Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Némelyik férfi miért szeret nőket "hülyíteni", célozgatni ha közben semmit sem akar? fórum

Némelyik férfi miért szeret nőket "hülyíteni", célozgatni ha közben semmit sem akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
70. szomorkodó (válaszként erre: 69. - Bcec44c3c6)
2013. okt. 14. 20:38
szebben miért ne lehetne?
2013. okt. 14. 20:26
Azt mégsem mondhatja ki egyenesen hogy dugjuk egy jót aztán menj a francba...
68. 55416fb8e2 (válaszként erre: 65. - Feb96fdf3a)
2013. okt. 14. 19:55

ebben kulonbozoen, vagy ha tetszik, egyforman gondolkodunk, mert szerintem pont te vagy az, aki azt szajkozza, amit a nagy tomeg, hogy az ember alapvetoen nem monogam. nem celoztam olyasmire, hogy a szex bun lenne, nem a szexrol volt szo, hanem a hutlensegrol (ami sokak szamara bun, sot naponta tortenik miatta gyilkossag, de ezt kar boncolgatni).


te tenyleg azert lennel hutlen, mert senki sem monogam, es ezert termeszetes, sot kotelezo, hogy szexelj a parodon kivul is azokkal, akik nagyon megtetszenek? :) en meg soha nem ereztem egy magamra eroltetett nagy szenvedesnek a huseget. sokkal inkabb ereznem ezt peldaul egy olyan hazassagban, amit mar csak hajdani igeretek tartanak ossze

67. nyaligátor (válaszként erre: 64. - 55416fb8e2)
2013. okt. 14. 19:54

Tökéletesen egyetértek.:-)

Nagyon jól megfogalmaztad.

66. feb96fdf3a (válaszként erre: 64. - 55416fb8e2)
2013. okt. 14. 18:03

Még valami .:)

Szerintem egy jó házasságban a hűség ,inkább azt jelenti ,hogy kitartunk a választásunk mellett,hűen vele éljük le a mindennapjainkat ,osztozunk mindenben ,építgetjük otthonunkat ,neveljük a gyerekeinket ,és idősebb korban pedig egymás támaszai leszünk .És ebbe az is beletartozik,hogy olykor elfelejtünk bizonyos félrelépéseket ,hibákat ,mert egyik vagy a másik ,vagy mindkettő részről lesznek egy hosszú házasság alatt.

A régi házasságoknak ez volt a titka.

:))

65. feb96fdf3a (válaszként erre: 64. - 55416fb8e2)
2013. okt. 14. 17:56

Tökéletesen illusztrálod az első ,és legszámottevőbb okot!:))

Még mindig ámulatba ejt az ,amikor az emberek nem gondolkoznak ,csak mondják ,amit mindenki más mondd ,még ha hülyeség is.


A gyilkosság bűn.A szex nem az.:))

64. 55416fb8e2 (válaszként erre: 58. - Feb96fdf3a)
2013. okt. 14. 13:24
ez mekkora hulyeseg :) ha meg azt irtad volna, hogy egy hosszu hazassagban, ha kihulnek az erzesek, nincs szex vagy csak ritkan, elofordulhat siman hutlenseg, megertenem :) ezt a 3 ok baromsag. alapvetoen minden ember tud olni, megsem teszi meg mindenki. es nemcsak azert, mert felne a kovetkezmenyektol vagy a pokoltol, vagy mert testileg nem lenne ra kepes :) hanem peldaul azert, mert helyteleniti, es mert talal mas megoldast a problemak rendezesere
63. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 62. - Gribedli***)
2013. okt. 14. 13:02
Ja, ez nem baj :)
62. gribedli*** (válaszként erre: 61. - 6ecd2acc52)
2013. okt. 14. 12:23

A topik alaptémája ilyen. Az említett pasi egyáltalán nem akarta ráengedni.


Vagy talán pont ez a baj? Semmi se jó, ha leteperne, akkor mániákus, ha pedig csak célozgat akkor hülye és gerinctelen?

61. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 57. - Gribedli***)
2013. okt. 14. 12:20

Nem a flörtre gondoltam, az oké, hanem arra, hogy a hím ne ugorjon a párzási időszakában minden egyes nőstényre, akire képes rágerjedni, ez emelje az állatok fölé.


A kis csipkelődős flörtöcskék persze beleférnek, legalább feldobják a hangulatot egy munkahelyen mondjuk.

60. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 58. - Feb96fdf3a)
2013. okt. 14. 12:16

Lehet, hogy igazad van... még nem voltam házas, szal arról nem tudok nyilatkozni, milyen valakivel 6 évnél tovább együtt élni :) eddig, amikor szerelmes voltam és viszont szerettek, nem léptem félre, még akkor sem, amikor hullámvölgybe kerültünk, bár az tény, hogy az a hullámvölgy sem tartott sokáig.


Amikor engem csalt meg valamelyik exem, akkor meg leléptem. Végül is soha nem mondhatom, hogy soha,nyilván ha egyszer lenne egy nagyon rossz házasságom, és jönne egy kísértés... :)

59. gribedli*** (válaszként erre: 58. - Feb96fdf3a)
2013. okt. 14. 11:57
Hogy érted, hogy testileg nem alkalmas? Aki testileg nem alkalmas, az gondolom, otthon sem.
58. feb96fdf3a (válaszként erre: 54. - 6ecd2acc52)
2013. okt. 14. 11:44

Hát nem tudom.Szerintem meg ez a sokat hangoztatott "csak az lép félre,aki gerinctelen ,gyáva,éretlen,"egy badarság.

Ez az éretlen ,és embertől távol álló tézis mindenki dédelgeti,hangoztatja ,fenyegetőzik a párjának vele ,de mégis hiába minden.

Mert az ember alapvetően NEM monogám .

Ha valaki mégis hűséges tud maradni egész életén keresztül ,az 3 okból lehetséges.Első helyen áll az arrogáns ,erőszakos keresztényi,vagy erkölcsi törvényekkel való alapos agymosás,hogy pokolra kerül ,ha bárminemű érzelmet mer érezni a házassága után bárki más iránt ,mint becses felesége,férje .A második ,hogy testileg nem alkalmas rá valami betegség folytán, vagy egyszerűen fél a következményektől.


A többi ember ,vagy csalt már ,vagy most csal ,vagy csalni fog ,mert ez a természet rendje.))


...szerintem ,én így gondolom :))

57. gribedli*** (válaszként erre: 54. - 6ecd2acc52)
2013. okt. 14. 10:30

Miért baj, ha valaki nem mindig viselkedik felnőtt emberként? Úgy értem, legalább a flörtölésben hadd élje már ki a benne lévő infantilitást, ha az élet minden más terén mindig "felnőtt".


Szerintem tök uncsi is lenne, ha csak arra néznénk rá, csak arra mosolyognánk, akitől gyereket akarunk, vagy férjhez menni hozzá, és uncsi lenne, ha nem rajonganának körül, minden hátsó szándék nélkül munkahelyen, baráti összejövetelen stb.


És igen, a pojácáskodás kódolt a pasikban. És a páváskodás is a csajokban. Meg a pofázás is, és ez kell is:)

56. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 55. - Nyaligátor)
2013. okt. 14. 09:59
Ez igaz :)
55. nyaligátor (válaszként erre: 54. - 6ecd2acc52)
2013. okt. 14. 09:43

Csak szeretnék a legférfiasabb hímet választani.

De hát egy dolog az elmélet...meg a fantázia.


ÉS érdekes, hogy a félrelépés legritkább esetben történik izmos bikával.


Egy ápolatlan, punnyadt aszexuális férj mellett egy átlagos testü, de jó szövegű pasi is betalál...könnyedén, akár csak bókokkal.

54. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 48. - Bcec44c3c6)
2013. okt. 14. 07:23

És elvileg egy kicsit magasabb intelligencia hányadossal rendelkezik, mint bármelyik állatka... azaz nem ösztönlény. Persze, vannak köztük olyanok is... csak ezt ne próbálják meg sokáig titkolni.


Ez a kódolt akármi csak szöveg, azoknak az embereknek a szövege, akik linkek, éretlenek, és emiatt képtelenek normális, felnőtt emberekhez méltóan viszonyulni egy párkapcsolatban a másik félhez.


Másik oldalról: a nők meg a gyermekük apjának a legférfiasabb hímet választják. Mégis mennyire sok az elhanyagolt, ápolatlan, punnyadt pasas, aki persze jó nőt szeretne maga mellé. Mégis mire? Akkor a pasik se' csodálkozzanak, ha elhagyják magukat és a nő félrelép valami jó testű tesztoszteron bombával :)

2013. okt. 14. 02:06

"Némelyik férfi miért szeret nőket "hülyíteni", célozgatni ha közben semmit sem akar?"


Azért ,mert a pasikban sokkal több a játékosság,a huncutság ,a flörtre való hajlam ,mint a nőkben .

A nőkben viszont sokkal több a naivitás .Sokszor képesek egy mosoly ,pár kedves bók után már az unokáik szalagavatói ajándékait tervezgetni .

52. bcec44c3c6 (válaszként erre: 51. - Nyaligátor)
2013. okt. 13. 23:45
Épp ezt akartam mondani, hogy a Homo sapiensnél a nőstény ölt nászruhát. Mit ölt? Folyamatosan visel. És még ő kéri ki magának, ha felfigyelnek rá. :)
51. nyaligátor (válaszként erre: 48. - Bcec44c3c6)
2013. okt. 13. 23:42
Mint a nőknél a smink! :))
50. ina87
2013. okt. 13. 23:33
Ez szerintem nemtöl fügetlen,tudok olyat csajt aki hüjitet pasikat nem volt sex csak talizgatak,üzeneteztek egymásal enyi.
49. gribedli*** (válaszként erre: 48. - Bcec44c3c6)
2013. okt. 13. 22:52

XDDDD


EZ JÓ!

48. bcec44c3c6 (válaszként erre: 47. - 6ecd2acc52)
2013. okt. 13. 22:12

Továbbmegyek: a hímekben kódolva van. Az állatvilágban erre szolgál a hímek díszes, színes öltöztete.

Sajnos a homo sapiens hímje szürkének született, ezért kénytelen pofázni.

47. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 46. - Jstefan)
2013. okt. 13. 21:57
Minden pasiban kódolva... jaj dehogy! ilyen nincs... vannak akiknek van egy minimális születési rendellenességük: nincs gerincük. Ennyi. Gyávák.
46. jstefan (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. okt. 13. 20:41
Azért nem akar többet mert van stabil kapcsolata,és a biztosat nem kockáztatja.A nők általában elég okosak ahhoz hogy megszerezzék maguknak a pasit ha az egyébként is megfelelne nekik.A folyamatos udvarlás,"hülyítés" kódolva van minden pasiban.Egyébként is ajánlatos felmérni hogy ha szükséges ki az akit el lehet csábítani.
2013. okt. 13. 20:39
Nem az a kérdés,hogy a pasik mért csinálják ezt ,számomra az,hogy van olyan nő aki ezt beveszi.Én falra mászok az ilyen pasiktól és élből kerülöm őket.A szép mosoly,meg a vicces humoros ,flört szagú megjegyzéseket tartogassák a kapuzárásra.A férjem mikor megismertem az tetszett benne a legjobban első perctől kezdve nyílt volt és őszinte.Nem kerülgetett ,küldött egy nagy csokor virágot,tetszel kislány XD
2013. okt. 13. 19:30
Ez egy jo szorakozas lehet, a legtobb no konnyen hulyitheto.
43. hunyorka72 (válaszként erre: 37. - F4e58693bd)
2013. okt. 13. 19:26

Semmin ne változtass magadon!!!Az igazi akinek te kellesz ugy fog elfogadni ahogy vagy!!!Ne próbálj meg senkinek meg felelni mert az egy darabig megy utána befullad a dolog!

Persze lehet kompromisszumot kötni de lényegében ugy lesztek egymásnak tökéletesek ahogy vagytok!!!:))

42. viva70
2013. okt. 13. 19:02
Mert úgy gondolta egy kis szórakozásra jó leszel...
41. szomorkodó (válaszként erre: 39. - Bcec44c3c6)
2013. okt. 13. 18:43
á, dehogy
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook