Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent a férfiaknak a szerelem?:) fórum

Mit jelent a férfiaknak a szerelem?:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
138. Bosziii
2010. szept. 13. 03:25
Azt, hogy áll a farkuk? :-D
137. spinneli (válaszként erre: 136. - Dragoon)
2010. aug. 13. 16:13
Persze, ez egy véleméy, nagyon jól megfogalmaztad, szerintem sem lehet általános statisztikát felállítani, vagy leméricskélni, hogy kifejezési, megélési módtól függően mennyire mély egy szerelem.
136. Dragoon (válaszként erre: 135. - Spinneli)
2010. aug. 13. 14:56
Lehetséges, de ez akkor is csak 1 férfi véleménye. Minden ember más, ezért is olyan színes és csodálatos az élet. Vannak rossz és jó élmények is, de ezért tarkák a mindennapok. Mindenki máshogy él meg bizonyos dolgokat, eseményeket. Lehet statisztikát csinálni, de abból sem fog kiderülni semmi. A tény, egyéni vélemények alapján, a férfiaknak kell tudni, mint jelent számára a szerelem.
2010. aug. 13. 14:29

egyébként egy férfi ismerősöm mondta azt múltkor, hogy a férfiak nem a nagy szerelmeket szokták elvenni, hanem azokat az asszonyokat-akiket persze szeretnek és rendben vannak velük-akikkel éppen akkor vannak, mikor koruk, és helyzetük már azt kívánja, hogy házasságra lépjenek.


Ez persze elég távol áll attól az általános felfogástól, ahogyan a nők közelítik meg a szerelmet.

2010. aug. 13. 14:27

...egy másik férfinak ezt jelenti:


"Olyankor, amikor szenvedünk valamely nő iránt érzett szerelmünk miatt, arra kellene gondolnunk, hogy ez a szerelem merő véletlenség. Történetesen azzal a nővel találkoztunk, de éppúgy mással is találkozhattunk volna, tehát nincs is semmi rendkívüli ebben a szerelemben. S erre a gondolatra tüstént kitör belőlünk a nevetés."

Paul Léautaud

2010. aug. 13. 14:23

"A szerelemre mindig úgy gondolt, mint valami révületre, amely magával ragadja az embert, úgyhogy az egész világot tavaszi színben látja: rajongó, önkívületig fokozódó mámoros boldogságot várt tőle. De ez nem boldogság, hanem a lélek éhsége, kínzó vágyódás, keserű rettegés, csupa ismeretlen érzés. (...) Azon töprengett, vajon hogyan fogja lelkének ezt az örökös sajgását elviselni? "

William Somerset Maugham

132. 0d84443347 (válaszként erre: 126. - 3265084553)
2010. aug. 13. 14:08
Nagyon igaz és szép!
131. 0d84443347 (válaszként erre: 124. - D5776d0627)
2010. aug. 13. 14:07
Félreértettél valamit,nem nevettem ki semmit!
130. 854fe8a01c (válaszként erre: 125. - 3265084553)
2010. aug. 13. 14:04

Tökéletesen igaz elejétől a végéig.


Csak az tud élni, ki mindíg mosolyog! Igy igaz!

129. spinneli (válaszként erre: 122. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 11:24

Azért kérdeztem, mert mindenkinek mást jelent, pont ezért érdekes, hogy neked mit.

Más téma, hogy te elkönyvelted magadnak a kérdéssel, hogy akkor én biztos nem tudom.

Igazán vicces, mikor valaki ennyire elvérzik az általa magasztosnak vélt oltáron azzal, hogy képtelen más véleményével, és kritikájával szembesülni.

Hiteltelenné teszi az egész mondandót.

128. spinneli (válaszként erre: 120. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 11:20

ú, ne haragudj, de ennyire személyeskedő és támadó hangvételben nem kívánok beszélgetni.

Nincs értelme, ahogyan a prekoncenpció gyártásnak sem.

Fussd a saját köreidet, ahogyan, és amennyire jólesik.

2010. aug. 13. 10:26

"Akinek humora van, mindent tud,

Akinek nincs, az mindenre képes.

Akinek humora van, mindent bír,

Akinek nincs, az mindenre kényes..."

(Szenes Iván dala, Karinthy Frigyes gondolatából)

2010. aug. 13. 10:23

...kinek lelke élettől vidám,

ki himnuszt zeng az élet alkonyán.

Ki az élet útján győztesen robog,

csak az tud élni,

ki mindig mosolyog!

2010. aug. 13. 10:21

Csak az tud élni, ki mindig nevet,kinek szívébõl nem fogy a szeretet,

kinek lelke élettõl vidám,a világ szépségén ámulva csodál.

Ki minden könnybõl szivárványt fakaszt,ki minden sziklából virágot szakaszt, ki élete gondjain könnyedén átrobog...

Csak az tud élni: KI MINDIG MOSOLYOG!

124. d5776d0627 (válaszként erre: 116. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 10:13

hmmm...pajkos

hmmm...tündér


Kezdődik! :DDD


[link]


Már csak azt nem értem a fórum kérdést miért nevetted ki? :S

2010. aug. 13. 10:07

Csaba! Rossz indulat nélkül ..és tudom mit beszélek hidd el... olvasok a sorok között.



Becsüld, becsüljétek ami van, mert minden ami szép és jó, ha nem vagy rá mélotó elveszíthető! Ki tudja mikor kapsz rá újra esélyt.


Ha szerelmes vagy és szeretnek! Ritka kincs. Vigyázz Rá és őrizd a lángot. A szavak és a gondolatok nemcsak az emberekhez jutnak el. És kemény lehet a lecke.


Egyébként a Te életed úgy játszod ahogy jól esik.


Majd egyszer leülsz valahol, valamikor és felnézel az égre. Mit tettél és mit vesztettél miért? Az idő kereke forog.


Szép életet kivánok Neked is.


Nem bántottalak! Tükör tükör ellen!

Tanulj amig lehet! Jól mondtam.

köszönöm!

122. 0d84443347 (válaszként erre: 118. - Spinneli)
2010. aug. 13. 10:03

Zongorázni lehet a külömbséget. Ezekszerint Te sem élted át, mert kérdezed,hogy milyen.


Szegény vagy hidd el e nélkül az érzés nélkül. Kinevethesz, de éld át egyszer és meg tudod miről beszélek.


Kérdés, érdemes vagy e ilyen ajándékra. Ez ugyanis Isten ajándéka.


Más lett a hangvételed köszönöm.


Azt kivánom Neked éld át! Egy életre megváltozol és a nézeteid is. Szerintem jobb leszel Tőle és megértőbb. Őszintén tisztán szeretni és szeretve lenni hidd el szép érzés.


A szíved mélyére mire vágysz. Ne írd le, hanem gondolj rá egy szép esti gyergyafényes éjszakán.

Megkapod a választ


Köszönöm a stílusváltást. Jól esett.


Szép Napot mindenkinek!

121. 0d84443347 (válaszként erre: 59. - F36e266467)
2010. aug. 13. 09:58

Ezt hagy döntse el mindenki maga. Maradi vagyok ilyen értelemben.


Legfeljebb egyedül állok ezzel a véleményel. Na mond már.


Biztos sok mesélni valód van hozzá állás alapján a szerelmi élményeidről.


Akkor lesz mit mesélned a majdani unokáidnak. Nem éltél hiába.


Tedd helye a szenté avatás fogalmát. Oda kell tenni ahová való. Ajándékként érkező csoda szép érzés, melytől a napis szebben kell és örömöt adsz általa másoknak is. Pl. annak akit szeretsz, ha viszonozzák.


Tartom magam a véleményemhez. Most még jobban, mint eddig.!!!!


Pénzen tudsz venni szeretet vagy szerelmet? Kétlem! Sokan megtennék hidd el. De lehet,hogy a legszegényebb és a legelesettebb kapja ajándékként! Akkor ajándéknak tekinthető ez az érzés nem?

120. 0d84443347 (válaszként erre: 112. - Spinneli)
2010. aug. 13. 09:50

A szerelmet lehet felszínesen is megélni. Kit érdekel az,hogy Te mit szeretsz és mit nem! Nem kérdezte senki, de mondod igaz, és támadsz is. Rólam sajnos lepereg a támadásod. Én véleményeztem és maradunk ennél, ha a fejed tetejére állsz akkor is. El fogadnod, el kell viselnem. Ha nem akkor ütöd a gépet, ahogy akarod, akár hajnalig is.


Csupán a hangvételed miatt váltok stílust. Amilyen az agyisten olyan a fogadj isten is!! Tedd ahogy akarod és boldog leszel. Gondolom! Kár,hogy a kölcsönösségen múlik minden. Akár verekedhetsz is, van akinek így jó. Közömhozzá? Ne kovácsolj erényt abból, ami nem az.


A költők soha nem azt regélték meg amit te hitvallásodnak tartasz. Hanem a magasztost, és az örök szerelmet. A tiédről a kutya sem beszél!

Megmaradhat Neked és a fórumnak.


Kérlek tájékoztass arról,hogy mikor osztottam neked lapot.


.....egyébként meg ahogy elnézhem sok minden elkerülte a figyelmedet!!!


.....biztos,hogy semmit nem értettem ahból amit Csaba mondott......


.....biztos,hogy Csaba értette azt ami én írtam neki? Ezekután egyáltalán nem hiszem. Sajnos!! Tévedtem!


.....egyébként ahogy elnézem semmit nem értettél abból amit válaszként írtam.!!! Néha olvass el sorokat mielőtt válaszolsz. De köszönöm a méltatást.


Véleményem szerint a Csaba nem szorul csoportos védelemre, vagy igen. Igy szoktátok csinálni. Érdekes egy fórum.


Igaza volt a batátnőmnek nem hittem el. Egy idő után unalmas és kiszámható a fórum. Okos nőci és szerelmes!!


Az unalmas nálam most jött el. Szórakozzatok nyugodtan egymással. Szórakoztassátok egymást.


Tévedtem! A jósoknak majdnem mindíg igazuk van!Most is az volt.


Elég a válaszom Spinelli! Akkor most előbbre vagy igaz, mint én a Tiéddel!


Szép napot, és ragyogó napsütést!

119. 3265084553 (válaszként erre: 54. - Bosziii)
2010. aug. 13. 09:49
Mindig tetszik, amikor a sok filozofálgatás után jön valaki, és tömören összefoglalja a lényeget. :D
118. spinneli (válaszként erre: 116. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 09:34
Milyen akinek volt, és milyen akinek nem, szerinted?
117. spinneli (válaszként erre: 115. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 09:33

úgy tűnik, hogy nem értetted-hogy valóban mit értettél persze nem tudhatom.


dicséretes, hogy a hsz. legérdemibb részére reagáltál csak, vajh miért?

;)

116. 0d84443347 (válaszként erre: 113. - D5776d0627)
2010. aug. 13. 09:31

Lehet,hogy mély de csodaszép!


Van aki még a széléig sem jut el,nehogy a verem aljáig.


Szerinted ki a szerencsésebb.

Aki átéli vagy aki sohasem, esetlet felszínesen.


Na! Nagyokos! Most csacsogj! Itt az idő!


Aki volt szerelmes annak van multja vannak élményei, aki nem az olyan is amilyen!!!

Lehet vitatkozni! Szabad a pálya. Hajrá!!!!:D

115. 0d84443347 (válaszként erre: 112. - Spinneli)
2010. aug. 13. 09:29

Biztosan tudod,hogy nem értettem...vagy csak találgatsz?


Ki tudja? Hátha mégis igen! Ki ismeri az emberi agy legrejtettebb gondolatait?


Te talán igen? ÓÓÓÓÓÓ! Dicséretes az ilyen szintű tudás és a hozzá illő szerénység:)))

114. d5776d0627 (válaszként erre: 113. - D5776d0627)
2010. aug. 13. 09:13
Besz@rok...büdös lesz :DDDDDDDDDDDDDD
113. d5776d0627 (válaszként erre: 52. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 09:12

Uhhh...hmmm


"...szerelem, szerelem mély verem..."


[link]

112. spinneli (válaszként erre: 52. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 08:40

Szerintem elég ha a magad nevében beszélsz, tőlem például teljesen távol áll, hogy így éljem meg a szerelmet.

A te megélési módod számomra teljesen nyálas, és unalmas lenne, ahogyan neked sem tetszene ahogy én vagyok szerelben.

:)

Ne általánosíts, ha egyedül a te igényeidről van szó, mindenki másként fejezi ki és éli meg a legmélyebb érzelmeit, egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál.


...egyébként meg ahogy elnéztem effektíve semmit nem értettél abból amit Csaba írt.

2010. aug. 13. 08:20

Dragoon, ha valami nem vált be, akkor nyiss azok felé a tanácsok felé szerintem, ahol nem babusgatnak, hanem igazi pozitív tapasztalatokból beszélnek.


Hitegetheti magát az ember, de az okos ember tanul a történtekből és nem erőlteti, ami nem megy.


Megkeresi, hogy mi miatt nem megy és nem szövegből, hanem az életből merítkezik, mivel úgyis ott lesznek a következmények is.


Ha az írás és az élet nem igazolja egymást, akkor érdemes elgondolkodni, amit írtam. Ezt mondják, azt teszik.


:O)

110. f36e266467 (válaszként erre: 104. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 08:17

Amúgy nagyon érdekesek a következtetéseid.


Ha mellé lőttél volna, akkor egyetértenék????


Tündér, tényleg sokat kellene még tanulnod az emberi viselkedésről.


De ha bika vagy, akkor megértem, hogy nem is fogunk hangot találni. Ez a két jegy nagyon egymás ellentéte.


Mindegy, én a te helyedben figyelnék arra, hogy mások másképp működhetnek, mint ahogy elképzeled és ahogy szerinted kellene nekik.


Ja és sok ilyen működés jobb, mint ahogy el tudnád képzelni.


:O))

109. f36e266467 (válaszként erre: 106. - 0d84443347)
2010. aug. 13. 08:13

Ezek az igazi jó tanácsok. Ha eddig nem működött, akkor is erőltesd tovább, légy makacs, mint én magam és bizonyítsd be a világnak, hogy akkor is.


Ha egyedül megöregszel a makacsság miatt, nem baj.


Akkor se ad fel!


Tündér, nézd inkább az ember érdekét és ne magadét.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook