Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyitott házasság...ez lenne a hosszú házasság titka? fórum

Nyitott házasság...ez lenne a hosszú házasság titka? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
130. oneman (válaszként erre: 129. - Hanka101)
2020. okt. 21. 11:52
Én nem mondtam hogy szex nélkül, csak azt hogy anélkül, hogy az ember nővel szexelne. Ha nem akar egy nő se semmit az embertől akkor nincs más választás. Az egyébként jó testileg és lelkileg is, ha mondjuk 2-3 nő barátkozik valakivel.
129. Hanka101 (válaszként erre: 128. - Oneman)
2020. okt. 19. 13:24

hello Oneman!!!


Csak azt NE MONDD HOGY JÓ SEX nélkül élni. ???!!!!Persze természetesen a lelki élet az érzelmek fontosabbak.

Viszont /akár még orvosilag is bizonyított/, hogy a sex pont annyira fontos az ember és persze a NŐK is emberek részére, mint pl vizet inni, levegőt venni.

A test és lélek gyógyítója.

Nélküle elveszítjük az élet egyik legfontosabb örömforrását.

Viszont abban is egyetértek, hogy a lelki társ és általában a társ az emberi közelség akár egy ölelés is lehet annyira fontos.

Magányosan élni pokol, legalábbis ezt mondják, akik tapasztalták.

128. oneman (válaszként erre: 127. - Hanka101)
2020. okt. 18. 12:13
Lehet élni úgy hogy nem szexel az ember nővel. Pl. fiatal koromban jó 10 évig szóba sem álltak velem a nők, mégsem szenvedtem amiatt, hogy nem szexelhettem nővel. Inkább a társ hiánya okozott nehézséget lelkileg.
127. Hanka101 (válaszként erre: 108. - Channa*)
2020. okt. 15. 14:02

Hello Channa!!


Azért azt meg kell adni, nagyon nagy dilemma. Sex nélkül nem igazán van "NORMÁLIS KAPCSOLAT" nincs meg az a kötődés, amire szükségünk van.

Saját tapasztalatból mondom mennyi szenvedéssel lemondással jár, főleg ha egy előtte elég aktív és jó sex volt rendszeresen.

Egy férfi /általánosságban/ biztosan lelép, egy nő szintén ált.ban MÁS.

Megpróbál kitartani, amíg bír.

126. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 125. - Oneman)
2020. okt. 11. 23:51
Akkor mi a baj? Mert,hogy "Gáz van babám..."az biztos...
125. oneman (válaszként erre: 111. - Globus)
2020. okt. 11. 23:34
Egy? Lehet ezen az oldalon csak ennyi, de szexoldalakon tízezer számra keresnek pasik harmadikat, meg ilyeneket. Illetve egyszerre akár tízezrek is nézhetnek egy jobb kinézetű kamerás lányt mondjuk.
124. oneman (válaszként erre: 106. - Michelle.r)
2020. okt. 11. 23:28
Végül is igen, ez a korrekt dolog. Tulajdonképpen le is írhatják egy pár oldalas szerződésben hogy mikor kinek mit lehet és mit nem. De van aki meg azt mondja hogy a házasság általában szerelmen alapul, ilyen állapotban meg úgysem tudják ezt jó 50 évre előre leszabályozni. :-)
123. Channa* (válaszként erre: 120. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 11. 16:28
Timi a 71-es hozzászólásában leírta.
122. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 116. - Channa*)
2020. okt. 11. 16:06
Megilletődtem...
2020. okt. 11. 15:54
Sokan azt mondják,hogy inkább a nyitott házasság,kapcsolat,mint a megcsalás.
2020. okt. 11. 15:51
Ami talán nem került elő ,mint kérdés: a párkapcsolat vagy házasság elejétől nyitott volt? Ha nem ,később valami nem úgy működött amiért a nyitott kapcsolat mellett döntöttek?
119. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - Timycat)
2020. okt. 11. 15:48
Bevallom nem számitottam ennyi hozzászólásra.De köszönöm,hogy őszintén írtál,pontosan értettem ...
118. Channa* (válaszként erre: 117. - Michelle.r)
2020. okt. 11. 14:54

"Ha nincs szex, de minden változatlan, akkor nem válnék el, de lehet, hogy időnként bepasiznék." - Na, pontosan erről beszélek. (de nem nyíltan, nem bántanám azzal meg, hogy tudjon róla és jobban fájjon neki;))



"Ha, nincs szex és ráadásul egy görénnyé válik, akkor válás." Ha van szex, de görénnyé válik, akkor is válás 😉



"Egyébként, biztos vagyok benne, hogy az alzheimer esetében valóra válna nálunk a Szerelmünk lapjai..." - Ez cuki. De a végére nem pontosan emlékszem. A pasi is meghal vele? (Igen, meghalnak együtt)

117. michelle.r (válaszként erre: 116. - Channa*)
2020. okt. 11. 14:24

"Ha nincs szex, de minden változatlan, akkor nem válnék el, de lehet, hogy időnként bepasiznék." - Na, pontosan erről beszélek.


"Ha, nincs szex és ráadásul egy görénnyé válik, akkor válás." Ha van szex, de görénnyé válik, akkor is válás 😉


"Egyébként, biztos vagyok benne, hogy az alzheimer esetében valóra válna nálunk a Szerelmünk lapjai..." - Ez cuki. De a végére nem pontosan emlékszem. A pasi is meghal vele?

116. Channa* (válaszként erre: 112. - Michelle.r)
2020. okt. 11. 13:42

Nincs helyes döntés, azaz én nem tudom eldönteni, hogy kinek mi a helyes.


Én csak azt tudom ideírni, hogy nekem mi a megfelelő/helyes döntés, hogy másnak mi, azt nem tudom.


Én 22 évesen meghoztam azt a döntést, hogy annak ellenére vele maradok, hogy beteg, akkor is, ha végig kell néznem a szenvedését és akkor is, ha a halálát.

Szerencsére az utóbbi nem történt meg, azaz meggyógyult és egészséges azóta is.

Pedig a legtöbb ismerősöm arra buzdított, hogy ne rontsam el az életemet egy beteg ember mellett.


Azt hiszem már arról is írtam, hogy mi lett volna, ha előre tudom, hogy beteg lesz, de leírom újra.

Ez esetben nem lett volna közös gyerekünk és házasság sem.


Ha, ez elmúlt 32 év alatt bármikor kialakult volna egy olyan helyzet, amit felvázoltál, akkor valószínű, hogy egyéb körülményeket is figyelembe véve döntöttem volna.


Ha nincs szex, de minden változatlan, akkor nem válnék el, de lehet, hogy időnként bepasiznék.


Ha, nincs szex és ráadásul egy görénnyé válik, akkor válás.


Sokszor mondtam a férjemnek (anyukája alzheimeres volt), hogy még most elmondom neki, amikor még tudja, hogy nem fogok vele szenvedni, hanem beteszem egy otthonba, ahol nagyon sokat fogom látogatni, nagyon fogom akkor is szeretni, de én vígan akarom leélni az életemet;)

Szerencsére ezt sem kell tennem még, és lehet sosem kell, majd ezt meglépnem.

Egyébként, biztos vagyok benne, hogy az alzheimer esetében valóra válna nálunk a Szerelmünk lapjai...

115. Melinda85FLP (válaszként erre: 110. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 11. 13:29
Teljesen egyetértek minden hozzászólásoddal,amit írtál,én is így gondolom.
114. Channa* (válaszként erre: 111. - Globus)
2020. okt. 11. 13:23

Nem tudom;)

Szerintem a grupiban benne van mindenki, azaz nem csak néző az egyik...

113. michelle.r (válaszként erre: 111. - Globus)
2020. okt. 11. 13:22
De igen, az a társas szex, vagy swinger. A nyitott házasságban nem egymás előtt szexelnek, csak nem titok, hogy másokkal is.
112. michelle.r (válaszként erre: 108. - Channa*)
2020. okt. 11. 13:20

Nem próbálok. Az vagyok 😝


Igen, el kell dönteni. És kiváncsi vagyok, hogy szerinted mi a helyes döntés.

111. globus (válaszként erre: 109. - Channa*)
2020. okt. 11. 13:19

Ezt grupinak hívják, nem? 🙂

Egyébként van itt a portálon egy pasi, nem ugrik be a neve, rendszeresen harmadikat keres.

110. 71ddaa07fa (válaszként erre: 90. - Michelle.r)
2020. okt. 11. 13:16

Igen én lemondanék. Az a valami feltehetőleg valamelyikünk egészségügyi problémájából fakadna.

Otthon van betegen a feleségem én pedig máshoz megyek a boldogságot keresni, az nem fér bele az én nézetem szerint.


De ez a konszenzus is valami miatt alakul ki a két fél között. Valami nem stimmel a kapcsolatukban, de mégis kötődnek több dolog miatt egymáshoz. Ezért inkább eljátsszák, hogy minden szép és jó, közben pedig mindkét fél megy a maga útjára. Ez csak a maguk nyugtatása, de nem őszinteség.

109. Channa* (válaszként erre: 102. - Df1e1c376c)
2020. okt. 11. 13:00

A perverziót egy dologra írtam itt konkrétan, még pedig arra, hogy Timi ezt írta:

"Tudod vannak férfiak és nők akiket felizgat, hogy látja ha a párja mással is van. Sokszínű a világ."


Nekem az, hogy valaki azon élvezkedik, hogy nézze a "társa" kefélését=perverzió.

108. Channa* (válaszként erre: 99. - Michelle.r)
2020. okt. 11. 12:56

Ugyan arról beszélünk, csak te próbálsz toleráns lenni, én meg nem;)


"Tegyük fel, hogy van egy nagyon boldog kapcsolatban élő házaspár. Egyiket baleset éri, vagy súlyos beteg lesz, legyenek 40 évesek. A sérült fél soha többé nem lesz képes a testi szerelemre. Mi legyen? A másik fél hagyja magára, házasodjon újra, vagy maradjon mellette jóban, rosszban, ahogy ígérte, és élete hátralévő részében maszturbáljon a zuhany alatt titokban?"


Igen, el kell dönteni, hogy így akarjuk e leélni az életünket, vagy sem.

2020. okt. 11. 12:53

hello mindenkinek!!


Nem gondolom, hogy bárkinél is okosabb vagyok, és nincs tapasztalatom a nyílt kapcsolatokról.

Csak azt mondanám el, hogy két ember kapcsolatát nagyon sok minden rajta kívülálló dolog határozza meg. És sokkla bonyolultabb , mint a sex vagy épp , hogy miért ragaszkodunk valakihez.

Mindnyájan más genetikával, családi háttérrel rendelkezünk, nem mindegy 20 vagy 50évesen találkozol VELE és milyen élethelyzetben.

Aztán még itt vannak az emberi jellemhibák, amiket vagy el bírunk viselni vagy nem.

Ha pedig már gyerekek is vannak, akkor egyszerűen nincs jogunk nem őket előtérbe helyezni!!!

Szóval én azt hiszem a hosszu házasság titka a másik tisztelete, megbecsülése, helyátállás mellette, ha beteg lesz. Nem mondom, hogy nem indulhat sőt alapozható a JÓSEX-re egy ideig, de az élet sajnos nem leányregény.

Mondom én, aki JÓL VAGY SOKSZOR ROSSZUL , de leéltem valakivel 50évet.És csak a betegség , ami megakadályoz abban, hogy ujra ne csak kívánjuk egymást , hanem be is teljesedjen a sex.

Majdnem 70éves vagyok.

106. michelle.r (válaszként erre: 104. - Oneman)
2020. okt. 11. 12:41
Nem kötelező, csak derüljön ki még előtte. A partnernek legyen választása, hogy így is akarja, vagy inkább nem.
105. michelle.r (válaszként erre: 102. - Df1e1c376c)
2020. okt. 11. 12:31

Csak hogy tágítsam a tudásodat 🙃, Járai nem egy celeb, hanem egy Jászai díjas színművész 😝


Engem egyébként meglepett, hogy Will Smith, és Ethan Hawke is a nyitott kapcsolatok híve.

104. oneman (válaszként erre: 99. - Michelle.r)
2020. okt. 11. 12:29
Egyébként miért legyen kötelező, hogy ha valaki házasságban szeretne élni akkor a testi szerelem is kizárólag a házastársára irányuljon, ha az illető nem ilyen lelki beállítottságú?
103. oneman (válaszként erre: 101. - Michelle.r)
2020. okt. 11. 12:19
Ezt a fickót én is ismerem, láttam már színházban régebben, de bulvárt nem olvasok szóval nem tudtam milyen házasságban él. Viszont a nyitott házasságról már az 1980-as években is írtak könyvet és azt is elég botrányosnak tekintették.
102. df1e1c376c (válaszként erre: 100. - Channa*)
2020. okt. 11. 12:18

Nem tudom, kik azok a Jaraiek, én nem valami most felkapott celebek alapján alkotok véleményt. Én részese is voltam ilyen (számodra) perverz játékoknak.


És hadd mondja, és főleg érezze magát boldognak bárki, aki ahogy neki tetszik!

101. michelle.r (válaszként erre: 97. - Df1e1c376c)
2020. okt. 11. 12:07

Gondolom, hogy a fórum Járai Máté kapcsán került elő. Évek óta látom filmekben, színházakban, fogalmam sem volt róla, amíg nem beszélt róla. Pedig a bulvár biztosan szívesen csámcsogott volna rajt, ha ez annyira köztudott, ha jól emlékszem azt mondta, hogy kb. 20 éve így élnek.


Tehát szerintem nagy ívben tesznek rá, hogy mások mit gondolnak.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook