Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem akar beköltözni a pocaklakó, késik a gólya! fórum

Nem akar beköltözni a pocaklakó, késik a gólya! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
6896. napzuhany
2010. dec. 9. 11:21
Mi nem haladunk sehogysem. Holnap megjön, már vannak előjelei, vagy holnapután, és mehetek megint könyörögni...
6895. rlibertas
2010. dec. 9. 09:38

halihó!!!

A műtét megvolt, nem is petefészekciszta volt, hanem különálló ciszta a hasüregben, várhattam volna hogy elmúljon...végül is jó döntés volt a műtét.Találtak egy myomát a méhemen azt is kivették, szövettanok negatívak, a petevezetékem átjárható.

Szóval semmi akadálya a babának, csak eddig sem volt, úgyhogy kicsit szkeptikus vagyok.Szedhetem tovább a closty-t kettesével.

Reménykedem tovább .

Már egész jól vagyok, 2 napig volt rossz a műtét után de utána rohamosan javult.

6894. napzuhany
2010. nov. 29. 09:04
Hidd el, nem minden alakul úgy, ahogy eltervezted. Nekem múlt héten mondta a doki, hogy a négy clostys hónap megtette a hatását, 3 érett tüszőm van, ami 2-3 nap múlva pukkan. Most túl vagyok a középidőn, de nem éreztem szokásos középidőnek... Semmi nem úgy alakul, ahogy elterveztem. Mert ha úgy alakult volna, akkor most úgy ülnék itt, hogy tudom, pozitív lesz a tesztem. És nem tudom. :((( Veled vagyunk a műtétnél és kívánom, hogy minden simán menjen. Én is átesek majd a HSG-n, de az jövőre lesz a clostys ciklusok után. Rendbe szedem magam a pocaklakó beköltözéséhez. Mindent elkövetek. :)))
6893. rlibertas
2010. nov. 27. 13:25

Hali!Csak nehogy simán menjen minden, baromira fáj a torkom, gondolom ez nem múlik el hétfőig, gondolom nem műtenek meg:(

Még ez a rossz sem akar összejönni.

6892. rlibertas
2010. nov. 26. 14:01

Sziasztok!

Hétfőn megyek kedden műtenek a petefészekcisztámmal, nem múlt el eddig magától. Megnézik a petevezetékátjárhatóságot is, ha már ott fekszem az asztalon. Remélem minden rendben lesz majd.

6891. napzuhany
2010. okt. 27. 10:14
Azt tudom, hogy most én is a dokitól függök. Ki akartam lépni abból az "iszapból", amit nekünk kívántak, hogy üljünk a fenekünkön és próbálkozzunk. Erre megint azt csináljuk, újabb adag clostyval. De bízz az orvosban. Hidd el, nekik csak jobb a rálátásuk, főleg, ha van érett tüsződ. Azt tudom, hogy nekünk ha így sem sikerül, beültetés a cél, azt meg majd jövőre tudjuk megtenni. Drukkolok, hogy sikerüljön. Cisztám nekem is lehetett, vérömlenyem is volt, a tapasztalatom viszont kevés... Drukkolok!
6890. rlibertas
2010. okt. 26. 13:31

Hali! Mizu?

Én voltam tegnap csiztaellenörzésen uh-n.Sajnos még megvan de 51mm-ről 39 mm-lett, a doki azt mondta még 1 hónapot várjunk vele, hátha elmúlik.Ha nem megműt.Ennek ellenére van egy tüszőm, ami ígéretesnek tűnik, azt mondta arra gyúrjunk rá, és a closty-t ugye most nem szedhetem a ciszta miatt, de a tüszőrepesztő szurit be akarja adni majd középidőben.Azt mondta nem veszélyes, a hcg-t lehet.

Szerintetek? Nekem kicsit fura, félek a doki mindent belead, de azért én minden áron nem akarom.

Azt mondja a repesztőtől könyebben esek teherbe.De miért? azért mert biztosabban megreped? vagy azért mert a hcg hormon majd segít beágyazódni? de ha meg sem termékenyül, akkor minek hcg plusszban?

Valamelyikőtök remélem okosabb mint én.

6889. napzuhany
2010. okt. 18. 15:11
Nézesd meg magad középidőben. Orvos nélkül is parázhatsz, de legalább ő megnyugtat, hogy egészséges tüszőid vannak. Ha eddig nem volt baj, akkor nyugi, de tényleg nyugi, és várd ki a végét. Ha így sem lesz csoda, akkor tedd amit én. Beszélek az orvossal és kizárom a további várakozás lehetőségét. Ha rendben vagy testileg, akkor már csak lelkileg kell rendbe tenni magad. Csak. Az sem egyszerű. Hidd el, ha betartod a szabályokat (legalább 10x nyugtatod magad egy nap, hogy minden rendben), akkor sikerülnie kell.
6888. rlibertas
2010. okt. 18. 08:54

Megjött:(

htá nemi s tudom. . remélem a cisztával nem lesz gond.

Nemtom mikor menjek uh-ra, hogy jobb?

A mensi után kéne menni a ciszta maitt. De a 12. napon a középidős uh-ra. A kettő közt, 3-4 nap van. Lehetne, hogy csal 1x megyek a középidőben?

Vagy jobb ha megnézzük ezt a cisztát előbb, akármi is lehet?Csak azért mert a férjem csoda ha 1x el tud jönni, hogy a picire vigyázzon. 2x 1 héten biztos nem.

Köszönöm a sok szorítást!

Még továbbra is kéne!

6887. napzuhany (válaszként erre: 6886. - Rlibertas)
2010. okt. 16. 15:33
Ne keseredj el. Bár tudom milyen érzés, de én még mindig azt tartom szem előtt, hogyha túl sok volt a babás téma, és tudom, hogy nekünk nem jött össze, akkor más elfoglaltságot keresek. Ma nagytakarítás volt és redőnyöket szereltek, mindig van valami. Bízz a holnapban, ha ma nem ment. :)))
6886. rlibertas
2010. okt. 16. 13:32

Ma 27. ciklusnapom van reggel teszteltem, negatív:(

Titkon remélek.

6885. napzuhany
2010. okt. 2. 09:00
megint vettek mintát, viszont a nőgyógyász azt mondta, hogy szemmel láthatóan rendben vagyok. Tehát azzal már nincs baj, de mégsem vagyok babás. Hát van jó hír, és rossz is. Ugyanis kivizsgálás helyett megint a kezembe nyomott két hónap clostys receptet. Meddig tart ez még????
6884. rlibertas (válaszként erre: 6880. - Zoé00)
2010. okt. 1. 22:36

Hát 20mm-től már nagyon jó.

Most zat találtam ki lehet túl nagy, és ebből is majd ciszta lesz.Vagy az is, csak most nem annak titulálták.

6883. Papp Szilvia (válaszként erre: 6879. - Rlibertas)
2010. okt. 1. 18:19

hátha kifakad a ciszta vagy mit szoktak rá mondani, és sikerül a tűszőnek:)

nah jó bénán fogalmaztam:S


szoktam ám figyelni hogy írtok hogy hol tartotok, csak nem írok be...:S

6882. Papp Szilvia (válaszként erre: 6873. - Napzuhany)
2010. okt. 1. 18:18
mi votl a rákszűrésen?:S
2010. okt. 1. 18:18

szia Zoé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


de jó hogy írtál:) látom épp indítottál egy újabb fórumot:)


olyan kár hoyg mindig közbejön valami hogy elmenjetek, de majd novemberben!!! és a karácsonyfa alá remélem uh képet kaptok:)))


mi jól vagyunk köszönjük!! növünk, fejlődünk, csak nem alszunk:D

6880. Zoé00 (válaszként erre: 6879. - Rlibertas)
2010. okt. 1. 17:58
26 mm-es az jó??Vagy mekkora "kell" a babához?
6879. rlibertas
2010. okt. 1. 15:18

hali ! Most voltam középidős uh-n egy nagy cisztám van 5cm-s.És van egy tüszőm is, 26mm-s.

Félek mi lesz a cisztával.AZt mondták azért próbálkozzunk nyugodtan. dokim nem volt mert beteg.

Most aggódom.

6878. napzuhany
2010. szept. 30. 08:58
újabb két clostys hónap elé nézünk.
6877. Zoé00 (válaszként erre: 6875. - Rlibertas)
2010. szept. 28. 16:25

Köszi az infót!

Barátcserje csak annak segít akinek tényleg gondja van, pl prolaktin, vagy progeszteron, illetve rendbe hozza a hüvelyflórát...

6876. napzuhany
2010. szept. 28. 07:43
Én is vettem barátcserjét és odaajándékoztam egy ismerősnek, mert a végén meggondoltam. Most progeszteron krémet használok, és remélem használ, bár 2 hónapja használom és még nem estem teherbe, pedig rendesen próbálkozunk. Talán a dokira vár a megfejtés...
6875. rlibertas (válaszként erre: 6874. - Zoé00)
2010. szept. 27. 22:32

Barátcserjét én szedtem 3 hónapig, tovább nem szabad az utasítás szerint.De nekem nem használt.Pedig a prolaktinom nem is magas, csak mégis van tejem, volt, most 1 év telt el azóta és a bromo levitte, már nincs tejem.

A teával vigyázni kell, ha kapsz más gyógyszert akkor szólni kell a dokinak hoyg szeded, meg májkárosító is lehet, de nem vagyok benne biztos, hogy erről hallottam ezt.


Szorítok!

Nem lebeszélni akartalak.

6874. Zoé00
2010. szept. 27. 13:00

Sziasztok!


Jaj de rég jártam itt!


Bocsi:)


Nekem lett egy új munkahelyem, szeretem is meg nem is:) Szóval sokat dolgozom:)


Baba még nem jött, inszemre nem tudtam elmenni augusztusban mert pont 7végére esett, amikor mennem kell volna, szeptemberben elutaztunk, és októberben is el fogunk, pont amikor menni kellene.

De a novemberben szerintem megpróbáljuk, végre!


Közben találtam pár dolgot, amiben próbálok hinni.

Pl. Zafír barátcserje, szerintem ma megveszem ha végre sikerül a gyógynövény boltban találnom...


Illetve gynevac injekciós kúra, egyrészt nekem jó lenne a prolaktin szintemre, illetve, hogy babát szeretnénk.

Azt az információt kaptam, hogy novemberben lehet újra kapni, már várom.


Ismeritek? Hallottak róla??


És csajok....mi van veletek??


SZILVI, már hatalmas lehet a "picid", hogy vagytok??


Puszi

6873. napzuhany
2010. szept. 27. 11:18
holnapután doki, rákszűrés.
6872. rlibertas (válaszként erre: 6871. - Napzuhany)
2010. szept. 20. 13:48
Én sem remélek, nekem is ma éjjel jött meg.A rosseb enné meg.
6871. napzuhany
2010. szept. 20. 13:36
én már nem reménykedek, ma jött meg.
6870. rlibertas
2010. szept. 14. 21:56

Na meg mivel van még tejem, de a prolaktinom nem magas, szedem a bromo-t is.De az meg pont peteérés ellen dolgozik, mármint a tejem.Nemtudom előtte csak 10 napig szedtem, akkor kezdtem , szerintem még nem használt.Így lehet most sem lesz semmi.Tán októberre már hatni fog és lehet remélni.

MÁr nagyon izgulok, valahol remélek, pedig még 7 nap.

6869. rlibertas (válaszként erre: 6868. - Napzuhany)
2010. szept. 14. 21:54
MIlyen eseményt nem látott? Tüszőt nem látott?
6868. napzuhany
2010. szept. 13. 15:41
tüszőrepesztő után indul a mandula és utána hátha sikeres pozitív tesztet tudhatsz magadénak. Én nem vagyok annyira szerencsés, mert az ultrahangon sem mondta a doki, hogy látna valami eseményt... Pedig rákérdeztem. Októberben remélem jobb lesz és több.
6867. rlibertas
2010. szept. 6. 15:46
Halihó! voltam uh-n középidőbe, így, h. most 2 clostyt szedek. Elvileg volt kettő 16 és egy 18mm-es tüszőm. Erre be is adták a tüszőrepesztő szurit, pedig 12. napom volt, még nőhettek volna. Nemtom ennek van e jelentősége. Az utóbbi időbe nekem minidg 20mm felett voltak a tüszőim, ha több volt, és meg is repedtek mGUKTÓL. Most a piciket megrepesztették? A szuri tuttira megrepeszti a tüszőt? VAgy csak valószínű?Hát itt a meddőségibe nem vacakoltak, úgy éreztem ha kell ha nem adunk az a tuti. De vissza is hívhattak volna 1-2 nap múlva. Na mindegy, ez van most.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook