Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Furcsának tartom, hogy némelyik idős hölgy rikító, tarka... fórum

Furcsának tartom, hogy némelyik idős hölgy rikító, tarka... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2022. jún. 11. 21:41

Máig emlékszem, hogy egy legalább 80 éves nénit láttam egyszer virágos, ujjatlan blúzban a buszon. Annyira jól állt neki, hogy hihetetlen.


A vallomásban leírt nénik azért tényleg egy kicsit túl rikítóak lehettek, ha tetőtől talpig úgy néztek ki, de ez valószínűleg senkinek nem állt volna jól, egy fiatalnak sem. Ha egy virágos vagy élénk színű rövidnadrágot vesznek fel szolid felsővel, vagy szolid rövidnadrágot élénk színű felsővel, azt viszont nagyon el tudom képzelni, hogy jól áll egy életvidám, vagány idősebb nőnek is.

32. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Bichi)
2022. jún. 11. 17:00
Én nem tudhattam, hogy te írtad ki a vallomást, vagy ismered a FI-t.
31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Bichi)
2022. jún. 11. 13:11

Abból következtettem, ha nem irritálná, nem lett volna fontos megjegyezni neki, akkor magában elkönyvelte volna, na én fel nem vennék ilyen ruhát, 'oszt csók.

Amíg nem közszemérem sértő, addig mindenki azt vesz magára, amit akar. Nem kell ezen csámcsogni. Lehet a FI. meg úgy öltözködik, mint 100 éve, ahhoz sincs köze senkinek.

Legyen tiszta, ami rajta van és kész.

2022. jún. 11. 10:48
Felőlem mindenki abban jár amiben akár. A ruha az utolsó, amit megnèzek valakin.Engem az emberek feje(arckifejezès ,nèzès,hang èrdekel ,nem pedig a ruhája .
2022. jún. 11. 10:44
Szerintem az, hogy ki mit visel és hogyan akar vagy nem akar fiatalos maradni magánügy. Ami fél méteren belül van az az intim szféra része. Amíg nem árt vele neken, nem tartozik rám. Furcsa lehet bárkinek de az nem számít.
28. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 10:20

Szerintem nincs abban semmi rossz, ha te furcsának tartod némelyik idős nő öltözködési szokásait.

Olvastam több hszt-t. Vannak, akik szerint te ezzel a hozzászólásoddal megszóltad őket. Szerintem meg tényleg nem.

Én is furcsának tartom némelyik idős öltözködését. Pont a múltkor írtam arról, hogy 70 közeli idős nő miniruhában, agyonbotoxolt arccal - számomra - milyen furcsa. Sőt, én ízléstelennek tartom, és inkább pojácának, mint olyannak, akire azt mondom: na, szuper! Milyen jól néz ki, pedig idős. Az ilyen típusú nők nem tudják elfogadni a korukat, és nagyon bután próbálnak harcolni ellene.


Szóval, szerintem azzal semmi baj nincs, hogy te furcsának, érdekesnek tartod azokat, akik feltűnően öltözködnek.


Nekem nincs azokkal bajom, akik közel a hetvenhez is fiatalosan öltözködnek. Viszont van egy őrült nagy szakadék a színes, fiatalos öltözködés, és a feltűnési viszketegség között.

Láttam én már ilyet is, olyat is. Éljenek a bátor, ízlésesen öltözködő idős nők!

A pojáca meg pojáca, és kész.

27. bnedora (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 09:37

Nem tudom, te mennyi idős vagy, de ezt a kort meg is kell érni. Nem vagyok már mai csirke, az alkatom sem olyan, mint 20 évesen, de bizony felveszem a rövid nadrágot v. rövid ruhát, amikor nyáron wellnessezni vagyok. Biztosan nem nézek ki jól, de nem érdekel, ki, mit mond. Nekem kényelmes, és ez a lényeg. Lehet, az ember bármilyen idős, a lelke mindig fiatal marad. Gondolom, ezért is van a "merészebb" öltözet. Szeretem a színes ruhákat, a sötét nem is állna jól. Nagyon lehangoló lenne szerintem, ha az idősek csak sötétben, feketében járnának.

Amúgy, sok fiatal el van hízva, és azok sem öltözködnek mindig az alkatukhoz megfelelően.

Remélem, ha legközelebb látsz ilyen időseket, a mosoly az arcodon az örömé lesz, és nem a furcsáé.

26. papája (válaszként erre: 24. - Bless the child)
2022. jún. 11. 09:30
Osztom a véleményed. 68 éves vagyok, szerencsére szép a bőröm, nem kell takargatni. Fiatalosan öltözködöm, kivéve a cici mutogatós dekoltázst, de ezt fiatalon sem mutogattam.
25. Channa* (válaszként erre: 24. - Bless the child)
2022. jún. 11. 09:18
Én pont így vagyok, sőt! még mindig vannak olyan ruháim, amiket hordok már kb. tini korom óta;)
2022. jún. 11. 08:56
Kezdjük ott, hogy ki számít idősnek nálad? Én az 51 évemmel ugyanúgy öltözködöm, mint 30 évvel ezelőtt. Vagy mit kellene hordanom?
2022. jún. 11. 08:36
Én kifejezetten bírom a vagány időseket
2022. jún. 11. 08:31

Pár napja láttam egy idős nőt. Gyönyörű hosszú, fehér haja a feneke alá ért, egy vastag copfa összevonva viiselte. Annyira szép volt, nem tudtam levenni a szemem róla.

Az Öltözködéssel kapcsolatban azt gondolom, amikor 35-40 fok van, a lényeg, mindenki úgy öltözzön, hogy túlélje. Lazán, szellősen kényelmesen. Idősek is, természetesen. Ha rikító színű, az se baj. Időseknek se kell beburkolozni.

21. tien
2022. jún. 11. 08:22

,,Nem szólom meg őket ,,

Dehogynem.

Nekem kifejezetten tetszenek az ilyen típusú idősebb csajok ;)

20. papája (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 07:44

Hozzászólásodból látom, hogy erdélyi vagy.

Ott valóban követik még a hagyományt az öltözködésben. Itt nem, és ez nagyon jó.

2022. jún. 11. 06:22
Mindenkinek más az ízlése más más korban. Szerintem nincs ebben semmi rossz.
2022. jún. 11. 00:31
Választott- fakasztott
2022. jún. 11. 00:30
Nem írtam semmi elmarasztalot, de valóban mosolyt választott 2 70-80 közötti hölgy ma a szélben lobogó kócos ősz hajjal, az egyik piros, S másik rózsás bermudaban, hozzá valami szintén rikító felsőbem, az ez ráadásul aranypapucsbsn
16. Bichi (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 10. 22:05

Ebből honnan vetted le, hogy irritálja őt? Vagy lesújtó a véleménye?

Máshoz van szokva, és neki fura. Ennyi...

2022. jún. 10. 20:11

Mi a furcsa benne?

Milyen szín járna nekik? És milyen hajszín vagy frizura?

Mikor kezdünk idős hölgyek lenni?

Mikortól nem illik úgy öltözni, ahogy szerinted fura?

2022. jún. 10. 19:55
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😷
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 18:58

Ha írtál róla, akkor irritál és lesújtó véleményt írsz róluk.

Mi az érdekes?...hogy nem a temetőben virágot locsolnak, hanem mernek élni?

Az ősz haj meg divat most nagyon, cseppet lemaradtál ezen a téren.

12. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 18:09
Feketében kellene járni, mint sok fiatalnak? Tél-nyár 35'C: fekete nadrág, fekete póló, trikó, stb. Nekem meg ez furcsa. Ősz haj: én sem festetem, bármennyire is ősz lesz a hajkoronám.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2022. jún. 10. 17:35
Dauerrel.
10. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 17:32

Nekem nagyon tetszik, hogy fiatalosan öltöznek, élnek, gondolkodnak. Aki így tesz, az szereti az életet.

Miért lenne jó a fekete ruha, fejkendő, lesütött szem ?

9. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 17:14
Ne is szóld. Miért szólnád? Mi közöd hozzá? Te miben vagy különb? Lehet, hogy mások számára te vagy az "érdekes". Miben kéne járniuk? Hogy kellene a hajukat hordani? Mindenki járjon abban az öltözetben és hordja úgy a haját, ahogy neki tetszik.
8. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 17:02

Miért kell(ene) a korral előre haladva besavanyodni, vagy sötétben járni?

Ez sokkal furcsább felfogás..

7. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 16:46
Ne is szóld meg őket, fogalmunk sincs, mi hogy fogunk jàrni ilyen korunkban és az akkori fiatalok mit szólnak majd hozzà!
2022. jún. 10. 16:33
Még jó hogy nem szólod meg őket 🤦‍♀️ Hadd hordjon már mindenki azt, amit szeretne...
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 16:32
Ezzel megszóltad őket. Mi lenne illendő? Hosszú barna nadrág? Vagy rögtön otthonka? Festett rövid haj?
2022. jún. 10. 16:25
Milyen koncerten ?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook