfőtől a hormon bogyót is az is segíteni fog biztosan!!!! Igen is használom a TITKOT én is sokat írtam is ma meg mindig megállás nélkül mondom hogy meggyógyultam:):)

Köszönöm a puszikat jót fogok aludni sok volt ez a mai nap....

3612. 3437f4b5c3 (válaszként erre: 3609. - MsMonk)
2009. aug. 7. 19:40

Szia Kedves Msmonk,

nagyon sajnálom, hogy ennyire megviselődtél. Nálunk ma egész nap nem volt net, aztán egyszerre csak lett, de nem is érdekes.

Muszáj erősnek lenned, nem szabad elkeseredned egy percre sem. Tudom , hogy az orvosok előszeretettel hozzák az emberre a frászt, ami nem túl szerencsés. Na de akárhogyan is, erősnek kell lenned, nem szabad kiborulnod, mert csak rontasz az egészségi állapotodon. Tudod a stressz megeszi még az egyébként kezdetben egészséges ember szervezetét is. Szerintem a "TITOK" nem az univerzumban, hanem bennünk van. Mi vagyunk képesek mindenre vagy semmire. A legtöbb amit kívánhatok Neked, az az erő és kitartás ehhez az időszakhoz, hidd el, túl leszel rajta.

Nagy gyógyító puszit küldök ma éjszakára. :-)

3611. e76e8f01ad (válaszként erre: 3601. - MsMonk)
2009. aug. 7. 19:04
Nahat ugy segbe kene rugni a dokidat.Olyan nincs hogy a kezeles utan vki nem lat 30 evig dokit,mert kontrollra mindenkepp jarni kell.Nekem itt 10 evig.De tenyleg a sebeszem is,es a pm dokim is.Hat es hogy mondhat ilyet hogy te nem tartozol kozejuk.Hattt szoval....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook