Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegeden végeztetnék orrplasztikát, vannak tapasztalataitok? fórum

Szegeden végeztetnék orrplasztikát, vannak tapasztalataitok? (tudásbázis kérdés)


2020. szept. 24. 10:16
Egyszer voltam nála konzultáción, nagyon nem az én emberem. Szinte szóhoz sem hagyott jutni, azt sem igen hagyta elmondani, hogy mit akarok, végig azon pörgött, hogy ő mit csinálna. Teljesen rugalmatlannak találtam, nem mennék hozzá műtétre. EGy másik nőnek ugyan ez volt a véleménye. Ettől függetlenül megér egy találkozót, lehet, hogy neked bejön a stílusa.
2020. szept. 23. 21:36

Orrplasztika tapasztalatom nekem sincs vele kapcsolatban.


Nekem mellplasztika volt. Ő műtött és minden rendben ment.

Csak pozitív tapasztalataim voltak, nem ajánlás útján mentem hozzá. Őt választottam.


Én vinnék magammal fotót az elképzelésemről.


Velem nagyon rendes volt, megbeszéltük az lehetőségeket. Én a konzultációról elégedetten jöttem el és a végeredmény is tökéletes lett.

2020. szept. 23. 21:18

Orrplasztika tapasztalatom nincs vele kapcsolatban. Teljesen más miatt voltam B. H-nál, ici-picit sem volt szimpatikus és pont nem ért semmit a kezelés amit csinált.


De van itt egy fórum, ahol olvashatsz orrplasztikáról vele kapcsolatban:


[link]

2020. szept. 23. 20:58

Ez az én orrom: [link]

Orr ami nekem tetszik eddig: [link]

Dr. Bajusz Hubát ajánlották szegeden.

A konzultációra vittetek képeket az elképzeléseidről? Illetve a fényképes program segítségével több orr fajtát is mutatott, az alapján ami jól állna neked? Mennyivel lett más az arcod? Előtte utána fotóid vannak akár kitakarással?...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook