Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » (Nem) a ruha teszi az embert? fórum

(Nem) a ruha teszi az embert? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
94. Pan Dóra (válaszként erre: 91. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 14:45
:))) azt hiszem, erre mondják, hogy aki másnak vermet ás, maga esik bele :D
2012. máj. 17. 14:44

A dolog amúgy fordítva is "működik":

Ismerős csajék nagyon szegények voltak akkoriban, ő gyesen volt, a férje nem keresett valami jól, tele voltak lakáshitellel. Viszont a csajnak mindig az volt az elve, hogy úgy öltözött, és öltöztette a kis családját, mintha skatulyából húzták volna ki őket. Azt mondta, ha zsíroskenyéren élnek, akkor is mindig jól öltözött akar lenni.

Kislánya kórházba került mandulaműtétre. A kórteremben volt még rajtuk kívül 3 kisgyerek, mindegyik az anyukájával. Ők átlagosan öltözöttek voltak, az ismerős csaj viszont angolkosztümben ült a gyereke ágya mellett.

A főorvos, aki műtötte mind a négy gyermeket, csak az ismerősömet ugrálta körbe, így kezitcsókolom meg úgy, mindenről tájékoztatta a csajt, a másik három anyuka le volt tojva.

Aztán ismerős csajt be is hívta az irodájába a főorvos, hogy még "átbeszéljék a továbbiakat, és a kislány állapotát". Csajszi persze a végén úgy jött ki tőle, hogy nem adott pénzt, mert nem is volt nekik erre.

Másnap már meg sem ismerte a doki, vissza sem köszönt neki a kórteremben.

92. c33bd8536b (válaszként erre: 18. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 14:44

Meg tudlak érteni.


Engem is figyelmeztettek már, hogy a kisestélyi, amit meg szerettem volna venni egy alkalomra..."az nagyon drága". Én farmerben, polóban voltam. Hát nem is vettem meg ott.


De van egy régi, érdekes emlékem. Habár nem ruháról szól, szerintem ugyanez a kategória. 35 éves voltam, amikor először úgymond "frizurát" csináltattam. Addig hosszú hajam volt, amit hol lófarokban fogtam össze, hol befontam. Akkor úgy gondoltam, levágatom, tényleg kivénültem a copfokból. Levágattam, mellíroztattam, fésültettem. Hazafele menet, bementem vásárolni a boltba, ahol máskor is szoktam, copfosan.


A kislány, aki máskor rámmordult, ha kérdeztem tőle valamit, hirtelen teljesen segítőkész, profi eladóvá változott. És kiderült, hogy érti a szakmáját! A biztonsági őr kinyitotta elöttem az ajtót, és ajánlkozott, hogy segít kivinni a csomagokat az autóig.


Én meg csak álltam, és órákkal később esett le, hogy az új, rendezett frizurámnak lehet köze a változáshoz.

2012. máj. 17. 14:40
lehet,h másoknak sem tetszett ez a fajta viselkedés.Ez pont olyan helyzet,h évekkel ezelőtt nyílt egy étterem,én voltam az egyik kezdő alkalmazott,és megmondta a főnököm,h ő csak az orvosokat,a szemben lévő bíroság alkalmazottait,bíróit,ügyvédeit várja.Nem kell neki az átlagember.Úgy is igazította az árait.Az első nap már 300 vendéget akart,közben meg nem volt csak 30.Az annyát is ingyen dolgoztatta,és mikor vendégül látta a családját az étteremben,még benyújtotta a számlát nekik.ha nem látom el sem hiszem!na azóta mi lett az étteremmel...
90. Pan Dóra (válaszként erre: 89. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 14:34
Az a butik azóta már tönkrement. Az eldugott, kicsi viszont él és virul. Ez számomra elégtétel, mert szerintem nem a ruha teszi az embert. Kétségtelen viszont, hogy vannak helyzetek, amikor a kinézet akár sorsdöntő is lehet.
89. cirmoscicajaj (válaszként erre: 85. - Pan Dóra)
2012. máj. 17. 14:28
én visszamentem volna,az tuti!
88. mosolyka1111 (válaszként erre: 61. - Timycat)
2012. máj. 17. 14:27
14-es hozzászólás dettó:))
87. cirmoscicajaj (válaszként erre: 86. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 14:27
hogyha autod lett volna a meséd is tovább tartott volna... :))))))))
86. cirmoscicajaj (válaszként erre: 84. - Jozsi.38)
2012. máj. 17. 14:26
én mindig rátapintok a lényegre! :)
85. Pan Dóra (válaszként erre: 75. - Timycat)
2012. máj. 17. 14:25

Igen. Nekem is ez jut eszembe róla. De irtó megalázó volt :(

Egyébként megérdemelte volna, hogy visszamenjek abban a szerzeményemben, amit egy eldugott kis butikban kaptam, az ő áraihoz képest potom árért. Olyan kosztümöt vettem ugyanis, amit még ma is megcsodálnak, képtelenség összegyűrni, és tutira biztos, hogy még egy ugyanilyen nem jön szembe velem az utcán :) Merthogy nálam ez fontos szempont. Ja, és az eladók kedvesek, udvariasak voltak.

84. jozsi.38 (válaszként erre: 81. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 14:24
most hogy így mondod TÉNYLEG! rátapintottál a lényegre :DD
2012. máj. 17. 14:24
Júlia,ugye ott lehetek :)))))))))))))))
82. 74f8c12b8e (válaszként erre: 73. - Timycat)
2012. máj. 17. 14:24

Poén lenne:D

a lamborghini azt hiszem,mezőgazdasági gépekkel kezdte,onnan a traktor

81. cirmoscicajaj (válaszként erre: 77. - Jozsi.38)
2012. máj. 17. 14:23

Édes jozsi,hát ez volt a baj,NEM VOLT AUTÓD!

:)))

80. e57e061615 (válaszként erre: 73. - Timycat)
2012. máj. 17. 14:21
XD
79. 74f8c12b8e (válaszként erre: 57. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 14:20
Engem is zavar,bár ritkán adok okot rá.Múltkor elhatároztam,hogy a legközelebbi bámulóra hirtelen hangosan rátapsolok..frászt fog kapni:D
2012. máj. 17. 14:19
Én egy csempe-, fürdő szaküzletben voltam egyszer úgy, hogy majdnem kifordultam, úgy vakkantott vissza egy nő. Először még csak földbe gyökeresett a lában, hogy ezmiez, aztán abból, ahogy a lepasszolt egy alkalmazottnak, abból rájöttem, hogy ez a díszpéldány mindenkivel így beszél. Elég sokat variáltam, meg több fürdő miatt is jártam ott többször, az a nő mindent és mindenkit utál válogatás nélkül, de szerencsére nem sokat érintkezik a vevőkkel.
2012. máj. 17. 14:18
az úgy volt hogy a közeli megyeszékhely mintaboltjait és nagyáruházait jártam csempéért, amire azt mondhatom, hogy ezt szeretném, gyalogosan, mert akkor még nem volt autóm :) van vagy 15 ilyen bolt az 2-3 alkalom, mire mindet az ember végigjárja, gyalog fárasztó is persze. az idő kellemes, én egy kissé fáradt, az már a harmadik bolt kábé aznap, az eladó meg egy bunkó volt és ennyi. ja igen, olasz minőségi csempeboltként hirdeti magát, csak összeállt egy bútorbolttal azóta. ha a pasi még ott eladó, akkor az lassan bukóra játszik :)
76. cirmoscicajaj (válaszként erre: 73. - Timycat)
2012. máj. 17. 14:17
na látod erre még nem is gondoltam.ezek után nincs más dolgom mint a kőművesek előtt illegetem magam.Hátha bejön és gondtalan életem lesz..jaj,úgy izgulok :)
75. timycat (válaszként erre: 72. - Pan Dóra)
2012. máj. 17. 14:17
:D ez ilyen Pretty woman-es jelenet lehetett :D Nem mentél vissza utána bemutatni miket vadásztál máshol? :D
74. cirmoscicajaj (válaszként erre: 72. - Pan Dóra)
2012. máj. 17. 14:15
jujj,de durva...
73. timycat (válaszként erre: 70. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 14:15
Lehet hogy a Prada gyárt melósruhát is, kifejezetten csak mestereknek :D Végülis a Lamborghini is gyárt traktort
72. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 14:12

Pár éve a 25 éves gimis osztálytalálkozómra készültem, és elhatároztam, hogy öltözködésben is megadom a módját, kerül, amibe kerül.

Farmerban, pólóban, mezítlábas szandálban bementem a megyeszékhely legmenőbb butikjába, és kimondottan jó minőségű, elegáns, egyedi ruhát kértem. Hozzátettem, hogy az ár nem számít. Az eladó megvetően végignézett rajtam, és közölte, hogy nincs rám való méretük...

71. homern (válaszként erre: 70. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 14:10
A munkásruhásokat emberszámba nézik,mert tudják hogy valahol a háttérben lapulhat egy milliárdos megbízó :D de ha maga a felújító megy be átlagos kinézettel..
2012. máj. 17. 14:05

az meg,hogy lehet?csak úgy odaengedik a gránithoz?biztos olyan volt mint Mátyás.álruhában járt csak sajna felismerték a mestert,ezért engedték oda.Ja és az álruha is prada volt :)

Jozsi,azért leirnád,h,hogy volt?

2012. máj. 17. 14:02
lehet volt csak én nem vettem észre :DD
68. timycat (válaszként erre: 66. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 17. 14:00

Ja én is ezen képzelegtem, hogy lehet valahol volt egy tábla, hogy "belépés csak pradaban" :D


Egyébként érdekes ez a burkolóbolt, mert nálunk mindent a mester szerzett be és még a gránihoz is odaengedték munkásruhában :D

2012. máj. 17. 13:58
igen valahogy így :) azt nem mondta csak hogy az túl drága nekem :)
66. cirmoscicajaj (válaszként erre: 62. - Jozsi.38)
2012. máj. 17. 13:56
elképzeltem és azóta is röhögök,bocs.Te mennél tovább,ő meg visszatart:de nem érti,h nem mehet oda???az magának tilos,túl drága!!! bocsi,már könnyezem :)
65. jozsi.38 (válaszként erre: 64. - Timycat)
2012. máj. 17. 13:53
biztos :)még ha márvány lett volna, de 5-6ezer forintos négyzetméter árral nem egy luxuskategória :PP csak középminőségi csempe
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook