Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél ha a párod több év után sem akar házasságot és gyereket? fórum

Mit tennél ha a párod több év után sem akar házasságot és gyereket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
68. csikil4ny (válaszként erre: 67. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 16. 13:54

Ez az ember nem az akire számíthatsz!


Fogj egy papírt és készíts egy táblázatot: mi szól mellette és mi szól ellene.


Nem kell elhinni azt amit mi írogatunk, a döntés viszont a te kezedben van: kell neked egy ilyen ember, vagy nem kell? El tudod fogadni úgy ahogy van, vagy nem tudod elfogadni?


Még költözni sem akar, azt is csak te erőlteted ....

2016. aug. 16. 13:50
Lehet,hogy semmi közöm a banki dolgaihoz,mert csak a barátnője vagyok. De ha már összeköltözésről beszélünk,akkor csak szeretném tudni,hogy kivel költözöm össze és mit vállalok vele együtt. Úgy gondolom ha két ember a jövőt együtt tervezi,akkor minden téren őszinteség van. Házasságot,gyereket nem ígért,de együttélést igen!!!Ráadásul ha tiszta az ügy,akkor minek ez a fene nagy titkolózás. Én nem árultam zsákbamacskát. Mindezt úgy,hogy ő költözne hozzám vagy talán engedjek be aki csak jönni akar? Nem fog,mert már nem akarom!
2016. aug. 16. 13:22
Akkor tipli van... új élet, új remények, szebb jövő, pont, vége :DDDDDDDD
65. csikil4ny (válaszként erre: 64. - Massalhangzo)
2016. aug. 16. 12:42
35-45 éves koráig... Ha időközben szétnézett volna rég talál társat magának. Most kétszer olyan nehéz lesz, sőt egy újabb ilyen fazonnal be fogja érni. Ez tényleg kapcsolatfüggőség. Szomorú, de mindenki úgy rontja el az életét, ahogyan akarja.
64. massalhangzo (válaszként erre: 57. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 16. 12:21

szerintem nincs veled, csak valamiert ezt akarod hinni. 10 ev alatt sem jutottatok el semmi komolyabb elkotelezodesig, akkor mi van? atjarkal hozzad idonkent?


nem ertem, a banki papir miert fontos, oszinten, semmi kozod nincs hozza, mert maximum is a baratnoje vagy. neki se lenne koze a te hivatalos papirjaidhoz


en a 10 evet nem ertem, mert talan 1 evet igen, mig hezitalsz, vajon hogyan alakul a kapcsolat, de 10 ev???

63. csikil4ny (válaszként erre: 61. - Vizslava)
2016. aug. 16. 11:13
Nagyon jól összefoglaltad a lényeget!
62. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 16. 11:03
10 év alatt egyszer sem beszéltetek erről? Gondolom nem újkeletű a dolog.
61. vizslava (válaszként erre: 57. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 16. 10:59
Lehet a pasit hibáztatni, de azért lássuk be, hogy a nők többsége nagyon hülye tud lenni, ha párkapcsolatról van szó.Talán a magánytól való félelem, talán kapcsolatfüggőség, vagy egyéb ok miatt olyanhoz is ragaszkodunk, akihez nem kéne. Ez a pasi nem ígért neked a 10 év alatt házasságot, sem közös gyermekről nem beszélt, tehát ezen a téren nem csapott be. Az, hogy összeköltözni sem akart veled különböző okokból, az azért már jelzésértékű, ettől megszólalhatott volna a fejedben a vészcsengő. A leírtakból úgy tűnik, hogy ez a férfi nem őszinte hozzád. Ha nem akarsz egy ilyen megalázó helyzetben maradni, akkor ebből a kapcsolatból ki kell lépni. Másik megoldás, hogy elfogadsz mindent úgy, ahogy van. Te döntesz.
60. c73db520ef (válaszként erre: 57. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 16. 08:31
Kenyelembol: megkapott minden onkent es dalolva nulla elkotelezettseg, felelossegvallalas mellett (ingyen).
2016. aug. 16. 08:19
Azért van veled,mert kényelmes voltál neki eddig.Akkor és úgy és ott találkoztok,ahol és amikor neki jó.Most,hogy elkezdted feszegetni a házasság kérdését,már nem vagy olyan kényelmes,ezért hárít.Az a baj,hogy nem húztad meg a határaidat,pl.egy év ismeretség után ki kellett volna mondanod,hogy te házasságot szeretnél,és ha ő nem,akkor köszönjetek el egymástól. Ennyi év után már sokkal nehezebb elengedni.
58. csikil4ny (válaszként erre: 57. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 16. 07:33

Ezek alapján én bízni benne nem tudnék és nem is akarnék. Mindegy, hogy miért hazudozik!


Mert könnyebben hozzájut a szexhez, mintha udvarolni, vagy fizetni kellene érte? Nem irigylem a helyzeted.

2016. aug. 16. 07:29
Sziasztok! Dolgoztam éjszaka,de most itt vagyok. Egy db banki kimutatást sem láttam,mert hiába kértem. Van papír,majd megkeresem,nem találom,nem mondanak semmit,egymásra mutogatnak stb. Állítólag a héten lesz papír. Szerintem meg semmiféle papír nem lesz. Én bennem már az is felmerült,hogy van-e egyáltalán adósság? Vagy több van mint amit mond. Nem,most már akkor se mennék hozzá ha meggondolná magát. Miről beszélgettünk? Arról,hogy ha letelik az adósság összeköltözünk. Nem volt szó a házasságról. Ez igaz,nem is nekem kellett volna felhozni,de jól tettem. Ezt hajtja most is. Nem volt szó erről. Mondtam neki,persze nem volt,de azért lehet erről beszélni. Lehetne,de nem lehet. Megint kezdem,megint hiszti stb. 36 éves. Csak azt nem értem,hogy mi a francnak van velem???
56. Channa* (válaszként erre: 55. - Moonlight13)
2016. aug. 16. 04:55

Ugye!?

Ha sok a tartozása, akkor jobb is, ha nincs túl sok közük egymáshoz, hiszen azt ki kell fizetni. Házasság és együttélés esetén minden közössé válna, aztán ha ne adj isten a fórumindítóval történne valami, akkor a gyerekeinek nem maradna semmi, mert megörökölnék a sok tartozást felhalmozó testvérek...


Szerintem! Nem kell a házasság ebben az esetben, mindenki éljen úgy és ott ahol van, és ha a szükség úgy hozza, akkor keressék egymást. Így mindenki szabad marad minden tekintetben.

55. moonlight13 (válaszként erre: 48. - Channa*)
2016. aug. 15. 21:33
Szerintem is! Pláne ha a pasinak sok-sok adóssága van!
54. moonlight13 (válaszként erre: 32. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 15. 21:32

Ha kevesebbet keres, mint te, és még támogatja is a családot, meg tele van adóssággal, örülj neki, hogy nem veled él, mert még te tartanád el őt is a gyerekeid mellett.

A házasságot én sem tartanám fontosnak, ha ennyi idő alatt jól meglettetek volna. Így meg pláne ne akarj hozzámenni!

2016. aug. 15. 21:24

Most talaltam. Annyira igaz. :(


Várunk… és közben szépen... lassan eltelik az Életünk...

Várunk… Az idő múlik… De mi csak várunk…

A pillanat elmúlik és a múlt része lesz… És mi csak várunk…

Várjuk… hogy elmúljon a hideg… hogy elálljon az eső… hogy véget érjen a fárasztó nap… hogy elteljen a hét… hogy hazamehessünk… hogy elmehessünk… hogy egy jobb helyen legyünk… hogy elmúljon az unalom… hogy elmúljon a bánat… hogy megértsük… hogy elfelejtsük… hogy megbocsássunk… hogy megbocsássanak… hogy kisüssön a nap… hogy eljöjjön az igazi… hogy viszont lássuk Őt… hogy eljöjjön a nagy nap…hogy eljöjjön a nagy lehetőség… hogy erősek legyünk… hogy megmerjük tenni… hogy változzanak a dolgok… Várjuk… hogy elkezdődjön… várjuk… hogy elmúljon…

Csak várunk… Mindannyian mást… És sokszor csak a várakozásnak élünk, amely betölti mindennapjainkat… óráinkat… perceinket… és eközben elfelejtünk a pillanatnak élni… Elfeledkezünk a pillanatról, amely a kezünkben van… amely mindvégig a kezünkben volt… és közben elillan… Várunk… és közben szépen... lassan eltelik az Életünk…

2016. aug. 15. 21:21

Itt fejeznem be.

Ettol kezdve se kep, se hang.

(En igy tettem. Volt nagy buli, felhajtas, mindhiaba.)

51. massalhangzo (válaszként erre: 32. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 15. 20:24

akkor is tamogathatna a testveret, ha ti egyutt elnetek, ezt te is tudod. o hany eves?


szerintem ha valaki 10 evig elvolt igy, akkor kar barmit eroltetni. az mar nagyon hamar eldol, egy even belul, hogy ket ember mit akar kezdeni egymassal

50. 3d787b167a (válaszként erre: 48. - Channa*)
2016. aug. 15. 19:51

Olvasd el kérlek!:)

Itt baj van....

49. 3d787b167a (válaszként erre: 42. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 15. 19:50

Baszki Zsuzsi!


Jeletkezz be a fodrászhoz, teljesen más fazon, menj el egy wellness hétvégére, baszki élj már, ne picsogj!


Ez a fas'z nem ér ennyit se, hogy itt krampácsolsz miatta.


Józanodj már!


Ott lennék, elmennék veled.


De most nagyon messze vagyok.

2016. aug. 15. 19:33

Hát nem tudom...

Én ha egyszer egyedül maradok, akkor tuti, hogy nem akarok majd másik férjet. Szerintem tök jó, hogy külön éltek és akkor találkoztok, amikor igényetek van rá....

2016. aug. 15. 19:18

Jesszusom Zsuzsi!

(most olvastam végig)

Csukd be az ajtót rá és ne nyisd ki. Ez ennyi volt :(

46. Bichter1 (válaszként erre: 30. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 15. 19:14

Miért fontos, hogy összeköltözz vele?... és 10 év alatt miről beszélgettek eddig, ha még ezt sem tudod (bocs, de egy bankos kimutatást sem láttál nála soha?) ...vagy úgy te is besegítenél a kölcsön fizetésébe....


Miért fontos, hogy elvegyen feleségül?

45. Bichter1 (válaszként erre: 1. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 15. 19:07
...hátha kiskutyát akar...
2016. aug. 15. 16:34

Ha nincs tovabb, akkor inkabb szakitanek.

Igyis-ugyis szenvedsz, akkor inkabb a szakitas miatt szenvednek, mert akkor legalabb egyszer az alagutbol kijutsz. Igy pedig csak topogsz-topogsz, varsz a nagy semmire.

43. csikil4ny (válaszként erre: 42. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 15. 16:14
Hidd el, hogy ha belemenne - de nem fog - akkor te nagyon boldogtalan lennél vele. Olyan embert keress akivel hasonló az életcélotok.
2016. aug. 15. 16:04
Őszintén,azért mert szeretem. Tudom nevetséges,de még mindig. 10 év az nem kevés. Nekem a házasság nem csak papír. De ebből már úgysem lesz semmi. Sőt! Azt is tudom,hogy lépnem kell,csak nagyon nehéz. Azért is írtam itt,mert kívülállók mindig jobban átlátják a helyzetet és ez erőt ad a továbbiakhoz.
41. csikil4ny (válaszként erre: 39. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 15. 15:56
Úgy nagyon őszintén: te miért akarod ezt a házasságot?
40. c73db520ef (válaszként erre: 39. - Zsuzsi0318)
2016. aug. 15. 15:50

Ennyi volt. Hazhoz mentel a pofonert.

Sajnalom.

2016. aug. 15. 15:42
Azt mondta neki nem kell tőlem semmi!Ő egyszerűen nem akar se házasságot,se gyereket se velem,se mással!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook