Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent a férfiaknak a szerelem?:) fórum

Mit jelent a férfiaknak a szerelem?:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. aug. 13. 02:46
mi ez?
77. Dragoon (válaszként erre: 71. - Cc9a45c070)
2010. aug. 13. 02:46

Nagyon mély és természetesen önkritikás a megállapítása. Teljesen bele olvadt a környezetében és mélységében alátámasztja az elmondottakat.


Csak azt nem értem, hogy a puff. mit keres itt. Jelentése? (puff, ülő alkalmatosság, kisebb asztalokhoz ajánljuk)

76. f36e266467 (válaszként erre: 73. - Dragoon)
2010. aug. 13. 02:44

Én az eredményekből következtetek nem abból, amit mondanak, hanem amit tesznek az emberek. Az sokszor nem ugyanaz :O)))


Kevesen ismernék be, mert nem hangzik jól, dehát ott kezdődik a realitás, ha nem a szépenhangzó dolgokat reméljük, hanem a valóságban találjuk meg a szépséget.

2010. aug. 13. 02:44
Szép Álmokat!
74. 0d84443347 (válaszként erre: 68. - F36e266467)
2010. aug. 13. 02:44

A munkádat pl. azért veszed komolyan mert félsz? Ez butaság. Azért veszel komolyan bizonyos dolgokat,mert olyan a beállítottságod. Ha az egyiket komolyan veszed, akkor a másikat is.


igen arról szól, de mintha belekeveredtünk volna picit mi is.


Sok időnek el kell telnie a humorhoz!


Utolsó mondatodra a válaszom.


Na ilyet sem hallottam még! jó tehát akkor ha valamit túl komolyan veszek akkor félek. OKÉ, tehát, mivel én mindent komolyan veszek és nagyon komolyan - már kész rettegésben élek. Köszönöm Csaba doki ma sok érdekeset hallottam magamról.:)


További kellemes és tartalmas beszélgetést kívánok!

Jóéjszakát!

73. Dragoon (válaszként erre: 68. - F36e266467)
2010. aug. 13. 02:42

Egy dolgot nem értek, ezt elmagyarázhatnád. Azt írtad régebben, hogy sok nő veled ért egyet, ahogy te gondolod. Azt megtennéd, hogy ezeket a nőket behívod ide és meghallgathatjuk az álláspontjukat?


Mert nagyon rájuk hagyatkozol, de senki sincs itt, aki alátámasztaná. És mi, ha ezek a hölgyek/nők, nem mondtak neked igazat, nem akartak megbántani?


Csak visszajelzés, ahogy te is írtad.

72. f36e266467 (válaszként erre: 71. - Cc9a45c070)
2010. aug. 13. 02:40
Tehát sok a jó tapasztalatod :O))
2010. aug. 13. 02:39
pffff
70. f36e266467 (válaszként erre: 67. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 02:38

Nekem még nincs gyerekem (remélem ebből is komoly következtetéseket lehet levonni) és arra nem fogog tanítani, hogy valamit tiszteljen, amit majd neki kell eldöntenie, hogy tiszteli-e vagy sem.


Amit véleményem szerint tisztelni kell, az az élet, az embereké, az állatoké és minden élőlényé.


Ha ezt nem érezné, akkor arra megpróbálnám felhívni a figyelmét, mert az ember hajlamos a kegyetlenségre. Ösztönösen.


De az érzéseit élje meg úgy, ahogy érzi.

69. 0d84443347 (válaszként erre: 64. - Dragoon)
2010. aug. 13. 02:36
köszönöm. És hidd el a verseid szépek, és tele vannak érzelemmel. Iró is büszke lehetne rá, mert néha bizony elakad az is!:)
68. f36e266467 (válaszként erre: 66. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 02:35

Látod megint nagyon nehezen állod meg, hogy elhamarkodott következtetéseket vonj le.


Csak szólok, hogy sokat lőssz mellé. Ez csak visszajelzés. :O)


"Nem itt arról szól a fórum, hogy mit jelent a férfiaknak a szerelem. Sokkal többet mint azt gondolod."


Most ugye te férfiak nevében szóltál nő létedre.


Akkor most ki miben általánosíthat?



Egyébként szerintem olvasd el újra, amit írtam. Mert az az volt, hogy a szerelmet nem kell mindíg túl komolyan venni, az ökörködés is belefér, mert az élet nem élethalál kérdés. Abban a humornak is van helye és a szerelmben is.


Aki túl komolyan veszi, az sokszor sérül, mert ha valamit túl komolyan veszel, akkor annak a hátterében sokszor félelem lapul. :O)

67. 0d84443347 (válaszként erre: 63. - F36e266467)
2010. aug. 13. 02:34

mivel a lányom kamasz,már beszélünk róla. Arra tanítom, hogy tisztelje azt amit tisztelni kell, ami ajándék ha van. Hogy milyen a vége, azt soha senki nem tudja. De hogy milyen emlék barad az a nem mindegy.


A fiam mégcsak 9 éves. Ha szerelme is, az még nem az a kategória amikor tájékoztatást igényelne, de köszönöm. És a Tieidet Te mire tanítod?

66. 0d84443347 (válaszként erre: 55. - F36e266467)
2010. aug. 13. 02:30

Nem itt arról szól a fórum, hogy mit jelent a férfiaknak a szerelem. Sokkal többet mint azt gondolod. kb. ugyanannyit mint a nőknek. Ők is éreznek és ugyanúgy szenvednek mint mi nők. Talán némelyik nem ismeri el.


Őszintén örülök,hogy szerelmes vagy és viszonozzák, annak ellenére, hogy azt írod, nem kell komolyan venni. Picit ellenmondásosnak tűnsz!, de kicsire nem adunk. Igaz? A nagy meg nem számít! No itt van a humor is a szerelmi téma közelében!


Akkor a szerelmed most éppen alszik és te éjjel püfölöd a gépet, a szerelem érzésével a szívedben, melyet viszonoznak és tökéletes a harmónia.

Ja bocsánat, elfelejtettem,hogy nyár van,és biztos üdül valahol a párod. Igaza van!


Én valóban komolyan veszem a szerelmet. Talán így nem is helyes. A szerelmet csodálatos érzésnek tartom, és azt veszem komolyan, aki szerelemmel szeret,mert megérdemli és van miért szeretni. Én ilyen vagyok! Azt kérted a saját nevemben beszéljek. Megtörtént. Sok olyan gondolkodású nő van mint én!

65. f36e266467 (válaszként erre: 61. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 02:23

"Ők valóban méltó helyen tisztelik a legszentebb érzést"


"Senki nem emelt egy érzést szentnek"



Ezek a szép és tanulságos dolgok. :O)

64. Dragoon (válaszként erre: 60. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 02:18

Köszönöm szépen, legyen szép és kellemes estét és hasonlóakban gazdag élményeket kívánok.

Kézcsók.

63. f36e266467 (válaszként erre: 61. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 02:16

Szeretem ha valaki úgy érzi, hogy ő döntheti el, hogy ki hogyan kellene hogy érezzen.


Remélem a gyerekeidnek nem mondod meg, hogy hogyan kell érezniük és ha nem úgy érzik, ahogy te, akkor lekomolytalanozod.


Ejej.

62. 0d84443347 (válaszként erre: 56. - Dragoon)
2010. aug. 13. 02:15
Akkor ez megtörtént!
61. 0d84443347 (válaszként erre: 59. - F36e266467)
2010. aug. 13. 02:13

Ha szerelmes leszel, megtudod! Nincs benne túlzás hidd el.


Senki nem emelt egy érzést szentnek. Eddig tudtam, hogy embereket avatnak szentté.


De a szerelem érzés, melyet tisztelni és megélni kell. Ha nem így érzed, akkor tényleg komolytalan van. A "szépnél" sokkal több.

60. 0d84443347 (válaszként erre: 40. - Dragoon)
2010. aug. 13. 02:10

Szia Dragoon!


Ha hölgy nem értékelte a verseidet és nem vette komolyan az érzéseidet, az nem a Te hibád, hanem az Ő érzéseit és intelligenciáját minősítik.


Lehet,hogy nem tudja az ember mindíg viszonozni a szerelmes szavakat,mert másként érezni, de meghallgatni, megköszönni lehet. Lehet éreztetni, hogy noha nem viszonzott az érzelem, mégis értékeljük és köszönjük az érzéseket, melyeket vers formájában kaptunk meg. Ehhez kell inteligencia.


Nos még egy cáfolat. Nem hiába írtad le, mert én most elolvastam és nagyon szép találtam. Elérzékenyültem rajta és örömet okozott az olvasása. Tehát mégis volt egy hölgy akinek leírtad - noha nem akartad - és örömmel vette, elolvasta és gyönyörködött benne. Az én szemembe a versed tényleg csodaszép. Mély érzéseket tartalmas és szépen szól róla. Büszke lehetsz és legyél arra,hogy ilyen szép versek formájában tudod elmondani mit érzel.


Biztos eljön életedben majd az a nő, aki értékelni fog Téged és igényli, szereti azt amit adni tudsz. Néha mi nők sajnos nem vesszük észre a legfontosabb értékeket. Pedig az a szép amikor egy férfi szíve zenél. Dalban, versben kinek kinek mi a legjobb. Van akinek mind a kettő. Az ritka, de becsülendő.


Akkor most én itt megköszönöm Neked,hogy egy ilyen csendes estén "megajándékoztál" egy ilyen szép, szívből jövő verssel. Meghatóan szép volt, élvezettel olvastam minden sorát.


Mostmár azt sem mondhatod el,hogy nem volt akinek elmond,vagy leírd. Látod milyen érdekes az élet? Tudja mit miért csinál!


Igaz,hogy most csak én olvastam el, de én is csak egy nő vagyok a sok közül!


Szép estét Neked!

59. f36e266467 (válaszként erre: 52. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 02:10

És a szerelem nem a legszentebb érzés. Azért ne túlozzunk már. Persze kinek mi.


Nagyon szép érzés, de azért nem kell szentnek emelni.

58. f36e266467 (válaszként erre: 56. - Dragoon)
2010. aug. 13. 02:08
Úgy akartam írni, hogy 1 hölgy véleménye volt. :O)
57. f36e266467 (válaszként erre: 56. - Dragoon)
2010. aug. 13. 02:07

Ez egy hölgy vélemánye volt és más amit mondunk és amit teszünk.


Amit írtam is neked, ezt állítja a legtöbb nő, de a valóságban mégis nagyon ritkán viszonozzák a mélyérzésű versmondó férfiakat. De te is ezt erősítetted.


Persze beszélni szebben lehet róla.


Amúgy boszi lány. :O))))

56. Dragoon (válaszként erre: 52. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 02:05

Köszönjük, hogy megtiszteltél, hozzászólásoddal. Igazán kielégítő a válaszod, mint nő/hölgy igazán jól megfogalmaztad.

Egyet is értek, csak ezt nem nekem kellett ilyen formában leírnom. Mivel nem mi férfiak véleményezzük a saját gondolatainkat, ha nem ti hölgyek. De itt a pont.

55. f36e266467 (válaszként erre: 52. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 02:04

Nem szerencsés megmondani, hogy hogyan beszéljek, mert ugyebár bárki bárhogyan beszélhet.

Amúgy te is általánosan beszéltél a nők nevében, pedig csak a saját nevedben beszélhetsz.


Nekem ez a tapasztalatom, te pedig más vagy. Én nem írtam, hogy minden nő, de nem is szóltam le se azokat, akik nem ilyenek se azokat, akik nem ennek megfelelően viselkednek.


Te viszont elég keményen ítélkezel azokról, akik másképp viselkednek.


Ja és látod teljesen rosszul következtettél, mert voltam és vagyok is szerelmes, viszonzottan.


Úgyhogy tudom miről beszélek és hidd el, nem csak a te érzéseid lehetnek komolyak csak azért mert másképp éled meg.

2010. aug. 13. 01:58
puncit :-D
53. Dragoon (válaszként erre: 51. - F36e266467)
2010. aug. 13. 01:57

Talán ez: (Saját vers)


Vallomás


Hagyj, kezdjem úgy

Amit mondani akarok

Fájdalmat kelteni benned

Bizony nem akarok.


Én úgy gondolom

Benned valami fáj

De én érzéseimben irántad

Soha sem lesz hiány.


Szerelmem irántad

Sose múlik szüntelen

De te azt érezteted velem

Hogy nem bízol bennem.


Hűséges vagyok hozzád

Nem csaltalak téged

De te bennem mindig

A rosszat nézed.


Élni szeretnék és

Szeretni téged, míg élsz

Addig, míg a halál

Értünk eljővén.


Szeretlek téged, s imádlak

Míg a halál, engem el nem választ

De utána, is szeretlek

Őrökké, míg szívemmel tehetem.

2000. 04. 26.

52. 0d84443347 (válaszként erre: 42. - F36e266467)
2010. aug. 13. 01:56

Szia Csaba doki!


Én nőkét szeretnék egy pár szót hozzászólni. Nem értek egyet Veled egyáltalán!! A szerelem a legtisztább és legszentebb dolog, ha az, az érintettek őszinte érzésekkel élik meg. Amiről Te írsz az a szerelem megalázása, lealacsonyítása. És igenis komolyan kell venni. Mi nők azt várjuk,hogy a férfiak igenis vegyék komolyan, mert az. Ez nem tollaslabda játék és nem is humorfesztivál. Sok érzés, szenvedés és harc van egy- egy szerelem mögött. A szerelem csodálatos de nem könnyű!


Tehát amikor Te szerelmes vagy, akkori partneredet állandóan nevetéssel és viccek felsorolásával, esetleg poénokkal szórakoztatod. Érdekes hozzáállás. Nos számomra- és sokunk számára, pont ez az ami szükségtelen. Romantikusnak meg egyáltalán nem nevezném. Ha én együtt vagyok azzal akit szeretek, szeretem ha szépen halkan beszélgetünk, zenélünk, vagy éppen összebújunk, de akkor pont a bohóckodás nem jut senkinek az eszében. Esetleg arra gondolsz,hogy amikor férfiként éppen az érzéseidről beszélnél - mert erre vágysz, - akkor a szíved hölgye - mondjuk éppen egy Jean viccet vagy Hofit idézzen?. Vagy vallomásodat bohóckodja el egy-két jó poénnal? Ugye Neked így természetes, így gondolod nem? Nos egy dolgot kívánok Neked. Tudd meg, ismerd meg, mi az igaz szerelem, amibe bizony néha - bele is lehet halni. Sokkal jobban becsülünk egy olyan férfit, aki érzelmes és verset mond, aki értékeli a szerelmet és tiszteli az érzéseket,mint egy olyat aki bohóckodik, és üres fejű. Tudod erre az én nagymamám azt mondaná, hogy az érzéseid " nagy szegénységi bizonyítványra+ utalnak. Sivár vagy és üres az elmondottak alapján, de még lehet másként. Ülhetsz még fordítva a "lovon" meglátjuk akkor miről beszélnél.


Mi nők szeretjük a verseket, romantikát és a szerelmet komolyan vevő férfikat. Ők valóban méltó helyen tisztelik a legszentebb érzést. A bohócokból, a humorheroldókból van elég. Nem kell hozzá nagyító. Az olyan nőről, akinek viszont ez tetszik, nincs mit véleményezni.


Könnyeket és mély érzéseket, a gyöngédségre való hajlamot a szívből jövő versek és dalok stb. küldése hozzák meg. A kedveskedések, a figyelmességet stb. Ha nem vagy tisztában a szerelemmel, mert még valójában sohasem élted át, - mert aki így beszél az volt felületesen, de igazán mélyen sohasem. De ami késik nem múlik!


A jövőben nem beszélj a nők nevében, csak a sajátodéban, ha már rólunk beszél.

51. f36e266467 (válaszként erre: 50. - Dragoon)
2010. aug. 13. 01:47

Világos. :O)


Amúgy szerintem a legszebb szerelmes versek leginkább nem akkor születtek, amikor az embert viszontszerették, hanem amikor benne volt az író érzelmeiben egyfajta vágyódás, vagy akár szenvedés.


A beteljesült szerelmek esetén sokszor nem a megírásával foglalkoznak az emberek, hanem a megélésével.


Ezért szeretem például Máté Péter dalait, mert azokban van egy olyan, amolyan mély fájdalom, legalábbis nekem, amitől olyan érzelmi mélységeket jelenít meg, vagy hoz felszínre, ami talán mindenkiben közös.

50. Dragoon (válaszként erre: 48. - F36e266467)
2010. aug. 13. 01:38

Ebben egyetértek, de lényeg annyi, hogy fórumon minden variációt nem lehet leírni, és a szemben álló hölgyhöz is úgy kell viszonyulni, ahogy az megfelelő számára. Általánosítok, de lényeg ez. Csak úgy alakítóm át, hogy megállja a helyét. És hidd el tőlem sem áll távol a hülyéskedés, de van olyan amiben nem megy. Ilyen a beállítottságom. És lehet, hogy ezért is kicsit komolyabbnak vesznek, látatlanban, mint élőben.


De mivel arra neveltek, hogy mindig legyek egy hölggyel szemben tisztelettudó és tiszteljem meg a szavaimmal így egy leírva sokkal nehezebb helyes poénokat tenni, mint élőben. Mivel nem tudom a reakció előre kikövetkeztetni. Ezért inkább marad a komolyság. De ha látom, hogy reagálja le azt amit mondok, akkor tudok úgy poénkodni, hogy az jobb legyen. De így felesleges, mert, ha nem érti a poént azt már akárhogy magyarázhatod.

49. f36e266467 (válaszként erre: 48. - F36e266467)
2010. aug. 13. 01:31

Ja és van olyan verzió is, hogy egy nagyon érzelmes ember általában az ellentété fogja tudatallat is keresni, tehát olyat, akinek az érzelmek sokkal felszínesebbek. Tehát pont azért nem fogja értékelni, mert nem is képes rá.


Ez egy érdekes dolog, de nagyon sokszor így műkszik.


Sokszor azt keressük, akit meg akarunk győzni arról, hogy a mi személyíségünk miért is jó és ehhez sokszor olyat keresünk, akin érezzük, hogy nem értékelné, ezért pont jó arra, hogy bebizonyítsuk neki. :O)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook