Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » P90X!! Velem tart valaki? fórum

P90X!! Velem tart valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
154. Booo81 (válaszként erre: 153. - Bnoi7525)
2013. jún. 6. 14:51

Maxos hónap? Az micsoda? :) Akkor jó sok mindenen vagy túl, viszont azt nem értem hogy ezek után is azt mondod van még mit dolgozni rajtad. Ez hogyan lehet? Jó hogy ezeket mondod az insanityről azzal kacérkodok én is. Eleve nem szeretném még egyszer ugyanazt csinálni bár ami egyszer bevált az másodszor is be fog.

Azért utasítottalak el (nem csak téged) mert nem tudtam ki vagy és miért szeretnél betekinteni. Csak azokat "szoktam" beegnedni akivel itt rendszeresen beszélgetünk. A leselkedő kíváncsiskodókat utálom. Ez van! :)

153. bnoi7525 (válaszként erre: 152. - Booo81)
2013. jún. 6. 14:45

Hat mar gondoltam ra, csak ugye kell hozza ido is... jelentkeztem a naplodba egyebkent es visszautasitottal. De azert majd en beengedlek az enyembe ha elkezdem :-)

Amugy az Insanity-nel volt nekem latvanyos valtozas, lement ugy 10 kg, es centiben is eleg sok. Mondjuk az etkezest is atalakitottam, semmi liszt, kenyer, cukor, csak zabkorpa, edesito, sok csirke, hal, zoldseg. A gyumolcsokrol nem tudok lemondani, ez az en bunom...

Az Asylumnal inkabb erosodtem, formasodtam. Meg mindig van sok melo rajtam, foleg uszogumi tajon, es izmot is szeretnek vallra, karra foleg, meg a hatamat meg szalkasitani, ezert gondoltam a P90X-re. Aztan majd valami hibridet szeretnek utana, mert az insanity a legjobb szerintem. Szeretem hogy olyan porgos, es atmozgat mindent (foleg a maxos honap).

152. Booo81 (válaszként erre: 150. - Bnoi7525)
2013. jún. 6. 13:07
Miért nincs naplód ahol dokumentálod a változást? Vagy csak nem teszed közzé? Amint látod mindenki 30 napos képeket készít így magát és minket is motívál ezzel. Tessék pótolni a hiányosságokat :)
151. Booo81 (válaszként erre: 150. - Bnoi7525)
2013. jún. 6. 13:05

Akkor egy tapasztalt profi vagy, legalább lesz még egy olyan személy aki megosztja mik a tapasztalatai insanity után, mennyire látja látványosan a fejlődést.

Én tanácstalan vagyok, h újrakezdjem a p90x-et vagy insanitybe fogjak bele, de ez még ráér. Bő 1 hónap múlva fog kelleni csak addig meg te már túl leszel az első szakaszon. Majd meséld el légyszi mit gondolsz.

150. bnoi7525 (válaszként erre: 149. - Booo81)
2013. jún. 5. 15:11
Persze, tartom is, mar az Insanity-nel is igy ettem. Most megint kezdem a feherjedus taplalkozast, napi 120-130 gr feherjevel, meg kevesebb szenhidrattal.
149. Booo81 (válaszként erre: 148. - Bnoi7525)
2013. jún. 5. 13:01
Szerintem akkor nagyon jó helyen jársz. Csak tartsd be a "szabályokat" utánaolvastál az alapvető 3 lépcsős táplálkozásnak?
2013. jún. 5. 11:47
Sziasztok, en hetfon kezdtem el a P90X-et, miutan lenyomtam egy Insanity-t es Asylum-ot. Igazabol a sulyzos edzesek miatt akarom a p90x-et vegigcsinalni. Kivancsi vagyok milyen lesz, hogy fog tetszeni, mert az Ins. utan kicsit lassu. Kb. 5 kg van rajtam, amit meg szeretnek eltuntetni, meg persze nemi izmot magamra szedni.
147. Booo81 (válaszként erre: 146. - Booo81)
2013. jún. 4. 21:28

...majd magamnak válaszolgatok :) Sebaj. Szóval egy bő hét telt el az új mozgásokkal. Kezdem azt érezni most "robbant" a testem, szinte minden edzés után csodálva lesem magam a tükörben, olyan vagyok mint egy pojáca :) de azt hallottam, hogy aki foglalkozik a tesével az látni is szeretné az eredményt. Így tehát ezt az elvet követve elfogadom a napi tükörben való nézegetést :)


Ugyanúgy fogok hó végén fotót csinálni kváncsi leszek mik lesznek a reakciók. Ezeket a reakciókat szeretném megköszönnni Zoanak és Mucinak nagyon sokat segítenek kitartani. Remélem ez kölcsönös azzal együtt, hogy most egyikőtök sincs itt. Tudjuk miért van ez most így de visszavárlak benneteket.


Mindenkit kérek szurkoljon, hogy jöjjön a jóidő, félek h elmarad a Balatonátúszás, nem lesz elég meleg a víz :((( Alapvetően optimistán állok hozzá, magyarán ha nem lesz akkor is haladok a kitűzött cél felé de hát mégis az lenne az igazi ha megúsznám, méghozzá két óra alatt... Legalább már van összehasonlító adatom, múlt héten a rekord táv 92 hossz (33m-es) medencében 60 perc alatt, ha ezt tudnám a Balcsiban is tartani kész is lennénk. Viszont ott hullámok vannak nem lehet minden hossznál ellökni magunkat illetve ami a legjobban fog zavarni, hogy a Balcsiban nem lehet úgy látni mint egy medencében... :( De valahogy megkűzdünk vele :)


JÓ LENNE HA VALAKI BEKAPCSOLÓDNA A FÓRUMRA!!!!!

146. Booo81
2013. máj. 26. 22:09

Hááát ezennel elkészítettem az utolsó fotókat nem bírtam ki keddig úgy vagyok vele, hogy addig úgysem változik már semmi. Naplómban megtalálható. Pár gondolat így a 90 nap végén.


Negatívumok: ÉN :) sokkal többet vártam látványra. Sokkal jobban oda kell figyelni az étkezésre, mert az izmok előjönnek csak fogyni is kell mellé (ennél jobban), hogy látványosabb legyen.


Pozitívumok: Egészségesebb, fittebb, hajlékonyabb lettem mint januárban v mint az elmúlt 5 évben bármikor.


Konklúzió: Ilyen alkattal nem lehet csodákat várni az első 90 nap után. 105 kg-an kezdtem és most 97 vagyok, ha most kezdeném ilyen külsővel és adatokkal akkor már sokkal látványosabb lett volna az eredmény. De sebaj folyt köv. Holnap vízbe csobbanok és pluszba irány a konditerem, július 6. Balaton átúszás, életemben először rész fogok venni rajta. Utána még nem tudom, v Insanity v újra 90 extrém zord nap :((((


Aki szeretne belevágni ebbe a programba csak javasolni tudom veszítenivaló 0 azaz NULLA!!!


Jó éjt mindenkinek...még találkozunk! :)

2013. máj. 16. 15:36
Köszönöm a válaszokat a fitbuilder.hu tényleg nagyon jó oldal sok recept van fent és jók is. Látom páran írtátok hogy van itt naplótok, azt hogy lehet megnézni vagy valamiféle engedély kell hozzá hogy esetleg megnézhessem?
144. Booo81 (válaszként erre: 143. - Muci5)
2013. máj. 16. 13:59

Hűha nagyon látványosak, részletek a naplódban... Csak így tovább hatásos ez, csak csinálni kell. Én nemsokára végzek rakok fel fotókat de semmi extra ennél sokkal keményebben és jobban odafigyelve kell csinálni. Mondhatnám, hogy így meg úgy nem használ de ez nem igaz csak sokat lazsáltam ez az igazság de Tony is mondja: Nem az a lényeg, hogy mennyi idő alatt végzel hanem h végezz. Jövő hét után úszás és kondi (alig várom)ott egy kis változás fog bekövetkezni.


Most találkoztam egy régi ismerősömmel kérdezte mi van velem nagyon le vagyok fogyva. Visszakérdeztem , hogy az is látszik-e hogy edzek v csak a fogyás. Válasz: így ruhán keresztül csak a fogyás :(((

143. muci5
2013. máj. 15. 21:15
van fennt ujabb elso hatso foto a 30 napos sziturol... hat nem egy extrem relooking, de azert vmi latszik, ugye? vagy ezt csak pszichesen bebeszelem magamnak :) , az se baj , a tornaval artani nem artok!
142. muci5 (válaszként erre: 141. - Booo81)
2013. máj. 15. 21:06
de kivancsi vagyok a 90 napos fotodra! te hogy latod? en most ugy meginogtam, eltelt a 30 nap, es nem fogytam, esetleg hasbol, mindjart teszek fel fotokat 30.naprol
141. Booo81 (válaszként erre: 140. - Muci5)
2013. máj. 15. 14:48
Hát hogyne menne már alig várom a végét, már csak másfél hét... :)))
140. muci5 (válaszként erre: 138. - Booo81)
2013. máj. 14. 22:39

:) az utazas nagyon szep volt,kinnt voltunk az atlanti oceannal, Biarritz fele! meg lementunk egeszen Baszk foldig, hat az a resz eleg gaz!

de amugy meg az eso ellenere is szuperul sikerult, de ez a virus amit ossze szedtem, ez taccsra vagott! pedig hetvegere rendbe kell jonnom, ujabb utazas, es a szallast mar le foglalatm! a tornarol nem is beszelve! penteken veszek egy ici pici tablettet, amit tudok hordani magammal/en allandoan oda vagyok a gepet meg nem tudom cugolni magammal/

vissza terve a gyomromra ma pl nem tudtam megcsinalni! remelem holnapra mar nem fogok gorcsolni, es megcsinalom a pylo-t!

ti hogy alltok? megy az edzes?

139. bnoi7525 (válaszként erre: 134. - Ssssswssssssssss)
2013. máj. 14. 16:17

Az alma meg a narancs a legjobb a gyumolcsok kozul. A banan inkabb csak edzes elott, ha gyorsan kell energia, mert amugy magas a kaloriatartalma.

En minden nap eszem vagy csirkemellet, vagy halat. Ezeket probalom valtozatosan elkesziteni. Sok parolt zoldseget csinalok, zoldseglevest, ilyesmiket. Pici olaj kell mert vannak zsirban oldodo vitaminok. Szoktam pl a csirkemellbol csinalni fasirtot, sutobe megsutve, aztan napokig lehet enni. Nezz szet a neten is, vannak jo kis gyuros receptek (fittbuilder.hu, body.builder.hu), en pl innen szedtem a gyuros szendvics, gyuros bundaskenyer receptjet, ami kenyer helyett tuti. Attol fugg, mennyire szeretsz fozni.

138. Booo81 (válaszként erre: 137. - Muci5)
2013. máj. 14. 14:56

Hát köszöntünk újra itt :) bár az öröm nem teljes ha nem vagy jól, na tessék el is mentél és rosszul is vagy... Na majd az edzés helyre tesz (viccelek)

A legfontosabb, h előbb meggyógyulj és csak utána edz. Merre jártál, milyen volt?

137. muci5
2013. máj. 14. 14:31

szio mindenki!

itt vagyok olvasom a forumot, de elegge lebetegedtem! valami a gyomrommal van! es jartanyi erom sincs, delutan fel3 es most keltem fel! ma kene 30napos fotot csinalnom, de azt hiszem ebbol a heten valamelyik nap lesz csak fotozkodas!

136. Booo81 (válaszként erre: 133. - Bnoi7525)
2013. máj. 14. 12:01

"Elso honapban a feherje aranyt kell felemelni es annyi grammot megenni naponta, amennyi a testsulyod ketszer."

:)))) uhhh naponta 200.000 gramm fehérjét kell ennem :))))

135. Booo81 (válaszként erre: 134. - Ssssswssssssssss)
2013. máj. 14. 12:00

Egyet szerintem jó tisztázni az elején ki mire hajt, ha versenyre szeretnél menni és minden egyes gramm számít ami rajtad van akkor vegyél mérleget és méregesd a grammokat. Szerintem ez f...ság. Emberek vagyunk más más munkákkal ami nem a testépítés. Így felejtsd el a grammok számolását. Ezt az energiát fordítsd arra, hogy minden nap tudj ezzel a tornával foglalkozni. Ha minden nap csinálod ahogy elő van írva akkor nincs is rá szükség h elgondolkodj ezeken a kérdéseken amit feltettél. Nagyon intenzív szükség lesz az energiádra és a kitartásodra. De hogy olyat is mondjak amiből gyakorlati válaszokat kapsz: Én pl Norbi update-et rendelek, javaslom próbáld ki és meglátod, hogy néz ki egy napi adag. Figyelj a mennyiségére és a minőségére, ezt veheted etalonnak. Ez én még kiegészítem 2x táplálékkiegészítőkkel és még így is fogyok - ennyire durva Tony!!! Szóval ne grammozzál :))) Csak csináld!

Sokan elkezdik a P90X-et és utána magyarázkodni kezdenek, hogy ez miért rossz és miért nem alkalmasak rá KIFOGÁS, ha csinálod, működik.

2013. máj. 13. 19:00

Köszönöm a válaszokat. A táplálék kiegészítőkel semmi bajom csak be kell szerezzem őket, esetleg ha tudnátok 1-2 javaslatot tenni hogy melyik érné meg azt megköszönném, nem akarok úgy beállítani a boltba hogy tiszta hülye vagyok ehez a témához. Hát akkor jól össze kell válogatni hogy mit vihetek munkába kaját mert ez így elég sovány dolog, pl zöldség az szép és jó meg minden de nem vihetek mégse azt 1 hónapon keresztül, elmenne mire letelne a hónap megútálnám a zöldségeket. Mi a helyzet a gyümölcsökkel : alma, banán, narancs, körte, eper stb, ezeket lehet fogyasztani vagy hogy működik a dolog? Ja meg láttam hogy barna rizs t lehet enni csak tudtommal kell hozzá egy kis olaj hogy elkészítsem az a kis olaj nagy gond?

Esetleg ha leírnátok hogy Ti hogy esztek hogy, hogy variáltátok a kajákat, azt megköszönném vagy ha valaki tud valami receptet az se lenne hátrány.


Még egyszer köszönöm a válaszokat. Sziasztok.

133. bnoi7525 (válaszként erre: 130. - Ssssswssssssssss)
2013. máj. 13. 16:55
Szia, a legjobb talan reggelire rantotta (1-2 egesz tojas + 1-2 feherje), vagy zabpehely, zabkasa (ez szenhidrat ugyan, de jofajta). Ebedre es vacsorara sok zoldseg, csirkemell, hal, salata. Egyel naponta tobbszor keveset. A szalami rengeteg zsir, az nem fer bele a dietaba szerintem. Kaloriabazis-on tudod kovetni az etkezesed, es latod a feherje-szenhidrat-zsir aranyt is. Elso honapban a feherje aranyt kell felemelni es annyi grammot megenni naponta, amennyi a testsulyod ketszer. Ebben sokat segitenek a proteinporok is.
132. Booo81 (válaszként erre: 129. - Zoa1)
2013. máj. 13. 11:55
Na ennek felettébb mód örülök, ennek így kellett lennie :) A gép meg részemről ráér, bár tudom nem miattam tennéd össze, azért köszönöm h rám is gondolsz. Az edzéssel meg hajrá nemsokára én is magam mögött tudhatom :) Alig várom, ahogy azt is h elfogyjon a fehérje porom és csak a mixet nyomhassam amibe már szénhidrát is van bőven... de ezt már meséltem.
131. Booo81 (válaszként erre: 130. - Ssssswssssssssss)
2013. máj. 13. 10:21
1. hónap: Kezdetnek azt javaslom, hogy sok zöldség és hús, ha főételt eszel akkor köretnek felejtsd el a krumplit és a rizst, a tészta első hónapban semmi esetre sem. Ha meg szendvics akkor a lehető legkevesebb kenyér, abból is valami ami nem fehérlisztből van. 0 szénhidrátot úgysem tudsz produkálni, inkább csak törekedj a minimumra. Cukorból viszont meg lehet oldani h 0-t vigyél be. Ezzel az edzéssel úgyis fogyni fogsz rendesen. Ha a második hónapnál jársz írj újra... Sok sikert és SOK SOK kitartást, mi veled vagyunk!!! Ha meg hiszel a táplálék kiegészítőkben akkor egyszerű dolgod van mert reggel és edzés után egy-egy fehérje turmix. Jobb boltokban érteken ehhez, jobban mint mi :)))
2013. máj. 12. 15:32

sziasztok.

lenne 1-2 kérdésem az étkezéssel kapcsolatba. az első az hogy pl most munkába mindíg valamiféle vajas párizsis vagy szalámis szendvicset viszek, de most elkezdtem az edzést és ugye nem sok szénhidrátot lehet enni az első hónapba, ti mit szoktatok enni a munkahelyen?

második kérdés ha szénhidrátot nem lehet enni akkor gondolom a szalámit meg a párizsit is elfelejthetem gondolom vagy nem?

harmadik sok helyen olvastam hogy zabpelyhet és buzapehlyhet szabag enni de azt is olvastam hogy a tejet már anyira szabad mert abba sok a zsír és a szénhidrát és kevés a fehérje, ebböl mi igaz?

kíváncsi lennék hogy ti hogy táplálkoztatok az első és második hónapba, de legfőképp az első hónap érdekelne .

találtam egy oldalt ahol felvannak sorolva hogy milyen ételeket szabadna enni de nem vagyok benne biztos hogy ez tényleg jó e lenne a p90x első hónapjához. testformazas.blog.hu


itt az oldal címe, aki ért a táplálkozással kapcsolatos dolgokhoz az kérem ossza meg velem hogy mit hogy szokott csinálni mit hogy eszik munkába és otthon.

előre is köszönöm a válaszokat.

129. Zoa1
2013. máj. 10. 20:43

Jobban köszi, ez a hetem nagyon rossz volt, de már kezdek magamhoz térni :-)Holnapra talán a laptopom is rendben lesz már annyira, hogy vissza tudjam rá tölteni a cuccaimat..., holnap elkezdek megint edzeni... rám fér már nagyon!


Én pont azt imádom a p90x-ben, hogy mindig van valahol izomlázam.., nyilván nem olyan erős mint amilyen most lesz 3 hét kihagyás után, hanem amolyan bizsergés az izmokban..., és attól olyan jól éreztem magam mindig, éreztem, hogy erős vagyok, és feszes. most már minden bajom van, kezdem érezni a plöttyedést :-D

128. Booo81
2013. máj. 10. 12:47

Volt izomlázam a torna elején aztán szépen lassan elmúlt, gondoltam hozzászokott a terheléshez az izom. Most meg jól rákapcsoltam agyban és tessék újra beüt :) Na de mind1, de hogy minden edzés után izomláz? Ez nekem fura, ha ez így normális akkor én tényleg lazsáltam eddig, BASSZUS!!!

Zoa, jobban vagy?

127. Zoa1 (válaszként erre: 123. - Booo81)
2013. máj. 9. 19:17

az a jó ha izomlázad van.., ha eddig nem volt akkor irgum burgum, nem adtál bele apait-anyait.., nekem majd minden edzés után izomlázam volt..

amúgy a héten már folytatni szeretném, talán holnap az elsőt, szombaton meg lehet kimegyek fitbalancra, ott meg aztán lesz választék dögivel..

kár volt ez majd három hét kihagyás.., de hát az élet közbe szólt :-(

126. Booo81 (válaszként erre: 124. - Muci5)
2013. máj. 8. 11:24
Hogy haladsz az utazás alatti tornával? Van még kakaó a notebookodban? Vhol csak fel tudod tölteni ha a lakókocsiban nem is...
125. Booo81 (válaszként erre: 124. - Muci5)
2013. máj. 8. 11:23
Igen láttam köszi. Képzeljétek hétfőn edzés után illegettem magam a tükör előtt mint egy pojáca, ugyanis edzés után már-már kikandikálnak azok a bizonyos izmok, már nem csak tónusa van hanem konkrét körvonalai. Azt nem tudom, h a fotókat edzés előtt vagy után kell csinálni. Nyilván ha eddig előtte csináltam akkor az utolsót is előtte kell csinálni, de lehet h csalok majd és utána jól bedurrantva csinálom, még nem tudom :)))
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook