Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha kapnál egy olyan ajándékot, amit nem neked szántak? fórum

Mit tennél, ha kapnál egy olyan ajándékot, amit nem neked szántak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
103. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 101. - Napsugár8)
2020. aug. 23. 20:53
Mint valami rögtönítélő bíróság... :DD
102. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 101. - Napsugár8)
2020. aug. 23. 20:51

Senkivel nem beszéltem így, ahogy te most velem.

Leírtam a bánatomat, meg is köszöntem azoknak, akik érdemben válaszoltak.

Hogy képzeled, hogy te itt kioktatsz engem?? :OO

101. Napsugár8 (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 20:46

Itt pufogsz, és rajtunk töltöd ki a dühödet, az összes fusztrációt, amit érzel a barátnőd iránt, pedig a kérdésed egyszerű, és a lehetséges választ is megkaptad már tőlünk:

- vagy felhívod a barátnődet és elmondod neki, hogy ezzel nagyon megbántott, és futhat néhány kört nálad, hogy megbocsáss neki

- vagy felhívod telefonon, és röhögve emlékezteted, hogy benne felejtette a kártyát, először nem tudtad mire vélni, de fátylat rá. Gyere, igyunk meg valahol valamit és ennyi.


E két lehetőség közül lehet választani, és probléma lerendezve. Semmi értelme itt most még továbbra is dühöngened és szórni a sértéseket azok felé, akik egyébként csak segíteni akartak neked.

2020. aug. 23. 20:33
Na, akinek ilyen barátai vannak mint te, annak nem kellenek ellenségek.
99. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 98. - Globus)
2020. aug. 23. 20:32
de utólag kérdezte meg.
98. globus (válaszként erre: 94. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 20:29

Ebből gondoltam, hogy megkérdezte:


34. Fórumnyitó (anonim)

ma 15:52

Ha azt mondja a csaj, hogy nézd, kaptam, de neked adnám tovább, költsd valami klassz dologra, boldog lettem volna.

De még pofátlanul meg is kérdezi, hogy melyik a kedvenc boltom--- na ne.

2020. aug. 23. 20:27
Félcédulás emberek, félcédulás ajándékokkal. :D Pff, a pokolba minddel. :D
96. globus (válaszként erre: 95. - Gyöngy:))
2020. aug. 23. 20:25
Borzasztó!
95. gyöngy:) (válaszként erre: 93. - Globus)
2020. aug. 23. 20:24

Van amit tényleg nem értesz, nincs milyen cédulát levenni.:)


"Egy olyan kártya volt, amire eleve az volt írva, hogy boldog születésnapot. Erre töltötte fel az őt megajándékozó személy azt az összeget, amit a csaj nekem adott."

94. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 93. - Globus)
2020. aug. 23. 20:21

Nemnemmmm....Azt akkor kérdezte, amikor már ideadta az ajándékot, azt színlelve, hogy már nem emlékezett pontosan, hogy X vagy Y a kedvenc boltom, ezért innen VETT kártyát.

Ne mondjátok már basszus, hogy ez senkinek nem esett volna szarul rajtam kívül, mert ha igen, önként vonulok IF várába vagy 165 évre....

93. globus (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 20:17

Így tényleg nem értem: megkérdezte, hogy melyik a kedvenc boltod, feltételezhetően kedvező választ kapott az utalvánnyal kapcsolatban - kérdeztem már, de átugrottad-, kívánságod teljesült, csak az a k. cédula rajta maradt.

Ha levette volna a kártyát, semmi bajod nem lehetne, tehát mégis megsértődtél.

Egy bonbon mennyivel személyesebb/személytelenebb? Gondolom, ezt sem részedre gyártották le.

92. Garabonciás (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 20:15
Most meg lenézed magad. :D Én meg krvajól szórakozok. :D Na, de lépek mert mindjánt indul a nagy esti rumpuncsparty, Mbappéval meg Neymarral. Meg Lewandovszkival. Ha elfogadsz egy tippet, nem ér annyit egy ajándék se hogy egy barátoddal haragot tarts. Barátokra mindig szükséged lesz. Balf*sz dolgokra sose.
91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 88. - Garabonciás)
2020. aug. 23. 20:13
Nem tudom. Te minek örülnél? :D
90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - Garabonciás)
2020. aug. 23. 20:12
Én ennek most nem tudtam örülni. Sajnálom. Nyilván az én hibám, hiszen volt pofám ide írni. Nem elég, hogy anyagias vagyok, még ez is.... :DDD
89. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - Napsugár8)
2020. aug. 23. 20:10
Ha ebben a történetben valaki anyagias, akkor a csaj az. Ő gondolta úgy, hogy jó ennek a suttyónak ez a kártya is, nekem már úgyse kell... Nem???
2020. aug. 23. 20:08
Mit lehet amúgy venni egy tökéletes embernek? Tökéletes elvárásokkal? :D
87. Garabonciás (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 20:07
Nem tartom magam igénytelennek, bár lehet mások igen, ez engem sose érdekelt, de az ajándék azért ajándék hogy nem nézed honnan jött, hanem megpróbálsz örülni neki, még ha nem is igazán értékeled sokra. Bakizott, istenem. Te még sose tévedtél életedben?
86. Napsugár8 (válaszként erre: 85. - Napsugár8)
2020. aug. 23. 20:06
* költött rád = nem költött rád
85. Napsugár8 (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 20:05
Hát éppen ez mutatja az anyagiasságodat! Az bánt, hogy költött rád külön a saját pénzéből, hanem a mástól kapott ajándékot, adta neked tovább, ezért őneki ez gyakorlatilag semmibe sem került. Ez zavar téged, hogy ennyivel letudta a te ajándékozásodat, és loholt egyik üzletből a másikba, hogy a saját pénzén mit is vegyen neked!
84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Garabonciás)
2020. aug. 23. 20:03

Lehetséges :D Viszont boldogan látom, hogy nem vagyok tucatember, aki bárkivel/bármivel beéri.

Ha ez az ára, akkor vállalom. :)

83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 79. - Napsugár8)
2020. aug. 23. 20:02

Áruld már el, ez mitől szól az én anyagiasságomról?? Mi ebben az anyagi probléma?? Nem keveselltem az összeget, az bántott, hogy azt adta ide, amit ő kapott valamikor, valakitől.

Sokkal jobban esett volna csak két puszi, meg egy tábla csoki vagy egy szál virág.

Egyáltalán nem vagyok anyagias, de nagyon nem.

82. Garabonciás (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 20:01
Akkor lehet akarattal bakizott. Így akarta veled megszakítani a kapcsolatot. :D Utoljára még meglepett egy pár szaténpárnával. :D
81. Garabonciás (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 19:59
Na, hát akkor le is zárhatjuk a témát. A kereslet meg a kínálat nem mindig egyezik. :) Lehet hogy már a barátnőd is rég rájött. ;)
80. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - Garabonciás)
2020. aug. 23. 19:59
Nem KIVENNI, te okostojás :DD Egy olyan kártya volt, amire eleve az volt írva, hogy boldog születésnapot. Erre töltötte fel az őt megajándékozó személy azt az összeget, amit a csaj nekem adott.
79. Napsugár8 (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 19:59

A te szemszögedből valóban szarul sült el... és mi van, ha pontosan ezt akarta elérni vele?

Ha ennyire anyagias vagy, ha ennyire nem tudsz átlendülni egy ilyen kis apróságon, meglehet, hogy már elege van belőled, és ezzel a kis gesztussal akart véget vetni a barátságotoknak. Reméli, hogy ezzel sikerült úgy megsértenie, hogy az életben sem fogsz többé felé menni.

Nem lehet, hogy ezért csinálta???


Vagy elfogadod azt, hogy nem akart megsérteni, de ez most véletlenül így sült el, fátylat rá, nevetsz az egészen egy jót, és névnap/szülinap alkalmából meghívod egy fagyira, és jól kidumáljátok magatokat.

2020. aug. 23. 19:58

Jogos. Számodra ez a téma sokat jelent és nyitottál róla egy fórumot. Szerintem ez teljesen ok. Másnak más fáj, az meg írjon arról.

Mondjuk azt elhiszem, hogy frusztráló egy ilyen szituáció, ha te sok energiát ölsz abba, hogy az ajándékaid az ajándékozottról szóljanak. Ez most egy lecke, ne invesztálj túl sokat ebbe az emberbe a jövőben.

77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Garabonciás)
2020. aug. 23. 19:57
Nem teszem. De annyit azért leírok, hogy elég gusztustalanul próbálsz provokálni, te vajon milyen barát lehetsz? Én se lennék a te barátod, ettől nem kell félned, abszolút nem bírnálak elviselni :))
76. Garabonciás (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 19:55
Írd ki nyugodtan, legfeljebb letiltanak, aztán panaszkodhatsz az égieknek. :D
75. Garabonciás (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 19:53
Istenem, sietett biztos, vagy nem ott járt az agya, aztán elfelejtette kivenni azt a krva cédulát. Most egy barátságban ez nem megbocsátható? Én jót röhögnék rajta szerintem, aztán meg felhívnám oszt elküldeném a tudod hova.. De azt is viccesen.
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Garabonciás)
2020. aug. 23. 19:51
Te meg egy igénytelen ... izé :) Na, tudod, ide nem szabad csúnya szavakat írni :D
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook