Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » P90X!! Velem tart valaki? fórum

P90X!! Velem tart valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
94. muci5
2013. ápr. 19. 21:51
koszonom szepen! persze, hogy kell beengedni?
93. Zoa1 (válaszként erre: 91. - Muci5)
2013. ápr. 19. 21:42

szia, üdv a csapatban:-)

akkor én bekéredzkedhetek?

én naplóm még nem titkos, de majd az lesz, nézz bele

92. muci5
2013. ápr. 19. 21:03

vegig olvastam a forumot, orommel konstataltam, hogy masokat se vesz be a joga! en a tegnapi jogat 5km futassal helyettesitettem!

teszek fel kepet az egy hetes allapotrol! en is szeretnek a ti kepeitekre ralatni, de fogalmam sincs, hogy hogy megy ez! most en felnyomok egy kepet, remelem nem lesz nyilvanis, mert bugyi melltartoban vagyok rajta / es nem a csabosabb fajtabol, hanem sportolashoz valo kiszanalt fehernemuk! ezentul majd jobban oda figyelek miben fotozom le magam!

91. muci5
2013. ápr. 19. 20:44

sziasztok!

csatlakozok a csapathoz! p90x elso heteben jarok!

fotozgatom magam, hogy lassam a fejlodest, eddig nem sok minden latszik! ki hol tart ? van valaki aki mar vegig csinalta? most vissza olvasom a forumot, es mostmat, hogy tudom, hogy letezik ez a topic, majd jovok surun!

90. Zoa1 (válaszként erre: 89. - Booo81)
2013. ápr. 17. 22:08

írj privátban egy emailcímet


feltöltöm egy szerverre, te kapsz róla értesítést és egy linket, és letöltöd

89. Booo81
2013. ápr. 16. 12:37
Mit jelent a file posta?
88. Booo81
2013. ápr. 16. 12:35
Wow - ezzel a lehetőséggel szeretnék élni, elküldök egy pendriveot akkor rátöltöd? Szuper vagy, inkább az insanity érdekel majd ha végeztem. Előre is köszönöm a segítséget és mit kell nekem tenni ezért??? :)
87. Zoa1
2013. ápr. 16. 00:29

én mindent leszedek a netről

meg van a p90x2 is, az insy is.., végül is a neten fent van minden:-)

file postán áttudom küldeni ha kérnéd valamelyiket

86. Zoa1
2013. ápr. 16. 00:28

nem ment úgy sem:-) én mondtam...

bár én a jógát mostanában teljesen kihagyom.., egyszerűen nem áll rá az agyam....

85. Booo81 (válaszként erre: 83. - Zoa1)
2013. ápr. 15. 15:53

Én is így gondolom, h előbb a P90X azután az insanity, valahogy ez alakult ki miután végigolvastam. Sztem is fordítva lassabbnak éreznéd és nem tetszene. Ti honnan szereztétek meg az dvdket? pl az insanity-t...

Zoa, próbáltad már az "új varjút"??? :)

84. Zoa1 (válaszként erre: 81. - Booo81)
2013. ápr. 10. 21:32

Nah, az egészen biztos nem vagyok :-)

3 után.. KIZÁRT! :-))

83. Zoa1 (válaszként erre: 82. - Bnoi7525)
2013. ápr. 10. 21:31

Elhiszem. És hogy irigyellek, hogy sikerült letenned!! Én most Allen Carr: Végre nem dohányzom c. könyvét olvasom (még csak az elején járok) állítólag iszonyat sok embernek sikerült tőle leszoknia. Majd beszámolok :-)

Szerintem azért sz insy is pakol izmot rendesen, végig saját testsúllyal dolgozol...

Lehet a p90x-et unni fogod az insy után. Más, lassúbb, és az elején úgy fogod érezni, hogy semmit nem ér :-) Ezért mindenképpen csinálj fotót a kezdéskor, és utána 30 naponként.

82. bnoi7525 (válaszként erre: 80. - Zoa1)
2013. ápr. 10. 16:43
Biztosan teljesen mas a ket edzes. En magam azt gondoltam, az Insanity jol leegeti rolam a zsirt, aztan majd a P90x segit formasodni. De lehet buta gondolatmenet. A cigirol en is mostansag szoktam le, valahogy nem fer bele az uj egeszseges eletmodba. De amugy van ilyen elektromos cigim, azt szoktam hasznalni neha ha hianyzik. Nekem mukodik. Konnyebb cigi nelkul sokkal.
81. Booo81
2013. ápr. 10. 16:36
:) Örömünkben eszünk, itt a tavasz kicsit jobb kedvre derülünk és zabálunk én csak ezt tudom elképzelni... Sajnos a cigizéshez nem tudok hozzászólni életemben sosem gyújtottam rá. Egy férfi csak egyre tud gondolni, ha egy nő azt mondja h megnőtt az étvágya... :) gondolom nem kell befejezni a mondatot. Nekem nagyon sokat segít a második fajta táplálék kiegészítő attól nem vagyok még annyira sem éhes mint ezelőtt. Nem csak fehérje van benne hanem szénhidrát is, ezt szokták használni az izomtömeg növelésére, én nem szedek belőle annyit így inkább "csak" arra jó h nem vagyok fáradékony a "csak fehérjétől" és nem fogok tovább vékonyodni, így kicsit tónusosabbak lesznek az izmaim - állítólag!
80. Zoa1
2013. ápr. 9. 19:53

Én három hét múlva gondoltam, de esküszöm nem tudom mi van velem.., három napja egyfolytában eszek.., mindent.., csokit, rendes kaját, egyszerűen nem bírok leállni..., Fogalmam sincs mitől, mivel alapjáraton alig szoktam enni..

Edzeni edzek, de tudom, hogy az édes kevés.., 80% étkezés 20% edzés.., ez a fogyás titka. Talán elmúlik ez a hatalmas étvágyam.., nehezíti a dolgot, hogy próbálkozom a cigi leszokással is. Tuti pszichésen nyomatom ezt az egészet...

79. Booo81 (válaszként erre: 78. - Zoa1)
2013. ápr. 9. 19:29
Osztom a véleményed a lényeg h rendesen "szakszerűen" :) csináljuk a gyakorlatokat. Ha az elején megalapozzuk a jó felépítést akkor azt utána lehet terhelni. Régen nagyon sokat sportoltam és tudom ha össze vagyunk rakva akkor bármit elbír a szervezet. A kajával kapcsolatban én Norbit nyomok ott nem kell gondolkodni csak enni, ezt egészítem ki most már két fajta táplálék kiegészítővel. Nem tudom, h mennyire egészséges de ahogy írtátok biztos jobb mint a többi sz.r amit megeszünk nap mint nap. Ki mikor tölt fel új képet? Zoa köszi az ötletet de nincs FB-om nem annyira szeretem.
78. Zoa1
2013. ápr. 9. 17:30

A p90x és az insy között azért van különbség.., nem is kicsi.., egyébként van aki az insyt bírja és a p90x utálja, és fordítva.. Én pl. tuti nem bírnám az insyt.., és ott huh nagyon kell vigyázni, hogy jól mozogj. mondok egy példát.., az insy tele van guggolással, de azt ugye tudja mindenki, hogy ha nem jól guggol (márpedig az emberek 80%-a nem jól guggol) akkor teljesen tropára megy a térde...

A p90x lassú, az insy ahogy a nevében is benne van őrület :-), nekem pl. az már too much, elég nekem a Péntek Enikő is :-)) bár az is kemény ám! amúgy minden elismerésem annak aki az insyt csinálja.

P90x-nél Tony nagyon szépen mutatja és elmagyarázza a gyakszikat, egyébként gyönyörűen mozog (kivéve jóga, ott elég vicces, és nem ő a legjobb), nem az a lényeg hogy hányat csinálsz, hanem az ahányat megcsinálsz azt jól, és erőből tedd. Többet ér kettő darab teljesen szabályos fekvőtámasz, mint húsz imitált, rossz. A p90x lényege ebben rejlik, és ha az elején csak két fekvő megy akkor annyi és kész, a végére menni fog a húsz is. ez biztos. Magamról tudom.., én egy darab rendes fekvőt nem bírtam megcsinálni :-D

77. bnoi7525 (válaszként erre: 75. - Booo81)
2013. ápr. 9. 15:57
Ez furcsa, mert en is olvastam, hogy az Insanity kemenyebb, de oszinten szolva ahogy nezem a parom a p90x kozben, nekem az tunik kemenyebbnek. Mindenesetre egyik sem lehetetlen. Vannak neha melypontok nalunk is, de az eredmeny attol meg kezd latszani es lelkesit nagyon. A dietat is tartod? Ugy ertem, mi eszunk rendesen, nem ehezunk, de semmi feher liszt, cukor, stb. Es foleg az elso ket honapban jo sok feherjet kell enni, ugyhogy mi minden nap csirket vagy halat eszunk. En foleg zoldseggel, az ember meg rizzsel, fott krumplival. Szeretunk enni, tehat ehezni nem akarunk, csak megvalogatjuk hogy mit eszunk. Inkabb fogyok lassabban, de nem kinlodva, igy biztosan nem adom fel. Szerintem van egy pont, amikor eletformava valik ez az egesz, es mar rutinszeruen bekiktatod a mindennapjaidba. Mi febr 4-en kezdtuk el, szoval nalunk is csak most kezd rutinna valni.
76. Booo81 (válaszként erre: 74. - Bnoi7525)
2013. ápr. 9. 14:43
Mindenesetre köszönöm/jük a lelkesítést.
75. Booo81 (válaszként erre: 74. - Bnoi7525)
2013. ápr. 9. 14:42
Jókor jön a lelkesítés én kicsit vagy nagyon most küszködök de nem adom fel csak ahogy írtam eddig lelkesen csináltam most meg nagyon nyögve nyelős. Érdekes amiket írsz, én pont azt hallottam h sokan előbb a P90Xet csinálják meg utána az Insanityt mert az sokkal keményebb és kell a kondi. Valahogy én is így tervezem év vége felé mert ahogy te is mondod én is 2x is végig fogom csinálni a P90Xet. Csak előbb az elsőn legyek túl, annyira irígylem azokat akik ezt életforma szerűen tudják csinálni és nem adják fel/hagyják abba...
2013. ápr. 9. 11:11
Sziasztok, bepofatlankodhatok? En ugyan meg Insanity-t nyomom, a parom csinalja a P90x-et, utolso honapnal tart, aztan lehet, hogy kezdi elolrol. O 10 kg-12 kg-t fogyott eddig, es kezdenek latszani az izmok. Azt gondolom, hogy fel evet ra kell szanni, ha igazi eredmenyt akarsz latni. En legalabbis augusztust tuztem ki magamnak, hogy addig bomba testet faragok magamnak, es eltuntetem a zsirt. Nem szabad turelmetlennek lenni, es fontos a dieta is nagyon. Nem hiszem, hogy a proteinturmixok egeszsegtelenek lennenek, legalabbis nem jobban mint a sok genkezelt, tartositoszerrel teli elelmiszer. Szoval en minden nap iszom egyet edzes utan.Ha vegeztem az Ins-vel, kezdem a P90x-et. Ferfiakon altalaban amugy sokkal latvanyosabb a valtozas, de ha yt-on megnezed a transformation videokat, a masodik honap utan kezdodik altalaban a formalodas. Szoval kitartas es turelem. :-)
73. Zoa1 (válaszként erre: 72. - Booo81)
2013. ápr. 6. 22:15
Köszi! bekéredzkedtem .-)
72. Booo81
2013. ápr. 5. 22:31
Megcsináltam a naplóm, a varjúállás miatt titkosítottam :) azt csak veled osztom meg. Azt hiszem ilyenkor hozzáférést kell kérned, ugye? Kérjél és megosztom. Vagy kérlek írd le hogy kell...
71. Booo81 (válaszként erre: 69. - Zoa1)
2013. ápr. 4. 22:53
Azt gondolom ha valaki rámlép látja a képemet de gondolom (remélem) nagy publikum előtt ezt nem lehet listázni, vagy??? Köszönöm a bíztatást rám fér remélem elkezdődik a második szakaszban az "izmosodás", most ez a kattanásom. Varjúállással tényleg tartozom, arról holnap gondoskodok, mert most épp nincs jóga. Te hogyan haladsz, látsz bármi változást magadon? Mi a pontos célod, határidőd? Mármint ha van ilyen. Pl én a Balaton átúszás miatt csinálom, nem emlékszem hogy meséltem-e.
70. Zoa1
2013. ápr. 3. 19:08
ja.., és a varjúállás képre nagyon kiváncsi lennék :-)
69. Zoa1 (válaszként erre: 68. - Booo81)
2013. ápr. 3. 19:07

na megnéztelek:-) dehogynem látszik! ne viccelj!! a hasad és a derekad sokkal kisebb lett, és már elkezdődött "vonalasadni". És hát a toka sem egy utolsó szempont :-)

Befeszítős képet (kar-elölről/hátulról) nem csináltál? A háton is nagyon szokott látszani, meg a befeszített karon, vállon.

Csinálj naplót, abba több kép fér, és csak az nézi akit érdekel (nem tudom, hogy tudod-e, hogy most ez a profilképed:-))

68. Booo81
2013. ápr. 2. 23:40
Hát feltöltöttem így még egyszer megnézve szinte semmi különbség nem látszik csak a tokám fogy :) na azért nem csüggedek talán majd a 60. napon :((((
67. Booo81 (válaszként erre: 66. - Zoa1)
2013. ápr. 2. 10:42
Úgy gondoltam, hogy a varjúállással együtt teszem majd fel de akkor ma este gép előtt leszek (nem ez a gép) és feltöltöm.
66. Zoa1 (válaszként erre: 65. - Booo81)
2013. márc. 30. 01:14
és hol a fotó? ez így nem ér!! :-) tessék feltenni, ha nem akarod annyira publikusra venni, akkor csinálj titkos naplót, és csak azt engeded be akit akarsz (pl. engem :-))
65. Booo81 (válaszként erre: 63. - Zoa1)
2013. márc. 29. 20:34
Erre csak annyit tudok mondani, hogy én kb 5 éve halogatom/tam a dolgokat ameddig meglett az elhatározás, ez alatt az idő alatt sokszor nekifogtam elértem eredményeket de már továbbvinni vagy megtartani nem tudtam, azzal magyarázom (kifogás) h fiatalabb voltam amikor összekaptam magam becsajoztam és leálltam. Na most már nem ez a helyzet már magam miatt csinálom azt meg nem lehet feladni. Miért nem rendelsz te is napi ételt, az nagyon kényelmes be kell tartani mást nem is tudsz csinálni mert nincs más ha nem vásárolsz mellé és ehhez nem kell. Cigi sztem ha anyagilag nem terhel meg és nem gond akkor élhető passzió. Megcsináltam a 30 napos fotókat BOOOORZALOM, nagyon sokat fogytam és nem izmosodtam!!! :( úgy nézek ki magamhoz képest mint egy beteg kecske... hol vannak Tony deltái??? :) tudom még várni kell de hát akkor is...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook