Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » P90X!! Velem tart valaki? fórum

P90X!! Velem tart valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
34. vtkati (válaszként erre: 33. - Zoa1)
2012. szept. 29. 11:36
Bocs, elnéztem. Máris intézkedem!
33. Zoa1 (válaszként erre: 31. - Vtkati)
2012. szept. 29. 11:15

Kati, láttad, hogy kértem belépőt a naplódba?

vagy nem szertnél senkit beengedni? :-)

32. Zoa1
2012. szept. 29. 11:13

Igen, én is úgy döntöttem, hogy ez a jógát hanyagolni fogom..., egyszerűen nem áll rá az agyam legtöbbször. (kivéve ha minden ok, ésmég kedbem is van hozzá). Mivel ez az első és egyetlen jóga mait valaha is kipróbáltam.., így nincsen összehasonlítási alapom. Viszont, most hogy már a harmadik hónapot csinálom kitaláltam valamit. eddig nem nagyon mertem variálni semmivel, mert mindenképpen be akartam tartani az eéőírt programot. ez most sem lesz másképp, csak egy kis pluszt viszel bele.., Letöltöttem a barzil butt-ot.., kb 30 perces intervallos popsi gyakszik.., ezeket be fogom iktatni a kardiós edzések után.., a jóga napot meg kiváltom azzel, plus a hip-hop abs-al.., aztán majd meglátjuk

Nekem továbbra is bejön tony, viszont hamarosan lejár a 90 nap és még mindig nem döntöttem el, hogy utána mivel folytassam. a variácók a következők:

1. P90x és az insanity hibrid edzésterve

2. P90x2

3. P90x2 és az insanity gibrid keveréke

4. p90x2, de a kardiós napokon a hip-hop abs és a brazik butt együtt


igazából erre a brazil butt-ra nagyon kiváncsi vagyok.., ma a kenpó után ki is próbálom, és majd beszámolok :-))

31. vtkati
2012. szept. 28. 18:09

Jóga: BORZALOM! Annyira untam, hogy abbahagytam a felénél. Nem szeretek jógázni, főleg, hogy nem tudok valami sokat angolul, és mindig kukucskáltam, hogy most mi van...:-)

És arra is rájöttem, hogy ez a P90X nekem nem elég... Hibridet csinálok, mert ez a súlyzózás nem pörget úgy, nem vezeti le nálam annyira a stresszt.

De egyébként jó program (kivéve a jóga):-))))))))))))))

30. Spiritus (válaszként erre: 29. - Zoa1)
2012. szept. 28. 14:48

Én mindig stretchx-et csináltam helyette. Azt imádtam. Vagy szerezz egy egészmás jóga dvd-t mert ezt az egyet nagyon elb'szta a drága szerintem.

Nehéz is és unalmas is. A jóga nem rossz dolog. Azt élvezni kell miközben csinálod :) de mondom a stretchx-et imádtam. Főleg a békát. Azt ott tanultam. Azt azóta is rendszeresen használom, mert isteni mit tesz a derekammal.

29. Zoa1
2012. szept. 27. 17:11

sziasztok, de jó, de jó., hátha beindul a fórum.

A jógát én sem szeretem, egyszerűen nincs türelmem másfél óráig kitartani, betartani, ápvárddogozni :-)- Ma pont jóga napom van, fogalmam sincs hogy fogom rávenni magam... Kihagyni azért nem akarom.

28. Spiritus (válaszként erre: 27. - Vtkati)
2012. szept. 26. 15:34

Kb 70 ről indultam 1000 éve. Keztem BA-val, meg Tatarekkel... aztán megtaláltam a Chaleant...ami nagyon nagyon bejött. Aztán gondoltam keményedjünk, és akkor csináltam a P90x-et, nem tudom mennyi ideig... de az egész kb 3 év volt. Itt már 57-58 kg voltam és izmosan. Közben elkezdtem futni, biciklizni, szóval sportőrült lettem és már nem a fogyás volt a téma.

Majd lelki válság miatt 1 év szünet volt, de nem jöttek vissza a kgok.

Utána megint folytattam. Most a terhesség miatt megint nem.


Én annyira nem rajongok az ugra-bugráért, de a súlyzóimat imádom. Igazi hatást sajnos csak azzal fogsz tudni elérni. A gumiköteleket hamar kinövi az ember.


Kajám...

R: tk kenyér (egy szelet az a szivacsos), csirkesonka, lenmagolaj, sajt, tojás, zöld

Ebédig ált. semmi, max egy kávé

E: barnarizs (kis adag), valami csirkemell és zöld

U: fehérjepor

V: valami ebéd féle, a lényeg a sok fehérje


Ezzel én elvoltam és nem is volt hiányérzetem. Úgy beáll az egyensúly, hogy mutogathatják neked a szar kajákat a szemed se fog rebbenni :)

27. vtkati (válaszként erre: 26. - Spiritus)
2012. szept. 26. 08:13

Plyometric volt tegnap, egész jó volt, csak az insanity után furi volt, hogy lassú. :-) Mint Réka tornái, ahhoz tudnám hasonlítani. De tetszett. Mivel kis költségvetésem van a tornához, ezért én gumikötelet szerzek be, erőseket. De úgyis közben látom, hogy mi és mennyi kell, nem?

A kaját hogy csináltad? azért még kell mínusz centi hasban...:-)

Milyen eredményed lett? Írtad, hogy már megcsináltad párszor. Amihez gratulálok.

26. Spiritus (válaszként erre: 25. - E32d76b828)
2012. szept. 26. 07:43

Akkor az edzők nem is valók semmire?


Nekem nagyon bejött ez a fajta testmozgás. Mert konditeremben más, ott végig mész a gépeken, és ott is van a rajzocska miket lehet csinálni. De otthon kemény munka lenne ennyi féle edzéstervet összerakni,hogy végül komplex legyen, ezért szerintem nem baj ha az "okosabbra" hallgatsz. Ez nem egy 90 perces dvd, hanem sok 90 perces dvd, amit céljaidnak megfelelően váltogathatsz.

25. e32d76b828 (válaszként erre: 24. - Spiritus)
2012. szept. 25. 20:47

miert nem irsz magadnak 1-testreszabottat...ha!

fogyizol akkor soxor keveset pl.20x5 ha izmosodni szer kevesx sokat amit eloszor konnyeden ztan ememed...ez lehet sulyzos v izommozgas,spec gyakorlat...dontsd el mit szeretnel szrtem ne mas utan menj hiszen mindenki mas alkat es mast bir

24. Spiritus (válaszként erre: 23. - E32d76b828)
2012. szept. 25. 19:11

????


Otthoni edzésprogram.

2012. szept. 25. 17:19
ez valami urutazas fele?megyek...
2012. szept. 25. 17:17

Én most épp veszélyeztetett terhes vagyok, tehát sehogy, de nagy szerelmem ez az egész. Minden ami súlyzó :)


Az én súlyzóim 3, 6,5, 8, 10, 15kg-osak. Ezeket váltogatom. Húzódzkodás itt sem működik. A vége felé mindig kitaláltam valami más feladatot a kötelek helyett.

Meg pl a Jógát se csináltam meg 2-nél többször (pedig imádom), de szerintem az nem jó ebben. Viszont a stretchx az nagyon bejött és az is kb jóga.


Szólj ha van kérdés, mert párszor megcsináltam már.

21. vtkati (válaszként erre: 20. - Spiritus)
2012. szept. 25. 14:25

Mivel nem tudtam, hogy mit bírok, óvatosan kezdtem. 3 kilók kétkézre, max hat egkezesre. De a hármasnál több kell... Most a hétvégén lesz erősebb gumikötelem, megnézem azzal milyen, max teszek csuklósúlyt. A húzódzkodás kellene, de az ajtóhoz sem tudnám feltenni, nekünk más az ajtókeret.

De hiányzott az insanity intenzitása:-) Egyébként élveztem.

Te hogy csinálod?

2012. szept. 25. 10:25

Én a kilincsre akasztottam mindig. De amúgy a szalagos feladatokat elég hamar "kinövi" az ember.

Mekkora súly volt? Szerintem legalább 3 féle kell hozzá.

19. vtkati
2012. szept. 24. 21:35
Megvolt az első edzés, most végeztem. Nagyobb súlyt kell vennem... Meg vajon hova akasszam be a szalagot????? Megoldom...
2012. szept. 24. 14:23
Hajrá!
17. vtkati
2012. szept. 24. 13:02
Kezdem! Ma!
16. Zoa1
2012. aug. 11. 21:00

Látom eléggé behalt a fórum, pedig jó lenne ha feléledne :-) Én két hete kezdtem el.., hát nem könnyű azt meg kell hagyni. Írok naplót is, és teszek majd képeket 30 naponként. egyenlőre sok változást nem látok, bár mintha a karom ívesebb lenne, meg a hasamon is látszódik némi "kocka".. nagyon halványan :-)

Szóval, van valaki aki még csinálja? Vagy mostanság kezdte? Érdekelnének a tapasztalatok...

15. Spiritus (válaszként erre: 1. - Panka78)
2012. jan. 25. 14:23

Én már csináltam jó ideig a P90X-et. Talán fél évig. Előtte Chalean volt. Azért aki nem edzett komolyan korábban, annak nem ezzel kéne kezdenie... mert olyan feladatokat kell csinálni, amit helyesen meg tudsz csinálni. Ezt meg kis súllyal végezni nem túl hasznos, mert akkor már bármelyik más típus jobban megmozgat. Itt a súly a lényeg!

MOst lendültem újra bele a dolgokba. Egy 3-4 hét felhozó edzés volt (de előtte sem hagytam teljesen abba a sportot, csak lecsökkent heti/ 2 heti 1-2 alkalomra), most csinálom újra Chaleant, és ha az profin megy, akkor van értelme Tonyt elővenni. Amúgy szerintem fantasztikus egy csávó és nagyon motiváló!


Ancsika szerintem ez nem neked való. Vagyis kb annyira mint nekem az insanity :)

2011. jan. 18. 11:22

sziasztok!


én először a youtube-on bukkantam rá 1-2 p90x átalakulós videóra ahol mutatták hogy micsoda változások történtek 90 nap alatt. Decemberbe beszereztem a súlyzókat, kaptam gumiszalagot és edző kesztyűt, alig vártam hogy elkezdhessem. A hétvégén kaptam meg a dvdket és tegnap startoltam. Én a classic-ot csinálom, tehát az első edzésem mell és hát volt meg egy negyedórás hasazás. Irogattam az eredményeket, nem kell elkeseredni az elején. Fekvőtámaszból mindösszesen 5 amit ki tudok nyomni, de volt olyan gyakorlat ami nullásra jött ki. Tegnap csak annyit éreztem hogy kicsit erőtlen a hátam, de ma reggelre a kabátomat alig tudtam felvenni, ugrálni meg nem is merek mert a melleim leszakadnak. :D Nekem Tony Horton nagyon szimpatikus és vicces, és nem utolsó sorban inspiráló. A lényege az egésznek hogy nincsenek kötelező számok a gyakorlatokban, hanem azon az elven alapszik hogy annyit csinálj amennyit bírsz, de azt rendesen. Csak a kitartó embereknek ajánlott.

2010. dec. 20. 10:12
sziasztok, senki nincs aki velem tartana :) naaaaaaaaaaaaaa, Benda1 keressünk információkat, mert lassan január és vége az insanity-nek :)
12. Benda1
2010. dec. 18. 18:26

Sziasztok!

Én is örülnék egy két információnak:)


Szerintem a húzódszkodést fekvőtámasszal tudod helyettesíteni.

2010. dec. 12. 14:35
sziasztok! hogy álltok? én most az Insanity-t csinálom, még van hátra 40 napom :)) utána ezt szeretném elkezdeni! az a kérdésem, hogy mit csináljak, ha nincs húzódzkodóm valamint nem is tudok feltenni, akkor mivel helyettesítsem majd? és persze állványt nem fogok venni jó drágán...amúgy hogy álltok?
10. Ekka (válaszként erre: 9. - Koranita)
2010. okt. 3. 15:27

Annyira nem;)


Súlyzó, szék, gumiszallag:)

9. Koranita (válaszként erre: 8. - Renegade8)
2010. szept. 29. 13:36
Ehhez az edzéshez kell egy csomó felszerelés? Vagy nem kell?
2010. szept. 25. 20:12

Sziasztok! Elnézést hogy idegenként betolakodom ide,a Google-ból. Én már végigcsináltam egyszer 90napot a P90X-el, igaz az első 14 nap kegyetlen nehéz volt.


Sok sikert Nektek.

Attila

7. Ekka (válaszként erre: 6. - Ancsika72)
2010. szept. 22. 13:50
..nekem elég lassan jött le:)) Hiába, hosszú:))
6. ancsika72 (válaszként erre: 5. - Ekka)
2010. szept. 22. 13:49
Ahhoz le kéne tölteni és elkezdeni,h megtudjam,h tetszik v sem.
5. Ekka (válaszként erre: 4. - Ancsika72)
2010. szept. 22. 13:47

Nekem sem volt az.. nagyon nem. Tony H. meg egyenesen unszimpi volt az elején..

Így a 3. nap magasságában kezdem megszokni, és lehet, hogy a végére még meg is szeretem:S:D

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook