Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha kapnál egy olyan ajándékot, amit nem neked szántak? fórum

Mit tennél, ha kapnál egy olyan ajándékot, amit nem neked szántak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2020. aug. 23. 15:05
Nekem égne a pofám, ha ilyen ajándékot adnék valakinek. Szerintem ez tök ciki. Nem az utalvány, meg nem is az, hogy tovább ajándékozta, hanem a boldog szülinapot kártya.
12. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 15:04
Biztos kicserélték volna névnaposra, mért kell ennek ekkora feneket keriteni.
11. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 15:03
Nem kellett volna elfogadni sem, hiszen már akkor láttad, hogy nem neked szánták eredetileg.
2020. aug. 23. 15:00
Ilyenen ne akadjál fel. Én is csináltam már olyant, hogy kaptam bizonyos szeszes italt valamilyen jelesnek vélt napra. Azonban egyikőnk sem iszik szeszes italt, ezért én is továbbajándékoztam ezt egy ismerősöm név vagy születésnapjára.
9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 15:00
Gond egy szál sem. Nekem jól esne elkölteni.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 14:53

Ő kapta, neked adta, hát a tiéd.

Tudom, elkölthette volna ő maga, és vehetett volna neked valami egyéni apróságot, de könyörgöm, egy névnap miatt miért kell ekkora cirkusz?

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2020. aug. 23. 14:49
Mert nem az enyém. Nem esett volna jól elkölteni.
2020. aug. 23. 14:48

De lejártam a lábam. Eddig

Ezután nem fogom.

5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 14:46
Miért?
4. Lávli* (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 14:42
Használd csak fel.
2020. aug. 23. 14:42

Az volt a szerencse, hogy egyáltalán beváltható volt még az az utalvány 😀

Felköszöntött, kaptál ajándékot, ennyi, ne rágódj rajta.

Az a gyanúm, hogy te se járnád le a lábad érte a legszemélyesebb ajándékért, úgyhogy mindegy.

2020. aug. 23. 14:37
Ja, természetesen nem használtam fel...
2020. aug. 23. 14:36

Mostanában hiperérzékeny vagyok egy csajra, akivel korábban nagyon jó, baráti kapcsolatom volt. Sokat csalódtam benne mostanában, de lehet, hogy eltúlzom, szerintetek?

Régen volt már a névnapom, jóval később köszöntött fel ami nem probléma, örültem, hogy eszébe jutottam. Kaptam tőle egy bonbont és egy ajándékutakványt egy lakberendezési boltba. Még meg is jegyezte hogy nem tudta, ez, vagy a másik bolt a kedvencem. Mondtam, mindegy, nagyon köszönöm. Összeg nem volt rajta, ezt praktikus okokból megkérdeztem. A válasz az volt, hogy majd a boltban megmondják. (kacsintás)

Ok. Elraktam. Most a napokban eszembe jutott, kellene néhány díszpárna, hát elindultam az utalvánnyal vásárolni. Akkor látom, hogy az van ráírva, hogy Boldog születésnapot. Nekem névnapom volt.

Akkor már gyanakodtam, és rákérdeztem a pénztárnál, mikor vásárolták. Tavaly decemberben... Tehát ő kapta valakitől a szülinapjára.

Nekem rosszul esett, mert mindig szeretettel vásárolok neki.

A kártyán lévő összeg nem releváns.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook