Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


16602. keki70 (válaszként erre: 16599. - Xy1234xy)
2017. jan. 20. 17:13
Igen,az önbizalomnak nagyon jót tesz...van,aki szégyenli vagy szégyellte az orrát,még ha nem is bántották érte.Én is ezek közé tartoztam...Ha valakinek megemlítettem csak legyintett,hogy jó úgy,ahogy van.Aztán egy ideig elhittem...aztán meg már nem.Főleg,amikor a fényképeken viszont láttam a profilomat.Jó lett volna,ha huszonévesen már az "új" orral élhettem volna.Hát egy kicsit tolódott,de legalább valóra vált :-)
16601. keki70 (válaszként erre: 16595. - Dalmika09)
2017. jan. 20. 17:08

Köszönöm❤️


Sok fórumon fent vagyok,de ezt szeretem a legjobban.És tiszta a lelkiismeretem,teljesen mindegy,hogy ki megy műtétre és melyik orvoshoz,ha kérik,már küldöm is azokat a dolgokat,amiben segíthetek.

A jövő hónapban három orvostól is lesznek műtétesek-ami szerintem nagyon jó dolog-és bárki kérte akár priviben,akár nyíltan,már ment is a szükséges infó.Engem annak idején még nem tudtak ilyennel ellátni a lányok,akkor csak tényleg annyit tudtak mondani,hogy Nasivin.Mostanra meg már nagyon sok infó összejött és mindig még jön is hozzá a többi fórumos által.Karlie javasolta is nekem,hogy csináljak egy naplót belőle,amiből aztán mindenki a számára hasznos infót elolvashatja.Hát jó vastag napló lenne,mint egy könyv.Ha egyszer lesz időm,de egyenlőre ilyenre nincs.Örülök,mikor este végre az ágyba zuhanok.

A fórumra nem kötekedni kell jönni,hanem segíteni a másikat.De ha valaki csak kívülállóként olvassa a fórumot,annak is van értelme.Aztán sokan csak priviben vannak fent,őértük is van a fórum.

Szóval meg kellene becsülni,hogy van ez a fórum-ha már az NLC-t működésképtelenné tették-ahol mindig választ kap a kérdező.Mert valaki mindig segít.

16600. brigi1990
2017. jan. 20. 16:59

Úristen emberek nehogy már még Mókuska legyen itt a rossz!!!

Kismacsek kezdte itt a vitát azzal, hogy osztotta az észt olyan dologban ami őt nem is érinti.Nekem sem kellett már sok, hogy hasonló szép hozzászólást írjak neki!

16599. Xy1234xy (válaszként erre: 16592. - Keki70)
2017. jan. 20. 16:57
Így van-de "sokat dobott rajta"-úgy ahogy rajtunk is!Teljesen megváltozik az arca is némelyik embernek-sokkal szebb lesz tőle.Csajosabb,piszébb stb...Nem hosszú vagy kampós!Önbizalma is megváltozik szerintem Mindenkinek !!!!/kivéve Macskakisasszonyt/-de ha tévedek akkor bocsánat!Èn kb 5m-rel a járda fölött járok azóta emelt fővel!!!!
16598. keki70 (válaszként erre: 16594. - Brill111)
2017. jan. 20. 16:54
Remélem,hogy a pénzt sikerül visszakapnod,ennyi a minimum!
16597. Xy1234xy
2017. jan. 20. 16:49

Sziasztok!


Az én orrom is nagyon csúnya volt /Ceci ne haragudj/ !!!!!Van fen kép amit láttatok is..Nekem is csinàlt mindent amit lehetett igaz nem vagyok orvos...Nem tudom mit vett ki-tett be stb...A lényeg hogy lehet jót csinálni elsőre is!Vagy legalábbis minimális problémával!Sokáig voltak itt "csendben" azoknak problémáik vannak-voltak ès ezért is mentünk oda sokan...Megint elmondom hogy:nem bántam meg-szeretem-de emberileg amit kedden kaptam az minősíthetetlen volt számomra!

16596. Xy1234xy (válaszként erre: 16589. - Kismacsek82)
2017. jan. 20. 16:44

Szia!


Nem tudom feltűnik e Neked-hogy kb Miattad lett ez itt mert olyan szép és tökéletes vagy...Ami Velem történt IJ-vagy korrekció vagy így marad-de mondtam!!Azt is hogy nem vonták le a látványterv árát-ez is az én "gondom volt"= megoldottam-megkaptam!Nem is tudom hogy érdemes e tovább beszélni ezen...

16595. Dalmika09
2017. jan. 20. 16:37
Úristen, mi történt mióta nem voltam? Gyerekek ne már!Keki annyira jó hogy vagy. Én hálás vagyok neked a sok szuper hasznos infóért.Köszönöm. Egyébként meg ha valakinek nem tetszik a másik az minek néz be ide újra és újra , mi jogon oszt ki bárkit? Ki vagy te itt egyébként Mókuska? Tettél hozzá okosat vagy hasznos segítséget a fórumtopic hoz? Na mindegy én várom a jó kis műtétem ,hogy kapjak végre levegőt és megköszönöm KT nek ha sikerül szebbé is tennie engem. Fő a pozitív gondolkodás! Puszi mindenkinek. Rakom majd a képeket fel.
16594. brill111
2017. jan. 20. 16:15
Köszönöm a válaszokat! Egyenlőre csak tájékozódom. De még nem tudom mi lesz a következő lépés, mert a kórház még nem válaszolt a megkeresésre. Nekik nem sürgős. Ott nincs 30 napos határidő.
16593. _Sunshine
2017. jan. 20. 15:08
Nem a negatív véleményekkel van baj, az is kell, az is jó ha van, hanem amilyen stílusban az néhol leírásra kerül!Ha valakit személyeskedve, minden elfogadható magyarázat nélkül lehülyézünk, a fórum témájához kapcsolódó képeit felhozva, egy ember külsejére hivatkozva, azzal megkérdőjelezve önbizalmának mértékét , degradálja, indok nélkül neki rosszat kíván ,az kimeríti a rosszindulat fogalmának teljes jelentéstartalmát!Míg az alapvető tiszteletet vagy legalább azt a szintet, mint a többi fórumozó nem tudja hozni, nulla mondanivalójú , értékelhetetlen a hozzáfűznivalója, annak hadd töröljék már a hozzászólását!Senki sem szeretne mónika show színvonalú fórumot olvasni!
16592. keki70 (válaszként erre: 16583. - LeaLea)
2017. jan. 20. 14:33
És egy dolgot azért ne felejtsünk el:Ceccsillag úgy,ahogy van:szép.Nem az orrától lett szép,az csak még fokozta,ő alapból szép volt :-)
16591. keki70 (válaszként erre: 16586. - 55d9b6d85c)
2017. jan. 20. 14:31

Én sosem bántottalak téged és abból az "észből" úgy emlékszem,hogy te is kértél...

A másik:senki nincsen félrevezetve,ne rágalmazzad a másik embert.Egyébként meg tisztességes hangnemben fórumozzál,mert valóban kritikán aluli,amit Kismacsekkel szemben megengedtél magadnak,és én sem fogom hagyni,hogy velem ilyen hangnemben "beszélj"!

16590. Cucu (válaszként erre: 16588. - LeaLea)
2017. jan. 20. 13:56
teljesen felesleges olyan emberekkel vitázni akiket a rosszindulat vezérel. És ezt a tegnapi beszélgetés margójara írom. Kívánom mindenkinek a legjobbakat na és persze a teljes lelki megnyugvást !
16589. Kismacsek82 (válaszként erre: 16586. - 55d9b6d85c)
2017. jan. 20. 13:25
Ha a nekem szànt üzenetedet töröltèk nyugodtan írd meg nekem privátba.Sajna nem olvastam. Szivesen elbeszèlgetek veled...ne itt csinàld a showműsort☺
16588. LeaLea
2017. jan. 20. 13:19

Nekem ez aggaszto a forumon, hogy torolnek hozzaszolasokat. Oke, hogyha sajat magad akarod torolni, akkor toroltesd.. de mar tobben mondtak,hogy csak ugy eltunt a hozzaszolasuk, mert negativ velemenyt irtak.


Igy johogy nem kapnak a mutet elott allok realis kepet az orrplasztikarol.

16587. keki70 (válaszként erre: 16585. - LeaLea)
2017. jan. 20. 13:02
A tegnapiakat csak végig futottam,fel sem tűnt,hogy ő is írt...
16586. 55d9b6d85c
2017. jan. 20. 13:01
Igen kár volt Keky70 kiírni, egyszer már végre maradnál csendben, és nem az észt osztanád itt! Biztos sokat segítesz itt néhányaknak azzal, hogy ilyen meg olyan orrsprayt vegyenek. Hagyjuk már!! Ki nem sza...ja le az orrspraydet! Nem kell félrevezetni ennyi embert, és megtarthatod a jeleidet is ,amiket küldözgetsz. Ideje volt, hogy végre már ezt is leírja neked valaki, hisz itt senki nem mer szólni semmit!Ez elképesztő!
16585. LeaLea (válaszként erre: 16584. - Keki70)
2017. jan. 20. 13:01

Mi nem forumozunk olyan reg ota, es nem tudjuk a regi eseteket. De nekem is, mint Ceccsillagnak, ugy jott le, hogy rola beszelsz.


A tegnapi hozzaszolasok alapjan nem lehetett mashogy erteni a dolgot.

16584. keki70 (válaszként erre: 16583. - LeaLea)
2017. jan. 20. 12:56
Neeeeemmmmmmmmmmm..........nem őrá gondoltam...kár volt már kiírni.
16583. LeaLea
2017. jan. 20. 12:55

Ha Ceccsillag orra gombocosnak szamit, akkor milyen az enyem? :D


Szerintem Ceccsillag orra azert tetszik mindannyiunknak, mert az eredeti orrahoz kepest joval kisebb, es sokkal szebb, tehat latjuk, hogy rengeteg munka volt vele. O maga is mondta, hogy az orvosa rengeteget alakitott ugy a csontos mint a porcos reszen.Es ez a kepein is latszik. Es amiert leginkabb tetszik mindannyiunknak az az, hogy sokkal kisebb lett az orra, de nem olyan aron, mint nehanyunknak. Neki nem keletkeztek rajta horpadasok, csomok, puklik, stb es meg szabalyos es szep is a formaja.


En legalabbis ezert tartom az o orrat tokeletes munkanak.


Persze lehet, hogy vekonyabb a bore vagy valami mas miatt konnnyebben lehetett formazni az orrat. Lehet mondani, hogy o csak ilyen hihetetlenul szerencses volt. De nekunk akkor is tetszik,es hihetetlen, hogy ekkora valtozason ment keresztul, megis ilyen hibatlan eredmenyt kapott.


En orulok neki, hogy vannak, akiknek ennyire jol sikerult a mutet, 100÷-ig meg vannak elegedve, es ilyen pozitivan befolyasolta az eletuket a valtozas. Persze biztos nem R. az egyetlen, aki ilyen jo orrokat csinal, de most mi baj van azzal, ha leirjuk, hogy nagyon tetszik nekunk Ceci orra, es mi is orultunk volna egy olyan eredmenynek.

16582. Ceccsillag (válaszként erre: 16580. - Keki70)
2017. jan. 20. 12:03
Kizarasos alapon csak sejtem hogy az en orromra gondolsz, de nekem mar csak ott van duzzanat ami egy gombocot kepez még, ezt Rezek is elmondta, de tekintve hogy ez teljesen erezheto es lathato nem csinalok ebbol felesleges problemat, hanem az idore bizom dehat ennyi ev utan ezt neked is latnod kene:)
16581. keki70 (válaszként erre: 16579. - _Sunshine)
2017. jan. 20. 11:27
Osztozom...
16580. keki70
2017. jan. 20. 11:26
Én azért látok itt olyat,mintha az orrcsúcsba egy gombócot csináltak volna és nem KT műve.De ha ez a tökéletes...akkor legyen.Ízlések és pofonok.
16579. _Sunshine
2017. jan. 20. 11:16
Sziasztok!Elolvastam én is , hogy micsoda ellentétek alakultak itt ki!A lényeget amit kivettem a leírtakból, hogy van aki a műtött , de felmerülő hibákkal is jobban szeretni az új orrát , mint a régit és van aki nehezen vagy nem akarja elfogadni az új orrot a hibákkal, bántja , hogy ennyi pénzért nem a várt eredményt kapta és korrekción gondolkodik!Mindegyik vélemény teljes mértékig elfogadható!Mások vagyunk és máshogy közelítünk meg dolgokat, mások a preferenciák, más dolgok , különböző mértékben dühítenek , frusztrálnak minket!Ez igazából nem is vita tárgya!Az viszont nem baj, hogy töröltek egy –két hozzászólást , mert amit az előbb még utolsónak láttam,az annyira szemet bántó, olyan szinten volt személyeskedő , egyetlen egy ép érv , indok nélküli , odacseszett, alpári, hogy az bizony igazolta a szükségszerű önértékelés teljes hiányát…..hogy már akkor én is hozzászóljak az önétékeléshez :D
16578. Kismacsek82 (válaszként erre: 16573. - Nyuszikaaa)
2017. jan. 20. 11:14
Na igy viszont már teljesen eltorzult az egész pàrbeszéd...ha kitöröltek belőle😀
16577. keki70 (válaszként erre: 16533. - Brill111)
2017. jan. 20. 11:12

Szia!


Olcsóbb,ha államiban történt,akkor az altatást kell kifizetni,ha magánban,akkor altatás és anyagdíj.

16576. Kismacsek82 (válaszként erre: 16572. - Brigi1990)
2017. jan. 20. 11:12
Velem könnyű az élet☺csak ha írsz...ott nagyon sokminden nem megy át...amit élőben egyből levágsz..hangsúlyok gesztus stb.☺Írásban könnyebb félreérteni egymást főleg ha még jellegzetes fogalmazási stílusod is van.De mimdegy is màr ez.😉
16575. FourDeuces
2017. jan. 20. 10:59
Arzenik is hasonloan jart...
16574. keki70
2017. jan. 20. 10:49

Hú lányok,most értem a végére...


Nyuszika bölcs gondolatánál maradnék:"En nem veszekednek , mert semmi értelme . Senkinek nem lesz tőle szebb orra és nem lesz jobb közérzete ."

16573. Nyuszikaaa
2017. jan. 20. 10:45
Latom megint törlésre került par hozzászólás .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook