Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem akar beköltözni a pocaklakó, késik a gólya! fórum

Nem akar beköltözni a pocaklakó, késik a gólya! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. máj. 29. 09:35

Sziasztok!


Rlibertas!! Ne izgulj osszejon....bar en biztatalka aki ugyanugy izgul mint te..:))


Most jottem a dokitol a nyalkahartyam 13mm azt mondta nagyon jo es kezdhetunk imatkozni....:)))


Eledjen mar fel ez a forum is....:(

6985. rlibertas
2011. máj. 28. 19:58

NAgyon izgulok már, sajnos semmi másra nem bírok gondolni, pedig még csak a 26. napom.Olyan jó lenne, ha lenne, már beleéltem magam, hogy ez most összejött.

MÉg 30. napomig ki kéne bírnom:(

2011. máj. 25. 16:07
Hat arra most nagy szuksegunk van .....:)))
2011. máj. 25. 13:57
hajrá csajok!!!!!!!!!!!!!:DDDDDDDDDDDD
2011. máj. 22. 19:35

Sziasztok!!!! Mar reg nem irtam,de most itt vagyok...:)


Rlibertas hajra...!!!:)


Nekem ma volt az inszemem a 3-dik,nekem is volt egy 21 es 20 mm tuszocskem:) Nagyon remelem most mar osszejon..:)

6981. napzuhany
2011. máj. 21. 16:53
5-től már lehet. tutttttti sikert kívánok. :))
6980. rlibertas
2011. máj. 20. 22:52

Hali lányok!

Sikerült ám azinszeminációm a 11. napon már szép nagy 2 tüszőm volt.Remélem baba is lesz belőle!ma 1 hete már, ma kezd is már fájni a cicim.

A beágyazódás tankönyv szerint a 4. és a 7 . nap közt kezdődik meg.szerintetek ez tutti csak a 7.-től lehet előbb miért nem? azt írják?

6979. napzuhany
2011. máj. 5. 12:47
clostyn kívül én duphastont szedtem, kevés sikerrel. Jelenleg csak multivitaminon élek és reményen, az eredmények egy hónap múlva várhatók és akkor remélem július-augusztus környékén már várhatom a zebrát. :)))
6978. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6976. - Rlibertas)
2011. máj. 4. 13:44
a szurikhoz nem ertek mert a clostin kivul en semmit nem kaptam....vard a csajok segitseget akik ebben is jartasak :)
6977. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6976. - Rlibertas)
2011. máj. 4. 13:43
szia ma is negativ lett...:( de azt mondjak a csajok teszteljek meg penteken is..:)
6976. rlibertas
2011. máj. 4. 13:37
Nekem azt mondta a doki asszisztense, hogy szedjem a closty-t meg majd szurkáljam is magam ahogy kell.Hétvégére esne nekem az inszem.Akkor ugyan nem csinálnak de majd lesz valahogy, mondja ő.Vagy pénteken már, vagy majd hétfőn.Fura csak abban remélek elég nagyok lesznek a tüszőim a 10.11. napomra.Ezt a Gonal szurival ha nagyobb adagot kapok lehet sürgetni szerintetek? vagy növeszteni nagyobbra?
6975. rlibertas (válaszként erre: 6974. - Ed3e5d4bf1)
2011. máj. 4. 13:35
na, van valami hír?
2011. máj. 3. 10:41

Sziasztok!


koszonom az egyutterzest....


meg nem jott meg es jelet sem mutatja....egyedul a mellem ami mar nem olyan kemeny :(

6973. napzuhany
2011. máj. 3. 10:40
Ma tüsszögök állandóan. A szokásos szemszárazság és orrfolyás megindult, már csak az a kérdésem, hogy ki mit csinál az allergia ellen babaprojekt alatt?
6972. rlibertas (válaszként erre: 6970. - Ed3e5d4bf1)
2011. máj. 3. 09:06

Sajnálom:(


Ne adjuk fel!

6971. Papp Szilvia (válaszként erre: 6970. - Ed3e5d4bf1)
2011. máj. 3. 08:54

:((((((

azért megnéz a doki uhval majd?

2011. máj. 2. 21:15
A TESZTEM NEGATIV.....:((((((((( NAGYON FAJ EZ AZ EREDMENY...:((((
6969. napzuhany
2011. máj. 2. 08:25
én is így vagyok vele, egy kapcsolat szétzilálódik a sikertelenség miatt. Emberileg tapasztalom, milyen az, amikor az anyós tűkön ül, hogy unokája legyen és tud félelmetes lenni, amikor pont mélyponton vagy. Ugyanakkor két hét múlva megyünk a kiskutyánkért, és remélem család leszünk vele, lelkileg meg érzem, hogy most megint vállalnék bármit, csak legyen gyermekünk. Lapar után meggyógyultam, megint nagy bennem a küzdés, de ha megyünk tovább, és megvannak az eredmények, kíváncsi leszek, hogy mit mond a doki, milyen lehetőségeink vannak. Ilyenkor irigykedem, hogy mások már előrébb járnak a babaprojektben, aztán rájövök, hogy még nehezebben bírnám, ha a 3. porontytól is el kellene búcsúznunk, mert nem stimmel valami, így félig igaz, hogy akarom is, meg nem is. Gyógyultnak nyilvánítva és odafigyelve remélem egymás után lesz kettő, és nem ezen fogok tanakodni jövőre. Nagyon szeretném az anyák napját anyaként ünnepelni. :)))
6968. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6966. - Melone13)
2011. máj. 1. 17:40
Szia Melone!!igazad van mindenben!!De aki 15 ev alatt csupan 3 szor probalta meg na az azert ne adja fel....es ismerem is oket anyagilag menne szamukra !egyszruen a kudarc visszahuzza az egesztol...:(
6967. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6965. - Rlibertas)
2011. máj. 1. 17:38
Jajj te draga!!!sajnalom..:((( Nagyon varom a kovetkezo nekifutasod..:)En nagyon szarul vagyok:( a mandulam kivan....es hanyingerem van nagyon de szerintem attol oklendezem hogy nem birok nyelni..a cickoim nagyon nagyok mar es fajnak...nalam ez van jelenleg...
6966. melone13 (válaszként erre: 6959. - Ed3e5d4bf1)
2011. máj. 1. 16:42

Sziasztok.MÁr régen jártam itt a fórumon,inkább csak olvasgatok,mert sajnos egyenlőre nem aktuális a project.

De úgy éreztem,meg kell osztanom a véleményem,tapasztalatom ez ügyben.

Sajnos nálunk sem sikerül már nagyon régóta a baba.

Túl vagyunk több vetélésen,méhen kívüli terhességen,sikertelen inszemeken, tehát van mögöttem tapasztalat e téren.

És amiért úgy döntöttem írok.Aki már ilyen régóta küzd a gyermekáldásért(15év,mint ahogy Te is említetted,mi pedig 7 éve,ha jól számolom,de már nem is tartjuk nyilván mióta is várunk a csodára),azoknál szerintem természetes,hogy előbb utóbb feladják a küzdelmet.Nagyon nehéz újra és újra felállni,és ugyanazzal a lendülettel küzdeni tovább,mint az elején.És ez csak a lelki oldala,ami magában is nagyon kemény.

Plusz amiről általában hajlamosak vagyunk megfeledkezni az az anyagiak.Mert sajnos komoly pénzeket vagyunk kénytelen beleáldozni,és nem biztos,hogy mindenki könnyen ki tudja spórolni a havi büdzséből,egy egy kezelés árát,utazást,vizsgálatokat,stb.Igen lehet mondani,ez minden pénzt megér,de sajnos én saját bőrömön tapasztaltam,volt mikor azért halasztottunk,mert egyszerűen nem volt keret a gyogyikra,utazásra:((

Beszélhetnénk még arról is,hogy nagyon sok házasság felbomlásának az oka innen indul,csak csupán nem vállalják fel.Igen nálunk is számtalanszor mélypontra jutott a dolog,hozzáteszem eddig még mindig sikerült menteni menthetőt.

Én maximálisan meg tudom érteni,el tudom fogadni,ha vki azt mondja hosszú évek sikertelen küzdelme után,hogy elég volt,és bármennyire is vágyik az anyaság csodájára,képtelen tovább folytatni a küzdelmet.

Ezzel most nem akarok senkit meggyőzni,hogy az első akadálynál fel kell adni,de meg kell értenünk,el kell fogadnunk azt is ha vki úgy dönt feladja,mert bármilyen okból kifolyólag képtelen folytatni a harcot.

6965. rlibertas
2011. máj. 1. 16:41

Nem tesztelek már, ma már pecsétel, szerintem holnapra megjön rendesen.

Igen jó lesz csak legyen!max májusig már! annál többet nem akarok várni!na mintha ez kívánságműsor lenne:(

6964. Papp Szilvia (válaszként erre: 6961. - Rlibertas)
2011. ápr. 30. 14:09

azért csinálsz még egyet majd később hogy hátha nem korai volt még? vagy inkább nem?


igazad van januárban szülni nem jó!!! ha előbb jön ott a kari és a szilveszter is!:S


február a legjobb:DDD akkor még hideg van de mire kezd szépen látni majd addigra épp jön a tavasz:DDD hajrá hajrá!!!

6963. Papp Szilvia (válaszként erre: 6960. - Ed3e5d4bf1)
2011. ápr. 30. 14:07
az jó:))) hogy mire volt jó passzolok én is:D de jó hírek...remélem szerdán is azok lesznek:PPP
6962. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6961. - Rlibertas)
2011. ápr. 29. 09:38
Hat en sem dragam!!!Na ne aggodj! de ha most megjon akkor mar 3 dik napon szedheted is a clostyt nem??? eS aKKOR majus kozepen ujra inszem!!Vagy nem ugy van ahogy en elkepzelem????:/ jajjjjjj en tudom mit erzel,mert nekem is volt sikertelen mar,de nem szabad elkeseredni:))nah tereljuk a szot....:) mi jot csinalsz ma?
6961. rlibertas (válaszként erre: 6960. - Ed3e5d4bf1)
2011. ápr. 29. 09:32

Nem tudom ez mire volt jó...max azért hogy tényleg megrepedtek e.Meg a nyálkahártya maitt ha nem elég vastag nem is lehet remélni.Amúgy nem tudom.


Ma reggel teszteltem nem bírtam tovább, persze negatív, már csak azért szurkolok jókor jöjjön meg, hogy mehessek újra inszemre.Azzal vígasztalom magam, hogy úgy sem lett volna olyan jó január 6-a körül szülni, jobb lesz a február vagy a március.Még ez belefér.

(valamire muszáj támaszkodnom vígaszként, most ezt találtam ki, merthogy úgy is sikerülni fog 2-3 hónapon belül)

szorítok!

2011. ápr. 29. 09:18

Sziasztok Lanyok!!!Meg volt az ultrahang!!!azt mondta a doki, hogy minden szep , kirepedtek a tuszok, vastag a nyalkahartya!Enyi! Tobbet NEM!!!!Mert meg nem latni semmit. . :( majd szerdan kell tesztelnem es hivnom az eredmeny miatt!!!nagyon szomoru vagyok mert annyira izgultam ezert a napert, hogy reggel az egesz utat oklendeessel tettem meg :( nah kar volt, ha tudom lazan veszem a dolgokat!!!

Valaki tud nekem segiteni , hogy mire volt jo ez megnezlek uh sztori?????

6959. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6958. - Napzuhany)
2011. ápr. 28. 17:12
Komolyan mondom annyi embernek van ilyen jellegu problemaja,hogy Nincs de van is baj?! A videosunknak aki az eskuvonkon volt ugya ez a felallas,allitolag egeszsegesek...de nem jon a baba mar 15 eve,voltak lombikon is meg inszemen is,de semmi:((( bar a lany hamar feladta mert mar nem mennek sehova!Hiaba mondom hogy ne addja fel,nem birja lelkileg!!!na en nem tudom es nem is itelkezhetek ,de en biztos nem adnam fel 3 probalkozas uta....:))))
6958. napzuhany
2011. ápr. 28. 14:38
minket is vizsgálgatnak ide-oda, nincs is baj, meg van is, gyakorlatilag bízom benne, hogy elrendeződnek a dolgok ezévben és jövőre babázom. :)
6957. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6956. - Rlibertas)
2011. ápr. 28. 13:58

Ertem....hat igy lehet tenyleg Ő volt a csoda!!!:))) De legalabb van 1!!Ne szomorkodj lehet akkor lep majd meg az elet egy masikkal amikor nem is szamitasz ra:))))

Nalunk a parommmal van baj ,de ha erdekel priviben majd elmeselem....:(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook