Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » (Nem) a ruha teszi az embert? fórum

(Nem) a ruha teszi az embert? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
64. timycat (válaszként erre: 62. - Jozsi.38)
2012. máj. 17. 13:50
Burkolóboltban? :o Valaki Armaniban jár csempét venni? Annak talán már bemutatják a teljes árukészletet :D
2012. máj. 17. 13:48
látod az is lehet,h nem ismert meg.Legközelebb ha ilyen van jól vágd hátba,és helló pista nem ismersz meg? de csakis komolyan :)))))))))))))
2012. máj. 17. 13:46
én egy szimpla burkolóboltban jártam úgy, hogy átlagfarmer/póló volt rajtam és az akkor még készülőfélben lévő fürdőszobába akartam csempét venni. az eladó nem akart az ajtóban lévő pár igénytelen csempénél továbbengedni, amikor bementem, még fel volt háborodva. nem vettem ott semmit, de az a bolt azóta kénytelen volt társulni egy lakberendező áruházzal. egyébként árban nem voltak annyira elszállva, hogy azt a stílust megengedje magának
61. timycat (válaszként erre: 60. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 13:44
Én meg azon gondolkodtam, hogy mi van most nem ismer meg, pedig tuti, hogy megismertek, hisz mint írtam min. heti egyszer betértünk, szóval szerintem náluk ez berögződött, hogy nem a vendég személyének, hanem a ruhájának köszönnek. Egyébként a kiszolgálással sosem volt gond, az ugyanolyan volt a szakadt farmer-edzőcipő-polónál és a "baromi komoly ember vagyok"-összeállításnál is.
60. cirmoscicajaj (válaszként erre: 58. - Timycat)
2012. máj. 17. 13:40
ez azért nekem furcsa.Mármint a környezetemben is vannak olyanok akik,külömbséget tesznek a vendégek között,én meg ugy voltam vele,hogy vendég-vendég egyre megy
2012. máj. 17. 13:38

Nagyon is a ruha teszi az embert. Szinte mindent elárul a viselőjéről, csak figyelni kell ;) És nem az alapján, hogy ki jár Prada-ban vagy a kínai gazdaság büszkeségeiben.

Megjegyzem, nagyon sokszor nem minden az, aminek látszik ;)

2012. máj. 17. 13:36
A ruha teszi az embert. Van egy kedvenc éttermünk, ahova évekig heti rendszerességgel jártunk párommal, ha egyetemről jöttem, vagy csak épp magamra kaptam valami "lazább" cuccot a pincérek mindig letegeztek. Ha épp vizsgáról vagy tárgyalásról tértünk be akkor rögtön "jó napot kisasszony" lettem a "helló-sziából"
2012. máj. 17. 13:35

ki tudja???még ez is lehetséges :)

és nincs üldözési mániám,csak azt mondom,h zavar mikor feltünően megbámulnak :)

56. timycat (válaszként erre: 51. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 13:33
Igen a nők ilyen végignézősek :) Pont a Spa.ban szaladt utánam az egyik eladó, hogy áruljam el hol szereztem be a kabtomat, mert neki annyira tetszik, lehet ez ilyen spa.r-eladó specialitás? Vagy ugyanabba a Spa.ba járunk? :D
55. agis
2012. máj. 17. 13:32

Engem is vegigmernek, de nem zavar. Egyszeruen nem veszek rola tudomast.


Nem nem es nem.

54. e57e061615 (válaszként erre: 53. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 13:31

Ha folyton azt érzed, hogy téged mindenhol megbámulnak (nem megnéznek), és úgy érzed, hogy mindig negatív véleméynt alkotnak, akkor lehet, hogy nem bennük van a hiba. Ez is egy fajta előítélet, hogy így állsz általában az emberekhez.

Vagy nagyon-nagyon-nagyon pocsék az ízlésed, de ezt kevésbé feltételezem. :)

2012. máj. 17. 13:26

úgy mindkettő :)

ha én látok valakin valami szép ruhát én is megnézem (a ruhát!!!!:) )de nem annyira feltünően

52. e57e061615 (válaszként erre: 51. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 13:23
Az a baj, hogy végigmér, vagy a megítélés nem tetszik, amit feltételezel?
2012. máj. 17. 13:17

engem meg kifejezetten zavar mikor bemegyek pl. a spa.ba,és az eladó csaj látványosan végignéz :)

ez valami reflex a csajoknál?mert pl.ha látok valakin egy szép felsőt,azt én is megnézem egy pillanatra

2012. máj. 17. 13:14
Én igazából nem bánom, hogy a ruha alapján is megítélik az embert, mert szeretem az elismerést. Néhány évszázada (a mai agyammal) biztos meggajdulnék, mert kötelezően kendős fejjel kellene járnom s a többi.
2012. máj. 17. 13:12
amíg nem ismerek valakit...csak ránézek persze hogy a ruha a szembetűnő...és számít...meg máshol is megnézik milyen cucc van rajtam....
48. cirmoscicajaj (válaszként erre: 46. - 0e45280179)
2012. máj. 17. 13:08
nincs azzal semmi baj,ha valaki műkörmöt visel,nem úgy értettem.csak éppen ez jutott eszembe,de írhattam volna mást is
2012. máj. 17. 13:06
ja,a kivagyok-mi vagyok csajok.értem.valószínűsíthető,h az ilyen lányok az életben is ilyenek.Pl. számít nekik,h a párjuk(ha van)mennyit keres?mármint mindenkinek számít de valkinek többet :)fb.-n láttam a volt osztálytársamat,ruházati eladó lett belőle(legalábbis azt írta)a vőlegénye min.30 évvel idősebb öltönyös-nyakkendős.anyagias lány volt mindig.félreértés ne essék nem azt mondom,h mert idősebb a csávó a csaj csak a pénzre hajt, mert az én emberem is 24-el idősebb.
46. 0e45280179 (válaszként erre: 30. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 13:02

A műköröm igényes, ma már nem csak a plázacicák viselik, hanem mindenki akinek nincs ideje a mosogatás helyett körmöt lakkozni.


Nagyon szép és praktikus és nem muszáj "ollókezű Edward" kinézetűre reszelni.

45. homern
2012. máj. 17. 13:00

Nagyon sokat számít a ruha.Amikor játszóterezős ruhában estünk be egy drágább üzletbe kb csak azt nem mondták,hogy hozzá ne érjek a ruhákhoz :D

Persze normálisan felöltözve már "Jónapotkívánokmitkeresmibensegíthetek" stb stb..mi meg jól nem vettünk semmit (nem bosszúból,csak semmi nem lett jó a gyerekre) :)


Én utálom ha a ruhám miatt semmibe néznek,de nem igazán lehet mit kezdeni ezzel.Ha egyszer nekem egy pamutpóló,egy farmer és egy sportcipő a kényelmes,akkor nem fogok senki kedvéért kiöltözni.Ha meg annyira értene a márkákhoz a kedves eladókisasszony,akkor észrevette volna hogy csak ez a 3 darab rajtam a havi fizetése felét éri....

44. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 43. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 12:59
A márkás boltok eladó csajaira. Tudod, nekik mindig vasalt a hajuk, és a legújabb trend szerint öltözködnek. :)
43. cirmoscicajaj (válaszként erre: 41. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 17. 12:57
ezt most nem értem,h mire írod...
42. cirmoscicajaj (válaszként erre: 38. - Mazsinka)
2012. máj. 17. 12:55

De,szerintem ez is pont ide tartozik :)

erről beszéltem én is,h ők csak azt látták ami kívül van,sportcipő, melegítő,kardi.én ezt szeretem,na.egyszerűen nem bírok a magassarkuban meg szűk picsavillantóban járni,ami most "divatos"

41. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 37. - Mosolyka1111)
2012. máj. 17. 12:55
Nyilván, de nekik mindig vasalt a hajuk...megtehetik. :P
40. e57e061615 (válaszként erre: 3. - Agis)
2012. máj. 17. 12:52
Teljesen egyetértek.
2012. máj. 17. 12:50
igen ott hagytam volna egy mondhatni nagyobb összeget (kinek mi a nagyobb)mert a bátyám esküvőjén én leszek a tanu,és oda nem mehetek akármilyen ruhában.És még anyukámnak is néztem ott valamit.(persze azt már nem én fizettem volna)Minimum 2 ruha nekem,+anyának.Nem vagyok tehetős,ezekre a ruhákra sporoltam,már régóta,úgyhogy nem sajnáltam volna rá.
2012. máj. 17. 12:47

Különben azt vettem észre, hogy vannak emberek, akik direkt teleaggatják magukat drága és márkás holmikkal, hogy már a puszta megjelenésük azt sugározza, hogy héééé, nekem van mit a tejbe aprítani.


Korábban ez nem zavart, de egyszerű lányként elmentem a méregdrága fogorvosomhoz, aki az első kezelés után szó nélkül kifordult a szobából, azt sem mondta, hogy viszontlátásra, csak azután lett bűbájos, hogy otthagytam nem kevés pénzt.


Akkor rádöbbentem, hogy micsoda megkülönböztetés már ez!!! Miért vagyok én más, mint a többi vendége, akikre jut ideje tracsizgatni két tömés között, nyalizni, jópofizni, engem meg leráz???


Ez az én nagy felismerésem...Ha szegény vagy, vagy átlagos, egyes emberek semmibe sem vesznek, ha megjelensz valahol úgy, hogy magadra aggatod az összes aranyékszeredet, akkor keresik a kegyeidet, mert sugárzod a pénzt.


Ez megint nem ide tartozik, de jólesett, hogy kiírhattam.

37. mosolyka1111 (válaszként erre: 29. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 17. 12:42

Igen. Arról nem beszélve, hogy a fórumindító csajszi esetleg otthagyott volna X db tízezrest simán.

Az eladó p..-ák pedig ítélkeznek ruha alapján, közben nagy valószínűséggel a minimálbérért dolgoznak ott.

2012. máj. 17. 12:41

igen,ez így már mindjárt más. :)

csak sajos sokan ezt nézik

35. Mazsinka (válaszként erre: 34. - Mazsinka)
2012. máj. 17. 12:39
Bocs: sokat tesz, de nem mindent.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook