Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mooncup intimtölcsér tapasztalatok fórum

Mooncup intimtölcsér tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2012. márc. 23. 23:55

Ezen a linken lehet róla olvasgatni. Tapasztalatom nincsen.


[link]

155. tixtina (válaszként erre: 154. - Pepperoni_9)
2012. márc. 23. 23:37

Nem olyan drága-két ezer forintért láttam a neten.

Kíváncsi lennék én is a véleményekre,mert ha valahova megy az ember,idegen helyen kényelmetlen a kisdolgunkat végezni.

2012. márc. 23. 23:33
Sziasztok! Jó ideje gondolkodom, hogy beruházok egy intim tölcsérre, de elég drága ahhoz, hogy aztán valami miatt ne szeressem, ne használjam. Igaz, a Mooncup-nál van pénz-visszafizetési garancia, de előtte mindenképpen gyűjtenék egy kis infót róla! Köszi! :)
153. kisbaris (válaszként erre: 152. - Esztike1978)
2012. jan. 23. 07:56
Nekem azóta is kellemetlen a kivétel, mert nyom és dörzsöl is, de ezt már elfogadom így. A szivárgásról annyit, hogy az első napokban betétet is teszek, mert nem biztos, hogy nem szivárog és ált. olyan helyen vok, hogy nem tudom rögtön igazítani.
152. esztike1978 (válaszként erre: 151. - Kisbaris)
2012. jan. 22. 21:42

Köszi :) Most még nem akarom elkiabálni, de úgy érzem alakulnak adolgok, jó irányban. Lehet hogy azért, mert ritkábban kell cserélnem.

Nem igazán a szárával volt gond, hanem a peremével, ami belül van. Azt érzem még egy kicsit, hogy feszít, valamint cserénél sem kellemes és nekem még mindig macerás a procedúra is...

Igyekszem, hogy elöl maradjon, köszönöm a tippet!

151. kisbaris (válaszként erre: 150. - Esztike1978)
2012. jan. 21. 20:08
én ugyanígy voltam! háromszor vágtam a szárából, mert nem volt jó. Mostanra megtaláltam a helyes helyzetét is, valóban elöl kell maradnia, mert azt vettem észre, hogy ha felcsúszik, akkor szivárog is.
2012. jan. 21. 01:55

Sziasztok,

nekem is Mooncup van, A méret. 2 napja használom, van amikor szivárog. Levágtam a szárából is, ahogy kell, mégis kényelmetlen. Szerintem túl nagy, kemény és "dörzsöl", így a kivétel és visszatétel, sőt, most már a bentlét is kellemetlen érzés. Lehet, hogy bebeszélem magamnak, de félek a kitágulástól, szerintem nem alaptalanul. Voltatok vele így az elején ti is?

149. 410b0a7789 (válaszként erre: 16. - Marianna1973)
2012. jan. 12. 05:03
ez most komoly kérdés? A mosdóba is kiöntheted,a víz ott is lemossa a mosdót. A szennyvíz meg mindkét helyről ugyanoda folyik. A fürdőbe meg miért nem lehet tampont , vagy betétet..stb cserélni? Én pl ott többször szoktam, mert azokon a napokon többször le is zuhanyzom.
2012. jan. 12. 01:37

Sziasztok!

En is baratkozom a sz intimtolcser gondolataval...na de maris gondba vagyok: melyik markat valasszam? Tudnatok segiteni? A merettel is bajban avgyok, mert a LadyCup oldalan neztem a tablazatot es mivel (eppen) elmultam 25 eves, ezert a nagyobbat javasoljak (nem tudom elkepzelni milyen alapon vizvalaszto a 25. eletev betoltese), de ketlem, hogy akkora kene, meg a kisebik is hatalmasnak tunik...

A hasznalatot illetoen nem rossz, hogy egesz nap egy idegen anyag van ott bent? En csak tini koromban hasznaltam tampont, de a nogyogyaszom lebeszelt, mert mindig begombasodtam mindenfeletol. Azota betettel veszelem at a nehez napokat, de eleg kenyelmetlen es visszataszito is, de nem tudom egeszsegesebb-e es higienikusabb-e...

Hol lehet beszerezni a kulonfele markakat?


Koszonom a segitseget!

147. kisbaris (válaszként erre: 146. - 4b04593405)
2011. dec. 5. 08:09
Milyen méret? Priviben megírod az árát is? Köszi
2011. dec. 4. 12:16
Sziasztok! Remélem nem baj ha megírom ide, de szeretnék megválni a saját intimtölcséremtől. Sosem használtam, úgy kaptam. Lady Di csomagról van szó. Ha esetleg érdekel valakit az bátran írjon privátot.
145. kisbaris (válaszként erre: 144. - 7d6739e46c)
2011. szept. 19. 20:37
Igazad van, csak a .... nincs 8 órán át bennünk. :( :) Én sem szoktam kifőzni, de fertőtlenítő tablettát használok a havi első alkalom előtt és az utolsó után.
2011. szept. 19. 16:27

Sziasztok!Csak beleolvastam itt a dolgokba,mert érdekel a tölcsér és látom mindenféle fertőtlenítési meg kifőzési technikákról írtok.A hőkezelés/kifőzés/nem árt a szilikonnak?Szerintem nem tesz jót neki.

És egyébként meg a pasitok ....-t is kifőzitek,fertőtlenítitek?????Mert az is pont oda megy ahova ez.Annak is elég egy alapos mosás.

2011. aug. 31. 14:28

Mooncup-om van.

Mindenképp érdekel, örülnék neki, ha átküldenéd! Köszi előre is.

142. kisbaris (válaszként erre: 141. - 458bd9d1d5)
2011. aug. 31. 13:20
Nekem B van. Milyen típusú? Nekem Mooncup van, írtam is Ildinek, ahonnan rendeltem, de nem kaptam választ. Viszont most néztem rá és van néhány hozzászólás írva az oldaluk fórumán, ahol három csajszi is hasonló problémáról írt és Ildi válaszolt, ha akarod átküldöm majd priviben az oldal elérhetőségét a technikákról amivel kiküszöbölhetjük a szivárgást.
2011. aug. 31. 12:51
Pontosan ezt tapasztalom én is. "Bugyog". És mozog a levegő. És ilyenkor már nekem is szivárog. A méretű van nekem. Neked?
2011. aug. 31. 11:09
Igen, pedig kinyílik, de mikor kiveszem akkor nem szusszan. Illetve érzem egy idő után, hogy "bugyog" a levegő ahogy mozgok, ilyenkor már szivárog is oldalt. Nekem milyen méretű van?
2011. aug. 31. 09:06

Akkor mi ketten nem nagyon tudunk egymásnak segíteni.

Te is a vákuumot érzed megszűnni?

138. kisbaris (válaszként erre: 137. - 458bd9d1d5)
2011. aug. 31. 08:04
Egyetértek, én is ezzel küzdök, de senki nem írt.
2011. aug. 30. 20:37

Sziasztok!


Péntek óta használom a mooncup-ot. A legjobb női dolognak tartom.

Nekem a 2-3 nap nagyon erős a vérzésem, eddig nem is volt gond a tölcsérrel, viszont ezen a két erős napon átereszt. Nem tudom mit csinálok rosszul. Tudna esetleg ötlettel segíteni vki? Még így is százszor jobb mint a tampon, csak kell mellé a betét. Olyan, mintha a vákuum megszűnne egy idő után.

136. kisbaris (válaszként erre: 135. - Mangrove)
2011. aug. 26. 12:27
úgy tudom, hogy a kisebb méret mindenhol ekkora, csak a nagyobb méretnél van pár mm eltérés a márkák között.
2011. aug. 26. 11:36

Sziasztok!


Nem tudjátok h Magyarországon van-e bolt is ahol lehet venni intimtölcsért vagy csak neten keresztül lehet megrendelni? Én vettem egy kis méretű mooncup intimtölcsért, de nekem ez is nagyon óriásinak tűnik és elég szar feltuszkolni. Amikor megláttam először, kételkedtem h ezt fel lehet dugni, hát fel lehet...de jobb lenne ennél mondjuk fele akkora méret. Az összes intimtölcsér fajtának hasonlók a méretei?

2011. aug. 15. 17:32

Sziasztok!


Van egy 2-es méretű diva cup és hozzá egy diva wash a birtokomban, amit eladnék. 8500ft-ért adnám a kettőt együtt, ebben az ajánlott pk is benne van.

USA-ból rendeltem 2 db-ot, de akinek vettem, meggondolta magát. Természetesen bontatlan a csomag, használva nem volt. :)


Akit érdekelne, az írjon privit! Köszi!

133. kisbaris (válaszként erre: 131. - Timisz75)
2011. aug. 12. 18:45
Köszi, ennek utána olvasok!
132. Ancsi86 (válaszként erre: 131. - Timisz75)
2011. aug. 12. 14:27
Szeritem én ezt sem tudnám kivenni :) Én fleurcupot rendeltem végül, annak iszonyú erős bordázata van, ha abban nem találok fogást, akkor semmiben.. Ugyanúgy pénzvisszafizetési garanciát vállaltak 3 hónapig, ezért mertem bevállalni.. Próbálni még nem volt aklamam, kíváncsi leszek..
131. timisz75 (válaszként erre: 110. - Kisbaris)
2011. aug. 12. 13:39

Szia!


Nekem is barátnőm Mooncupot használt, és ő is nagyon keménynek találta, pedig maga az elv az tök szuper. Én is ki akartam próbálni, de Mooncupot nem akartam, mert ki és betételnél túl merevnek tűnt, de fontos nekem az anyagminőség is. Már 3 ciklust csináltam végig egy Magyarországon viszonylag új márkával, az Iriscuppal. Európában már régóta használják. Sokkal puhább, lágyabb, nem feszíti a hüvelyt, mint a barátnőmnek a Mooncup, de 100% orvosi szilikon. Ráadásul találtam olyan webshopot, ahol 100% pénzvisszafizetési garanciát is vállaltak, hogy ha nem tetszene, így nem volt rizikó. Nem mondom, bele kell tanulni a használatába az intimtölcsérnek, szerintem aki azt mondja, hogy elsőre rögtön flottul megy a kivétel (akármilyen márkát is vegyen), az hazudik, vagy csodabogár, nekem személyes ismerőseim között is mindenki "bénázott" egy kicsit az elején, de 2-3 ciklus után eléggé bele lehet jönni.

130. Ancsi86
2011. júl. 22. 17:51
Még sokszor nem volt alkalmam tesztelni strandon, de próbáltam már, és garantáltan nem megy be a víz. Azon kívül nem kell izgulni, hogy kilátszik a rossz mozdulatoknál, mint pl. a tamponzsinór.. Én ezt tartom a legnagyobb hasznának, bár az sem utolsó, hogy nem kell a szutykos nyilvános wc-ben cserélgetni.. Idén biztosan viszem a Balatonra is, mert tavaly 2 hónapos kezelést nyertem a Balatoni tiszta víz jóvoltából..
129. kisbaris (válaszként erre: 128. - Ancsi86)
2011. júl. 21. 19:08
Akkor is használod, ha nincs meg a menszesz, csak strandra mész? Én is használok strandoláskor tampont, mert elvileg úgy kisebb az esély a fertőzésre, de a tölcsérrel kapcsolatban még nem próbáltam ezt.
128. Ancsi86 (válaszként erre: 127. - Venezuela)
2011. júl. 21. 16:40
Szerintem sokkal kevésbé visszataszító, mint egy megbarnult, "illatozó" tampon! Én ettől mindig tisztátalannak éreztem magam, legszívesebben 1 nap min. 4x fürödtem volna. Az intimtölcsérnél viszont nincs ilyen, nincsenek kellemetlen szagok, és semmi mást nem látsz, mint a saját véredet, amit pl. orrvérzésnél, vagy ha elvágod az ujjad.. Arról már nem is beszélve, hogy én elég fogékony vagyok a vízben összeszedhető fertőzéskre, így strandoláskor nem kis segítség.. Ellentétben a tamponnal, ami felszívja a vizet, még többet ártva ezzel.
2011. júl. 21. 13:24
Én benne vagyok az újdonságokban,de ez egy kicsit sok nekem,fura....kivételnél nem hiszem hogy csak a tartalma menne a vécébe,hanem mondjuk az ebédem is...,de akinek beválik,hát használja!:):)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook