Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi kiégés fórum

Munkahelyi kiégés (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. 55Judit (válaszként erre: 9. - Birebora)
márc. 20. 19:06
Elég sokan hálásak lennének ha egy 340.000ft-os munkahelyen ragadhatnának.
15. michelle.r (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 19:06
Valamit nagyon rosszul csinálsz. Egyedül ennyi pénzből havi 100. forintot félre tudsz tenni néhány hónapig. És máris áthidalva a havi fizu okozta hiány. Ne mondom, hogy királyi életed lesz, de néhány hónapig kibírható.
14. andi6020 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 18:58
340-ből lehet félretenni bőven. Tanulj meg spórolni.
13. 55Judit (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 18:45
Nem. Az észjárásoddal vagy meglőve.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Birebora)
márc. 20. 18:44
Tartalék nelkül esélytelen. Ha lenne még egy kereset akkor könnyű lenne.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Andi6020)
márc. 20. 18:43
Az ok.De ha van az embernek tartaleka es nem egyedul van akkor konnyebb. Ezzel vagyok meglőve
10. 55Judit (válaszként erre: 7. - Andi6020)
márc. 20. 18:41

Neki olyan passzív jövedelemre lenne szüksége mint fiamnak van. Persze nagyon meg kell dolgozni ezért. Cserébe folyamatosan csordogál a pénz minimális munka mellett.

Viszont egy nagy külömbség van fiam és fórumnyitó között. Fiam soha nem panaszkodott hogy nincs. Az energiát abba tette hogy legyen.

márc. 20. 18:37
Pedig valahogy váltani kellene mert igy ott ragadsz.
8. 55Judit (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 18:37
Hát ez szomorú.
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 18:31
Általában így kapják az emberek a fizetést.
6. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 18:22
Miben befolyásol?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
márc. 20. 18:19
Tudnák ha nem havi fizetés lenne mindenhol.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 55Judit)
márc. 20. 18:19
Minimálbérért nem szeretnék dolgozni éhen halok belőle. Vidékre nem költözök. Nem dohányzom nem kávézom és így sem tudok kijönni 340.000 ft-ból.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 17:56

A minimál bért biztosan megkapod. Én annál lényegesen kevesebb nyugdíjból élek. Ha ebből indulok ki, nem nem lehetne hogy kevesebbet költsél te is, hogy legyen tartalékod? Én is teszek félre a kicsiből is. Nem mondhatom hogy szerintem menne neked is, mert nem tudhatom hogy élsz, de tehetnél egy próbát. Véletlenül se bántani akarlak.

Sőt ha egyedül vagy, lehet hogy nem kötődsz a lakhelyedhez sem. Még ajánlani is tudnék egy lehetőséget az én lakhelyemen.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 17:45

Azt írod, váltani nem tudsz.


Így erre mit lehet válaszolni?

márc. 20. 17:20
3 eve dolgozok egy helyen de teljesen tonkrementem idegileg lelkileg fizikálisan,váltani nem tudok (pedig szeretnék) mert itt heti fizetést kapok tartalékom nincsen hogy 1 hónapot kihúzzak,sehol sem adnak előleget. Konyhán vagyok de gyűlölöm csinálni,türelmem nincs semmihez. Nem tesznek ki mert senki sem bírja idegekkel.Több a kiadás már mint a bevétel az a baj. Egyedül szeretek lenni nem akarok pár kapcsolatot sem (tudom hogy ugy konnyebb lenne anyagilag) Mit csináljak?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook