Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem akar beköltözni a pocaklakó, késik a gólya! fórum

Nem akar beköltözni a pocaklakó, késik a gólya! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
6836. napzuhany
2010. jún. 29. 18:09
Én úgy gondolom, hogy a pénz nem minden. Lehet, hogy valaki többet dolgozik, hogy többet adhasson a gyereknek, ugyanakkor azt az időt veszti el és használja másra, amit a gyerekkel csak egyszer tölthet és egyszer élhet át, a növekedését, fejlődését, a vele való együttlét ha olykor terhes is, kárpótol. Én barátnőméken láttam meg először. Nem volt sok pénze, de vett egy többezer forintos játékot, csak hogy Bencének legyen. Bence nagyritkán foglalkozott vele, inkább az üres flakonokat babrálta, amibe bogyót tettünk, és nevetett, kacagott, amikor a földhöz vágta és csörgött az egész... :)))
2010. jún. 29. 15:17

sziasztok csajszik...


rég jártam erre... :)


közben olvasgatom a naplókat...

és persze titeket is ...

de igazán nem szólok hozzá a fórumokhoz...


látom ti is elég sokat vagytok távol...

puszi a babyknek...


és szorítok azpoknak akik szeretnének... :)


puszi... :*

6834. Papp Szilvia (válaszként erre: 6826. - Rlibertas)
2010. jún. 29. 12:30

:(( sajnálom:(

persze kellenek a célok! és ez a legszebb cél szerintem! ne add fel!!! küzdj érte:)

6833. Papp Szilvia (válaszként erre: 6832. - Napzuhany)
2010. jún. 29. 12:21

ezen a fórumon nagyon sokan nagyot sokat vártak/várnak a babájukra és így szerintem nagyon meg becsüljük amikor már velünk van. Én igaz nem küzdöttem éveket érte, de szerintem nem ér fel semmennyi pénz azzal hogy vele legyek.például sokan mondják nálam a környezetben hogy de ha többet dolgoznék több dolgot adhatnék be, pl balett, torna...stbstb... én nem hiszem hogy egy család ha már elvállal egy gyereket legalább egy dolgot ne tudna fizetni hetente ami érdekli a picurkát. Legyen az angol óra, vagy balett, tök mindegy. Egy mindenkinek belefér, kettő még elmegy, de szerintem a 3 meg már sok is lenne...helyette lehet családi biciklizés, fagyizás, séta, piknik...

Szóval nem hiszem hogy rohanó anyák leszünk:)csak annyira hogy gép elé egyre kevesebbet jutunk majd:D

6832. napzuhany
2010. jún. 29. 08:28
Úgy érzem a jó emberek megtalálják egymást és "kilökik" a zsugoriakat. Úgy érzem ebben a szókimondóbb világban tényleg alkalmat keresnek és találnak azok is az újságban, akiknek más véleményük van arról, hogy milyen jó is anyának lenni. Egyetértek azokkal a szólásokkal, akik emlegetik azt, hogy régen egy fizetésből is szépen megéltek, ha nem is nagy lábon az emberek, most meg mi 8 órában, két minimál fizetéssel húzzuk az igát és ábrándozunk a családról, amit csak a magándokinál vesznek komolyan, ha eljutunk odáig. Egyrészt. A másik része, akiknek már sikerült, és a gyerek bölcsibe, óvodába, iskolába nő fel és azt látja, hogy milyen jó a számítógép előtt ülni egész nap...mivel a szülőnek nincs ideje EGYÜTT TÖLTENI A NAPOT és a vacsorát. Ugye mi nem leszünk ennyire sietős szülők???
6831. Christineee (válaszként erre: 6830. - Napzuhany)
2010. jún. 28. 12:59

Teljesen igazad van!! Sajnos:-(


A kapzsi az is marad, a jó ember meg szegénységében is jó ember marad!


Még szerencse hogy az utóbbiba is tartoznak sokan!

6830. napzuhany (válaszként erre: 6829. - Christineee)
2010. jún. 28. 12:52
ez igaz. Ezért is háborodtak fel a szállodák és egyéb nyerészkedők is, mert ők is azt látják, hogy nem annak fog az menni, akinek éppen szüksége van rá, hanem elsikkasztják. Tudom, nehéz szavak ezek. Azért a próbálkozást még mindig jónak tartom, hogy az emberek fejében az fordul meg, hogy a luxusból kapjanak kevesebbet és jóra fordítsák. Innentől kezdve én is szeretnék tüzijátékot, maradjon csak meg ez a népért, és máshonnan (ne tőlünk) vonják le a hozzájárulást. Én is támogatnám, persze leginkább annak örülnék, ha nem kéne ezen gondolkozni, hogy ki mennyit, hanem mellé állnának azok, akinek van miből. Érdekes, akinek 2 macija van, az egyiket egy rászoruló gyereknek adja, akinek meg palotája, az meg zsebre teszi...
2010. jún. 28. 12:04

Olvasom itt ezt a tüzijáték témát.


Itt most volt a helyi nagy 3 napos fesztivál. 17.-ik alkalommal! Még mindig ingyenes volt.

Most 300 ft-os belépő volt(karszalag) mondván gyűjtene az árvíz károsultaknak, és hogy jár hozzá egy meleg ital. pl kávé, forró, csoki meg hasonlók. Ezek egyébként 200 ft-ba kerülnek.


Itt nem is az ár a fontos mert nem drága hanem az elv!


Alig látunk rá esélyt hogy ez tényleg a károsultaknak menjen.

Szerintünk a város már nem tudott elég támogatót találni a fesztiválhoz.

De mindenki csak lesett hogy belépő van, majd jövőre meg csodálkoznak ha kevesebben mennek majd el!

6828. Christineee (válaszként erre: 6826. - Rlibertas)
2010. jún. 28. 11:59

:-(((



Ne add fel!!!


Én éveket küzdöttem és utólag már másképpen gondolok vissza rá!!


Nagyon nagyon arra bíztatlak hogy tarts ki!!

Lesz baba csak sajnos mi nem tudjuk ő mikor kara jönni!!


Lehet orvosi segítség kell de akkor is lesz baba! Csak a jóra gondolj!! És nézz előre, csakis előre!

6827. napzuhany (válaszként erre: 6826. - Rlibertas)
2010. jún. 27. 10:12

Fel ne add! Főleg ha érezted, hogy meg fog jönni. Én is ezt éreztem mindig, valahogy úgy vagyok vele, hogy az élet a dokiihoz vezet. Most nyugodj meg és felejtsd el a negatív dolgokat. Én nekem bevált. Vigyázz magadra!


A tüzijáték pénzéről nekem is hasonló a véleményem, ahogy írtam, én sem hiszek benne, hogy eljut odáig, ahova tényleg kéne.

6826. rlibertas
2010. jún. 27. 09:31

hát meg is jött még tegnap este, nem csalt:(

Lassán már nem is azon agyalok mikor sikerül végre, hanem lesz e még gyerekem.

Inkább a jelenrekéne koncentrálnom, arra ami van, amit elértem.De nem lehet úgy élni, csak előre kell tekinteni célok kellenek nem?

6825. Papp Szilvia (válaszként erre: 6823. - Rlibertas)
2010. jún. 26. 12:28
lehet csal:(
6824. Papp Szilvia (válaszként erre: 6822. - Napzuhany)
2010. jún. 26. 12:27

én nem adnám,lehet gonosz vok,de jah,ugyse jut oda...nem bízok bennük,kell a nyaralásra a lové nekik...

legalább ez maradjon már meg!!!

6823. rlibertas
2010. jún. 26. 09:43

Van egy full negatív tesztem:( holnapra nem várom/tam.

:(

6822. napzuhany
2010. jún. 26. 09:03
én támogatnám, ha elmaradna a tüzijáték, csak tudjátok én személyesen vinném ki a pénzt, és nem hagynám, hogy más lefölözze. Míg odajut, addig elvész. Ezért is gondolom azt, hogy amikor gyűjtenek beteg gyermekeknek, az nem hozzájuk jut el, hanem azokhoz, akik gyűjtenek.
6821. rlibertas (válaszként erre: 6820. - Papp Szilvia)
2010. jún. 25. 22:05
Mi nem szerencsére itt semmi, a 2. emeleten:)De anyámék pincéje, ami nem olyan vészes, meg nagypapámnál az egész falu szegények, ő is.
6820. Papp Szilvia (válaszként erre: 6819. - Rlibertas)
2010. jún. 25. 12:02

én itt vagyok:)))

huu 5 nap:) az nem sok:) szurkolok azért:)te ne figyelj magadra és akkor jól meglepődsz a pozitív tesztnél:PP

mi beáztunk, vagyis alulról nincs szigetelve a ház még és mivel a 20as években épült, így felázott a fal a konyhában elég csúnyán:(

ti?

6819. rlibertas
2010. jún. 23. 22:39

sehol senki? még 5 napom hoyg egtudjam van e valakim még...izgulok.már:( de úgy érzem úgy megérzésileg, hogy nincs.De ez persze nem jelent semmit.

mit csináltok?Remélem egyikőtötk sem ázott be.

6818. Papp Szilvia (válaszként erre: 6816. - Rlibertas)
2010. jún. 14. 08:47

én voltam tavaly nyáron...és ugye májusban költözött be a manó... semmi baja nem lett...

sztem csak oda kell figyelni...

6817. napzuhany (válaszként erre: 6816. - Rlibertas)
2010. jún. 14. 07:49
Ne félj, ami jólesik, az nagyjából nem árthat. A meleg fürdőzést sem ajánlák, de valakinek annyira megszokott volt, hogy nem volt tőle semmi baja. Tehát ez egy kicsit túl van lihegve szerintem. Érezd jól magad. :)))
6816. rlibertas
2010. jún. 13. 11:03
Én mennék Lucával usziba kicsit csak pancsolnék vele. . . persze azt sem tudom babás vagyok e leszek e. . nem ajánlják, de én úgy vagyok vele, inkább arra hajlok,(most ezen parázzak,) hoyg uszodába nem mehetek egész nyáron?Vagy jobb félni?
6815. Papp Szilvia (válaszként erre: 6813. - Rlibertas)
2010. jún. 12. 07:39

de jó:)) akkor soksoksoskosok sikert!!!:)))



hogy bírjátok a meleget lányok??

6814. napzuhany (válaszként erre: 6813. - Rlibertas)
2010. jún. 10. 15:19
A closti beindítja a sárgatesthormon termelést. ELviekben. S mivel több tüsző érik meg, hátha szerencsésebb is a teherbeesés. Igen, a következő hónapban még hat, amikor már nem szedted, de utána már magad vagy. Viszont a doki nekem jobban reménykedik ebben a nyárban. Azt mondta, hogyha szeptemberig nem vagyok babás, akkor akkor kezdünk neki valaminek, aminek eddig még nem kezdtünk. Én reménykedem.
6813. rlibertas
2010. jún. 10. 13:31

MEgjöttem ma a 11. napom van de olyan kiváncsi voltam hat e a closty, hogy ma voltam uh-n, nem a 12. napon.

Eddig ugye 2 x jobboldal volt, ill. első hónapban nem is hatott..most van baloldalt!2 is.És elég nagyok, hoyg legyen valmai.. NAgyon örülök a lehetőség megint adott, a nyálkahártyám is elég vastag, szerencsére nem vékonyította el a closty! ha nem lesz baba, talán megenged szedni még 1 hónapot, gondolom én, bár nem beszéltem dokival erről, majd szombaton kell mennem akkor megkérdezem.

6812. rlibertas (válaszként erre: 6811. - Napzuhany)
2010. jún. 10. 13:28
MIlyen closty utánit? a három hónapot mondod, amit pihentetni kell? de állítólag azért hat még utána is mikor már nemszedjük, vagy azt már ki tudja alapon?
6811. napzuhany
2010. jún. 10. 09:27
Kitartás lányok! Tudom, hogy a dokik nem vesznek komolyan, mert azzal a szöveggel jönnek, hogy más meddő párnál még a teherbeesés sem ment. De engem ez nem nyugtat meg. A pénzes dokinál még nem voltunk, mert sajnos egyikünknek sem jó a fizuja és most még a konyha hátra van, meg kellett várni a closti utáni időszakot és megyünk. :)))) Én is szeretném, ha végre összejönne.
6810. Papp Szilvia (válaszként erre: 6809. - Rlibertas)
2010. jún. 9. 21:41
hajrá tüszők!!!:P
6809. rlibertas (válaszként erre: 6807. - Napzuhany)
2010. jún. 9. 12:05

Szia!Sziasztok!

Sezgény! ez gáz!Nekem is max ezta clostyt ajánlották fel, 2x fél év könyörgés után.Merthogy már van Lucám, és ő simán jött, természetes úton.

Na de mióta ebbe a cipőbe járok egyre többet hallom, hogy ettől még igen is előfordul, hogy nem jön a második vagy harmadik...megváltozunk, és ezt nem akarják figyelembe venni.Főleg azt nem értem ha ott vannak a papírok, az eredmények, akkor miért nem?Ja és amásik jó szöveg, hoyg úgy is fiatal vagyok még, majd lesz!várjak még éveket!

Köszi!

aztán azt meg ki mondja meg mi a fiatal?ebbe ne is menjünk bele.

Nőgyógyászatilag a 35 év-ig a fiatal, na már bocsi ha még 1-2 évet várok akkor annyi az is.


Én izgulok majd holnap vagy pénteken megyek uh-ra hoyg van e tüszőm.

6808. Papp Szilvia (válaszként erre: 6807. - Napzuhany)
2010. jún. 9. 11:21
másik magánorvos esetleg nem kezdené el a viszgálatot? nem értem h 2 ilyen helyzet után ez hogy lehet:(((
6807. napzuhany
2010. jún. 9. 11:10
Egyenlőre még természetes úton, szeptembertől viszont hátha a doki is ráhajt, hogy tényleg babánk legyen. A clostis hónapokon túl vagyok és elvileg mindenki bizakodik, köztük én is minden hónapban, de most már elég volt. Mindig vigyázok magamra, most meg allergia korszak van, nem szedek rá bogyót, hogy gyógyszermentes legyek, azátán megint elkezdtem az elevitet, hátha úgy kedvet is csinálok a babának, hogy jöjjön, erre semmi. Nekünk megoldás lenne a beültetés, de ezt még egyetlen orvos sem ajánlotta, mert kétszer természetes úton lettem terhes. Erre mondtam a dokinak, hogy "remek, de gyerek nincs otthon" :( Megyek szavazni. :)))
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook