Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ? fórum

Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ?

1 2 3 4 5 6 7 8
204. ittmost (válaszként erre: 203. - Nunu8)
2013. ápr. 8. 07:48

Neked meg abból van eleged,hogy ez zajlik.

1:1.

Egyszer kéne normálisan leülnötök-megmondanád a pasidnak,h ez neked komyol problémát okoz,vagyis túl sokat agyalsz ezen feleslegesen,viszont szeretnéd egyszer-s mindenkorra befejezni az erről gondolkodást,meg vitát,úh egyszer üljetek neki,és te mindenfélét kérdezel,ő meg válaszoljon.és a beszélgetés végén megígéred neki,hogy többet ezen nem fogsz lovagolni.

ha nem tetszik,amit hallottál,akkor megszoksz,vagy megszöksz..

És erre a beszélgetésre viszont alaposan érdemes felkészülni,előre összeírni,h mit akarsz kérdezni..és inkább meséltetés legyen,mint felelősségrevonás -jelleg.

203. nunu8 (válaszként erre: 202. - Nunu8)
2013. ápr. 5. 19:02
Az az igazság,h erről a témáról egyáltalán nem beszélhetek,mert elege van belőle.
202. nunu8 (válaszként erre: 201. - Ittmost)
2013. ápr. 5. 12:11
Kitart amellett,h csak beszélgetnek.De lehet,h én túlreagálom a dolgot...
201. ittmost (válaszként erre: 200. - Nunu8)
2013. ápr. 4. 17:17

Akkor talán arról is beszélgethetnétek a pároddal,hogy nem gondolja-e,hogy az ő jelenléte a lány életében zavaróan hat a párkapcsolatában?

Vagy hogy nem érzi-e úgy,ha lány fel akarja szedni,és vele akarja megcsalni a férjét?Hogy nem zavarja-e ez a lehetőség?

Érdekes lesz,hogy erre mit fog válaszolni,sok mindent megtudhatsz a gondolkodásáról.

200. nunu8 (válaszként erre: 199. - Ittmost)
2013. ápr. 4. 16:07
2 éve.igen,férj,gyerek.
199. ittmost (válaszként erre: 198. - Nunu8)
2013. ápr. 4. 08:01

Akkor lehet,hogy a lány szerelmes,a párod meg csak a barátságot akarja..talán.

Mennyi ideje vagytok együtt kb?

családja van a lánynak:tehát férj,és gyerek?

198. nunu8 (válaszként erre: 197. - Ittmost)
2013. ápr. 4. 07:55
Ismerem a lányt,családja van,és barátok voltunk vele,amíg össze nem jöttem a párommal,akkor elfordult tőlem.És igen sokat beszélgettünk a párommal és mondja,h ha van miről beszélgetni,beszélnek,de mit sms-ezhetnek(ha vele)és miért törli?Meg van bennem a válasz,h ne essen rosszul.De volt,h egyszer beszökött hozzá a párom,de lebukott.Miattam titkol,de akkor is rossz,mert azt mondja,csak engem akar,ugyanakkor,meg tudom,h titkolózik.Nagy barátság volt az övék ez biztos,és ha nem feküdtek volna le,és a csaj nem fordul el tőlem,akkor lehet,el is fogadom a dolgokat,de talán szerelmes a csaj,mert ezt is hallottam kolleganőktől.
197. ittmost (válaszként erre: 196. - Nunu8)
2013. ápr. 4. 07:45

nem lehet,h tényleg csak barátok? és mondjuk a csaj válsághelyzetben van,a párod meg meghallgatja,vigasztalja..

És nem:nem lesz ebből mindig ágyba bújás. Ha egyszer kipróbálták,lehet,h annyi elég is volt nekik(saját tapasztalatból beszélek),de az egymás iránti érdeklődés,a barátság megmaradt.

csak mondjuk ezt vállalni kéne előtted is.Bár úgy nehéz,ha cirkuszolsz.

Én inkább megkérném,h meséljen a lányról,hogy mit kedvelnek egymásban,mi az,amiben számíthatnak a másikra..hogy van-e a lányka kapcsolata,hogy az jó e..de ezeket a kérdéseket csak békés,elfogadó hangulatban lehet feltenni.

196. nunu8
2013. ápr. 4. 07:34
Sziasztok!Én is most hasonló cipőben járok.A páromnak van egy "barátnője"hosszú évek óta,akivel egyszer lefeküdt,egy alkalom volt(mondják ők)ami után kértem ne barátkozzon többet,ráadásul egy helyen dolgoznak,de titokban tovább maradtak a telefonálgatások stb.Egy belelesett telefonból láttam,h tartják a kapcsolatot,ami után cirkuszoltam.Ezek után próbálta a nyomokat eltüntetni,de lebukott mindig,h keresték egymást.Végül már leültünk 3-asban beszélgetni,de cáfolták,h lenne köztük vmi.Sok-sok veszekedésen vagyunk túl,Ő azt mondja nem csinál semmit.De látom a telefonjából(titokban)h az előző naphoz képest 2 fogadott és 2 küldött sms.A címzettben meg hetekkel azelőtti címzett van.Szeret,mert már nem lenne velem az állandó csesztetés miatt,de nehéz bízni benne.Vannak közös programjaink,siet haza,nem maradozik ki,tehát a telefonon kívül más jel nincs,h félrelépne.
2013. ápr. 2. 22:04
Köszönöm a jótanácsokat,többen üzenetben írtátok meg véleményeiteket,meglátásotokat.Nagyon megváltozott a látásmódom a kapcsolatunkat nézve,és amire a legnagyobb szükségem volt:újra tudok határozott nő lenni.Több dologgal szembesítettem és tudatosítottam benne,hogy igen,elveszíthet.Máshogy viszonyulok hozzá,és látom rajta,hogy fél elveszíteni.Sok minden változott,de nem kiabálok el semmit.Szeretem,ez nem kérdés,de egy biztos:a tündérmesékhez már nagy vagyok,az a FÉRFI nem létezik,akit képzeleteimben megalkottam,mint tökéletes társat.Tudom,hiszem,hogy boldog lehetek vele,de csak ha mindketten teszünk érte.Ezen fogunk dolgozni közös erővel,hiszen Ő is akarja :-) ...
194. virag32 (válaszként erre: 187. - Kixyke)
2013. ápr. 1. 20:21
Egy az egyben ugyanilyen voltam, hat éve vagyunk együtt, és négy éven át ugyanez volt az óriási problémám. Ez csak az együtt töltött idővel és a kapcsolat mélységével szűnhet meg, sehogy máshogy.
193. MasszőrZoli (válaszként erre: 183. - H.niki83)
2013. márc. 31. 13:30

valóban szépen burkoltan írtál és fogalmaztál :)

Vajon megérti almondeyes az intő szavakat és tudja kívülről szemlélni a saját "kapcsolatát" amit ez esetben inkább kihasználásnak vagy élősködésnek hívok mint kapcsolatnak....!! ???

2013. márc. 31. 13:25

Szia!

Elolvastam amit írtál és abból kiindulva, hogy minden úgy igaz ahogy írtad akkor tanácsolom neked ne a szívedre hanem az eszedre hallgass. Ne akkor gondolkodj mikor már gyerekkel, vagy gyerekekkel kell párt találnod mert rájöttél évek hosszu során bizony megcsalt.....


Férfiként mondom neked ezt, és hidd el van rálátásom a témára, s tapasztalatom is benne sajnos. Nem légből kapott eszmefuttatáést írok neked. Ha egy emberrel nem lehet megbeszélni a problémákat, kételyeket, mert felkapja a vizet akkor nem alkalmas családi életre de még komoly kapcsolatra sem. Magad írtad az elején, hogy lebuktattad! Ha lett volna eszed akkor ott azonnal befejezed vele a dologot, de nem tetted, s most ennyi idő után kezd már rámenni az életed...


Meddig akarsz még várni vele? Amíg tényleg egyedül maradsz a gyerekkel, vagy gyerekekkel????


Gondolkodj, és cselekedj de ne higgy a megvezetésnek!!!!


Zoli

191. Kixyke (válaszként erre: 188. - 325d3a7c83)
2013. márc. 27. 13:12
örülök is :) Köszönöm a választ! :)
190. Kixyke (válaszként erre: 189. - Ittmost)
2013. márc. 27. 13:11
Jó igaz, nekem is volt párkapcsolatom előtte...! De attól független nekem még szar érzés, és féltékeny vagyok! Pedig élettársak vagyunk már, és mindig hajtogatja hogy gyereket szeretne tőlem, biztos vagyok benne hogy szeret!!!!! De akkor is rossz érzés!!! De megpróbálok belenyugodni! És hajtogatni magamnak hogy én mindegyiknél job vagyok, mert velem maradt!!!!
189. ittmost (válaszként erre: 187. - Kixyke)
2013. márc. 27. 10:40

Miért,te nem csináltál előtte mással jó dolgokat?

Ha nem ,akkor valahol érthető,ha így érzel.

De ha a barátod téged hord a tenyerén,akkor teljesen mindegy,hogy mi volt,mert ő melletted döntött.

Ha visszakacsintgat az exére,akkor viszont van miért aggódnod.

188. 325d3a7c83 (válaszként erre: 187. - Kixyke)
2013. márc. 27. 10:18

Én ezt megértem,én is voltam már így,de az már régen volt hál'istennek.:) Ez ellen nem tehetsz semmit,csak magadat kellene erősíteni.Nekem anno (kb 15 éve) nagyon sokat segített,hogy a párom mindig érezette velem és mondta is,hogy más már nem számít csak én...stb. És elhittem és tudatosítottam megamban,mert annak beláttam én is,hogy semmi értelme,ha állandóan ezzel foglalkozom.Senki múltját

nem tudjuk megváltoztatni.Nekem is volt,meg gondolom neked is,és neki is éppolyam rossz érzés lehet ez fordítva.meg kell bíznotok egymásban.Nem véletlenül nem velük van,hanem veled:)))És ennek örülj:)

187. Kixyke
2013. márc. 27. 10:10
Szia! Én is nagyon féltékeny vagyok, csak én a múltjára... tudom h nem akar a barátom tőlük semmit, de akkor is, amikor látjuk a volt bnőjét, már is az jut eszembe, hogy a barátomnak eszébe jut hog mit csináltak együtt!!! És ez már-már nálam beteges...!! Nem tudok erről leszokni, pedig leszeretnék! Jogos amit írtál! Szép fogalmazás! :)
186. Urso (válaszként erre: 4. - 91d4989ab9)
2013. márc. 26. 09:04
zsuzsa! Tökéletesen igazad van. Ennek a pasinak csetfüggése van. Sokkal jobban élvezi a csetelésben talált izgalmakat, mint a párját. Ki kell dobni!!
185. latina (válaszként erre: 183. - H.niki83)
2013. márc. 22. 21:01

Ebben benne volt a lényeg.

Néha egyedül kell lenni egy bizonyos ideig, hogy az ember megtanulja saját magát is tisztelni.

Sajnos sokan félnek az egyedülléttől, és úgy gondolják egy rossz kapcsolat jobb a szingliségnél.

184. 325d3a7c83 (válaszként erre: 183. - H.niki83)
2013. márc. 22. 20:17
De szépen fogalmaztál!!!! Öröm ilyent olvasni.
2013. márc. 22. 19:34
Sziasztok! Mivel annyira mások vagyunk, mindenki megtalálhatja azt a személyt, akivel (nem ugyanúgy) hasonlóan gondolkodik. Azt gondolom a te esetedben sajnos nem így történt. Elég sok féle embert megismertem az életem során, és ebben a sokban egyetlen olyan férfi volt, aki nem flörtölget, és hasonlóan rugalmatlan, abban hogy mit engedhetünk meg magunknak az ellenkező nemmel kapcsolatban, mint én vagyok. Ő már a férjem. Tegyük hozzá, vonzottam a problémás eseteket..., talán a karmám miatt..., de szerencsére ez ma már mindegy. Arra szeretnék ezzel kilyukandi, hogy csak mert te ilyenbe futottál bele, akár többször is..., nem csak ilyenek vannak. Fel kell tenned magadnak a kérdést: megéri-e egy életen át szenvedni egy boldogtalan kapcsolatban, ahol nem értékelnek és nap, mint nap megaláznak? Ha igen..., Sok kitartást kívánok ( tiszta szívből, mert tudom ez mit jelent..., életemből így telt el 4 év ), ha viszont a kiegyensúlyozott élet mellett döntesz, és kezedbe veszed a dolgokat... Baromira fog fájni, de csak pár hétig..., max. pár hónapig, de utána elképesztően hálás leszel maganak, hogy adtál esélyt egy csodálatos életnek, amit minden egyes nap örömmel élhetsz meg egy olyan emberrel, akinek TE vagy MINDENE!
182. 325d3a7c83 (válaszként erre: 180. - Ittmost)
2013. márc. 21. 12:05

:)) Ebben nagyon igazad van.A szomszédok,na aztán azok tudnak pletykálni az emberről!:)És,ha belegondolok akkor én sem vagyok különb.Csak azzal a különbséggel,hogy mi nem másnak,hanem a párommal,egymással szoktuk megbeszélni,ha vkivel történik körülöttünk vmi érdemleges.

Munkatársakról nem beszélve:))Dehát elkerülhetetlen,hisz össze vagytok zárva a nap 8 órájában.Jó esetben.

181. virag32 (válaszként erre: 165. - 325d3a7c83)
2013. márc. 21. 12:03
Társfüggésnek és életképtelenségnek nevezik. Kortól független jelenség.
180. ittmost (válaszként erre: 179. - 325d3a7c83)
2013. márc. 21. 10:23

Én sem vagyok az a megnyílós fajta,bár valamit azért össze lehet rakni rólam már abból is,amit itt nyílt topikokban megírtam,de az is csak az életemnek egy kicsi szeglete.Én pl a szomszédokban,meg a közelben lakókban,vagy munkatársakban nem tudok megbízni,biztos vagyok benne,h pletykálnának rólam,mint mindenkiről. Nekem könnyebb egy távoli embernek kiadni a lelkivilágomat,mert tudom,hogy minél kevesebbet számítunk egymásnak,és minél messzebb van,annál kevesebb bajt okozhat nekem,ha véletlenül ez volna a szándéka.

de egyébként találkoztunk 2-3 szor személyesen is,élőben is jól beszélgetünk,szóval nem volt teljesen idegen.

Valóban néha jól esik idegenekkel beszélgetni,pláne ha az emberben vannak olyan gondolatok,élmények,amiről tudja,hogy a környezete nem tudná kezelni normálisan.

179. 325d3a7c83 (válaszként erre: 178. - Ittmost)
2013. márc. 21. 07:44
Igen,értelek.De nem egyformák az emberek.Én pl.itt sem nyíltam meg senkinek,pedig már jó párszor priviztem,nem is egy emberrel,több tucat levél...stb..Senki nem tud rólam semmit,csak nagy általánosságokat.Ehhez szerintem nagyfokú bizalom kell a másik fél irányába.A másik:jobb szeretem látni kivel beszélek...stb.Vizuális alkat vagyok:))) De tuti meg van a varázsa annak,amit te mondasz.Majd lehet egyszer én is kipróbálom:D
178. ittmost (válaszként erre: 177. - 325d3a7c83)
2013. márc. 20. 21:12

:D Miért?más párkapcsolatok nem úgy kezdődnek,hogy egy ismeretlenek nyílsz meg előbb-utóbb?Vagy legalábbis sok párkapcsolat,kivéve,ahol előtte már ismerősök voltak.


Egyébként jól látod:ez volt a varázsa,meg a praktikuma is,későbbről visszatekintve,hogy őszinték mertünk lenni egymáshoz,nem akartuk a jobb arcunkat mutatni,mert nem volt miért.

177. 325d3a7c83 (válaszként erre: 176. - Ittmost)
2013. márc. 20. 20:52
Azért nehéz lehetett így megnyílni ismeretlenül egymás előtt,nem? Bááár, ha azt vesszük,pont ez a varázsa,hogy elmondhatok bármit bátran,hiszen úgysem ismer.És vagy mellettem marad,mint "barát",vagy ...
176. ittmost (válaszként erre: 175. - 325d3a7c83)
2013. márc. 20. 20:00

Igen:) nagyon magas szintre fejlődtünk a netes beszélgetésben,máig is külön színfolt az életünkben.


Ha jobban belegondolok,nem is megérzés volt,hanem egyszerűen figyeltem nagyon,folyamatosan,hogy hogyan reagál arra,amit mondok,és hogy ő mennyire keresi velem a kapcsolatot,mennyire beszél magáról.

175. 325d3a7c83 (válaszként erre: 174. - Ittmost)
2013. márc. 20. 19:56
Még sosem volt netes kapcsolatom.Izgi lehetett:)Akkor neked jók a megérzéseid, érdemes rájuk hallgatni!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook