Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi kiégés fórum

Munkahelyi kiégés (beszélgetős fórum)


1 2 3
márc. 26. 12:40
Tegnapi nappal felmondtam betelt a pohár!
márc. 25. 16:12
Felmondtam teljesen kikeszültem idegileg! Éjszaka olyan pánik roham kapott el azt sem tudtam üljek vagy álljak a mosdóban. Amint közöltem telefonon mintha elvagtak volna ezeket a tüneteket. Visszakoltozok volt paromhoz sajnos nem vagyok olyan helyzetben hogy egyedül lakjak ameddig nem tudok kimenni külföldre. Külföldön keresgélek ott legalább könnyebb!
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Amaunet)
márc. 24. 17:43
Köszönók odalököm a kajat fizet azt viszlat. Utalom az egeszet csinalni teljesen megbetegit ez a hely. A kollegakat hagyjuk undorito igenytelenek mindenkit kibeszelnek a hata mogott epp aki nincs ott,gerinc az nem sok van bennük,nem véletlenül utalom azokat,volt sok balhem mindegyikkel. Ugy vagyok vele ha nem tetszik valami rúgjanak ki,lehet megkönnyebbülnék. Amikor nem kell menjek nincs hasmenés és egyéb pszichoszomatikus tünetek. Lassan ott tartok lehet keresek olyat aki eltart jobban járok lehet e,gy kis nyugalmam lesz. Plusz az is a baj barhova megy az ember csak méreg és csalódás és pofára esés. Egy időbe csinálta a szemét fönököm hogy ki-be jelentgetett a hátam mögött csak mióta kinyitottam a számat és jól megbüntették, velem nem meri megtenni,tudja hogy ismerem a disznóságait.
73. Amaunet (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 10:51
Az írtad pultban vagy. Gondolom, ez arról szól, hogy kiszolgálod a vevőket. Emberekkel találkozol, váltasz velük szót, mosolyogsz rájuk, jó étvégyat kívánsz. Szóval kedves vagy. De így kellene a kollégákkal is viselkedned annak ellenére, hogy magát a munkát nem szereted.
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Amaunet)
márc. 24. 10:46
Senki sem baratkozni megy a munkahelyre aki igen majd kesobb rajott hogy inkabb nem kellene.
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Amaunet)
márc. 24. 10:44
Őszinte kérdés? Minek örüljek ott? Utálok ott lenni utálom azt csinálni.
70. Amaunet (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 08:10
Ebben kételkedem. Ha ebben a stílusban(?) közvetíted a gondolataid, mint ebben a fórumban.
69. Amaunet (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 08:08
Ilyen dulifuli, gyüllölködő, utálkozó természettel pultban vagy? A munkáltatód helyében a mosogatóhoz sem tennélek, mert sok lenne a törött tányér.:)
68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Amaunet)
márc. 23. 11:53
Mashol igen munkahelyen NEM mert nem baratkozni jár oda az ember hanem pénzt keresni!!!
67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Channa*)
márc. 23. 11:52
Pultban vagyok. A konyhalany meg a takarito 2 kulon munkakor. Nem fogok senki helyett dolgozni max ha a fizetese azt a reszet odaadja amit nem csinal meg.
66. Amaunet (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 09:05
Jóban vagy te bárkivel is?
65. Channa* (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 22. 20:48

Konyhalány vagy? Vagy mi


Amikor munkanélküli voltam, mert nem találtam a szakmámban állást egy étteremben dolgoztam konyhalányként 6 hónapig. Az a konyha, tároló helységek mindig csillogtak-villogtak. Ugye a konyhalány dolga a takarítás is, így ha téged zavar a higiénia, akkor kapd magad össze és takaríts ki, majd szépen a kollégákat szoktasd rá a megfelelő kézmosásra, stb.

64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Semleges)
márc. 22. 15:16
40 felé vagyok. Egyedul lakok paromat kiraktam tobb ev utan nem fogadta el hogy nem vagyok az anyjával jóban meg a haverjaival.
márc. 22. 11:20

Hány éves vagy?

Egyedül élsz, szüleiddel?

márc. 22. 10:07
Nem azert vagyok ott hogy a sok hulyevel bratyizzak. Nem azert kapom a fizetest hogy a sok csövessel baratkozzak a "fonokomnek" koze sincs a vendeglatohoz semmit sem tud megfozni. Egyebkent gondolkozok hogy elmegyek tappenzre,a legkor az sajnos kiallhatatlan.
márc. 22. 10:04
Veszek magamnak a boltban,én azt a moslékot nem eszem meg. Meghagyom a többinek. Nem akarok szalmonellat kapni épp elég amit ott kell toltenem.
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Birebora)
márc. 22. 10:03
Ez a környék halott sajnos. Semmi munka nincs ami elfogadhato berben feltetelben és megis lehet élni belőle. Vendeglatoba nem szeretnek mar menni annyira utálom csinálni. Én is anno azért mentem el innen.
márc. 22. 03:13

Eloszor vegig kellett volna olvasni.


Gratulalok. Ha tenyleg is így vagy, ott is maradsz a mocsarban, de legalabb egyedul, ahol senkit nem zargat.

márc. 22. 03:02

Pedig neha le kell nyelni a szemelyzeti kajat.

Ilyen mentalitassal kivancsi lennnek mit eszel.

A nem raszorulos idoben vittem haza a "szemetet", de a cigizos idoben sokat trecseltem a headcheffel, es a fel kafliol (ami nem a rozsa) meg a fel leek, sem ment utana a szemet be, hanem a szoszba, ami nem csak paradicsomszosz volt.



En lattam mar undorito konyhat, es ha ismernel, tudnak, hogy az undorito lecket tenni nàlam nem nagy dolog.

De van benne nemi eletoszton: ha tovabb kell lepni, legyel "sportos". Ha szazszor a to mosta a Fertö, taknyos kezzel is megettük, mert a vizben voltunk. Akkor sem valtunk meg.

Amikor kolbasz izu volt a tea, nem haltunk bele.

Szoval ha par honapig szar kajat kell enni azert, hogy tovabb tudja lepni?

Megcsinaltam.


Teged igazabol mi tart vissza?

57. Lady Lavender (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
márc. 22. 02:39

Ez azert nem olyan egyszeru.


Ha havi sokat kell leszurni, es nincs mozgathato kaucio, akkor nem tud pattogni.

56. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 22. 02:35

Nincs mas, mint elore.

Egy kesobb lesittelt pszochopataval eltem. (Amikor osszecuccoltunk meg szedte a gyogyszereit.) Es voltam olyan rbanc, hogy szettettem, csak, hogy hagyjon beken. Meg egy darabig pokol volt az eletem. De lett penzem kauciora, berelni valami mast, es otthagytam


En egy olyan helyre leptem, ahol 5 szoba volt a hazban. De bekeben megvoltunk.


Hozzateszem, elotte mashova koltoztem volna, de az exem beallitott, es en fogadtam. Miatta kitettek egy het utan.

A masosiknal trukkosnek kellett lennem. Mert mas beengedte. Kicsaltam, es rahivtam a zsarukat.


Tobbe nem mert visszajonni, mert azt kamuztam, megfigyelik a hazat.


Ne foss be a terririzalo kocsogoktol!


Otthon a lakmegosztas nem meno, de egy googlizast meger.

márc. 21. 15:30
Nem is értem, hogyan nem borul le az összes kollégád a te nyilvánvaló fensőbbséged előtt. Igazából a főnöködnek is fel kellene ismernie, hogy te mennyivel felette állsz, és kétszer ennyi fizetést kellene adnia úgy, hogy közben nem kellene dolgoznod. Nehéz a sorsa az olyan felsőrendű lényeknek, mint te vagy.
márc. 21. 15:19
Velencei tó környékén laksz. Nem sokára itt a szezon. Nem találsz magadnak helyben munkát? Én első körben ott keresnék. Nem kell órákat utazással tölteni, a benzinpénz is megmarad. Már spóroltál.
53. andi6020 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 13:51
Kezd tecceni a fórumod :D
52. globus (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 13:07
Hát van még az Only Fans, ha jól írom.
51. globus (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 13:04
Nem csoda, hogy rossznak érzed a légkört. Próbálj meg barátságosan mosolyogni.
50. Bichi (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 12:56

Na ezzel meg is magyaráztál mindent, királylánynak hiszed magad, csak éppen nem vagy az.

Hiába nézed le őket, törődj bele, hogy pont egy vagy az ott dolgozó kollégák között, hozzászólásaid alapján ők pont olyan undorítónak találnak téged...

márc. 21. 12:52
Ó, mi a titka hogy még mindig ennyire szerettek vele beszélgetni?
48. Amaunet (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 12:45

Dehogynem!

Többen írták itt, hogy a te béredtől kevesebb nyugdíjból spórolnak.

Albérletben élsz?

47. semleges (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 12:36
Hazamész és a főnök beáll. Attól te kapsz fizetést?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook