Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csinálnátok, ha egyik napról a másikra egy nagyon jó barátotok nem állna szóba veletek? fórum

Mit csinálnátok, ha egyik napról a másikra egy nagyon jó barátotok nem állna szóba veletek? (beszélgetős fórum)


1 2
41. Kótyomfity (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 14:34

Ha tényleg nem adtál okot a haragra, akkor elképzelhető, hogy valami olyasmi történt, amit nem szeretne veled megosztani, vagy nem tud.

De az is lehet, hogy most ilyen életszakasza van.

Vagy sokkal egyoldalúbb volt ez a kapcsolat, mint amilyennek gondoltad.

És persze még számtalan oka lehet.

Tudom, hogy rossz érzés, de még is tiszteletben kell tartanod a döntését, ha "zaklatnád" azzal csak tovább erősítenéd a távolságtartását.

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - 6f4f1e70ab)
2023. jan. 31. 11:48

Mire vagy kíváncsi?


Nem keresem most én sem az illetőt.

2023. jan. 27. 19:57
Na mi újság a Futrinka utcában?
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - 820e00bff1)
2023. jan. 21. 17:41
Én is csodálkozok, de mindegy, ahogyan többen is tanácsolták, most kivárok.
2023. jan. 20. 21:29
Nagyon csodálkoznèk rajta.
36. 6f4f1e70ab (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 20. 21:26

Magad elől nem szökhetsz meg, hiába próbálod itt hülyíteni a jó népet! Anettka vagy Análka vagy hogy is hívnak! 😂😂

Anonim! Az!

35. 6f4f1e70ab (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 20. 21:24

Hülyeség?? Pedig azt hittem beletrafáltam.

Nem akarsz apácazárdába vonulni?

Annyira ártatlannak tűnsz! 😂😂


(Köpni-nyelni nem tudsz!)

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - 6f4f1e70ab)
2023. jan. 20. 20:21

Hülyeségre nem válaszolok.

Akik normális hozzászólást írtak, azoknak köszönöm.

2023. jan. 20. 18:51
Nincs vér a pucájában hogy akceptálja a 29-es hozzászólásomat. :)
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - B9e097a9f6)
2023. jan. 20. 14:33
Igen, erre én is gondoltam, de nem is várom el hogy elmondja mi az oka az eltűnésnek. Viszont egy megnyugtató mondat jól esett volna.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - K-né Zsóka)
2023. jan. 20. 14:31

Persze, hagyom most.

Csak nagyon furcsa tényleg.

Különben még az is rendben van ha mondjuk azt mondaná most eltűnik egy kicsit és ne keressem, várjam meg amíg jelentkezik. Akkor azt mondanám oké, legalább mondott valamit.

Csak ugye nem szólt semmit és rá is kérdeztem. Mert ha nem érdeklődtem volna, akkor érthető semmit sem szól. Csak ő tudja hogy most nem értem a szitut, ezért mondhatott volna valamit. Nem kell elmondani az okát.

Na mindegy, de most nem keresem én sem.

30. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 20. 13:27
Biztos, hogy tiszteletben tartanám a kérését. Értem, hogy aggódsz érte, de már megtetted amit kellett, utána jártál, érdeklődtél. A további feszegetés már tolakodás. Várj, előbb-utóbb mindenre fény derül.
29. 6f4f1e70ab (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 20. 13:20

Miből gondoljátok hogy nő a barát? Lehet hogy pasi! ;)

Mer ugye megfektette, most meg sír utána.

Túl gyors volt a szex, főleg ha extrák is voltak benne, ami nem kellett volna.

Kicsit túltolod a szende szüzet.

Szerintem már nem kíváncsi rád, de még várhatsz rá 5-10 évet, ha gondolod...

28. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 20. 12:54
Ha tényleg nem történt köztetek semmi, akkor csak arra tudok gondolni, hogy valamilyen problémája akadt, esetleg lelkileg nincs a csúcson és ezzel egyedül próbál megbirkózni.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Charlize)
2023. jan. 20. 12:21

Köszi hogy megértesz.

Én elhiszem hogy túl türelmetlen vagyok, lehet.

Persze mindenki más. Lehet a helyemben valaki egyszer sem kérdezne rá és hagyná hogy majd jelentkezik, vagy nem. De nem vagyunk egyformák.

Ezt is mondták már nekem az is lehet valami félreértés és amiatt fordított nekem hátat.

De ez megintcsak olyan eset, hogy még lehetne beszélni, de ha nem mondja akkor nem tudok rá reagálni sem.

És tényleg rosszul esik az embernek.

26. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 20. 11:46

Megértelek.

A 20-as éveimben a legjobb barátnőm megszakította a kapcsolatot velem. Ő legalább megmondta, hogy haragszik, de azt nem, hogy miért. Hónapokkal, talán egy évvel is később tudtam kihúzni belőle, hogy mi történt. Bekavart hazugsággal a 2. legjobb barátnőm. (4-en voltunk barinők, együtt jártunk bulizi, stb.)

Hiába beszéltük át, hiába mondta, hogy sejtette is, hogy kavarás lehet a háttérben, nem tudtunk kibékülni, ő nem tudta elengedni a rosszérzést magából felém. Nagyon bánt, a mai napig hiányzik.

2023. jan. 20. 11:16
Néhány próbálkozás, aztán hagyom a francba. Maradjon magának :)
24. Bichi (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 20. 11:09

Ha veled van a baj, akkor ezzel a nyomulással csak nagyobb baj lesz veled.

Én mondjuk nem értem az egészet, ha annyira nagy barátnő, akkor ki fog derülni, hogy miért zárkózik el, ha meg nem is az, akkor békén kell hagyni.

Lehet simán csak nem akar veled beszélni bármi miatt, és sumákolni sem akar, viszont megbántani téged sem, hogy rád borítja.

Én biztos nem futnék ilyen szinten egy "barát" után sem, hisz pont attól barát, hogy ő is megtalál, ha szeretne...

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Amaunet)
2023. jan. 20. 10:49

Rendben, megvárom.

Ha tényleg keres, akkor rendben van.

Lehet kicsit türelmetlen vagyok, csak ilyenkor egyből arra gondolok hogy velem van baj, pedig lehet szó sincs ilyesmiről.

22. Amaunet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 20. 10:42

Szerintem te vagy túlérzékeny, te csinálsz ebből problémát. Hiszen a barátod írta, hogy majd keres. Nem arról van szó, hogy örökre eltűnt.

Téged meg hajt a kíváncsiság, hogy vajon miért? Mi dolga van, hogy most hanyagol téged? Miért nem mondta el neked, a barátjának.


Csillapodj le, fogadd el a válaszát és várd, hogy majd megkeres, ha már alkalmas lesz neki.

2023. jan. 20. 08:51

Meg bármi van, rá mindig számíthatok majd az életben.

Na, hát ennyire "nem" voltunk jó barátok.😀

Persze lehet nem voltunk, de ezeket ő maga mondta. Az más kérdés ha nem volt igaz. Mint barátja, bíztam benne és elhittem neki.

2023. jan. 20. 08:45

Még annyit hogy többször beszélgettünk erről is hogy az emberek mennyire nem mondják meg egymásnak ha valami bajuk van a másikkal. Erre ő azt mondta, hogy ha bármi baja lenne, ha nem akarná velem tartani a kapcsolatot, megmondaná. Ő nem az a sumákolós fajta és nyíltan közli, ha baja van, még akkor is ha a másik embernek fáj az igazság. 😀

Na ezért vagyok fenn akadva.

Mert ha tényleg csak nekem szól, akkor teljesen az ellenkezőjét csinálja, mint amit mondott.

De azért az is benne van a pakliban, hogy valamiért most mindenki elől eltűnt úgymond. Nem tudom.

Valaki azt is mondta nekem, lehet valamit visszahallott, amit én mondtam róla. De ez biztos kizárt, mert soha nem beszéltem ki senkinek a bizalmas dolgainkat.

2023. jan. 20. 08:14

És igen, én is azt gondolom ha tényleg barátnak tartott volna, valamit mondott volna.

Csak ez esik rosszul. Ha idővel eltávolodtunk volna az más. De egyik napról a másikra és szóba sem áll velem, na az gáz.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Jucika33)
2023. jan. 20. 08:12

Nyilván a részéről ez nem volt barátság.

De tényleg mindig beszéltünk erről hogy barátok vagyunk és ritka az ilyen, érdek nélküli barátság.

De mondom nem is ezzel van a legnagyobb baj. Én azt gondolom nem normális dolog az, ha szó nélkül lelépünk. Meg az ha mondjuk nincs annyi ideje, vagy nem tud erre koncentrálni, persze akkor azt megérti az ember. Akkor én sem keresném egy ideig. De nekem a bajom azzal van hogy mikor elmondjuk milyen jó barátok vagyunk, aztán egyik napról a másikra sehol el sem lehet érni. Ha mondjuk keresem, de ő nem válaszol, az is más, de kapcsolatba se lehessen vele lépni ha bármi van, ezt el sem hiszem.

Nem kell sűrűn beszélnünk, de ünnepekkor sem lehet jókívánságokat írni, engem ez bánt.

Nyilván egy idő után én sem fogom keresni. Csak még nem tértem napirendre.

2023. jan. 20. 05:30
Nem hiszem, hogy ez a kapcsolat beletartozik a barátság fogalmába. Még a legkevésbé intelligens emberek is mondanak valamit a barátjuknak, ha bajuk van. Ha csak egy beszélgetős kapcsolat volt, azt simán megunhatta. Fárasztja, elunta a témáitokat, más köti le az idejét és egyszerűen nem vágyik most erre. Én egyszer rákérdeznék, ha nem válaszol, békén kell hagyni.Beszélgess másokkal. Gondolom, nem volt olyan szoros érzelmi viszony, amit nem lehet elengedni. Én is csak olyanokhoz megyek beszélgetni, akiknél érzem, hogy szeretnek a társaságonban lenni. Ahol teher vagyok, onnan kisétálok.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2023. jan. 19. 23:00

Igen régebben napi szinten beszéltünk

Rengeteg bizalmas dolgot megosztottunk egymással

De nincs is azzal semmi gond ha terhes neki stb csak legalább mondana valamit.

Ez a legcsúnyább dolog mikor szó nélkül eltűnik valaki.

Tudom hogy ez most nagyon divat, de én ezzel nem tudok azonosulni és senki nem csinált velem ilyet, ő az első.

Még az óvodai ismerősöm sem tiltott le, neki is tudnék írni ha akarnék, pedig azóta sem láttam. De még egy ilyen távoli ismerősöm sem csinált ilyet, és ezért esik rosszul, hogy pont egy közeli tesz ilyet.

Nem kell velem jóban lenni, de egy elköszönés mindenkinek kijárna

Annyira tarthatna hogy normális lezárást ad ennek az egész barátságnak. De ha még csak ismerősöm lett volna akkor is.

15. Amaunet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 19. 21:46

Szerintem nem kéne ezzel a sok "utána járással" zavarnod. Vagy ennyire jó barátok vagytok? Napi szinten többször beszéltetek? Beavattátok egymás a gondolataitokba, érzéseitekbe?

Nem lehet, hogy csak te ragaszkodsz ehhez a barátsághoz, neki meg már terhes?

14. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 19. 21:17
Szerintem vagy történt vele valami ami miatt most nem akar másokkal kommunikálni, vagy (és erre tippelek inkább) besokallt a kommunikációtól és kell neki egy kis szünet. Nem hiszem hogy megsértődött volna, szerintem csak ennyi áll a háttérben. Akár milyen nehéz is, ezt el kell fogadni és remélhetőleg hamarosan jelentkezik.
2023. jan. 19. 20:40
Pipa akart lenni a szó a pápa helyett. Bocsánat 😁
2023. jan. 19. 20:38

Igen, lehet hogy megszakadt végleg ez a barátság, de nem is ezzel van a legnagyobb gond.

Megmondhatná akármi is van. Még azt is hogy ő már megúnta ezt a bártkozást és ennyi. Nyilván erre én is reagálnék, de aztán többé szóba sem állnék vele. Tehát meg kellene mondani a másiknak az igazat akármennyire sértő is és még kellene adni a lehetőséget hogy a másik reagálhasson. De utána vége lenne ennek az egésznek.

Csak nem értem manapság miért nem gerinces néhány ember és miért nem tudnak kommunikálni egymással.

Közös ismerősünk van, de az illető nekem elég távoli és nem igazán beszélünk, látásból ismerjük egymást.

Facebookon szerintem nem tiltott le, mert látom a profilját viszont az üzenetemet nem kapja meg.

SMS-t írtam akkor neki mikor reagált hogy majd jelentkezik. Boldog Újévet is kívántam neki, mert kíváncsi voltam telefonon még mindig elérhető e. Arra írt. Majd azt követően megjelent Facebookon is és több helyen is. Tudom, most egyből az lesz a kérdés miért nem írtam rá. Amikor láttam elérhető Facebookon az oda még régebben küldött üzenetem el is olvasta. Gondoltam nem támadom le egyből hogy mi történt, mert ha tényleg nem csak nekem szólt hanem mindenkinek akkor gondolom többen is kérdezték ezt. Meg szerettem volna várni hogy ő reagáljon, mert láthatta az smsen kívül máshol is lérdezgettem erről. De nem írt nekem, viszont pár napra rá megint eltűnt mindenhonnan.

Most születésnapjára írtam Facebookon, megint csak üres karika pápával látható az üzenetem mellett, ezért írtam smst is tegnap, de arra sem írt még.

Szóval nem tudom mi van.

Majd most már csak az marad, hogy a közös ismerősünket megpróbálom megkérdezni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook