Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem akar beköltözni a pocaklakó, késik a gólya! fórum

Nem akar beköltözni a pocaklakó, késik a gólya! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
6866. napzuhany
2010. aug. 24. 15:45
Jó lenne, ha tényleg így lenne. Nekem is azt mondta, hogy ezévben már kerekedik a hasam, de nem úgy érzem. Októberben vérvétel, mintavétel, és gyógyszer, én már kerekedni szeretnék. :)) Remélem sikerül. Drukkolok neked.
6865. rlibertas
2010. aug. 12. 14:44

Sziasztok!Rég jártam erre, beszámolok a helyzetről. Baba még nincsen:(

4 hónapig szedtem closty-t de semmi.

Voltam tegnap, már a meddőségin. Megpróbálom röviden leírni:

Új laborokat készít persze. A férjem eredményeit elfogadta. Closty-t szedem tovább napi2-t 5 napon át ugye. (ez már 2 az egy helyett). Szerinte azonban az a baj, hogy van még tejem. Igaz a labor eredményeim alapján januáriak alapján, nem magas a prolaktin szintem de szerinte a tej a hibás, amíg van, addig az visszaveti a peteérést, meg a sárgatesteket. Így kaptam bromot a tejapasztásra. A többit meglátjuk a laborok alapján. A nagymértékű izzadáásom és a hajhullás is a tejre utal, mint hibásra. Jó, hogy én ezt már tavaly szeptemberben mondtam a dokimnak:( persze a labor nem igazolt anno, pedig megnéztük akkor is, meg januárba is. Azóta 1 év telt el:(

Na a jóhír, hogy a doki szerint 2 hónap múlva terhes leszek. HÁt én elhittem neki, úgyhogy tele vagyok reménnyel és tervekkel, már 1 nap után is. Remélem jól haladunk majd. Még ennek a ciklusomnak messze a vége.

Azt mondta hiába voltak jó nagy tüszőim, a tej betett nekik.

6864. napzuhany
2010. aug. 11. 09:13
Az újabb eredmény szerint a mintában vért találtak és elváltozást, szerencsére nem rákos, de displasya. Ennek megfelelően a HPV pozitív és persze ismétlés októberben. Amúgy sem vagyok a toppon. :((
6863. Papp Szilvia (válaszként erre: 6862. - Napzuhany)
2010. aug. 5. 15:07

és akkor most újra megnézik? mást nem vizsgálnak?:(

6hét olyan sok idő :(

6862. napzuhany
2010. aug. 3. 18:44
Nekünk hiába vannak próbálkozós napok, mert nem jön össze. Már rég. Ezért van baj, mert P3-as lett a méhnyakrákszűrésem és most megint 6 hetet kellett várni az újabb eredményre. Pénteken megyek a dokihoz és most már nem ülök a fenekemen, a tettek mezejére lépünk, mert 32 éves vagyok és már nagyon nagyon nagyon szeretnénk az első gyermekünket látni.
6861. Papp Szilvia (válaszként erre: 6860. - Napzuhany)
2010. aug. 3. 11:12
milyen lett az eredményed? tudod már?:)
6860. napzuhany
2010. júl. 23. 13:50
Most vannak a próbálkozós napok, de ha augusztus elején a doki visszajön a szabiról és meglesz a méhnyak eredményem, remélem utánanéznek több mindennek, és sikerül az év végére összehozni egy babát, aki egészséges lesz és velünk marad.
6859. Papp Szilvia (válaszként erre: 6858. - Napzuhany)
2010. júl. 19. 13:50

most hogy állsz? mensivel mármint időben...


zoé, rlibertas,! és ti?

mindenki nyaral?:D

6858. napzuhany (válaszként erre: 6857. - Papp Szilvia)
2010. júl. 18. 17:35
akkor én azt a napot csak arra szánom. Nagyon szeretném már, ha vége lenne a várakozásunknak.
2010. júl. 13. 16:10

tudom babona meg minden lányok, de azért bemásolom amit olvastam tegnap hátha már a gondolat is segít:D :


Július 26. – Szent Anna napja: Szűz Mária édesanyjához szintén a meddő asszonyok és a várandósok imádkoztak. Állítólag aki a keddi napokon tartott böjtölést Szent Annának ajánlja, könnyebben esik teherbe.

6856. napzuhany
2010. júl. 7. 09:52
Én, mikor összejött, azt hittem, kitapasztaltuk a tutit. Most már kezdem én is úgy hinni, hogy nem tudjuk mi sem. Amikor úgy érzem és együtt vagyunk, nem jön össze, amikor nem érzem úgy, és együtt vagyunk, akkor sem. Nekem ciklus végén is sűrűbb.
6855. rlibertas (válaszként erre: 6853. - Christineee)
2010. júl. 6. 22:19
Tudom nem csak a mennyiség, de a tojásos az csak most van, később mikor kéne, akkor nincs...fura.
6854. Papp Szilvia (válaszként erre: 6849. - Christineee)
2010. júl. 6. 15:58

nagyon rég óta eszi, már nem is emlékszem...csak mostanában ugy megnézi, konkrétan maga előtt megnézi forgatja...érted hogy mire gondolok szerintem..

és utána megrágja mint mindig:D

2010. júl. 6. 15:40
De az is fontos hogy milyen a nyák! Nem csak a mennyiség számít!
6852. Christineee (válaszként erre: 6850. - Rlibertas)
2010. júl. 6. 15:40
Lehet valami az elméletedben! DE..bőven elég ha 2 naponta vagytok együtt nem kell 3 napot várni!!
6851. rlibertas
2010. júl. 6. 13:56
Nyákom korábban nagyon bő, azt akartam írni az első bekezdés végén.
6850. rlibertas
2010. júl. 6. 13:54

Hali, van egy elméletem, hátha van véleményeek róla.Magamról.

az uh és az ovuteszt szerint is 12. 13. napomon van ovulációm. Viszont nyákom semmi. Nem lehet hogy nem tdunak megmaradni a spermák pé-kor? És ha előbb próbálkoznánk, mikor nyákom is megfelelő, akkor túlélhetnék peteérésig?ezt a 3 napot?

Tudom a 3 nap soknak tűnik, vagy 2-t ki tudja, de akár túl is élhetik. Azonban mi ilyenkor nem szoktunk próbálkozni, hogy 2-3 napig érjenek a spermák, mire tüszőrepedésem lesz.Így aztán ha igazam van, akkor lehet ezért nem jön össze a baba.Tudom mondják, hogy nem baj ha tojásos nyákot épp nem találom, attól még van vagy lehet, hogy van.De akkor miért van az, hogy ilyenkor, azaz korábban nem nagyon bő.


NEmtom érthető e mire gondolok. Azon filózok, most bevállaljuk e hogy összebújunk előbb, mint ovuláció, de akkor nem lesznek, csak nagyon friss spermák az ovulációkor. Ami ki tudja baj e,nem lehet tudni épp mennyire érettek, az sokmindentől függ, bár nem javasolja a legtöbb orvos 2-3 nap szünetet ajánl előtte.

6849. Christineee (válaszként erre: 6840. - Papp Szilvia)
2010. júl. 6. 09:58

Most vette észre a kezét?? De fogod régóta nem?


Bnece rég óta eszi a kezét, mert viszket az ínye.

6848. Papp Szilvia (válaszként erre: 6846. - Zoé00)
2010. júl. 6. 09:41
te hogy vagy? otthonos már az új otthon? minden megvan?:)) jól megvagytok?:)
6847. napzuhany
2010. júl. 4. 09:17
Sziasztok! Engem fejbekólintott a HPV szűrés és hogy már régóta még terhes sem vagyok, tehát lehetőségem sincs jól érezni magam és az esélyét sem láttam, hogy változás lenne. Pedig mindent megteszek érte, remélem most már nem ez lesz a jellemző.
6846. Zoé00
2010. júl. 3. 11:55

Hello csajok!!!

Benézek ide is..annyira rég voltam!!!

Hogy vagytok???

6845. cicusbaby19 (válaszként erre: 6842. - Papp Szilvia)
2010. júl. 3. 11:54

elég jól...a hűvös lakásban...

és a lakásfelújítás is éjjel üzemel... :D

6844. cicusbaby19 (válaszként erre: 6840. - Papp Szilvia)
2010. júl. 3. 11:53
:D
6843. napzuhany
2010. júl. 2. 18:31
A meleg engem nem zavar. Többet iszok, mint máskor, de inkább legyen meleg, mint fázzak nyáron. Elég volt a télből és az esőből is. Bár öntözés helyett jöhetne mindig 3 naponta. :)))
2010. júl. 2. 15:01
hogy bírjátok a meleget?:(((((
6841. napzuhany
2010. júl. 2. 13:36
:)
6840. Papp Szilvia (válaszként erre: 6839. - Christineee)
2010. júl. 1. 21:04

hát igen nálunk is a doboz a palack, minden ami nem játék:D

sőt apa épp rászoktatja a távirányítóra!!!:(((((( grrrrrrr nagyon örülök képzelhetitek:(


meg pár napja felfedezte a kezét és sokszor nézegeti forgatja majd megrágja...


ahogy sógorjelöltem mondta tesómnak: add neki a kezed és azzal jobban eljátszik mint a drága játékkal...(erre vett egy drága játékot, amit azóta se nagyon használunk mert nem érdekli:S)

2010. júl. 1. 09:06

Igazatok van csajok nagyon abban hogy a pénz nem minden! És nem pótolhatja a szeretetet, és azt hogy mennyit van együtt egy szülő a gyerekével!

Ezt a palackos dolgot kolléganőm kislánya is eljátszotta már mikor még csak mászni tudott.

Egy üres palackkal iszonyú milyen jól elvolt:-D

2010. júl. 1. 09:01

lesz tüzijáték!!!:)))))))

igaz idén tvből nézzük:PPP

6837. cicusbaby19 (válaszként erre: 6836. - Napzuhany)
2010. jún. 29. 18:29

én is csak azt tudom erre mondani ...

hogy a pénz nem pótolja ...

sem a szeretetet...

sem pedig az eltelt időt...

és semmit...


a pénz az egy szükséges rossz...


de sok szülő úgy gondolja...

hogy a gyerekének ha megad mindent ...

azért hogy csendben legyen ...

akkor az szeretet...

vannak olyan gyerekek akik a dadusukat jobban szeretik...

mint a saját anyjukat...

mert majdnem hogy csak a nap 24 órájában vele van!!!

majdhogycsaknem anyjukként szereti az a gyerek a dadusát...


és sajnos később ezek a gyerekek is...

azt fiogják tenni amit a szüleik...

mert nem tudják azt hogy miaz a SZERETET!!!


sok szegény családban nagyobb a szeretet...

mint bármelyik gazdagéknál...


és ez sajnos így is marad...


bocsi hogy hosszúra sikerült...

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook