Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi kiégés fórum

Munkahelyi kiégés (beszélgetős fórum)


1 2 3
46. semleges (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 12:31

Dehogynem lehet. Nem fogsz 2 munkahelyen? Tudod hányan dolgoznak másodállásban és napi 10-12 órát azért, hogy boldoguljanak? Ha nem hát nem. Nem kötelező dolgozni egy munkahelyen sem. Azért csakhogy könnyebb legyen nem kell társ.


Szerintem is trollkodsz.

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Amaunet)
márc. 21. 12:01
Egy jovedelembol nem lehet sporolni! Nem fogok 2 munkahelyen robotolni elegge utálom ezt is csinálni minden perc egy kín szenvedés itt. Társ jelölt lenne akihez költözhetnék de nem szeretnék senkit egyedül szeretek lenni.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Libikóka)
márc. 21. 11:58
Pest mellett vagyok. Velencei tó környéke.
43. Amaunet (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 11:27

Haza? Hova? A szüleid, rokonaid nyakára? Más munkahelyen is dolgozni kell és a kollegáit sehol nem válogathatja meg senki.


Több tanácsot kaptál, hogy spórolj. Mindegyikre volt egy kifogásod, hogy miért nem.

42. libikóka (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 11:24

Most már nagyon rémlik, hogy nem ez az első fórumod itt ebben a témában.

Ha mégsem te voltál az sem lényeges,,mert pont ilyen hiábavalóság volt az egész.


Írtad hogy vidékre nem mész,,akkor hol vagy most ahol 2 busz van naponta.

41. Amaunet (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 11:22
Elárulod honnan jársz be?
40. michelle.r (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 11:08
Valld be, hogy trollkodsz, és szeretnél vitát robbantani. Te megoldást keresel, hanem tapicskolsz a szerencsétlenségben.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Libikóka)
márc. 21. 11:00
Itt nincs céges busz,ha lenne sem szállnák fel. Undorítóak a kollégák.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Halacskaaaa)
márc. 21. 10:59
Engem a tobbi nem erdekel semmibe sem nézem azokat és senkivel sem vagyok beszélő viszonyban jó ideje,nem tetszik nekik hogy nem eszem meg amit itt kotyvasztanak ami nem véletlen. Itt birkák vannak,én mindenért szólok ami nem tetszik nekem.
37. libikóka (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 10:56
Nem a vita kedvéért,,de van még olyan hely ahol nincs korai járat ami beviszi a reggeleseket?
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Amaunet)
márc. 21. 10:55
Dolgozok de utálom csinálni. Gondolkozok rajta hogy hazamegyek azt majd a fonok beall.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Amaunet)
márc. 21. 10:54
Itt az a gaz az elso busz fel 7 kor indul es az utolso este 10 kor elmegy es ott vege.
34. michelle.r (válaszként erre: 32. - Amaunet)
márc. 21. 10:02
Most, ha jól hallom, még olcsóbb is lett, mert összevonták a bérleteket.
33. michelle.r (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 09:58
Akkor marad minden így.
32. Amaunet (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 09:52

Nagyon sok ismerősöm jár be Bp.-re dolgozni kocsi nélkül, vonattal, busszal. Csak azokhoz fel kell időben kelni és ki kell menni a megállóba.


A cégek támogatják a bejárást vidékről. Fizetik a bérlet és a benzin egy bizonyos százalékát.

31. Amaunet (válaszként erre: 22. - Andi6020)
márc. 21. 09:46

A nyafogás és a kifogások gyártása.:)


Változtatni szeretne az életén, de tenni érte semmit nem akar. Dolgozni meg pláne nem.

30. Halacskaaaa (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 08:22
Gondolod, hogy akiket itt említettek, azok engedélyt kértek, h elvihessék a maradékot?🤣
29. globus (válaszként erre: 26. - Birebora)
márc. 21. 07:04
Akiről konkrétan eszembe jutott, kocsival megy érte a párja minden nap, pedig 4 utcányira laknak :)
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Birebora)
márc. 21. 06:53
A kaja az egy szar ami ott van nem eszek belole amiota ott vagyok. A hely is undorito. Senkinek sem engednek elvinni a maradékbol csak pénzért.
márc. 21. 05:16
A 340.000 akkor oké, ha nem albérletben lakik és nem kell az utazásra súlyos tizezreket költeni. Ha nem, akkor igen, lehet félretenni főleg, hogy konyhán dolgozik. Akkor gyakorlatilag a kajája meg van.
26. birebora (válaszként erre: 24. - Globus)
márc. 21. 05:13
Nálunk is azt mesélték, hogy olyan két nagy szatyorral mennek haza, hogy majd felbuknak.
25. Anyagi (válaszként erre: 14. - Andi6020)
márc. 20. 22:55
Én is így gondolom!
24. globus (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 21:55

Összes konyhán dolgozó ismerősöm 3 fagyasztót üzemeltet otthon.

Többet nem merek írni...

márc. 20. 21:14
Én is kiégtem, de messze még a nyugdíj. :(
22. andi6020 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 20:00

...csak kifogásokat gyártok.

Megy is.


Mi a fórum célja?

21. andi6020 (válaszként erre: 17. - Xochipilly)
márc. 20. 19:59
Lehet találgatni...
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 55Judit)
márc. 20. 19:53
A fonokseg a baj meg a kollegak es a munkakort is utalom már elégge,anno kenyszerbol jottem ide, covid alatt.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
márc. 20. 19:52
Mivel pest mellett lakok a bejaras elvisz egy csomot es autora vagyok szorulva mivel vagy beerni vagy hazajonni nem tudok. Nem dohanyzom nem iszok nem bulizok.
18. Channa* (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 19:32

Rá kell szoktatnod magad arra, hogy nem költöd el a heti pénzedet, hogy megspórolj annyit, amennyiből ki tudsz jönni egy havi fizetés esetén az első fizetésig. Szerintem 2-3 hónap alatt össze tudod rakni.


Ha jól gondolom, akkor nem albérletben élsz, azaz nem kell havonta kiadni a bérleti díjat, mert azt nehéz lenne a heti fizetésből egy összegben kifizetni, így sokkal egyszerűbb átszoktatni magad...

17. xochipilly (válaszként erre: 14. - Andi6020)
márc. 20. 19:27
Ha albérletben van és nem csak szobát bérel, akkor 180 simán elmegy csak a lakbérre+rezsire. De inkább több. Ki lehet jönni 340-ből de félretenni nem igazán.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook