Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ? fórum

Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ?

1 2 3 4 5 6 7 8
84. a2571c53fb (válaszként erre: 83. - Noarashi)
2013. márc. 17. 13:38
Persze! Azért mert valaki ír neked, te azt gondolod, hogy ő életed párja! De azért egy két dolgot le lehet szűrni a levelekből, főleg az olyanból, aki nem is válaszol csak egy telefonszámot küld vagy rögtön mondja, hogy akkor holnap randi!
83. Noarashi (válaszként erre: 81. - A2571c53fb)
2013. márc. 17. 13:34
Na ezért szarok a netes társkeresők. az ember bedob több csalit aztán egy kapás nem kapás alapon vár még, hátha...
82. a2571c53fb (válaszként erre: 78. - Ayna)
2013. márc. 17. 13:33
Igen egy jól működő kapcsolat mellett nincsen, ha viszont nem úgy érzi, akkor van! Lány helyében ott hagynám a francba és megmondanám, hogy keresgéljen nyugodtan!
81. a2571c53fb (válaszként erre: 76. - Noarashi)
2013. márc. 17. 13:32

Most hogy többedjére olvasom ezt dolgot, az tényleg gáz, hogy egy hét után valaki azt gondolja, hogy csak ő van, ha egy társkeresőn ismerkedtek meg! Ekkor még nincs alapja a féltékenységnek, tehát a kérdés volt felesleges: hogy még mindig ott van vagy sem??? Erre mit mondhat bárki is??


Igen drágám azért mert mert még fogalmam sincs, hogy bejössz nekem vagy sem?? Nem ezt mondta, mivel utána magyarázkodni kellett volna, inkább választotta az egyszerűbbet. De azért naivitás kell, aki ezt elhiszi, de ha ezt a választ akkor ezt kapta...csak egy részlet kérdés, maradt el! legalább hibernálta volna magát a balga!.-))

80. a2571c53fb (válaszként erre: 73. - Pampers)
2013. márc. 17. 13:26

Nem jó válasz! Ülj le!:-))


Ezzel az a gond, hogy ameddig nem engedte el a másikat, addig egy újjal se tud mit kezdeni és csak csupa csalódás minden! Aminek az lesz a további következménye, hogy további önértékelési problémái lesznek, tehát még jobban fog szenvedni tőle és az téves eszme lép az agyába, hogy az előző nélkül nem megy! Nem fogja érteni, hogy miért. Miért nem tud új kapcsolattal mit kezdeni pedig elméletileg minden rendben, pedig ott van az orra előtt válasz, nem engedte el a másikat.

79. a2571c53fb (válaszként erre: 72. - B87caa8af0)
2013. márc. 17. 13:22

Nem fogja kinyitni a száját, mivel így kényelmes neki. van egy megbízható kapcsolata, ami valamennyire jó neki, de úgy gondolja, hogy lehet jobb is és lehet, hogy csak ezért keresgél.


itt csak annyi gond, hogy nem is tudja, hogy mit akar vagy mit szeretne, egyszerűen csak azt érzi, hogy valami nem jó és azt gondolja, hogy lehet jobb! Ez érdekes kérdés, amikor meg sem tudják fogalmazni önmagukban az emberek, hogy mire vágynak vagy mit szeretnének, azonban ehhez is kell egy-két kapcsolat, hogy megértsük önmagunkat, tehát tapasztalat!.-))

78. Ayna (válaszként erre: 1. - Almondeyes)
2013. márc. 17. 13:22
Én eddigi életemben ( 29 év ) úgy vettem észre, hogy erre nincs minden férfinak szüksége. Sajnálom. :(
77. a2571c53fb (válaszként erre: 68. - A78c2ff918)
2013. márc. 17. 13:16
Ehhez bizony képesség kell!.-))
76. Noarashi (válaszként erre: 75. - Keettee)
2013. márc. 17. 13:14
Ezt én sem értem, hogy mire volt jó. Magamat ismerve, egy hét után még én sem gondoltam senkit komolyan. Az más ha már hónapok óta jár velem valaki és még mindig fent van társkeresőn.
2013. márc. 17. 13:10
Már akkor el lett cseszve az egész mikor 1 hét után tesztelgetted, komolyan így kell nekiindulni egy kapcsolatnak? Bele se kellett volna így kezdeni...
74. viva70
2013. márc. 17. 13:00
Nem alaptalanul vagy féltékeny. A helyedben én is az lennék.
2013. márc. 17. 12:25
kersgélj te is társkeresőn,neked is kell,őt meg lapátra minél előbb
72. b87caa8af0 (válaszként erre: 65. - A2571c53fb)
2013. márc. 17. 12:18

Amilyenről mindig is álmodott...találkoztam már ilyennel, aki kifogásolt dolgokat bennem, holott tök normálisan álltam mindenhez, és megkaptam, hogy nem ez volt a vágya. Később az ilyen mindig rájött, hogy én voltam az "igazi", és Ő volt a hülye. Vannak ilyen emberek, akiknek semmi sem jó, nem értékelnek semmit, és megengednek maguknak mindent.


Ezen kívül: ha nem a lányra vágyott, miért költöztette magához? Vagy ostoba vagy mazochista, ha annak ellenére, hogy nem a lányra vágyik, magához költözteti. Illetve elvileg felnőtt emberekről van szó, tehát ha nem a lányra vágyik, nyissa ki a pici száját és közölje vele, hogy nem szeretné folytatni, ezért keresgél.

2013. márc. 17. 12:16
Köszönöm a válaszokat,véleményeket.Mióta leírtam a félelmemet,azóta valamelyest változott a helyzet,de lehet,csak Ő óvatosabb?!Picit zárkózottabb lettem vele szemben,ami nem taktika,inkább szorongás.Azt vettem észre,hogy tart tőle,hogy elveszíthet...Kétdeztétek hány évesek vagyunk:Én 30,Ő 32. Soha nem voltam féltékeny típus,18 évesen férjhez mentem,az 4 év után véget ért az alkohol miatt.Azután volt egy 5 éves kapcsolatom,ami szintén nem a bizalmatlanság vags hűtlenség miatt ment tönkre.Igen,ebben a kapcsolatban azért vagyok "zizi",mert okok van rá...Keresem az utam,keresem a helyem,de ahoz olyan társ kell,aki nem azt bizonygatja,hogy rémeket látok,hanem megfogja a kezem és elvezet oda,ahol én sem látom őket.Akivel együtt,egy irányba nézünk...Remélem benől a feje lágya,egyenlőre jó úton haladunk.
2013. márc. 17. 12:15

Én abszolút féltékeny alkat vagyok, arra jövök rá így 30 évesen. De még a jóbarátomra is tudok az lenni. Megjegyzem egyke vagyok, talán valami innen ered :) A féltékenység az irigységgel rokon érzelem. És kicsi koromban is jellemző volt rám az irigység . Ez van.

Próbálok fejlődni, és javulni. A féltékenységet marha nehéz kezelni. Irigylem aki nem élt még át ilyen érzéseket. Hiába, irigység..

69. N.Eszter (válaszként erre: 54. - Moncsi 75)
2013. márc. 17. 12:12

Ha nem lenne internet, újsághirtetésben nézné a társkeresőt, régen azzal bukott le egy barátnőm férje.

Aki akar valamit, megtalálja a módját.

2013. márc. 17. 12:10

Ugyanmár!Nem ismersz engem!!!Én kapcsolat nélkül is meg tudok őrülni a féltékenységtől,napokra kikészülök,nem eszem,nem alszom és mindez nemtől függetlenül,úgy értve,hogy Neki csak a nők az érdeklődési köre,de pasi miatt is simán féltékeny leszek...:D

Na.Ezt nem múlod felül...:/

2013. márc. 17. 12:07

Én a helyedben akkor szakítottam volna, mikor először rájöttem, csajozik.

Ezt nem lehet és nem is kell szépíteni.Örök vadász, aki sose hagy fel ezzel a szenvedéllyel.Minél előbb elengeded, annál jobban jársz.

Ilyen ember mellett sose leszel nyugodt.

66. a2571c53fb (válaszként erre: 39. - Xixi3)
2013. márc. 17. 11:58
Lehet, hogy túlreagál dolgokat, de ha ezzel nap mint nap szembesül, akkor mi a helyzet,
65. a2571c53fb (válaszként erre: 36. - B87caa8af0)
2013. márc. 17. 11:57
Kutyából is lehet szalonna, csak megfelelő partner kell hozzá. Azért keresgetnek egy kapcsolatban, mivel valami nem jó a mostaniban, csak ezt nem meri megmondani, mivel kényelmes számára a mostani, de ha talál egy olyat, amilyenről mindig is álmodott, akkor nem gondolom, hogy tovább fog keresni!.-))
2013. márc. 17. 11:53
Ha egy gondolat folyamatosan jelen van az elmében, vagy koncentráltan foglalkozunk vele, gyakran bevonzza a hozzá tartozó tulajdonságokat is. (...) Egy gondolat olyan, akár a földbe vetett mag.
63. a2571c53fb (válaszként erre: 15. - Gicus86)
2013. márc. 17. 11:49
Pontosan! Ha egy pasi elégedett a kapcsolatával, akkor nem keresgél mert minek? De mivel keresgél, tehát találni is akar, tehát teljesen normális, hogy féltékeny mivel szereti és fél hogy elveszti!
62. a2571c53fb (válaszként erre: 10. - Githaj)
2013. márc. 17. 11:46
Ha már egyszer felszínre kerül a féltékenység, akkor az általában nem alaptalan, ha pedig folyton ráerősít különböző cselekedettekkel, akkor pedig sajnos valós kép és elveszik a bizalom. itt az legnagyobb gond, hogy egyedül nem lehet leküzdeni, csak úgy ha beszélünk a másikkal és elmondja, hogy miért érzi ezt! Aztán vagy kap választ vagy nem!.-((
61. a2571c53fb (válaszként erre: 7. - 7878dcb00a)
2013. márc. 17. 11:42
..és ha nem alaptalan, akkor mi újság??
60. Krisz42 (válaszként erre: 55. - Noarashi)
2013. márc. 17. 11:35
Régen nem volt alkalma senkinek ennyi ismeretséget összehozni,de több idő jutott rá,h igazán megismerj másokat.Ma sokkal több az érdekbarátság,kapcsolat.És a valósítsd meg önmagad,csak te szâmítasz miatt az olyan emberek is,akik csak magukkal törődnek.
59. Anyagi
2013. márc. 17. 11:33

Jól látod a dolgot! Ha így folytatod, vége lesz a kapcsolatodnak és Neked is! Soha senkiben nem fogsz bízni (ami rossz Neked)és elűzöd magad mellől az embereket (mert ezt senki nem viseli el!).

Nyilván nincs elég önbizalmad! Próbáld fejleszteni!

És keress sürgősen egy párkapcsolati tanácsadót/pszichológust! A Te érdeked!!!!

2013. márc. 17. 11:33

Nem hiszem, hogy "túl féltékeny lennél". Valami hiányzik a kapcsolatotokból, ezért is regisztrál társkereső oldalakon, ezért is keresgél, ezért is beszélget más nőkkel a helyett, hogy veled foglalkozna.


Tudom kemény szavak ezek, de hidd el, inkább most szenvedj egy kicsit, míg nincs gyermek, és emelt fővel tudsz kiszállni, semmint később megbánd, hogy nem léptél ki.


Mindenkinek megvan a párja, ki előbb, ki később találja meg azt, sőt lehet, hogy soha sem. De egy életed van, és ha leragadsz egy olyan ember mellett, aki most, a friss kapcsolatotok elején ezt csinálja, azzal csak magadnak teszel rosszat.


Egy kapcsolathoz két ember kell, két embernek kell azt akarni, egy ember akarata sajnos nem elég.


Ha leültél vele és ezeket meg tudtátok beszélni, és érzed a változást, akkor a helyzet más, akkor valóban szeret. De ha nincs változás, akkor sajnos áll az a dolog, amiről eddig írtam.


Nem dönthetünk helyetted, azt Neked kell megtenned.

57. spinneli (válaszként erre: 54. - Moncsi 75)
2013. márc. 17. 11:27
Ez nem az internet hibája.
2013. márc. 17. 11:26
Nekünk nőknek semmi sem jó...:D
55. Noarashi (válaszként erre: 54. - Moncsi 75)
2013. márc. 17. 11:24

Hát hallod, nekem is vegyes érzéseim vannak az internettel. Amennyire jó...

Bár azt vallom, hogy az internet csak egy eszköz, nem kell feltétlen arra használni, hogy szeretőt keressen vele az ember. De az biztos, hgoy félrelépni ma sokkal könnyebb, és az internet által lebukni is.

És sokkal több a féltékenykedés is olyanok miatt, mint lájkolja egy másik nő képét, vagy csetel egy nővel stb...Régen ilyen dolgok miatt nem volt álmatlan éjszakájuk a nőknek. Persze akkor sem volt minden rózsás.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook