Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » P90X!! Velem tart valaki? fórum

P90X!! Velem tart valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
124. muci5 (válaszként erre: 123. - Booo81)
2013. máj. 8. 11:14
po,t ma irtam a n&plodba! biztos anyira koncentraltal a mozgasra, hogy erosebben feszitetted az izmokat!
123. Booo81
2013. máj. 8. 10:53

Képzeljétek izomlázam van?! Erre varrjatok gombot, ez hogyan lehet? Sejtem a választ, mivel nekikezdtem az utolsó 3 hétnek és nem nagyon látom az eredményt kicsit odakapcsoltam. De hát akkor is két nap után? A súlyokon nem emeltem csak valahogy jobban koncentráltam (?) és keményebben csináltam...vagy eddig puhán :)

Semmi extra csak gondoltam megosztom veletek...

122. muci5
2013. máj. 6. 19:52
kiszamoltam ma 9km-t futottam! ennek nagyon orulok, a futasmindig feldob!
121. muci5
2013. máj. 6. 19:07
en meg arra jutottam, hogy szakitok a jogaval, helyette futonapot tartok! ma igy is tettem! most mozdulni se birok :) de ez olyan jolesos faradtsag :)
120. Booo81 (válaszként erre: 119. - Zoa1)
2013. máj. 6. 16:11
Gyakorlatilag arra jutottam, h a plyo a szíve lelke ennek a p90x-nek az a legkeményebb nap, utána alig kapok levegőt de az állóképesség attól nő.
119. Zoa1 (válaszként erre: 114. - Muci5)
2013. máj. 5. 10:40

muci, ha a plyo ennyire docogosen megy, szerinted akkor az insy hogy fog????? :))))))

Az insy az egy minden napos sokkal de sokkal durvabb plyo.., csak ugy mondom... :)))))

En ott halnek meg az biztos.

Ha mar cardio intervall akkor péntek eniko, zseniálisan jo, es olvasztja a zsirt, plussz ivesit nagyon szepen, rendesen. nezd meg hogy nez ki a csaj!

118. Booo81 (válaszként erre: 119. - Muci5)
2013. máj. 2. 09:19
Na most azon ritka pillanatok egyike lesz, h leteszem a tollat, hazamegyek és nyomok egy Tony-t mert tegnap kimaradt. Ha lehet ilyet mondani az utolsó 4 hetet nagyon keményen fogom csinálni ami azt jelenti, hogy hétvégenként sincs félreevés :(
117. Booo81 (válaszként erre: 114. - Muci5)
2013. máj. 1. 14:36

Hát tessék 30p-el hamarabb feküdni és kelni, így megvan a napi 1 óra - do the best, forget the rest :) hisz már tudjuk!!!

Jól van kussolok...

116. Booo81 (válaszként erre: 115. - Gombócné)
2013. máj. 1. 13:49
minden nap 1óra és van ami kicsit több 1:15p a has miatt. Ha gyakorlott vagy akkor lehet csinálni annyit amennyit bírsz. De azért tudnod kell, hogy nem hiába hívják extreme home fitness-nek. Sztem érdemes előbb mást kinézni és amikor megvan az alap akkor utána ezt. Sztem csak elveszi az ember kedvét ha azt érzi, hogy nem megy.
2013. máj. 1. 13:34
sziasztok! mennyi idő egy napi program? és ezt lehet csinálni nagy túlsúllyal is?
114. muci5 (válaszként erre: 113. - Booo81)
2013. máj. 1. 13:23

Dehogy hagyjuk abba, en meg csak a 3-ik hetnel tartok, de mar most az insanity korul sundorgok! vagy leszedem a p90x2-t!

ha ezzel az elso 90nappal vegeztem kicsit insa itizny akarok, hogy ne unjam meg a p90-et!

tegnap a plyometrics szornyen docogosen ment, neha razott a hideg annyira nem volt kedvem, de nem akarom megtorni a varazst, mert ha egy napot kihagyok, akkor tobbet a kihagyas nem lesz tabu!

igyis majus vegen 7 napra elutazok, es tuti nem fogom tudni csinalni egy hetig a tornat, veszek egy tabletet elviszem magammal, de nem lesz idom, max fel orakra reggel!

113. Booo81 (válaszként erre: 111. - Muci5)
2013. máj. 1. 12:56

Nem értek (ehhez sem) a halakhoz mert nem szeretem, azt hallottam, h létezik valami Viktória tavi fogas filé (gondolom milliókért) amin tényleg nem lehet érezni a hal ízt, egyszer megkóstoltatták velem és én is összekevertem a csirkével DE TÉNYLEG, viszont amikor megmondták, h ez hal volt rosszul lettem. Ennyit a pszichés dolgokról... Hal nem téma!

Tetszik, h kicsit belendültünk így fórum szintjén, csak most Zoa esett ki egy kicsit. Ma kezdődik az utolsó 4 hetem ezt ha lehet ilyet mondani extrám mód meg fogom nyomni, h valamicske sikerélménnyel zárjam a 90 napot. Olvastam vhol, hogy igazán látványos eredményeket a második 90 nap után lehet elérni. Na majd meglátjuk mert az tuti, hogy nem hagyom abba csak még most van más edzés is előtte(m)

112. muci5 (válaszként erre: 110. - Booo81)
2013. máj. 1. 00:02
ps: Norbit en is imadom!!! foleg a foldon vizen levegoben, meg a 1000 kcal-os kickbox dvd-t!
111. muci5 (válaszként erre: 110. - Booo81)
2013. máj. 1. 00:01
ne is mondd a halat en is kinok kozepette eszem meg! Pont a mult eten penteken sutottem magamnak elore panirozott tengeri halat birtam lenyelni! annyira eros hal ize meg szaga volt!az egesz szelet vegul a kutyaim tanyerjaban landolt! azota is halasak erte :)
110. Booo81 (válaszként erre: 109. - Muci5)
2013. ápr. 30. 11:07

Egész nap Norbit nyomok + reggel fehérje turmix, este meg szénhidrát turmix edzés után. Ezt javasolták. Valami hasonlót írtam is a naplódba tessék elolvasni!

u.i.: a halat utálom!!!

109. muci5
2013. ápr. 29. 21:56

Megneztelek! a Valladon kifejezetten latszik!

elolrol pedig az latszik hogy a gyomrodrol es oldalrol ment le! eszel halat csibet meg tojast eleget? a feherje igy vagy ugy de kell az izmoknak!

108. Booo81 (válaszként erre: 107. - Muci5)
2013. ápr. 29. 21:15
Na megcsináltam az új fotókat, gyerünk csajok csak őszintén :)
107. muci5 (válaszként erre: 106. - Booo81)
2013. ápr. 29. 19:54
szuper, orulok, hogy igy fel vagy dobodva! en is hasonlo lelkiallapotban vagyok! ma kibirtam en se mereckedtem meg :) holnap polymetrics, jujjjjj!
106. Booo81 (válaszként erre: 105. - Muci5)
2013. ápr. 29. 10:53
Sziasztok! Tegnap elfelejtettem fotókat csinálni lehet nem véletlen...de muszáj megcsinálni akkor is ha nincs sok látszatja. Majd ösztönözni fog. Képzeljétek amikor nekiálltam az egésznek egyetlen egy húzodszkodást sem tudtam csinálni most csak úgy (szék nélkül) megpróbáltam és ment 3 egymás után. A súlyom még mindig 100 kg de nem mérem naponta, így azt gondolom erősödtem nem keveset. Ennek most nagyon tudok örülni és ez kárpótol a látvány miatt...
105. muci5
2013. ápr. 28. 19:58
hahooo! holbap indul a moka :) kitartast mindharmonknak!!!
104. muci5
2013. ápr. 27. 16:40
most vegeztem a kenpoval! ti hogy alltok?
103. muci5 (válaszként erre: 101. - Booo81)
2013. ápr. 27. 08:38
itt vagyunk mind, sot vegre Boo teged is fel tudtalak venni a naplomba!
102. muci5
2013. ápr. 27. 08:37

en itt vagyok! szinte minden nap benezek! en csinalom minden nap! bar csak ket hete! de itt vagyok! felolem fellendithetjuk kicsit a topikot, hisz tenyleg rossz, ugy benezni, hogy mindig u.a. az utolso hozzaszolas napokig

Mikor neezen tudom ravenni magam a tornara, olyankor felpattanok youtubra, megnezek egy- ket p90x results vagy p90x transformation videot es akkor elocsikarok magambol vmi lelkesedes szerut!!!! ram ezek a youtube videok osztonzoen hatnak :)

101. Booo81
2013. ápr. 26. 11:32
Mi történt muci5-el és a többiekkel??? Hol az aktivitás, ha valaki rendesen csinálja az edzést akkor itt is tessék aktívan részt venni. Vagy ahogy ez sem, az se megy??? :) provokatív a kérdés...
100. Booo81 (válaszként erre: 99. - Zoa1)
2013. ápr. 26. 11:31
Az elején végigolvastam de ez nem maradt meg, illetve nem ez maradt meg. De most már értem és érzem. Kéne vmi dopping... Május végén amikor nekiállok az úszásnak csak konditermet akarok mellé iktatni, hogy ne állandósuljon az otthoni edzés. Remélem ez feltölt pszichésen és utána újra lelkese(bbe)n fogom tudni csinálni. Kb annyit töltöttem le amit írtál, azt gondoltam, h nincs túl sokáig ott de akkor gyorsan letöltöm a többit is. Nehogy elvesszen ha már megkaptam :)))
99. Zoa1 (válaszként erre: 98. - Booo81)
2013. ápr. 25. 21:36

Persze, hogy az lesz :-)

Nem tudom végig olvastad-e a naplómat, de szinte minden bejegyzés így kezdődik: "ma nagyon nehezen megy", vagy "alig bírok neki állni"..., a lényeg, hogy én is iszonyat nehezen tudtam magam ráveni kb a második hét után :-)) a második hónapban pedig már nagyon merül le az ember.., a harmadik meg már pszichésen is nagyon leszív.., ezért mondtam, hogy ez nagyon intenzív edzés.. én most már pl. nem tartom magam annyira szigorúan az edzéstervehez.., és nem stresszelem magam ha kimarad egy nap.., de azért abba hagyni nem szabad. Majd átküldöm a p90x2-t is. egyébként letöltötted az összes insyt? én csak két értesítést kaptam, hogy töltöttél, de úgy rémlik, hogy három vagy négy körben töltöttem fel. 27-ig még ott lesznek, utána már törlik őket

98. Booo81 (válaszként erre: 97. - Muci5)
2013. ápr. 24. 14:46
Húúú basszus megint lassan itt a hó vége jön a fotó nap, ez azért jó mert még keményebb munkára, edzésre sarkall. Kezdek elgondolkodni egy valamin, létezik h genetikailag kódolva vagyunk a kitartásra. Ha igen én nem sokat kaptam :) csinálom és kitartok de majd szétszakadok na nem a nehézség alatt mert az egyre könnyebben megy hanem egyre nehezebb rávenni magam. Azt hittem az elején, hogy ha eltelik 40-50 nap akkor már magától fogom akarni csinálni ezt, hát nem. Továbbra is minden elismerésem azoknak akik ezt végigcsinálják/ták. Zoa le a kalappal immáron sokadszor. Én ehhez nyeszlett vagyok, félreértés ne essék nem adom fel sőt. Csak be kell lássam én nem abból a fajtából vagyok való akinek ez könnyen megy. Továbbra is a cél a Balatonátúszás méghozzá időlimittel nem csak úgy immel ámmal. És mát tudom, hogy utána mit fogok csinálni IGEN az Insy-be is belevágok. Annak szeptemberre lesz vége, de hol van az még. Jó lenne már ott tartani :) Akarok egy fotó szeptemberről... de jó lesz majd összetenni az idei februári és az őszi fotót, TUDOM, h szembeötlő lesz a változás...
97. muci5 (válaszként erre: 96. - Booo81)
2013. ápr. 22. 19:30
csutortokon raveszem magam es vegig csinalom! eskuszom! biztos nem jo ez igy, hogy kihagyom ezt a fontos reszt!
96. Booo81
2013. ápr. 22. 11:11
Én akkor kakukktojás vagyok én imádom a jógát. Alig várom, hogy aznap legyen nagyon "kinyújtja" a testet :) de akkor ezek szerint ezzel egyedül maradtam. Volt h 2x kihagytam és máris éreztem a hiányát. Összehasonlításom nincs más jógával de nem is kell :)
95. muci5 (válaszként erre: 93. - Zoa1)
2013. ápr. 19. 22:02
megtaltam a gombot, elfogadtalak
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook