Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Némelyik férfi miért szeret nőket "hülyíteni", célozgatni ha közben semmit sem akar? fórum

Némelyik férfi miért szeret nőket "hülyíteni", célozgatni ha közben semmit sem akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. nyaligátor (válaszként erre: 7. - F4e58693bd)
2013. okt. 13. 17:47
Akkor pláne olyan, mint amit leírtam. Virtuális hős! :)
2013. okt. 13. 17:47

beszari pöcs!!!:))

Én is ismertem ilyen típusi férfit nem tudd a való világban bizonyítani Netten pedig nem szemtől szembe kell állni és ez a lényeg

8. 55416fb8e2 (válaszként erre: 7. - F4e58693bd)
2013. okt. 13. 17:46
amiket leirtal, abbol nem derul ki, hogy barmiben is hulyitene vagy celozgatna neked. az hogy orul, ha beszelget veled, siman barati udvariassag is lehet, ferfi-no kozott pedig elofordulhatnak flortolo szavak is :) ha szemelyesen nem keres, irasban is inkabb te keresed, akkor ebbe megint csak te kepzelsz bele mindent, es ha a pasi azt mondana, milyen szep nap van ma, abbol is azt szurned le, hogy valamit biztosan akar, de mit :)
7. f4e58693bd (válaszként erre: 6. - Nyaligátor)
2013. okt. 13. 17:20

Hát élőben más. Élőben ha beszélgetünk (elég kevés ideig tudunk, kb 5-10 perc, meg akkor sem vagyunk soha kettesben) de akkor nagyon általános. Olyan sima ismerősi beszélgetés és bár mindig mosolyog meg kérdezget nem igazán veszem észre hogy érdekelném. Vagyis talán....De nem tudom eldönteni.

És ha a neten írok neki akkor meg teljesen más. Érdeklődő, bókolgat, többször is írta hogy örül ha beszélhet velem és ehhez hasonlók.

6. nyaligátor (válaszként erre: 5. - F4e58693bd)
2013. okt. 13. 16:57
Mármint élőben is csak a szája jár?
5. f4e58693bd (válaszként erre: 3. - Nyaligátor)
2013. okt. 13. 16:56
De élőben is ilyesmi. Mondjuk velem annyira nem, de hallottam hogy azzal a másik nővel igen. Velem csak szimplán elbeszélgetett párszor, és a neten kezdte el a szép szövegeit előadni.
4. Krisz42 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. okt. 13. 16:55
Mert jòl ellevelezget veled,a magánélete pedig magán,lehet,h az alakulgat vhogy és az fontosabb,mint avirtuális világ.Egyébként is furcsa,h személyes kapcsolatban vagytok,mégis a levelezgetésben írkâltok ilyeneket,nem személyesen beszélitek meg.
3. nyaligátor (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. okt. 13. 16:54

Az ő kis képzelt virtuális világában ő a bika...hódítgat, bizonygat magának, de neki elég, hogy megszerezHETNÉ a kiszemelt áldozatot, be nem teljesíti a "küldetést", nem engedi meg magának a kudarc lehetőségét, ezért száll ki időben...s örül magának örömittasan.


Szóval nem az van, hogy semmit nem akar...hanem semmit nem mer!

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. okt. 13. 16:50
Kérdezd meg tőle.
2013. okt. 13. 16:48
Van egy férfi akivel munka kapcsolatban vagyok, hetente-2 hetente találkozom vele. Eleinte észre sem vett, sőt egy másik kolléganőmnek csapta a szelet. Vele nem alakult köztük semmi, bár szerintem ott is csak szórakozgatott mert ha akarta volna elhívhatta volna randira de nem tette, helyette csak szexuális célzásaik voltak és ennyi. Aztán egyik napról a másikra mint aki észrevett engem, már nekem is elkezdett célozgatni sőt elkezdtünk a közösségi oldalon levelezgetni. Tény hogy én kerestem őt többször, de úgy tett mint akinek nincs ellenére. Több olyan mondata is volt amiből azt szűrtem le hogy érdeklem, tetszem neki, szeret velem levelezgetni, jó társaság vagyok, bókolgatott is. De mégsem történt semmi. Miért? Akkor miért adta elő azt hogy érdeklem és tetszem neki ha közben mégsem így van?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook