Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent a férfiaknak a szerelem?:) fórum

Mit jelent a férfiaknak a szerelem?:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. aug. 3. 21:08
Kíváncsian várom én is legalább egy férfi őszinte véleményét!
2010. aug. 3. 21:02
Hát nem azt amit nekünk,ez tény és való:)))
16. d5bef942d7 (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2010. aug. 3. 19:11
... hát nekem ez nem menne. :(
15. andi6020 (válaszként erre: 14. - D5bef942d7)
2010. aug. 3. 19:06
megy ez....
2010. aug. 3. 18:58
Egyébként mondja már meg valaki, mit jelent pontosan, hogy szerelmet vallok? ... leülök... megfogom a kezét... a szemébe nézek... és mondom, hoooooooooooooogy... akármit...?
13. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Bigyő)
2010. aug. 3. 18:56
Attol fugg hogy , hogy viszonyul az adott nöhöz ?
12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2010. aug. 3. 18:56
Annyival kiegészíteném, hogy vallani vallanék, de soha nem elsőnek.
2010. aug. 3. 18:55
Egészséges mennyiségben nem hiszem, hogy terhes lenne, hisz nekik is szükségük van megerősítésre. Az állandó "szeretlek" gügyögést viszont szerintem az a pasi sem bírja, aki viszont szeret, hát még az, amelyik nem.
10. 656f03db60 (válaszként erre: 5. - Bigyő)
2010. aug. 3. 18:54

Ha érdeklődik a lány iránt, akkor titokban vagy anélkül, de biztosan örül neki. Meg persze jót tesz az egójának is. ;) Tudom, ne írjam ezt, de tényleg nem mindegy, hogy a pasi mondja előbb el az érzéseit vagy a nő. Nem mindegy, mert így kevésbé terhes a dolog szerintem, mármint a részükről. Akkor kezdenek kicsit megijedni, ha a nő igencsak kitárulkozik, és lerohanja az érzéseivel a másikat. Tapasztalatból beszélek.


Valljuk be: A nők is szeretnek a préda szerepbe bújni. Nekem is olykor-olykor feltör az az érzés, hogy jó lett volna többet kacérkodni, kicsit vadászósdit játszani; viszont annyira megörültem annak, hogy elsőre is azt mondhattam: Igen, Ő az, aki nem csak vonzó, de intelligens és hasonló típus, mint én; hogy hamar összegabalyodtunk. Igen, hiányzik ez, hiányzik az, hogy nehezen kapható vagyok, amit ha az ember lánya visszapróbál csempészni a hétköznapokba, a pasi kiakad, hogy miért vagyok ilyen furcsa. (Ez viszont nem annyira személyes példa már.) Elkezdenek féltékenykedni, hogy biztos ez meg ez van a dolog mögött, és balhé lesz belőle. Holott a nő nem akart messzire menni, csak újra flörtölni kezd/kezdene a pasijával. Bocsánat kicsit eltértem a témától.


Szerintem semmiképpen sem jó, ha elsőnek a nő mondja ki, hogy szereti a másikat. Lerohanás az egész, akkor is, ha örülnek neki.

9. d5bef942d7 (válaszként erre: 5. - Bigyő)
2010. aug. 3. 18:51
... ha vonzódnak... erősen vonzódnak a lányhoz, akkor persze örülnek, ha viszont nincs meg a kölcsönösség, akkor bosszantó és zavaró lehet a nagy vallomás... szerintem. :)
8. Fedo (válaszként erre: 3. - Re87)
2010. aug. 3. 18:38
igazad van. én is szivesen benéznék egy két pasi fejébe:D a pasik máshogy vannak kódolva mint a nők. sokszor én sem értem őket. lassan már szótár kell, némely pasihoz:D
7. Fedo (válaszként erre: 5. - Bigyő)
2010. aug. 3. 18:36
nem valják be, de örülnek neki
6. Fedo
2010. aug. 3. 18:36
én is kiváncsi volnék a pasik véleményére
2010. aug. 3. 18:35
De vajon terhes nekik, vagy örülnek, ha szerelmet vall nekik egy lány?... Úgy értem, menekülnek az ilyen elől, vagy titkon örülnek ennek?
2010. aug. 3. 18:11

Senkit nem szólja meg a másikat, de napjainkban igen is foglalkoztathatja a beirókat, hogy az erősebbik nem számára mit jelent a szerelem?

Ne legyen számukra kényszer, hanem teljes szivéből mutassa ki a szeretettét és az érzelmeit az iránt a lány iránt, akit kedvel és neki szimpatikus. A férfiak jó része az bizony félrevonuló és szégyenlős, igy nem mer kezdeményezni. Átadom a többieknek is a szót. Üdv.Ágnes

3. Re87
2010. aug. 3. 18:06
Nem tudom,de néha nagyon jó lenne a fejükbe látni....
2010. aug. 3. 18:06
Persze a "nő ilyet nektegyen, ez a férfi "dolga""...meg a Nőket el kell csábítani,egy nő ne adja ki magát" hozzászólásokat hanyagoljuk:)) köszi:))
2010. aug. 3. 18:03
A vélemyényetek érdekelne, hogy mit gondol egy pasi, ha szerelmet vallanak neki, illetve férfiakat is várok, fejtsék ki nekik mit jelent a szerelem, és baj-e ha egy nő őszintén vall neki?:) Hajrá, hajrá:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook