Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem akar beköltözni a pocaklakó, késik a gólya! fórum

Nem akar beköltözni a pocaklakó, késik a gólya! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
6956. rlibertas (válaszként erre: 6953. - Ed3e5d4bf1)
2011. ápr. 28. 13:51

nem Luca spontán lett, bár azóta úgy gondolom ő volt a véletlen.

elvileg semmit nem találtak nálunk, mégsem jön a baba.Ill. nekem sokminden volt, de má jóideje teljesen egészségesenek vagyok titulálva.

Kevés volt a progeszteron, sok volt aprolaktin, aztán mire rendbe jöttem cisztám lett, aztán ezek után sem lett baba.Én nem bírok már várni ezen ne múljon ezt is megróbálom, és örülök, hogy van rá mód.Ha inszemmel sem lesz, akkor várok még pár évet ez van.Igaz 6 inszemről van szó, lehet hogy a 3. 4. után feladom...még nem tudom.Félek is hogy megint cisztám lesz a túlstimulálástól és egyebek, minél többször lesz...

6955. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6954. - Papp Szilvia)
2011. ápr. 28. 13:27
Köszönjük....!:))
2011. ápr. 28. 13:19

olvasgatlak lányok közben ám:)

izgulok hogy jöjjön a hír mindhármótoktól hogy mi lett:))

++++++++++++++++++++++++++++++

6953. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6952. - Rlibertas)
2011. ápr. 28. 11:53

NEKEM MEG AZT MONDTAK AKKOR ,HOGY TESTELJEK ES HIVJAM OKET AZ EREDMENY MIATT!!!NAH MINDEGY!!!

AZ A LENYEG OGY MOST NE JOJJON MEG:))))))))))) LATTAM MAR VAN EGY BABATOK ,Ő IS INSZEMINACIOVAL JOTT OSSZE?

6952. rlibertas (válaszként erre: 6951. - Ed3e5d4bf1)
2011. ápr. 27. 20:59

Nekem azt mondta a doki, ha nem jön meg hívjam, ha meg megjött akkor azért hívjam.

Végül is nem várja hogy megjöjjön, szerintem ezért nem is szórakozik azzal, hogy teszteljek és hagyjam abba az utrot...

6951. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6950. - Rlibertas)
2011. ápr. 27. 16:05
En is teljesen jol erzem magam..neha erze alhasi enyhe gorcsoket,de semmi tobb...igaz sokat eszek,de ez attol is lehet hogy itthon ulok es jobb az etvagyam...:) de nem is ertem miert varja adokid hogy megjojjon?! hm.... En az elso inszemnel szedtem az utrot ,de tesztelnem kellett a 12 napon es ha pozit mutatott volna kellett volna tovabb szedni...
6950. rlibertas
2011. ápr. 27. 15:52

Köszi!Igen nagyon neki bírok keseredni de csak ilyenkor a finisben, mikor várom hogy sikerült e.AMúgy egész jól elvagyok 3-4 héten át, nem szoktam ezen görcsölni, de ilyenkor már kiváncsi vagyok nagyon.

A jelek, igen lehet nincsenek is.CSak az inszemnél annyira feltúrbózzák a hormonokat, nekem nncsenek olyanok, amiket mesélnek, pedig pl. ovulációnál nekem is nagyon görcsölt fájt a derekam, aztán fájta mellem kb. a beágyazódástól...de majd meglátjuk.

6949. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6944. - Napzuhany)
2011. ápr. 27. 14:59
Koszike szepen ,tenyleg rank fer...:)
6948. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6947. - Rlibertas)
2011. ápr. 27. 14:58

Szia!!!En nem tennek semmit a helyedben akkor ,csinalj ugy ahogy a doki mondta!!!!!Ez nagyon fontos!!Nekem is azt mondta ne teszteljek hanem menjek uh-ra....Ez van!!hat nem irigyellek teged...:( nekem is de ugylatom te nehezebben viseled:( De fel a fejjel minden rendben lesz!Ma kaptam egy konyvet a dragamtol...c.Kismamak könyve...nagyon jo!pont ma olvastam,hogy nem feltetlen vannak meg az elejen tunetek sot inkabb a mensi elmaradasa utyan jonnek a jellegzetes tuetek :))) igy megnyugodtam es mar nem erdekel,hogy van tunet vagy nincs(Viszont ami meg tunet lehet nagyon az elejen ,ha az atlagosnal tobb a feher folyas) ezt is olvastam valahol....

Nekem az elso inszemtol pont egy ev telt el,nem nagyon tudtam feldolgozni igy es raadasul meg juniusban eskuvonk is volt:)))de jobb is hogy nem terhesen csinaltam vegig a lakodalmat mert azt nem birtam volna!utanna elmentuk naszutra,majd elkezdtem a mensibeallitast es most jutottam el odaig ,hogy megvolt a 2 dik inszem is....:))) nagyon varom az eredmenyt!!!

Kitartas neked!!!!:))) csak POZITIVAN!!!

6947. rlibertas (válaszként erre: 6945. - Ed3e5d4bf1)
2011. ápr. 27. 14:06
HÁt semmikor, a doki nem mondta, azt mondta csak várjam meg hogy megjön e.Csinálhatnék a 14. naptól,magamnak.De az utrot nem hagyhatom abba szedni, míg el nem kezdek vérezni.Mert ha ateszt nem is mutatná, de mégis van bent valaki, akkor a hirtelen progeszteron szint csökkenéstől, el is mehet.Én meg azt hinném megjött, mert abbahagytam az utrot.Aggódom amúgy, mert ha kitolja a menstruációmat nagyon ez az utro, akkor hétvégére esne az inszem, és akkor nem lenne:(1 hónap plussz várakozást kapnék, amit már nagyon nem bírok.Ezért inkább tesztelnék, és leállnék a bogyóva, h. megjöjjön a mensi, ha nincs baba, de nem merem.
6946. rlibertas (válaszként erre: 6944. - Napzuhany)
2011. ápr. 27. 14:03
Köszi!Ránkfér!
6945. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6943. - Rlibertas)
2011. ápr. 27. 09:28
sziasztok.....:) Rlibertas! tesztt mikor kell csinalnod???mert mar a 12dik napon lehet..:) Jajjjjj nagyon drukkolok es varom az eredmenyt!nekem meg 2 nap:( mar nem birom :(
6944. napzuhany
2011. ápr. 27. 08:36
drukkolok nektek.
6943. rlibertas
2011. ápr. 27. 08:30
nekem április 12, már 15 napja.
6942. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6939. - Rlibertas)
2011. ápr. 26. 21:30
Neked mikor volt az inszemed?????
6941. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6940. - Rlibertas)
2011. ápr. 26. 21:28

Nalam a felallas a kovetkezo...:

Nem rendszeres a mensim 40-44 napig is elhuzodik,ezert kellett 3 honapig fogitablettat szednem! amikor az utolso adagot beszedtem a mensi 3 napjan kellett a clostyt szednem 5 napig,a closty utan 3 napra megnezett huv.ultrahanggal,mondta menjek vissza 2 nap mulva es megnezi mikor indulhat az inszem!Meg is volt hetfon megnezett es kedden meg is csinalta,viszont irt ki aspiri protektet(verhigito)ne kerdezd miert en sem tudom :) kedden megcsinalta az inszemet es igy vagyok ma a 7 dik napon....:))) Szoval en csak az elso inszemnel szedtem utrot meg repi szurit is adtak ,de most semmi ilyen nem volt...Mas doki mas modszer :) Ebben sajnos nem tudok neked segiteni:(

Mellfeszulesem nekem sincs:( ezert aggodok hogy talan semmi ,de a beagyazodastol is fugg am,mert azt olvastam,hogy inszem utan 6-7 nappal tortenik a nagy beagyazodas es eros hasgorcsokkel jar,hat ez nalam tegnap egesznap jelen volt,meg a derakam is ugy fajt azt hittem leszakad.....de ki tudja lehet csak bekepzelek mar mindent mert annyira varom.......:) irjal meg:))))

6940. rlibertas (válaszként erre: 6938. - Ed3e5d4bf1)
2011. ápr. 26. 20:48

Neked mennyire tolta ki a mesnturációt az utroval?Nekem a clostival is 29-30 napra jött meg.

Azt hallom akár 5 nappal is kitolja, ezt még a 30. napomhoz adjam hozzá szerinted?

Abban remélek ha már nincs baba, legalább előbb jöjjön meg, hogy mielőbb újra próbálhassuk, és ne izguljak sokáig feleslegesen.ha már amellem sem fáj a 26. napon most tán hamarabb leesik ez a progeszteron szintem, és nem tolja ki 5 nappal.

(???vélemény?)

6939. rlibertas (válaszként erre: 6938. - Ed3e5d4bf1)
2011. ápr. 26. 20:44

Neked ez a 2. alkalom?

Szorítok!

Nekem a mellfájás is elmúlt, azt hiszem ez rossz jel.Persze akármi is lehet....a remény hal meg utoljára.Muszáj remélni!

te hogy állsz a mellfájással?

6938. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 6937. - Rlibertas)
2011. ápr. 26. 17:49
Szia rlibertas!!!Igen van akinek elsore sikerul....van olyan ismerosom is! De nekunk sajnos nem jott ossze az elso:( most pedig mar a 7 napon vagyok megsem erzek semmit...:( tegnap volt nagyon eros alhasi fajdalmam,allitolag az lenne a beagyazodas!!!!Remelem sikerrel jartok!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
6937. rlibertas
2011. ápr. 26. 14:14

hlai!

Épp kérdezni akartam van e még inszemes köztünk, van akinek sikerül? nekem most volt 1 még még nemtom az eredményét.De semmit nem érzek, máskor már fáj a mellem minden bajom van, most nem is fáj.Nem nagyon remélek, nem ishallottam olyant még h. elsőre összejönne, persez miért ne.Csak már oly rég óta annyi felesleges próbálkozásunk van, nem felesleges, csak nem jön össze.

6936. napzuhany (válaszként erre: 6934. - Hannnni)
2011. ápr. 26. 09:01
Szia! Bár én az elején vagyok a történéseknek, de nem az elején a történetnek. úgyhogy szívesen válaszolok a kérdéseidre.
2011. ápr. 21. 17:17
Sziasztok lanyok!!Remelem csatlakozhatok a csapatba!Visszaolvasva latom vannak itt inszeminacios holgyek is:)) nekem tegap elott volt a 2.dik inszemem:) nagyon rememelem hogy ez mar osszejon,mert az elso sajnos sikertelen volt :( Bar nem erzek semmit ,itthon pihizek vagyis nem csak fekszem ,vigyazok magamra inkabb ugy mondanam:) meg olvasgatok egy kicsit azta lenne par kerdesem,ha feltehetem oket:) kszonom elore is:)
6934. hannnni
2011. ápr. 21. 16:50

Kedves Fórumozók!


Negyedéves pszichológus hallgató vagyok az ELTE-n. Az egyik kurzusom kapcsán interjút kell készítenem olyan nőkkel, akik jelenleg terméketlenséggel diagnosztizálhatóak. Az interjút két alkalommal készíteném el, mindegyik nagyjából egy órát venne igénybe. Tehát ha valakinek lenne kedve megosztani velem az állapotával kapcsolatos tapasztalatait, nagyon megköszönném! Minden jót!

6933. napzuhany
2011. márc. 28. 11:18
rlibertas: de jó lenne ott tartani. Igen, szerintem is jó lehetősége, mi a lombikot célozzuk majd meg, remélhetőleg sikerrel. MÁr nagyon várom. Már egy hete fáj a hasam, hét vége fele meg kellene jönnie. Úgy túl lennék már rajta....Kavarognak a gondolatok, amíg bizonytalanságban vagyunk.
6932. rlibertas
2011. márc. 25. 22:47

Szia Napzuhany!Hogy vagy? Köszönöm a gólyákat, igazán ideérhetnének már!Áprilisban elvileg lesz inszeminációm, gyakorlatilag még semmit nem beszéltem meg a dokival.Azt mondta jelnetkezzem majd a 6. ciklusnapom előtt még.Remélem nem húzódik el újabb hónapokkal, hanem meglesz.


Amúgy miért kérdik olyan nagyon komolyan , h. eldöntöttük e biztosan, h. ez legyen?Ikerterheség esélye nő, de sokkal több, mint a spontán próbálkozáskor Closty és egyebek mellett...szerintem.Annyi csak hogy beküldik a srácokat, rövidebb az útjuk:)Nem? vagy csak azért, mert ez már mesterséges beavatkozásnak számít.

6931. napzuhany
2011. jan. 17. 14:51
azt hiszem ezek a műtétek nagyon rosszul hangzanak nekem. Most azt mondom, a hozzátartozóim nagy százaléka rákban hal meg, de hogy ez legyen az oka, hogy nem lehet gyermekünk.... az szörnyű lenne.
6930. rlibertas (válaszként erre: 6912. - Tothanita1985)
2011. jan. 12. 20:19

Nem lehet hogy nem vették ki a teljes petefészkét? Petefészked?

Mert ciszta esetén azért valamennyi szokott maradni, mégha egy részét kiveszik is, vagy nagy részét.Lehet egy pici maradt.

2011. jan. 12. 15:59
Érte, drukkolok, biztosan lesz eredménye:-)
6928. napzuhany
2011. jan. 12. 14:53
Nálunk jelenleg andrológus, utána a beültetés előkészítése, (gondolom megint vizsgálatok) és hajrá. Már alig várom, mert most lesz két éve, hogy még terhes sem voltam...
2011. jan. 12. 13:22

Sikerülni fog csak idő kell hozzá!!!! Én éveket küzdöttem a fiamért és megérte!


Most mi a követező lépés nálatok?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook