Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyitott házasság...ez lenne a hosszú házasság titka? fórum

Nyitott házasság...ez lenne a hosszú házasság titka? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2020. okt. 10. 09:02

Én minden másra előbb mondanám, hogy a hosszú házasság titka, mint a nyitott házasságra.


De ez az én véleményem.


Tehát sokkal előbb mondom azt, hogy a külön szoba...


Lassan 32 éve vagyunk házasok, és azt gondolom, hogy azért vagyunk még mindig együtt, mert szeretjük egymás társaságát is.


Nem hinném, hogy bármelyikünk is elviselné, hogyha lennének plusz szereplők.


Szerintem aki azt állítja, hogy boldog egy nyitott házasságban, az hazudik.

9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 01:03
Ha valakinek belefér az életébe, akkor senkinek semmi joga beleszólni! Volt, akinél működött és boldogok voltak! Ha már terhesnek érzik, akkor valószínűleg megszilárdítják a kereteket! Sok esetben a zárt házasságok azért mennek csődbe, mert nem zajlott nyitottabb keretek között, holott lehet hogy szükség lett volna rá! A megcsalás így is-úgyis megtörténik, ha az egyik félnek "mennie" kell! Akkor sumákolni fog, hazudni fog és megfogja csalni a párját! Fontosabb lenne a kommunikáció! A keretek, a szabályok lefektetése! És akkor könnyebb ezt a problémát orvosolni!
8. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 9. 23:58

Ez a 456789. megcsalós és szeretős fórum, nyilván lesz mellette és ellene tábor.

Mindenkinek a maga igénye számít.

A kérdésre válaszolva: szerintem nem.

7. Amaunet (válaszként erre: 4. - Vivo44)
2020. okt. 9. 23:28
Nincs már olyan téma, amivel kapcsolatosan ne nyílt volna fórum.
2020. okt. 9. 23:21
Roxána
2020. okt. 9. 23:21
"Ahogy tetszik..."
4. vivo44 (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2020. okt. 9. 23:19
A kis figyelmes:-)
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 9. 23:12

Akkor ez most egy anonim vallomás akar lenni?


[link]

2020. okt. 9. 23:12
Így van. és aki vállalja a nevét.
2020. okt. 9. 22:56
A Nyerő Páros fórumában feltettem ezt a kérdést és átvillant az agyamon ,hogy ez jó lenne fórum témának.A XXI században sokan megkérdőjelezik a házasságot.Én válásom ellenére hiszek benne.A nyitott házasság legalább annyi problémát hoz elő,mint az amelyikben a házasfelek hol gyötrődve,hol békésen élnek egymás mellett.Erről a témáról valószinüleg az tud csak igazán reálisan és valósan nyilatkozni aki bevallja,hogy ilyen kapcsolatban él.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook