Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mooncup intimtölcsér tapasztalatok fórum

Mooncup intimtölcsér tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2014. szept. 16. 22:41
ez olyan undi. :S
245. AA71
2014. szept. 16. 22:40

Kedves Ági006!

Próbálj ki más hajtogatási módszereket is, valamelyik biztos bejön. Lehet találni több videót i,s pl.: [link] . Sok sikert!

244. Ági006
2014. szept. 1. 10:53
Kedves Fórumozók! Szeretném a segítségeteket/véleményeteket kérni! Én most kezdtem el használni intimtölcsért (OrganiCup-ot), de valahogy nem sikerül megfelelően felhelyezni, nem nyílik ki odabent... Próbáltam már mindkét felhelyezési módszert, amit a használati útmutató javasolt, de ahogy berakom, úgy is marad odabent. Próbáltam igazgatni rajta, hátha kinyílik, de nem sikerült. Valakinek van tippe, hogy mit csinálhatok rosszul? Esetleg jótanács? Köszönöm előre is a segítségeteket!
243. Susuka
2014. aug. 6. 20:46
Lassan egy éve használok Fleurcupot, nekem nagyon bejött. A használatába gyorsan belejöttem, a szárából vágni kellett kicsit hogy kényelmesebb legyen. Nem ázik át, nem szivágog, elég napi kétszer üríteni. A korábban leírt nehezebb pisilni vele problémát én is tapasztalom néha, de annyira nem zavaró.
242. WTFISCH
2014. júl. 1. 16:56
ez micsoda es mire valo?
241. AA71
2014. júl. 1. 00:01

Két kérdésem lenne tapasztalt cup viselőkhöz.

Vettem egyet, Fleurcupot, próbálkoztam, de valahogy nem jött be.

Először mellé folyt. Mikor tovább kísérleteztem, észrevettem, hogy egyszerűen a méhszáj kívül esett a tölcséren, pedig a vége még kilógott. Lehet, hogy nekem túl alcsonyan van a méhszájam és így nem is hordhatom? Probléma lehet-e, ha e tölcsérbe beleér a méhszáj? (A használati útmutatók képein sokkal fentebb helyezkedik el.)

Az úgy jó, ha a kehely alsó (még kehely) része épp, hogy nem lóg ki? Vagy annál kicsit fentebb kéne mennie? A szára viszont kilóg, még nem mertem levágni ... próbálgatom.

Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm.

2014. jún. 4. 20:12

Én sem vágnám le, pedig egy kicsit "zavar" a vége.


Még az lenne a kérdésem, hogy úgy olvastam, hogy elég 12 óránként üríteni. Nem lehetne a menstruáció vége felé még ritkábban? Mondjuk 18 vagy 24 óránként? Alig van benne valami.

239. zono999
2014. jún. 1. 10:53
Ez a pisilés dolog nálam is fennáll, viszont a tamponnal is ugyanez volt, pláne, mikor viszonylag sokat felszívott mondjuk egy super tampon, akkor aztán csak csordogált, olyankor ki kellett szednem. Mintha a hajamat húzták volna olyankor. Ez a fájdalom azért reélem, nem olyan igazi fájdalom, amit írsz... Nekem a legnagyobb problémám a Fleurcuppal az , hogy most reggel szinte nem is találtam, teljesen bepánikoltam, hogy most hetek fel az ügyeletre, milyen gáz, aztán addig térdeltem és nyomtam, hogy csak kiküzdöttem magamból. Nem is értem azokat, akik levagdossák a szárát... nekem ma életmentő volt. A férjem szerint köthetnék rá egy madzagot... csinált már valaki ilyet????
2014. máj. 11. 16:46

Én Yuuki 2-es méretet használok (nagyobb), pár napja. Azt vettem észre, hogy reggel, miután felkeltem, és ma délután is, amikor feküdtem, és aztán kimentem pisilni, nem tudtam, mert hiába "engedtem el", nem folyt ki belőlem. Ezért ki kellett vennem a tölcsért, és utána gondtalanul tudtam pisilni. Elnyomja a húgycsövet, vagy mi lehet? Ha ülök, vagy állok előtte több ideig, akkor nincs gond. Mit csináljak ilyen esetben?


A másik problémám az, hogy iszonyatosan fáj a kivétele. Nem a vákum miatt, hanem mert olyan széles, hogy alig fér ki. Hogyan csináljam? Az, hogy kicsit bedugom az ujjam, hogy a vákum megszűnjön, nem befolyásol semmit, attól még a kehely szája nem lesz kisebb, sem puhább.

237. kisbaris (válaszként erre: 236. - Bdóra93)
2014. márc. 28. 12:41
Szia! Úgy tudom, hogy lehet kapni bioboltban is, mert keresnek mindig viszonteladókat is. A honlapon rajta van a lista, vagy ha ott nincs akkor levélben tuti megírják neked.
2014. márc. 27. 17:12
sziasztok. a Kérdésem az lenne,hogy itthon nem lehet esetleg venni valahol eredeti imtimtölcsért? Csak rendelni lehet? Jövőhét hétfőn szükségem lenne már rá, így a rendelős részt kihagynám,ha lehet.Tudtok ilyesmi boltot valahol?köszönöm előre is
235. kisbaris (válaszként erre: 232. - Hbellus)
2014. márc. 26. 14:39
Nem azért írok, mert gyakorlottabb vagyok, de nekem is dettó ugyanez a problémám. Próbálkoztam pár hónapig, majd letettem a tölcsért, mert nagyon sok kellemetlenséget okoz ez az újra felrakás, mert szivárog, meg bugyog, nem ezért vásároltam, hanem hogy ne kelljen vele óránként mosdóba járni. Egyenlőre nálam nincs megoldás, de remélem valaki ír. :)
234. hbellus (válaszként erre: 233. - 4327a8e017)
2014. márc. 22. 20:07
Szia! T.betét nálam is alap, de most úgy tűnik rájöttem a trükkre!!!! Miután felrakom meg kell forgatni. Eddig nem sikerült, de most így a tuti :)
233. 4327a8e017 (válaszként erre: 232. - Hbellus)
2014. márc. 20. 14:32
Én mindig tiszt.betéttel használom. Erősebb napokon nekem is szivárog néhány óra után, de így is kibír egy munkanapot (8 óra + 2 óra út), 3-5 nap pedig a tiszt.betét is csak mutatóba marad...
232. hbellus
2014. márc. 19. 16:54

Remélem valaki aki tapasztaltabb az i.tölcsérrel kapcsolatban tud nekem tanácsot adni.

A problémám az lenne, hogy a tölcsérem szivárog!!!!

Több módon is próbáltam már felrakni, mindig ellenőrzöm a peremet, hogy jól illeszkedik e. Minden passzol, sehol nem horpadt, nincs is túl mélyen, mert a vége épp, hogy nem lóg ki, kényelmes is, nem zavar. De!!!! Néhány óra elteltével, vagy hirtelenebb mozdulatoknál azonnal érzem, mintha elengedne a vákuum és azonnal szivárog... (fura, mert néha úgy is érzem, mintha "bugyogna", "bugyborékolna" ki a levegő. Nincs tele, sokszor alig van benne valami. Úgyhogy nem igazán értem, hogy mi lehet a probléma. A mérettel sem lehet gond, mert van kisebb is meg nagyobb is mert néha elég erős a mensim.Mind a kettőnél ugyanaz a probléma...

Kérlek segítsetek!!!!!! Így elég kellemetlen, hogy sosem érezhetem magam biztonságban. Itthon ez persze nem probléma, még a munkahelyemen sem, de elég gáz, hogy eü.betétet kell használnom, ha hosszabb útra indulunk, vagy csak épp a kutyával megyek sétálni!

Ja! És fura módon, annak ellenére, hogy szivárog ha ki akarom venni mégis benntartja a vákuum. Teljesen tanácstalan vagyok.. ennyire nem lehetek béna

231. hbellus
2014. márc. 19. 16:32

Sziasztok!

Van itt még valaki? Él még a fórum?

2013. okt. 8. 19:07
Naturcup-ról van valami vélemény?
229. Sunnycherry (válaszként erre: 226. - Krozsu)
2013. okt. 7. 15:45

Mivel picit nagyobb, hajtogatas utan is, mint egy tampon, igy mindenkeppen mas a felhelyezese is. De konnyen bele lehet jonni!

Epp tegnap voltam usziban es nekem elengedett a vakum, megtelt vizzel a Lunette tolcserem. De nem szivargott, csak itthon vettem eszre,h tele van, amikor kivettem, h kiuritsem.

228. krozsu (válaszként erre: 227. - Csipkerózsika)
2013. okt. 7. 11:48
Szuperül hangzik,köszi! :-)
227. Csipkerózsika (válaszként erre: 226. - Krozsu)
2013. okt. 7. 09:03
Szerintem megbízható úszásnál. Nem járok nagyon gyakran strandolni, de nem volt gondom vele. Sőt, mivel a klóros víz okozott már némi gondot korábban nekem, volt hogy akkor is használtam, mikor nem is volt havim és szuperül megóvott a kellemetlenségektől.
226. krozsu
2013. okt. 7. 08:55

Sziasztok! Engem az érdekelne,hogy úszásnál mennyire megbízható a tölcsér? Előre is köszi.

Most használom először, de nekem egyelőre tetszik. nem mondom azt,hogy a felhelyezést,illetve levétel tekintetében jobb,mint egy tampon,de gondolom ehhez is hozzá kell szoknom. Viszont egyelőre megbízhatónak tűnik.

225. Csipkerózsika (válaszként erre: 222. - Aprocucc)
2013. okt. 6. 01:15

A méret tekintetében kaptál jó tanácsot.

A fogantyút én először félig, aztán nagyon hamar teljesen levágtam, mert engem nagyon zavart, nagyon ki is lógott (nem vagyok nagy méretekkel megáldva).

A tarkóállást sanszos, hogy bebuktad... Nem mondom biztosra, de én jó másfél év használat alatt egy-két alkalommal kerültem extrémebb testhelyzetbe, és akkor sajna elszabadult a vákuum... Bár próba cseresznye, otthon kísérletezz, akkor senki előtt nem égsz be, ha gond adódna. Meg ha közvetlenül előtte kiüríted, akkor már eleve nagy baj nem érhet, mert még vákum nélkül se nagyon mozdul el a helyéről és ha nincs tele, akkor lényegében nem történik semmi...

2013. okt. 5. 22:24
Nagyon köszönöm a választ!!!:)
223. Sunnycherry (válaszként erre: 222. - Aprocucc)
2013. okt. 5. 16:17

Szia!

Egy dolog biztos, hogy Mooncup-ot nem vegyél, különösen, ha ilyen erős a vérzésed.

Nekem a Lunette intimtölcsérem nagyon bevált, így azt ajánlom, vagy a Fleurcupot, mert ennek a kettőn vannak legmagasabban a lyukak, így ezek be fér a legtöbb. Attól, hogy még nem szültél, vehetsz nagyobb méretűt is, attól az még jó méret lesz. Mivel nekem nincsen kicsi, így nem tudom, hogy az milyen, de azt olvastam, hogy az 1-es méret, az puhább, mint a 2-es. Abba 20 ml fér bele a lyukakig, a 2-esbe 26 ml. Én a helyedbe megrendelném mind a két méretet, akkor az erősebb napokon használhatnád a nagyobbat, míg, ha túl nagynak érzed, akkor ott van a kisebb is rögtön, így nem ér csalódás. Különben a superplus tampon kb. 15 ml-t tud felszívni, így a 20 ml-est kb. 4 óránként, a nagyobbat kb. 6 óránként kell cserélned majd.

2013. okt. 3. 14:24

Sziasztok!

Szeretnék én is intim tölcsért vásárolni, remélem tudtok nekem segíteni, főleg, aki már tapasztaltabb a témában.

Próbáltam minél többet utánaolvasni, de így is elég bizonytalan vagyok:(

Én 24 éves vagyok, még nem szültem, viszont elég erős a mensim (egy superplus tampon kb. 3órát bír ki). Milyen méretben érdemes ilyenkor nézelődni?? Mert sajnos arról fogalmam sincs ilyenkor kb. mennyi vér távozik. Igazából annyira nem érdekel(nem fontos méregetni), csakhogy a méretet hogyan válasszam ki, ha még nem szültem, de azért elég erős az első 3nap.

A másik kérdésem az lenne, hogy nézegettem a formájukat, alul a fogantyúja nem zavart senkit?

A harmadik kérdésem pedig: Mondjuk egy erősebb konditermi edzés alkalmával is a helyén marad? (értem én, hogy vákum, de nehéz elhinni, hogy mondjuk egy tarkóállásnál vagy felülésnél se csordul ki...).


Nagyon jó lenne, ha nem kellene 3 óránként rettentően spuriznom a mosdó felé, s nem aggódni, hogy "jaj, csak nehogy"...egy kicsit megkönnyítené a "nehéz" napjaimat.


Előre is köszönöm a segítségeteket!

221. Sunnycherry (válaszként erre: 215. - Susuka)
2013. szept. 18. 18:52
Legysz irjal rola, h neked hogy valik be a Fleurcup! Koszi
220. Sunnycherry (válaszként erre: 219. - Kisbaris)
2013. szept. 18. 18:51
Csak ne felejtsd el, ha puhabb az azt is jelenti, h nehezebben nyilik ki. De persze nekem nincs, igy nem tudok rola velemenyt mondani! Esetleg vkinek szemelyes tapasztalata van a Fleurcuppal?
219. kisbaris (válaszként erre: 218. - Sunnycherry)
2013. szept. 15. 11:49
Köszi, megnézem azt is! Valóban a puhább lenne nekem jó, mert nagyon érzékeny a méhem amikor megjön és nagyon tud fájni a manuális "beavatkozás" az első két napban.
218. Sunnycherry (válaszként erre: 216. - Kisbaris)
2013. szept. 14. 14:06
Orulok neki,h masnak is ez a velemenye. A mooncup-nak tul nagy progagandat keszitenek ezen az intimtolcser.hu oldalon, de egy negativ velemeny sincs az oldalon, mert ugye azokat nem teszik fel. Meg nem hangsulyozzak ki,h ebbe csak 15 ml fer bele es utani szivargni kezd. Persze nem azert, mert nem nyilt ki, mert akkor az elso ket oraban is rendesen szivarogna. En is nagyon el voltam keseredve, de egy amerikai oldalon olvastam, h ez masnak is problemaja. Meg a fleurcup-ot is nezd meg, mert az is hasonlo a Lunette-hez, csak sokkal puhabb.
2013. szept. 14. 09:03
Kíváncsivá tett ez a termék, lehet hogy kipróbálom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook