Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


15052. Joebananus
2016. okt. 28. 11:39
Nagyon szepen koszonok minden segitseget amit toletek kaptam!!
15051. keki70 (válaszként erre: 15050. - Joebananus)
2016. okt. 28. 11:14

Örülök,hogy jól sikerült az orrod,vigyázz rá nagyon,mert már nem védi a gipsz!


Acetonnal letudod szedni,kicsit rakjál kozmetikai vattára,vagy fültisztító pálcikára.

De pont múltkor írta egy kedves fórumos,hogy a babaolaj is nagyon jó.

15050. Joebananus
2016. okt. 28. 11:05
Ma vettek le a gipszet.Nagyon szep lett,viszont az lenne a kerdesem hogy a ragacsof ami a ragaszto alatt volt,mivel tudnam leszedni?
15049. brigi1990 (válaszként erre: 15048. - LeaLea)
2016. okt. 28. 08:37
Nekem sajnos nincs már 800 ezrem (mostanában nem is lesz :D ) úgyhogy sok választásom nincs.
15048. LeaLea (válaszként erre: 15046. - Keki70)
2016. okt. 27. 20:15

Igen, ez ertheto, hogy sokkal nehezebb egy olyan orrot korrigalni ami el lett torzitva vagy hianyzik belole a porc stb.

De az a gond, hogy az orr(csucs) plasztika fel millimeterekrol szol, es ki garantalja, hogy jobb lesz masodszorra mint elsore. Es az mar csak termeszetes, hogyha elsore nem sikerult eleg jol, akkor mar megrendul a bizalmad az orvosban es inkabb mashoz mennel vissza.


De igazat adok Briginek, mindig akadnak sikertortenetek is.

15047. keki70 (válaszként erre: 15045. - Brigi1990)
2016. okt. 27. 15:00
Így van Brigi jól mondod,messze még a vég.
15046. keki70 (válaszként erre: 15044. - LeaLea)
2016. okt. 27. 14:59

Lea nem mindegy,hogy a másodlagos orrplasztika kis korrekció,simítás még az orron,vagy egy olyan kategória,ami Karlie-nál volt,hogy egy adott orvos elrontotta az orrát és ténylegesen újra kellett építeni az orrot.A kettő között nagy a különbség.

Míg az előbbinél az orvosnak könnyű dolga van,úgy az utóbbinál nehezebb.

A gyógyulás is az előbbinél semmiség,az utóbbinál olyan,mint egy első műtét után.

Szóval a kettő teljesen más kategória.

15045. brigi1990 (válaszként erre: 15044. - LeaLea)
2016. okt. 27. 12:58

De nézd meg Karlie orrát, neki olyan szép, és neki is már javította. Szerintem másodjára már rendbe lehetne teljesen hozni.

Na de messze még a vége :)

Majd úgyis hozza helyzet, hogy mit is csináljunk.

15044. LeaLea (válaszként erre: 15042. - Brigi1990)
2016. okt. 27. 12:47
Nálam csak az a gond, hogy én olyanhoz nem mennék vissza, aki már egyszer elrontotta, vagy legalábbis nem csinálta meg elég jóra és sok hibát hagyott benne. A másodlagos orrplasztika sokkal nehezebb. Ha egy sosem operált orrot nem csinál meg elég jóra, hogyan bizhatok meg benne, hogy másodszorra jól megcsinálja a már műtött orrom. De ki tudja, lehet, hogy valójában könnyebb a dolga másodszorra. Szerintem nehéz ezt az egész stressz helyzetet átélni újra :/ nem a felépülés a gond, hanem a lelki teher. De könnyen lehet, hogy én is belevágok mégegyszer, mert nem vagyok teljesen elégedett. sokszor úgy érzem, hogy nem szép.
15043. Ariana55
2016. okt. 27. 10:46

Sziasztok!

Végre megvan az elhatározás, hogy én is szeretnék szebb nózit és minden tanácsot szívesen vennék tőletek :)

Elsősorban az érdekelne, hogy Dr. Bajusz Huba Szegeden műtött e valakit és mennyire elégedett vele. 7-én megyek hozzá konzultációra és legszívesebben már a műtét időpontját is lefoglaltam volna telefonon annyira szimpatikus volt :)

15042. brigi1990 (válaszként erre: 15041. - LeaLea)
2016. okt. 27. 09:18

Hát ha nekem ilyen marad akkor kijavíttatom KT-val...Meg szerintem amúgy is, mert ugye az orrcsúcsom bal felét nagyobbra hagyta, ami már egyre jobban zavar. Tuti nem hagyok veszni 750 ezret, akkor még inkább ráfizetek 100 ezret meg kínlódok megint 1 hétig, de legyen szép a végeredmény.

Amúgy ma reggelre még rondább lett az orrom esküszöm. Nagyon balra húz 😡

Jelenleg azon kívül, hogy nincs púp, meg nem lóg nem veszek észre rajta változást. Sőt még rondább is, ugyanis a szemöldököm között is még mindig ugyanolyan duzzadt!!!

15041. LeaLea (válaszként erre: 15022. - Brigi1990)
2016. okt. 26. 22:21

Szia Brigi,


Köszi, jól vagyok egy kis megfázást leszámítva.. A megfázásnak a nózim sem örül, de (majdnem) 4 hónaposan már túlélhető, meg nem visel meg annyira.


Túl sok változást nem látok az utóbbi időben, kb ugyanolyan, mint volt. A hangulatom nekem is változó. Néha úgy érzem, megérte a műtét, máskor bosszankodom, mert úgy látom, hogy továbbra is nagy meg lógós...és sokszor úgy érzem, hogy ennyi pénzért sokkal szebbre is megcsinálhatta volna a doki. Maradtak benne hibák, amik kissé zavarnak, és kétlem, hogy javulni fognak. De azért még reménykedem, hogy nem lesz szükségem másodlagos orrplasztikára. Túl nagy kiadás, meg ki tudja mi lesz utána az eredmény. Kinek van már kedve átélni ezt a lelki gyötrelmet újra meg újra. Úgyhogy próbálok megbarátkozni magammal :D


Sajnálom, hogy te is mélyponton vagy. De remélem, hamarosan javul a helyzet. Másfél hónaposan még nekem is alakulgatott picit.

15040. Xy1234xy
2016. okt. 26. 22:19
Na "bejelentkezek " én is a 3 napos sokk után..Szombaton lett egy kis horpadás az orromon...ez tegnapra kb 2-3 cm lett!!!Írtam is K.T-nak-de biztos megijedt az orrom-ma reggelre eltünk!Durva...mi jön még!?Mindig olyan jön ami nem volt-amire nem vagyok felkészülve-ez olyan borzasztó...
15039. brigi1990 (válaszként erre: 15035. - Ceccsillag)
2016. okt. 26. 21:47
Szemből sajnos szebbnek látom a régi képeken, mint most... Egy kicsit most megvagyok zuhanva :/
15038. 05e89ecc6d
2016. okt. 26. 21:17

Hahó mindenkinek!


1. Bha: Ceccsillag jól mondja: paula's choice 2% liquid. Akinek száraz a bőre próbálkozhat a lotionnal, de nekem az nem hatott annyira..amúgy már nekem sem kell minden este használnom, 2-3 naponta szoktam. Fölé ugyanúgy tőlük rendelem a nappali színezett arckrémem, amit imádok. Ez Ceccsillag által ajánlott szérum nappalija, úgy látom ugyanaz a termékcsalád. A szérumot eddig nem is láttam, lehet kipróbálom éjszakára..:)


2. Camonilla: akinek már egyszer megfordul a fejében, hogy utálja az orrát, ez az érzés sosem fog elmúlni. Mindig ott lesz a fejedben, ezért tényleg jobb az orr témán túl lenni, én annyira örülök, hogy megléptem.


A másik megfigyeltem, hogy többen azt hiszik, hogy szemből nincs baj az orrukkal és nem kell változtatni rajta! LOL!! főleg azok, akiknek púpjuk van vagy más szembetűnő problémájuk. Én is azt hittem, hogy szemből jóó, de utólag látom a képeken, hogy borzalmas volt, csak jobban zavart akkor a nagy orrom és a púpom.


Egy jó orvos biztos nem fogja elrontani, csak az orvosválasztásnál legyél nagyon körültekintő.



3. Brigi: a képeken nem látok az orrodon semmi problémát, lehet élőben jobban látszik. Nekem 3,5 hónaposan kijött egy hétre 2 "csontkinövés" szerű valami, az egyik felszívódott egy hét után, a másik most a napokban. Tudom bosszantó, de még nagyon az elején vagy. És kár egymáshoz hasonlítani magunkat, mert mindenki más ütemben gyógyul.

15037. keki70 (válaszként erre: 15026. - Camonilla)
2016. okt. 26. 21:01
Szívesen :-)
15036. Bxrbxra (válaszként erre: 15032. - Ceccsillag)
2016. okt. 26. 21:00
A weekly resurfacing-et használod hetente? Abban 10% az AHA. Pont a napokban rendeltem meg, kíváncsi vagyok mennyire válik be. Sajnos amit már próbáltam más márkájú hámlasztó, azt nem tudom beszerezni, pedig nagyon jó volt a bőrömnek :-/
15035. Ceccsillag (válaszként erre: 15031. - Brigi1990)
2016. okt. 26. 20:51
Szep az Brigiiiiii!! Hiszen meg alig telt el par het, ne legyel turelmetlen, nezegess regi kepeket, hogy milyen volt, es orulj!! az ilyrn idokben bevalik:D
15034. Ceccsillag (válaszként erre: 15032. - Ceccsillag)
2016. okt. 26. 20:50
Amikor nincs penzem eppen:D, akkor meg van egy H&B krem, multivitaminos, az is nagyon bejott a kombinalt boromre. Nehanapjan a Vichyre is aldozok, de az mindig csak 1-2hetig jon be utana teljesen megszokja a borom es szarit is.
15033. Nasenbär (válaszként erre: 15029. - Ceccsillag)
2016. okt. 26. 20:49
Köszi a választ!:) Így fogjuk csinálni! Én magamon is ki fogom próbálni, ártani biztos nem árt ;-)
15032. Ceccsillag (válaszként erre: 15030. - Nyuszikaaa)
2016. okt. 26. 20:48
Szinten paulas "skin balancing super antioxidant concentrate serum"mal, jo draga, de eszmeletlen jo, lehet belole mintat is rendelni, mert hat kinek mi jon be de nagyon keves kell belole, azonnal beszivodik. Nekem nagyon aknes csunya borom volt regebben, a szemem meg mindenre erzekeny es faj még a gyogyszertari vizes kremtol is, ettol vegre nem. Nekem a paula termekek hoztak teljesen rendbe a borom. A clear pore normalizing mosoval mosom, abbol is van minta. Aha-t is hasznalok hetente, az meg a jo regen az arcomon maradt debhelynyomokat tuntette el:)
15031. brigi1990
2016. okt. 26. 19:35

7 hetesen az orrom àllapota: Az orrom jobb oldalán kis horpadás és pukli is van (mint egy bőrkeményedés ) , valamint egyáltalán nem apad ez az oldala. Ezen az oldalon az orrlyukam is szörnyű...(ezen az oldalon műtött)

Továbbá az orrcsúcsom bal fele nagyobb.

Húúú de jó nekem 😡

15030. Nyuszikaaa (válaszként erre: 15029. - Ceccsillag)
2016. okt. 26. 19:19
Szia .mivel hidratalod az arcod Paula liquid mellé?
15029. Ceccsillag (válaszként erre: 15023. - Nasenbär)
2016. okt. 26. 18:24
En a bha-t ezer eve hasznalom, a paulas verziot szerintem Karlienak is ezt ajanlottam, a 2%osabol van folyekony, en azt hasznalom, beleontom a kezembe es bekenem az arcom arcmosas utan, mikor mar teljesen megszaradt a borom ez eleg fontos, mert kimarhat, ha nedves. Az 1%osbol azt hiszem csak kremes verziok vannak nem tudom neked milyen, de az is hasonlo szerintem. Utana varok 5-10pecrcet es ranyomom a kremet amit epp hasznalok. A bha-t az elejen naponta mostmar csak 2-3naponta este hasznalom:)
15028. Ceccsillag (válaszként erre: 15027. - Camonilla)
2016. okt. 26. 18:20
Szerintem vagj bele, persze tenyleg neked kell erezned, de hiszen ha mar eljutottal odaig hogy decemberre van idopontod, ahhoz tenyleg eros akarat kell. En 10 evet huztam-halogattam, jaj mi lesz ha elrontjak, jaj mi lesz ja pont az enyem nem sikerul, mi lesz ha csunyabb lesz stb. Ma mar nagyon banom hogy ennyit vartam ezzel. Ez a felelem szerintem mindenkiben benne van, termeszetes de ha az embert annyira zavarja az orra hogy mar idopontegyeztetesig jut, akkor azt gondolom az mindig piszkalni fog, es lehet hogy sosem nyugszol meg amig nem mesz el. Ez az en tapasztalatom, de mindenki mas. Sokan mondjak fejben dol el, hat en probaltam fejben eldonteni de a lelkem nem hagyott nyugodni es eletem legjobb dontese volt. A szembol krpen eloszor en sem akartam.valtoztatni, azzal nem volt bajom, viszont rabiztam a dokira hiszen o ert hozza es remekul bele is passzintotta az uj nozit az arcomba, pedig nekem meg tervezes sem volt!!! Szoval bizni kell az orvosban ha ez nincs meg az mar reg nem jo. Sok sikert, kivancsi leszek vegul hogy dontesz:)
15027. Camonilla
2016. okt. 26. 14:42
Egyre inkább kezdek elbizonytalanodni az orrműtétet illetően :( Olvasva, hogy a tapasz levétel után milyen elváltozásokat (huplik, búbok,asszimetria) tapasztaltok. Nekem szemből nincs probléma az orrommal, csak profilból, viszont a doki azt mondta, hogy csak az orrhát megformálása nem elég, mert akkor szemből sokkal szélesebbnek fog tűnni az orrom :( Légyszi adjatok tanácsot, belevágjak? Tudom, hogy nekem kell érezni, de nem szeretném hogy a legalább szemből "szép" orrom el legyen rontva :(
15026. Camonilla (válaszként erre: 15025. - Keki70)
2016. okt. 26. 11:58
Köszönöm :)
15025. keki70 (válaszként erre: 15024. - Camonilla)
2016. okt. 26. 09:18
Szia,ment :-)
15024. Camonilla
2016. okt. 26. 09:08

Sziasztok! December elején lesz a műtétem és próbálnék összekészülődni és beszerezni mindent ami szükséges. Az alábbiakon kívül tudnátok még javasolni valamit ami feltétlenül szükséges?

Fekete nadálytő kenőcs, orrspray (nekem a coldastop nem vált be), orrszívó porszívó, strepfen, nyakpárna, körömvirág krém.

A kórházba mivel kell pontosan készülnöm? KT fog műteni.

Köszi előre is!

15023. Nasenbär
2016. okt. 25. 22:47
A BHA-s hámlasztó pontos használati utasítása érdekelne, de nem tudom kinek van itt Karlien kívül evvel kapcsolatos tapasztalata. Annyi féle-fajta van, de közülük a CLEAR Anti-redness exfoliating solution-t vettem meg. Nem az extra erős hanem a normál verziót.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook