Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ? fórum

Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ?

1 2 3 4 5 6 7 8
144. f7586d2534 (válaszként erre: 142. - Ittmost)
2013. márc. 18. 13:08
Mert keverhetők mindkettőnek fixa ideája hogy a nők csak a pénzes pasikra buknak, hogy egy nőnek a pénz a minden.Saját kisebbrendűségi érzéseiket vetítik ki a világra, és a környezetükben levő nőkre. Egyesen elmondható minden találkozásukkal megerősítést nyernek a nézeteikre, nem elgondolkodtató hogy rossz helyen keresnek?
143. ittmost (válaszként erre: 141. - 973d9d6ecf)
2013. márc. 18. 09:29
Én a vicces topikon szoktam.
142. ittmost (válaszként erre: 139. - 130454e42d)
2013. márc. 18. 09:25

Mért kevered ide Johny-t?

Te mikillernek írtál.

Te hogy vennéd,ha a ffaiak összekevernének ,vagyis 1 kalap alá vennének pl.CycamYcaXD-vel?csak azért mert te is nő vagy,meg ő is?

Nem tudom ,mért,de én itt nem éreztem leereszkedést,meg nedvesítési szándékot.és tuti-megmondást sem.Leírt pár sztorit.

Te kezdted mondani,hogy siránkoznak itt.Ő már csak erre reagált.

Te egy értelmes nő vagy,ezért is tettem ezt szóvá.

ha MicucicukaXD írta volna,észre sem veszem.

141. 973d9d6ecf (válaszként erre: 140. - Ittmost)
2013. márc. 18. 09:25
De akkor min szórakoznánk néha olyan jókat???
140. ittmost (válaszként erre: 131. - 130454e42d)
2013. márc. 18. 09:21

??van itt a hoxán olyan ffi,akit "mindenki" tisztel? Vagy itt olyan,akit mondjuk 5 nél többen tisztelnek? nem hiszem.

Az a ffi,aki tiszteletet akar kivívni,nem hülye,hogy ide jöjjön.Egyfajta harakiri ez a ffiak részéről,hogy a várható fogadtatás ELLENÉRE ide jönnek.

139. 130454e42d (válaszként erre: 137. - Ittmost)
2013. márc. 18. 09:19

Elém ugyan nem tart tükröt egy ismeretlen nick. Ha téged nem zavar az észosztás a te dolgod, de ne akard, hogy mindenki ugyanígy lássa.

Szerinted olyan hozzáállással, mint pl. Johnnyé értelmes nőnél van esélye? Őket zavarja, hogy nem minden nőnek nedvesedik a bugyija attól, hogy egy "férfi" leereszkedik hozzájuk, és megmondja a tutit.

138. ittmost (válaszként erre: 128. - Lhara)
2013. márc. 18. 09:17
Meg ezen kívül az értelmes férfiak is szívesen keresnek értelmes nőtársaságot,mert ők felfogták,hogy az élet 2 nemből áll,és célszerű ismerni a nők gondolkodásmódját ahhoz,hogy ő,a férfi boldog tudjon lenni.
137. ittmost (válaszként erre: 125. - 130454e42d)
2013. márc. 18. 09:15

???

én sem látom a siránkozást.

De ettől behalok,hogy értelmes nők is rögtön kicsipkednék innen rögtön a férfiakat.

Sz.r belenézni a tükörbe,amit tartanak elénk?

Akiknek eszük van,és önismeretük,és tudják magukról,hogy ők nem ilyenek,mint az átlag társkeresős nő,akikről a ffiak szoktak írni,az miért akad ki,ha kénytelen szembesülni azzal,hogy bizony vannak nagyon rongy nők?


AZÉRT olyan nőkbe fut bele,mert egyre több az olyan nő facéran,,aki vagy így születik,vagy ilyenné válik.

136. hamyka (válaszként erre: 135. - 408020f45e)
2013. márc. 18. 03:26
talán igazad van....
135. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Almondeyes)
2013. márc. 17. 21:58

Tudod szerintem az elején már félre siklott a kapcsolatotok. Te nem bízol meg benne a kezdetektől fogva. Van valami a háttérben, amit nem mondtál ki, ami miatt az egész kapcsolatotok inkább egyfajta görcsös kapaszkodás, de nem szerelem.

Két lehetőség van, ahogy én látom. Az egyik, hogy szépen elengeded és had éljen, külön tőled és közben te is tanulj meg élni! Nem csak létezni.

A másik, hogy elfogadod ezt a helyzetet és szépen felőrlöd magad és a kapcsolatodat, lassan, de biztosan. Mert hosszú távon ez így nem fog működni. De fordulhatsz család terapeutához is tanácsért, talán ő okosabbat mond, mint itt bárki!:)

2013. márc. 17. 21:58
El kellett volna menni a találkára
2013. márc. 17. 21:54

Egyetértek az előttem szólóakkal, azért vagy féltékeny mert okod van rá. Ha már valaki dugdossa a telefonját akkor bizony van titkolni valója.... és nem ez nem normális dolog hogy párkapcsolat mellett ilyen oldalakra regisztrál és chatel. A féltékenység az nem a te hibád, ha egy olyan párkapcsolatban vagy ahol érzed hogy szeretnek, fontos vagy és törődnek veled akkor biztos nem leszel féltékeny.


Nekem volt olyan párkapcsolatom ahol éreztem hogy mindennél fontosabb vagyok neki és tudtam nagyon jól nincs az a nő aki el tudná tőlem csábítani senkire és semmire nem voltam féltékeny.


Viszont voltam olyan kapcsolatban is ahol nem éreztem ezt az erős szerelmet kötődést és bizony féltékeny voltam mindenre és mindenkire. Persze én voltam a hisztérikás és kezelhetetlen aztán kiderült okom volt rá..... az ilyentől kell a lehető leghamarabb megszabadulni. Főleg ha keveset van otthon és még el is hanyagol ott már nagy bajok vannak..... :(

132. birgi74
2013. márc. 17. 21:42

nagyjabol leirtak mindent mar elottem. en sem hiszem, h minden ferfinak erre lenne szuksege. aki meg egy kapcsolat elejen, amikor elvileg meg a legnagyobb atuz, siman elmenne massal randizni, hat menjen ... :) nem fricskanak szanom, de tenyleg, menjen.

aztan meg ha mar egy kapcsolat meg a tuznel is komolyabbra fordul, es van szeretet mogotte-benne, akkor meg mar megint "csak" egy dontes, h nem regelek tarskeresore, adjisten leiratkozom rola... mert minden csak dontes kerdese. ha megvan a szeretet, a kolcsonos erzelmek, esetleg kozos tervek, akkor az Ember (nem csak a ferit ertem rajat :)) el tudja donteni, h mi mennyit er. na szoval ennyi.


amugy a bizalmatlankodasod megertem, nem tartom jo dolgonak, h kutakodsz, de en aztan semmit nem mondhatok erre, mert a kapcsolatom elejen (onbizalomhiany es elozo rossz tapasztalatok miatt - de jo mindig masra fogni :)) en is kutakodtam bizony. mert azt gondoltam, h engem nem lehet szeretni. meg h majd igy jobban megismerem. azert odaig nem mentem, h kamubol flortoljek :)) de kutakodtam. nem volt szep dolog. ez elmult. es mar nem gondolom, h - pedig nem most vagyunk a legjobb passzban - masfele keresgelne. eeg sok dolgon keresztulmentunk ezalatt az 5 ev alatt, es mar nem a feltekenykedes a legjobb idotoltesem :) booocs!! tudom, h te sem szorakozasbol teszed. (tetted, mert ahogy irod, most vmi valtozott...valtozott??) es abszolut megertem a lelkiallapotodat!!! nem mondom, h valts, mert ki vagyok en, de azert legyel resen. valtozhat, rajohet, h te vagy az aki... de semmikeppen ne hagyjad magad megvezetni. nem bizonyitania kell, hanem neked kell elengedni a felelmeket. jojjon, mainek jonnie kell, legyel okos lany :) ha felsz, attol meg tortenhetnek rossz dolgok. sot, ha nem felsz, akkor is. de ha pl nem felsz, sokal jobban erzed magad. bizzad ra magad az eletre, figyelj, de elj! szeress! ha nem o tarsad, ne habozz valtoztatni!

131. 130454e42d (válaszként erre: 128. - Lhara)
2013. márc. 17. 21:06
Meg vannak róla győződve, hogy itt attól, hogy férfiak mindenki tisztelni fogja őket. Aztán néha koppannak :)
130. 130454e42d (válaszként erre: 126. - Virag32)
2013. márc. 17. 21:05
Mások vagyunk, én nem tolerálnám. Mindent meg lehet magyarázni, ösztönökkel főleg, de épp ezért kell férfit választani hím helyett.
129. hamyka
2013. márc. 17. 21:01

Nem akarom megbántani a cikket felhozot de :


1. dugdossa a telefonját előled az már régen rossz, igenis lehet okod a gyanakvásra


2. nem foglalkozik veled ergo= nem kellesz neki csak hülyit


3. honnan tudod hogy felvan-e regizve az adott oldalra, és ezzel elárultad magad hogy : megnézem felvan-e regizve, akkor te is felvagy oldalakra regizve ami társkeresős akkor miről beszélünk ??

128. Lhara (válaszként erre: 125. - 130454e42d)
2013. márc. 17. 19:34
Te figyu! Érdekes, ait felhoztál.... Azt figyeltem meg (nem épp itt), hogy a sipítozós férfiak általában szívesen keresik erre a női társaságot. Velük jobban kijönnek, mint a saját nemük béliekkel.
127. mikiller (válaszként erre: 125. - 130454e42d)
2013. márc. 17. 19:30

Te kevered a siránkozást, meg a tényközlést..Én csak leírtam hogy mi a helyzet.. veszekedni viszont senkivel sem fogok mert senki sem érdekel annyira hogy vitába szálljak vele. Ez egy női portál, amin anno véletlen, egy teljesen más téma miatt regeltem, egészségügyi dolog miatt, csak beleolvastam pár megcsalós, meg hasonló témába és felkeltette az érdeklődésemet 1-2 dolog:D


Te pl. biztos, akárhogy is nézel ki, nem felelnél meg még a legalapvetőbb, nem is nagyon létező rendkívül alacsony igényeimnek sem (lásd másik topic, ahová dettó reagáltál), ha már így belementél a témába.. De örülök hogy megtaláltad a lovagod..


Nőkbe nem futottam bele, kevered a fogalmakat, mert egy nő nem ilyen :)..

126. virag32
2013. márc. 17. 19:29

Szexuálpszichológusok azt mondják,hogy a legtöbb (legalább 90%) férfinek szüksége van arra,hogy ilyen-olyan módon vadászgasson, ártatlanul flörtöljön akkor is, ha imádja, szereti, párjának tekinti az adott nőt, aki mellette van. Addig a pontig, amíg nem találkozik fizikailag is azzal, akivel chatel, nem tekintendő megcsalásnak a dolog, ez egyszerűen férfiakba kódolt dolog, azoknak a párja is kiéli ezt valahogy, akik azt hiszik,hogy nem.

Ennek alapból a világon semmi köze ahhoz,hogy milyen a párkapcsolat. A világ legeslegjobban működő, szeretetteli kapcsolatában is szüksége van a férfiaknak általában erre, és amíg csak virtuálisan történik, nem kell aggódni miatta. Namármost ha a pasi már találkozni is akar a neten megismert "partnerrel", ott már baj van.

Jártam hasonló cipőben, innen tudom. A párom egy iszonyat kedves, de kicsit visszafogott típus volt, soha senkit nem csalt meg, de én is rájöttem,hogy szexchates, ismerkedős oldalakon van regisztrálva. Kiborultam, teljesen kiakadtam, magamban kerestem a hibát, féltékeny voltam, és azután világosított fel erről a pszichológus, hogy ez egyszerűen egy önbizalomnövelő, egó-erősítő dolog a pasiknál. Nehéz volt elfogadnom, de aztán sikerült.


Mindenesetre én azt gondolom,hogy ha a történetben szereplő férfi ténylegesen találkozni is akart volna a nővel, akkor van ok féltékenykedni, és szerintem nem volt helyes onnantól kezdve kapcsolatban maradni vele.

125. 130454e42d (válaszként erre: 123. - Mikiller)
2013. márc. 17. 19:10

Ha a szerinted normális férfi olyan, mint te akkor nagy a gáz. Aki női portálon siránkozik az már necces :)

Kezdem érteni, miért olyan nőkbe futsz bele amilyeneket leírtál.

124. 130454e42d (válaszként erre: 121. - Mikiller)
2013. márc. 17. 19:08

A férfinem 99,9%-a hidegen hagy, elég, ha magamnak megfelelek. Akinek így kellek azzal biztos, hogy van bennünk közös.

Önbizalmam van, de a hibáimat is ismerem, csak azokat nem reklámozom, megteszik helyettem mások :)

2013. márc. 17. 19:01
Nem tervezek váltást, sajnos hiányzik belőlem az a gén..:P Bírom az okos visszavágásokat, de sajnos még trollkodni meg kell tanulni.. Meg ezt a naivitást... elsöprő szerelem, fehét lovag.... Batman jel... siránkozásnak veszed tőlem, aztán utána meg pont úgy reagálsz mint akikre a normális férfiak 99,9%-a max legyit aztán jól kiröhögi, bár mit is vár az ember.. :P
2013. márc. 17. 18:57
uhh a te nemed akart lenni.. nem igaz.. miért nincs javítási lehetőség???
121. mikiller (válaszként erre: 105. - 130454e42d)
2013. márc. 17. 18:56

Ki mondta hogy pl. te megfelelnél nekem?? :D Te sem kellesz a férfi nem 99,9%-ának ahogy én sem a tenemem jó részének és ez így van jól :P


Néha a túlzott önbizalom is káros lehet :D


Saját tapasztalataimat írtam le, nem sírok, hanem rémüldözök hogy mik vannak.

120. 23ab0f9abf (válaszként erre: 1. - Almondeyes)
2013. márc. 17. 18:55
Sajnos megis ertem , hogy bizalmatlan vagy ezek utan hogy ezt tette felesleges ra az idöd es energiad pazarolnod.
119. Lhara (válaszként erre: 118. - Lhara)
2013. márc. 17. 17:38
Jaaaa... és ezért nem igazán keresem a mindent elsöprő szerelmet. Magasabb polcról nagyobbat huppanunk.:)
118. Lhara (válaszként erre: 117. - 130454e42d)
2013. márc. 17. 17:35
A szerelem elmúlik (?) vagy inkább lángját veszti és ebben néha erős a kontraszt... Pláne, ha nagy a láng és a hétköznapok túl szürkére sikerülnek (mert vannak ilyenek is). Ezt pedig sokan nehezen viselik. Én is a megbízható, egyenletesség híve vagyok. A hullámzás nem hiányzik.:) Ebben elég nyugiska természetű vagyok.
117. 130454e42d (válaszként erre: 116. - Lhara)
2013. márc. 17. 17:10
Az első "házasságom" nekem se jött be, bár más okból. Ha újra kezdhetném egetrengető szerelem nélkül nem kezdenék bele. Kell hozzá mindenképp, de nem elég, az is igaz.
116. Lhara (válaszként erre: 115. - 130454e42d)
2013. márc. 17. 17:01

Igaz. Bizonyos formában én is felnőttként vállaltam a házasságot, mert saját családot akartam és meg is valósítottam, még azt se mondhatom, hogy a klasszikus értelembe vett nagy szerelmet éltem meg ekkor... tán értékesebb volt az a stabil szeretet, amivel körbevettem sok évig... mégsem volt "okos" szeretet, mer tán ehhez még nem volt elég tapasztalatom, hogy kit-hogyan kell szeretni ahhoz, hogy az mindenkinek kielégítő érzés legyen. Túl odaadó volt sokáig a szeretetem és nem vettem észre, hogy viszont olyan szeretet kapok, amit ma már a hátam közepére sem kívánok. Lábtörlő szerepben éltem emiatt. van ilyen... :) élő példa vagyok erre.

Ebből kikeveredni nagyon-nagyon nem egyszerű!

115. 130454e42d (válaszként erre: 114. - Lhara)
2013. márc. 17. 16:52
Felnőni annyi, mint megismerni és vállalni magunkat. Nem egyszerű...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook