Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ne tedd a hajaddal, pláne ne máséval fórum

Ne tedd a hajaddal, pláne ne máséval (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ne tedd a hajaddal, pláne ne máséval

1 2 3 4
2008. szept. 2. 14:07
köszi a tippet. 2 hetet vészeltem át de majd inkább nyáron kísérletezek vele újra mert most itt a suli és a tesiórák. meg gázos lenne az osztálytársaim előtt(sokakat mindenért leszólnak) szerintem jó módszer:)
83. édesmandula (válaszként erre: 82. - Cuki-cica)
2008. aug. 25. 21:00

szia!


nyugodtan, de csak akkor ha nagyon zsírosnak érzed a hajad már, vagy nagyon füstöt-szagos helyen voltál, akkor is segít. Ne tömény citromlevet facsarj rá, hanem higítsd fel akár 4xésre. Pár elkövetés után tudni fogod kb. mi az a töménység ami jó neked.


ha nincs extra zsírosodás vagy füst, akkor simán maradhat a vizes mosás is...


örülök, hogy valaki kipróbálta és segít neki :)

2008. aug. 25. 20:08
Hello! Az én hajam száraz, ezért kipróbáltam édesmandula módszerét és nem lett sokkal zsírosabb a hajam. :)még a vizes mosás után is picit száraznak érzem. A citromos mosás barna hajúaknak is javasolt?
2008. aug. 1. 11:06
nah, igen, ez valóban kellemetlen, még jó hogy az Isten sok mindenre gondolt teremtéskor! A férfiaknak nem csak a gondolkodásuk marad el fényégvnyire a nőkétől, hanem a testfelépítésük is merőben ,más, így gondolom a hajuk is másképp reagál a kütyükre...egy tuti. A férjem nem lett vörös hál'Istennek! :)
80. kedike
2008. júl. 31. 18:34
Én henna port használok festésre, teljesen meg vagyok vele elégedve. Viszont annak ellenére, hogy natúr vagy dióbarnát veszek, valamennyire vöröses árnyalata is lesz a hajamnak. Lehet ez a férfiaknak nem túl előnyös... Főleg az ősz hajszálak lesznek vörösek.
79. pöttyöslabda (válaszként erre: 78. - Csokispalacsinta)
2008. júl. 31. 16:58
a legjobb, ha természetes alapú, mondjuk henna alapú festéket vásárolsz. A férfiaknak már írtam asszem a Men's own Henna plust ajánlom, az én férjem is azt használja. Tök természetes! Naggyon Dög vele a pasi!:)
2008. júl. 31. 13:56
Szóval, én annyira nem lelkesedem a hajfestés iránt. Valamint aggódom ezek miatt a vegyszerek miatt, hogy többet árt mint használ.
77. csokispalacsinta (válaszként erre: 76. - Pöttyöslabda)
2008. júl. 31. 13:42
Szia! Amit irtal szerintem nagyon igaz! A férjemnél pár éve megjelentek az első ősz hajszálak. Egy darabig nem zavarta őt, de mióta a munkahelyén is több férfi festeni kezdte a haját és már a baráti körünkben is akad olyan, aki festéssel próbálja leplezni az ősz tincseket, ennek hatására férjem is komolyan gondolkozik a hej festésen.
76. pöttyöslabda (válaszként erre: 75. - A1baa7edcc)
2008. júl. 31. 10:58
nah igen, de a férfi szépségideálok megjelenésével, mint David Backen, vagy Brad Pitt kezdik felkapni a fejüket és próbálnak igényesebbek lenni, én legalábbis ezt vettem észre. A trend egyre kiterjedtebb a férfiak körében is, néhányan pedig már felfedezték a piaci réseket, kereslet meg van rá. Én se gonndoltam volna, hogy férfi hajfestéket kellene csinálnom....ami nagy kár, mert egyre több ismerősöm próbálja ki. Na igen, ha egyszer egy hír szányra kap!:) ez is egy őrület, mint a magas talpú cipő (pata) volt, kérdés, hogy ez megmarad-e
75. a1baa7edcc (válaszként erre: 74. - Pöttyöslabda)
2008. júl. 29. 15:56
Persze, zavarja oket a kopaszodas, oszules, minden, ami emlekezteti oket arra, hogy mar nem 18 eves fiukak, de egy nonel ugyanez teljesen mas. Valojaban mindket nemnel ez egy termeszetes folyamat, de a noknel valamilyen szinten elvaras is (ha valaki foglalkozik veluk, vagy onmaga generalja), hogy ezeket kendozze, a ferfiaktol inkabb azt varjuk, hogy viseljek el ferfiasan. Esetleg sportoljanak es persze apoljak magukat, legyenek tisztak, ennyi.
74. pöttyöslabda (válaszként erre: 64. - A1baa7edcc)
2008. júl. 29. 15:44
miért gondolod? persze, ők szégyellősebbek, meg keményebbek...pedig sztem őket is zavarja ha őszülni kezdenek!
73. 0c97fbb607 (válaszként erre: 71. - Édesmandula)
2008. júl. 29. 14:05
Anteától talán kapsz némi útmutatót ,t.sárgája ügyben:)))
2008. júl. 29. 14:04
parókából én fekete-fehér egyeneset kérek, olyan tépett fazonnal :))
71. édesmandula (válaszként erre: 70. - 0c97fbb607)
2008. júl. 29. 14:03

Hihi, én voltam göndör :)) 4 órán keresztül :DDD

Aztán kirúgta magát :D mivel nem hagytam besütni, meg dauerolni, csak habbal-lakkal bongyorodni. Az én deviáns hajam nem tűri a kényszert :D

Amúgy nem törik a vége, mióta csak vízzel (néha citrommal) mosigálom. :)


A tojássárgáját még nem próbáltam...igazság szerint nem szeretek tojással bíbelődni, felütöm, szétválasztom, belekeverem, megsütöm ha kell bármi, de belenyúlni...a sárgájába...na ez is egy defektem :D már maga a tudat... :DD

70. 0c97fbb607 (válaszként erre: 69. - Édesmandula)
2008. júl. 29. 13:55

Igen:))...és vannak naggyon tutti parókák is.:DDD

Én szőke hosszú és simát választanék:DDDD


Na ilyen párosítás nálam még sosem volt:))

Pedig már voltam padlizsántól a liláig ,vörös minden árnyalata,és szőke is:)))

De sima ,sajna még soha:)))

69. édesmandula (válaszként erre: 68. - 0c97fbb607)
2008. júl. 29. 13:53
végül is :) ha kopaszra borotválnánk mindig, tuti nem kéne samponozni :))
2008. júl. 29. 13:51

Ehj lányok,a kép csal:))

Kevés hajam van ,mióta szültem és egyre kevesebb.Már nem is göndörödik úgy mint rég és ahj....szóval öregszem,na:)))!!!!!

2008. júl. 29. 13:42
Hja kérem, ha én még azzal is foglalkoznék, hogy milyen vegyszereket kenek magamra, hova lenne a világ! Ki ér rá még ilyesmivel is foglalkozni, sőt, ezen szorongani? A fene egye meg a szervezetem! szokja csak, ez is az evolució része! megveszem a sampont és a balzsamot és slussz passz! Tessék kibírni!
66. a1baa7edcc (válaszként erre: 65. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 29. 13:35
Jaja, nekem kuldhetne par tincset :)
65. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 61. - 0c97fbb607)
2008. júl. 29. 13:34
A te hajad tönkremenve??? Ne fárassz myly, nekem sincs kevés, de a tiedből nagyjából még öten megélnének. ..........rajtad kívül:o))
64. a1baa7edcc (válaszként erre: 61. - 0c97fbb607)
2008. júl. 29. 13:20
A noknel szerintem ez teljesen mas, mint a ferfiaknal.
63. pöttyöslabda (válaszként erre: 61. - 0c97fbb607)
2008. júl. 29. 13:19
nagyon helyes... szép is meg illatos is!Várd meg, amíg új erőre kap, aztán.... úgy se bírod ki, hogy ne fesd be!:))))
62. a1baa7edcc (válaszként erre: 60. - Pöttyöslabda)
2008. júl. 29. 13:18
Miert festene minden fiatal ferfi a hajat? A ferfiaknal az apoltsagba nem pont a hajfestes tartozik bele. A ferfiak tobbsegenek jol all a kor, amelyik kendozi, nevetseges.
61. 0c97fbb607 (válaszként erre: 56. - A1baa7edcc)
2008. júl. 29. 13:14

Én sem,sőt senkinél:))

Én mindig szerettem festeni,olyan klassz amikor olyan új színt kap az ember.

De sajna annyira tönkrevágta a hajam ,hogy most épp már növesztem le és ,nagyjából le is vágtam a festett részeket.

Szóval lenövesztem és nem festem be ,legalábbis egyenlőre.

Soha nem mondom ,hogy soha:))))

60. pöttyöslabda (válaszként erre: 54. - A1baa7edcc)
2008. júl. 29. 13:14
:) na igen, annyival jobban paráznak az öregségtől...egyszer talán majd ez is olyan természetes lesz a társadalomban, mint a körömlakk, vagy a női hajfestés. Nézz csak rá egy 16 éves kölyökre! El se tudod dönteni, hogy fiú e vagy lány! Hosszú, női fazonú frizurák, emellett elképzelhetőnek tartom, hogy 5-10 év és minden fiatal pasi festeni fogja a haját!
59. a1baa7edcc (válaszként erre: 57. - Spinneli)
2008. júl. 29. 13:10
Hat igen, oltozkodesben is el tud szaladni neha a lo egyesekkel.
58. 0c97fbb607 (válaszként erre: 51. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 29. 13:09

Megnyugodtam:)))

Tudod 40 évesn azt tapasztaltam ,hogy minél több cuccot használ az ember,annál több másfajta is kell.

Amikor 20 éves voltam ,tele volt a fürdő ,mindenféle cuccal.Használtam is őket,aztán jöttek a pöttyök,a szárazság,azokra még több olaj ,testápoló stb...stb...

Aztán elegem lett és fürdéskor vagy tiszta vizzel vagy szappannal fürödtem és láss csodát,egy idő után nem volt opálos a lábam ,hogy megnyaltam az ujjam és ott maradt a csík,mert annyira száraz volt régebben.

Aztán jöttek a büdösödési problémák is.Minél többször fürödtem ,persze ilyen tusfürdővel ,meg olyannal,annál hamarabb használt a meleg,az izzadás és a többi ....

Magyarúl úgy gyártják ezeket a szarokat ,hogy nem száradsz ,csupa kellemes illat stb,de azért kiszárítja a bőröd ,hogy vedd meg a testápolót is utánna,meg az izzadásgátlót,meg a hasonszörű illatos dolgokat .

Manapság szinte csak tiszta vízben fürdök,és érdekes ,nem száraz a bőröm:))

Sajna a göndör hajam miatt ,kénytelen vagyok balzsamozni ,hogy ki tudjam fésülni és ne legyek rövid időn belül raszta,bár ez is megfordúlt már a fejemben.....:))))

57. spinneli (válaszként erre: 56. - A1baa7edcc)
2008. júl. 29. 13:08

nem is arra gondoltam.

:)

inkább öltözködésre.

56. a1baa7edcc (válaszként erre: 55. - Spinneli)
2008. júl. 29. 13:05
A noknel a hajfestest meg nem tartom annak.
55. spinneli (válaszként erre: 54. - A1baa7edcc)
2008. júl. 29. 13:04
az a nőknek sem áll jól.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook