Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


16542. Xy1234xy (válaszként erre: 16540. - Kismacsek82)
2017. jan. 19. 22:01
Ja...és én is borzasztó kíváncsi lennék rá hogy Te hogyan reagàlnád ezt le...Amikor minden "sz...r"lett...Púp,lóg,horpadt,görbe,nem egyforma,csomó stb.Kétlem hogy nézegetnèd csöndben...vagy lehet hogy Te fordítva működsz mint mi...Te elöbb plasztikáztatsz és utána mész pszihológushoz?
16541. Xy1234xy (válaszként erre: 16511. - Kismacsek82)
2017. jan. 19. 21:58
Senkinek nem kívántam ilyet-Te még "ne igyál előre a medve bőrére" pl.Írtam többször IS!!hogy 8-10 hetes korban horpadt be-addig hibátlan volt!Csak jót írtam..Ennyi erővel akkor Te miért nem pszichológushoz mentél el?!😂 És Te írtad hogy a 3 műtétje volt már Edinának ...most meg "hülye" Mindenki aki sokadszorra megy...Ez az Ő döntésük.vagy nem?!
16540. Kismacsek82 (válaszként erre: 16537. - Brigi1990)
2017. jan. 19. 21:58
A műtèt kockàzatokkal jàr amiket a tudomásodra hoznak ès te azt az aláírásoddal tudomásul veszed...
16539. Kismacsek82 (válaszként erre: 16532. - Nyuszikaaa)
2017. jan. 19. 21:56
Ha mindenkinek eleve önértékelési problèmàja van aki műtteti magát de nem feltétlen magadra gondolsz akkor mi alapján vagy kivètel a mindenki alól? Ez érdekelne...
16538. Nasenbär (válaszként erre: 16526. - Nyuszikaaa)
2017. jan. 19. 21:49
Apropó Nyuszika, neked hogy sikerült a második műtéted? A gipszes óta nem raktál fel új képet. Remélem azért legalább egy fokkal jobb lett...
16537. brigi1990
2017. jan. 19. 21:43

Jó azért ez már tényleg vicc, hogy örüljünk a nem éppen jól sikerült orrunknak amiért ráadásul egy halom pénzt kiadtunk 😂

Ennyi erővel akkor nem is kellett volna kés alá feküdni....

Én nem valamennyivel jobb orra vágytam, hanem egy szép orra. Ja és ezt bizonyos orvosok elsőre eltudják érni 😉 Az a vicc, hogy olyan hibák vannak az orromban, amik műtét előtt nem voltak. De nem baj örüljek neki.

16536. Nyuszikaaa (válaszként erre: 16535. - CkO.)
2017. jan. 19. 21:27
Szia . Ez egy korrekt hozzászólás volt 😊 Igazad van aki megelégszik egy " jobb mint volt " eredménnyel az oke . De fogadjuk mar el azt is ha masik szeretne egy valóban szep orrot a pénzért cserébe és törekszik a legjobbra amit ki lehet hozni . (Horpadasok , Puklik es görbeség nelkul )
16535. ckO.
2017. jan. 19. 21:16

Sziasztok!


Kicsit eltűntem, most sok mindent olvastam vissza...

A plasztika drága, ez tény. Ennyi pénzért tökéletes eredményt vársz, és nem egy "úgy sem feltűnő, nem veszi észre senki" eredményt.

Viszont, én abból kiindulva, hogy mikor elmondtam a munkahelyemen a szabadságolás miatt, hogy mire készülök, mindenki meglepődve nézegette az orrom, hogy igen? Ők eddig észre sem vették, hogy horgas az orrom, pedig egy görög szobor hozzám képest esküszöm, hogy Kylie Jenner volt... Szerintem!!!

És itt az a legfontosabb, hogy te mit látsz. Én látok eltérést a lappadás kezdete óta, itt-ott van változás, de nem zavar.

Én azt mondom, amikor neked tetszik akkor szép, mert a körülötted lévők így is-úgyis szépnek látnak. :)

16534. FourDeuces (válaszként erre: 16532. - Nyuszikaaa)
2017. jan. 19. 21:13
Ebben egyetertek
16533. brill111
2017. jan. 19. 21:07
Azt tudja valaki, hogy mennyibe kerül egy második műtét ugyanannál az orvosnál? Olcsóbb? Vagy megcsinálja ingyen, "garanciában"?
16532. Nyuszikaaa
2017. jan. 19. 20:57

eleve önértékelési problémája van bárkinek ha mar plasztikai műtétre szánja magat , mert nem tetszik neki az adott testresze / orra bármi ...

annak reményében megy el a műtétre h az eredmény jó/jobb lesz és növelni fogja az önbizalmat és jobb lesz a közérzete . De amikor nem lesz jó az éredmeny akkor továbbra is zavarni fogja es tovabbra is önbizalom hiánya lesz ( nem konkretan saját magamra gondolok )

16531. Kismacsek82 (válaszként erre: 16530. - Nyuszikaaa)
2017. jan. 19. 20:54
Nem oltok èn senkit...max leírtam nyersebben amit előtte más irányból próbàltam megközelíteni de nem volt egyèrtelmű.☺béke
16530. Nyuszikaaa (válaszként erre: 16528. - Kismacsek82)
2017. jan. 19. 20:50
Persze tudtam , h le leszek oltva Puszi Nektek 😘
16529. Nasenbär (válaszként erre: 16526. - Nyuszikaaa)
2017. jan. 19. 20:33

Na ez az amit említettem az előbb, meg a korábbi hozzászólásaimban is. A durva elváltozásoknak utána kell járni. Ha szétcsúszik az orr, ha totál elferdül, eltorzul, akkor azt orvosolni kell. Gyakran egy második műtét is szükséges de ezt nem titkolja el az orvos, legalábbis nekünk említette, hogy bizony van ilyen, és nem is ritka.

Persze sok pénzbe kerül a műtét, és továbbra is luxus beavatkozásnak számít. Ennek ellenére sem jelenti azt, hogy minél drágább annál garantáltabb a jó eredmény.

16528. Kismacsek82 (válaszként erre: 16526. - Nyuszikaaa)
2017. jan. 19. 20:30
Ok....akkor akinek nem tetszik az orra....műttesse meg még vagy 2x ami nagyon nem tesz jót az orrnak, de sebaj az a lényeg hogy végre úgy nézzen ki ahogy megálmodtad, az lényegtelen h belülről a funkciója a sok műtéttel tönkremegy és gyakorlatilag lélegezni is alig bírsz majd vele. Esetleg nől majd egy két orrpolipocska...Sebaj Megéri a kockázatot....használhatatlan lesz de legalább szép mint tervezted. ....JA....Az sem biztos hisz elsőre sem lett olyan a külseje mint szeretnéd. Sebaj....akkor is megérte hogy szétcseszd az egész orrod. Hajrá...felőlem.Nem igaz hogy nem értitek mit papolunk itt páran akik még józanul mérlegelnek. ..Amúgy meg ki nem xarja le mások mit gondolnak az új orrodról az esetleges hibáival? Ha nem tetszik nekik....keress te is az ő külsejükben hibát és hívd fel rá a figyelmét és egálban lesztek.
16527. Bxrbxra
2017. jan. 19. 20:19
Azt hiszem en mar annak is orulnek ha az elvarasaimnak csak a fele valosulna meg. ☺
16526. Nyuszikaaa
2017. jan. 19. 20:18

Huh van itt eleg sok túlzás amit mar nem lehet szó nélkül hagyni ...azert azt ne mondjuk mar h örüljünk h hiba van a sok pénzért kapott műtött orrunkon , mert attol egyedi stb ...

Itt arról van szó ha nem kapunk teljes értékű eredményt akkor miert fizettünk teljes összeget ?! Nyilvan nem azt mondom h legyen tőkeletes mint egy rajzolt orr , de azert szembetűnő hibák eléggé zavaróak ...fôleg amit mar masok is megjegyeznek !

16525. Nasenbär (válaszként erre: 16523. - Kismacsek82)
2017. jan. 19. 20:14
Pontosan ezt mondta az orvos is. Ő meg tudja oldani, hogy kisebb meg egyenesebb legyen az orr. De akinek alapvető önértékelési problémái vannak az a műtét után se lesz boldog és elégedett. Itt van a kutya elásva!
16524. keki70 (válaszként erre: 16523. - Kismacsek82)
2017. jan. 19. 20:10
Ebben teljes mértékig igazad van!!!
2017. jan. 19. 20:10
Az a baj...hogy aki nincs harmóniában magával....önértékelési gondokkal küzd...Csak a hibára fókuszál...azon 5 korrekciós műtét sem segít....oda nem plasztikai sebész kell hanem pszichológus.
16522. keki70 (válaszként erre: 16521. - Nasenbär)
2017. jan. 19. 20:09
Lehet,hogy ez a titok nyitja?:" Szép az, aki önbizalmat sugároz, belső egyensúlyt. Minél inkább elfogadja magát az ember a kisebb nagyobb tökéletlenségeivel, annál harmonikusabb az összkép."
16521. Nasenbär (válaszként erre: 16512. - Keki70)
2017. jan. 19. 20:06

Így igaz Keki! :) Épp ezért kezdtem a hsz-t úgy, hogy nem tudom vigasztal-e valakit...


Nem feltétlenül a tökéletes a szép! Szép az, aki önbizalmat sugároz, belső egyensúlyt. Minél inkább elfogadja magát az ember a kisebb nagyobb tökéletlenségeivel, annál harmonikusabb az összkép.

Közvetlen a műtét előtt megkérdeztem a lányom, hogy mi lesz, ha nem olyanra sikerül az orra, amilyenre megálmodta. Mi lesz, ha nem lesz tökéletes? Azt mondta, ennél rosszabb nem lehet! Ha egy kicsivel is kisebb lesz és egyenes, akkor ő már elégedett. Így is lett.

Persze ha nagyon durva, nagyon szembetűnő elváltozást lát az ember a gyógyuló orron, akkor logikus, hogy utánajár az okának, aztán vagy megszereti és elfogadja magát úgy ahogy van, vagy újra kés alá fekszik. Csak az a veszélyes, hogy itt hamar áteshet az ember a ló túlsó oldalára...

16520. Kismacsek82 (válaszként erre: 16517. - Brigi1990)
2017. jan. 19. 19:56
Hidd el ezt a fórumot olvasva én már mindennel számolok....gondolatban eljàtszottam azzal hogy mi van ha horpadt lesz stb....ès...nem érzek semmit. Nekem ugyanis az a fontos hogy már nem úgy néz ki mint régen.Hogy ezután mi lesz? Egyenes a profilja....sőt...kis ív is van benne a megfelelő irányba...az nem hiszem hogy màr sokat vàltozik. Csaknem lesz megint ellenkező irànyba kampós😀😀😀😀és innentől kezdve a többit el tudom fogadni. Lehet azért mert tudom hogy nem csak egy orrból áll a fejem. Vannak fajin gödröcskéim amikor mosolygok az arcomon ès tudok huncutul nézni. A szemeim is nagyok és szèp ha kisminkelem. És vagyok annyira érett már hogy tudom az emberek nem az orrom miatt szeretnek v utálnak. A tükörben meg igyekszem nem többet nèzni az orrom aktuális formáját mint a műtét előtt...hisz normàlis esetben az ember nem lesi az orrát minden nap nagyítóval. Megműttettem. Most ez jobb mint régen volt és pont.
16519. keki70 (válaszként erre: 16518. - Kismacsek82)
2017. jan. 19. 19:45

Igen,sok igazság van abban,amit írsz.

Egyébként amikor én is bent voltam KT-nál,a férjem mellettem ült és rajta mutatta meg,hogy az ő orrán minden stimmel.Na jól van-mondom-akkor most nézze meg a füleit... :-)

2017. jan. 19. 19:40
Szerintem pl az egyik legszebb nózija a férjemnek van...szèp ives pici...nagyon helyes az arcához. K.T. mikor benn voltunk nala konzin a ferjemmel meg is jegyezte hogy hoztam egy élő modellt az orromhoz?:) Szóval szèp. Persze ha közelről megnézem a férjem orrát az orrlukak nem egyformák és szemből ferdeség is van benne. Mégis elsőre mindenki úgy látja hogy milyen helyes úgy egyben. Ezért nem kell hogy az orrunk egy ponton túl a mániánkká váljon. Senki....de senki nem veszi észre az apró hibàkat....nem nagyítóval néznek. Persze ha felhívod rá a figyelmet akkor mondjàk....jé tényleg...Az én orrom annó nagyobb volt görbe volt...mégis akadt sok olyan ember aki nem vette észre h megműttettem...arra sem emlékeztek milyen volt előtte.
16517. brigi1990 (válaszként erre: 16511. - Kismacsek82)
2017. jan. 19. 19:38

Nem hinném, hogy rossz indulatból írta ezt neked xy...

Csupán annyi, hogy amíg nincs semmi bajod az orroddal, addig azt mondod, hogy ez meg az nem zavarna... Hidd el, ha bármi kis változás fog történni negatív irányban az orrodon nagyon is fog zavarni. Főleg, ha most annyira tetszik. Nagyon rossz látni, hogy még az elején szép orrunkból mi lesz amikor el kezd apadni :(

Sőt mondok még valamit. Megmutattam KT-nak azt a képet az orromról amit a fb oldalára is feltettem, hogy ott nagyon tetszett az orrom. A válasz az volt hogy azt nem kell figyelembe venni, mert ott nagyon be volt dagadva :(

Szóval ahogy apad, úgy jönnek sajnos ki a hibák. Én már félek reggelente belenézni a tükörbe, hogy na vajon mit fogok látni.

16516. Nyuszikaaa
2017. jan. 19. 19:36
Viszont múltheten Edina is újra műtette az orrát ...csak zavarta a horpadás es egyebek . Ez mar a 4. volt neki .
16515. keki70 (válaszként erre: 16514. - Bxrbxra)
2017. jan. 19. 19:34
Ő valahogy sosem fogott meg engem.Számomra nincs kisugárzása.És sok a smink,mi lehet alatta? :-)
16514. Bxrbxra (válaszként erre: 16512. - Keki70)
2017. jan. 19. 19:31
Igen, bar ha megnezzuk az Edina mutet elotti kepeit szinte ra sem lehet ismerni. Teljesen mas lett az egesz arca.
16513. keki70
2017. jan. 19. 19:28

Én egyébként az embereket sosem úgy nézem,hogy külön választom:orr,szemek,magasság,testsúly,lábak,stb...mindig egyben.És nem kell valakinek tökéletesnek lennie ahhoz,hogy szép legyen.Relatív fogalom a szépség.Az összhatás számít nálam.

Ott van Kertész Marcella,a szolnoki színház tagja.Ha ő van a színpadon,mindig megnézem.Egyszerűen megakad rajta a szemem,nem azért mert szép,hanem van egy bizonyos kisugárzása,ami nekem nagyon tetszik.

Egyszer talán élőben is láthatom a szilveszteri előadásukat-már 10 éve minden évben megy.Na,a a bakancslistára ezt is felírom :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook